k.natalia 2011 máj. 07. - 23:44:06
(37/57)
Nagyon érdekes, hogy a legtöbb hozzá szóló így lehúzza a filmet a hiteltelenség miatt.
Elõször is, az eredeti személyek nagy része valóban nem szerepel a filmben, viszont a nevüket adták hozzá. Egy ilyen témában, amit még az FBI vagy komolyabb szervek sem erõsítenek meg, nyilván mindenkiben egy félsz van errõl beszélni nyilvánosan.
Mielõtt mindenki kamunak gondolja a filmet, érdemes lenne rákeresni nephilimekre, elgondolkodtató a témában és igazából érthetõ a szkeptikusság, mindenkinek jobb megnyugtatnia magát, hogy amíg személyesen nem tapasztal nem hétköznapi dolgokat, addig ráaggatjuk a cédulát, hogy nem is létezik...
1/10
Pista15 2011 márc. 29. - 16:34:18 1/10
(36/57)
Nem látom az egy csillagomat, amit a filmre adtam, de tessék 10/-4
1/10
Pista15 2011 márc. 29. - 16:32:00 1/10
(35/57)
Akik azt írták, h elgondolkodtató a film, azoknak tökéletesen igazuk volt, az ilyen filmek után mindig azon gondolkodom, h: "egyáltalán MI A BÜDÖS FRANCÉRT néztem meg???"
1/10
Pista15 2011 márc. 29. - 16:30:20 1/10
(34/57)
Ez mekkora FOS volt atyaég. Elõször is azt mondják eredeti felvételekkel dúsítva, közben meg az is színészi játék...és mindig, amikor valami érdekes látszana a kamerán elromlik a felvétel minõsége...pfff, de azért félig meddig azért lásd. Aztán a film végén elmondják, h senki nem akart szerepelni az filmben, aki átélte. Ergo a felvételek mégis kamuk...hát bazz...ez a film valami szégyen. Milla lealáztad magad a sárga földig.
Ez a film tovább erõsíti bennem, a hitet, h földönkívüliek márpedig nincsenek.

Azért azon is mindig meglepõdök, h mindig amerikaik fantáziálnak ilyeneken, hát biztos a sok hamburger már leszívta az agyukat:DDD
Gringabringa 2011 márc. 16. - 22:01:50
(33/57)
Nekem se tetszett. Már ahogy bemondta az elején, hogy valós események stb, sejtettem, hogy fikció (ahol ennyire sulykolják a fejedbe...). Aztán meg már tudtam. Ha volt valaha is olyan hiteles videó arról, hogy egy ufó-által-megszállt ember felemelkedik az ágyból (mert ez azért látszott a videón), arról tudnánk...Továbbá zavaróak voltak a beúszó képek, tök gagyi. Ha már valaki említette, a Paranormális tevékenység azért jobb volt. Ezen én abszolút nem féltem. Sehol.
izom 2011 febr. 11. - 13:16:04
(32/57)
o-istenem,amerikában mindent beszopnak .pont akkor kamu mint az a paranolmal activity aki nézi nézze meg szeresse mindkettöt.

ajánlom a nulladik tipusu találkozásokat,hihetetlen,hogy eszt a sok nullával egyenlö filmet ennyire istenitik,közbe semmit nem érnek most komolyan hü de félelmetes egy rossz arcu kislány visszanéz a tükörböl,hát ez nagyon gyenge.hollywwood már nagyon rég ontja magábol a szarabnál-szarabb filmeket.(kivétel persze van minden évben szerencsére )sok cgi szart meg csökkenteni kéne elöbb vagy utobb hus vér emberek totál eltünnek a vászonrol.
MILLA13 2010 dec. 18. - 17:59:40
(31/57)
tegnap néztem meg, szerintem elgondolkodtató bár néha kicsit kételkedtem a valóságalapjában ,de azt sem lehet kijelenteni hogy teljesen egyedül vagyunk. ennek a filmnek nem az volt a célja hogy megijesszen hanem feltárja elõttünk a valósnak mondott eseményeket és talán valahol figyelmeztet. érdekes de én a film alatt egy pillanatra sem hittem hogy el akarnak velem hitetni bármit (inkább a film végén a betelefonálós "jaj ufót látott az 5 éves lányom" féle üzeneteknél tûnt úgy, talán az már túlzás volt, viszont az szembetûnt hogy az eredeti dr. tyler ha valóban nem az eredeti akkor nagyon jól játszotta, ugyanis úgy láttam hatalmas rémület és félelem van a szemében amit bár nem értek hozzá Milla kisasszony fele olyan jól sem adta vissza. persze el lehet játszani talán sok mindent de akkor le a kalappal. a filmben igazából csak az zavart hogy amikor azok a lényeges (SPOILER: hipnózis jelenetek voltak például dr. tylert hipnotizálták, totál semmit nem lehetett látni az elvileg nagy "ufójelenlét" miatt.ahogy az egyik alany fogalmazott "úgy érzi beférkõztek az agyába és nem hagyják gondolkodni" ez is érdekes volt.mármint kíváncsi lettem volna pontosan hogy érti, mindenesetre egy utolsó észrevételem van, a történet elején ugyebár az volt hogy nome városában az emberek nem tudnak aludni és hajnalban felriadnak általában a bagolyra..na már most nekem hozzáértõk mondták de meg lehet tapasztalni a kialvatlanság fura dolgokra képes. gondolom hol enyhe vagy éppen erõs nyugtatókat is szedtek tehát könnyen lehet sok páciensnél (nem a filmben bemutattak között) hogy ez talán az agy furcsa játéka, annyi mindent nem tudunk még róla. a filmben szereplõk pedig hát nem tudom..sokat gondolkoztam rajta, de nem tudom mit higgyek. 10/6
2/10
ultio 2010 okt. 20. - 16:21:13 2/10 Előzmény BabyBaba07
(30/57)
na nálam pont ezt a hatást nem érte el
2
Sárkányölõ 2010 okt. 14. - 23:18:00
(29/57)
A filmben az "igazi" orvost játszó nõ olyan gyatra színész, hogy teljesen megöli a film "valódiságát".
10/10
BabyBaba07 2010 okt. 11. - 15:14:57 10/10
(28/57)
Nekünk nagyon tetszett!!! Mindegy, hogy igaz a story vagy sem, nem ez a lényeg nem szabad a részletekben elveszni!!!!!
Az ilyen típusú filmeknél az számít, hogy elérte e azt a hatást, amit szerettek volna a film készítõi elérni...szerintem ha valaki megnézi megborzong ettõl a filmtõl és elgondolkodtat. Ez az ami számít!!!!!!!!!
6/10
beo71 2010 okt. 01. - 12:12:42 6/10
(27/57)
Nem horror,hanem doku vagy dokunak beállított sci-fi történet,ami eléggé leköti az embert,amíg nézi még gondolkodtatja is kicsit,de nem volt annyira alapos(netán merész)hogy késõbb is velem maradjon.6/10.
Milla Jovovichra most nem nõként tekintettem,eszembe se jutott a szex,pedig általában,ha õt látom csak arra gondolok.
brabus89 2010 szept. 22. - 23:28:52
(26/57)
Szerintem nagyon hatásos volt a film. Számomra ez az a téma, ami még félelemre, izgalomra tud sarkallni, ugyanis nem bizonyos a földönkívüliek léte, vagy nem léte. Tudna valaki esetleg néhány hasonló (UFO) témájú filmet ajánlani? Köszönöm!
Ádesz 2010 szept. 13. - 01:48:33
(25/57)
Kimondottan értékelhetetlen kis fikciót láthattunk. Annyi a problémám vele, hogy igazinak akarják eladni a filmet. Nem tudom miért, mondjuk az elsõ tippem a marketing fogás lenne. Jobban el lehet adni ha az elején igazinak tüntetik fel aztán a film közbe ilyen valósnak látszó szarokkal terhelik a nézõ agyát, nyílván aki fogékony az ilyen tudományt teljes mértékben nélkülözõ népámításokra az el is fogja hinni. Nincs ezzel semmibaj, ez ugyanolyan mint, hogy hiszünk e Istenben? Tudományos magyarázat nincs rá, de azér hisznek benne sokan. Csak hát egy iylen típusú film igencsak unalmas lenne, így hát megcsinálták ezt. Pörgõs, ijesztgetõs UFO-s hanta.
9/10
jozsi86 2010 szept. 11. - 21:48:17 9/10
(24/57)
A film maga szerintem zseniális. Hogy a filmben bemutatott felvételek tényleg valósak-e, azt nem tudni, de félve gondol bele az ember, mi van ha tényleg valóságosak... Én mindenesetre szeretném azt hinni, hogy nem igaziak, mert a frászt hozták rám, mert én hiszek a földönkívüliek létezésében, és elhiszem, hogy a valóságban is vannak ilyen esetek. Az X-akták pl. valódi FBI aktákon alapul és abban is vannak ilyen esetek.

Milla Jovovich pedig még mindig az a bombázó, aki az ötödik elemben is volt.
10/9 a film
5/10
portponthinnye 2010 szept. 11. - 18:24:03 5/10
(23/57)
Szépsége... Nézd meg az elején a nyakát és az agyonszáradt száját.
Eléggé vonult mán a nõ.
6/10
indienemesh 2010 szept. 11. - 18:13:53 6/10
(22/57)
Negyedik kategóriás találkozások...inkább. 10/6 Milla Jovovich szépsége és játéka miatt :)
5/10
portponthinnye 2010 szept. 11. - 15:52:10 5/10
(21/57)
Fájdalmaim és kis örömeim a filmmel kapcsolatban:

. Olyan sok mindent ki lehetett volna belõle hozni, hogy az hihetetlen, de ez a "low-cost" szemlélet elbaszarintotta az egészet.
. Milla Jovovich hatásos bevezetõje lehetett volna kicsit hatásosabb és akkor erõsen tudott volna alapozni.
. A külsõ felvételek nagyon jól vannak "simítva", kellemes úszások vannak kamerával, amit követ a zene is - ez nagyon erõs pozitívum.
. Örülök, h a seriff ez a színész lett (csak az arca volt elõttem és örültem de tényleg, ez a csóka illik ehhez a szerephez).
. Kár, hogy Bulgáriában forgatták, szerettem volna igazi Alaszkát látni.
. A kislány-szál felbukkan és ott "lebeg" és semmit nem tudunk meg róla, még azt sem, hogy fontos-e, ami vele történt, sõt, egyáltalán kapcsolódik-e ez bármihez...?!
. A kezelések közbeni páciens-váltások ötletesek és ha ott csinálnak némi feszültségkeltést, de nem csináltak - pedig ott olyan jó dolgokat hoznak elõ (SPOILER: "Mikor látta elõször a baglyot? Tegnap éjjel. De már láttam azelõtt is... Gyerekkoromban is láttam már..." vagy "Bent volt a szobában, felülrõl nézett rám..." vagy vmi hasonló - ezeket megtámogatni zenével, képekkel, közeli arcrezdülésekkel, szemvillanásokkal, riadt tekintetekkel - ez sokat tett volna rá, hogy igazán nyomasztó lett volna).

Egy gyengus 5/10, mert az egy dolog, hogy van egy hegedûd, ha nem tudsz rajta játszani...
gondi78 2010 szept. 08. - 19:18:36
(20/57)
szerintem nagyon jó film, engem megfogott, és nem azért, mert elhittem mindent, hanem mert egyszerûen jó,parázós,ha elhiszed és beleéled magad, akkor nagyon, és ez a lényeg.nem az,hogy ki,mikor, mit mondott, olvasott, látott,és hogy milyen szuper okos, mert megfejtette..:)
segítõ béka, én csak sajnálni tudlak, ilyen hozzáállással nehéz élvezni egy filmet, és esetleg még parázni is rajta...Szerintem az ilyen filmeket egyszerûen nézni kell, beleélni,elhinni és parázni!:) Vagy lehet, hogy annyira paráztál, hogy gyorsan meg akartad magyarázni magadnak?:)
De baglyok azért vannak!:)
helsinkirokker 2010 szept. 07. - 21:50:48
(19/57)
Hát mit mondjak? Gyenge, vicces áldokumentumfilm. Low budget, egyszerû video trükkök.
9/10
Steve1 2010 szept. 04. - 23:59:45 9/10 Előzmény Segítõ Béka
(18/57)
Kemény film. Ha igaz, ha nem. Edzett idegek kellenek hozzá, nem valami "vicces horror".