1/10
Katalin93 2025 nov. 23. - 20:56:14 1/10
(151/151)
Az első részt láttam, mint kiderült, másodjára. Egyszer már próbálkoztam vele, akkor a második részig nem jutottam, és ez most se lesz másképp. Valamiért nem köt le, talán kevésbé érdekfeszítő és túlzottan hosszúra nyúlnak a jelenetek.
Tankard 2025 aug. 17. - 17:47:09
(150/151)

Rengeteg üresjárat, ostoba fecsegés, lelkizés. Ellie tenyérbemászó lázadozó karaktere, főleg az első második részben, a leszbizős faszi már túlerőltetett büntetése és vezeklése. Walking dead feeling. Elindítottak több vonalat is, a gondolkodó gombásokkal, a szektával. Lesz itt még sok ilyen unalmas évad. Annyi ilyet láttunk már. Menjünk bosszút állni, közben átpalizunk egy hadsereget, egy fertőzött hordát, és amikor meghalnánk jön egy megmentő.


2/10
AtoszMester 2025 aug. 06. - 17:12:14 2/10
(149/151)
A második évad hét részből áll, ebből az első 3 részben meg van az új évad varázsa. A 4-7 részben kb. 10 percnyi érdekes történés van, a többi merő unalom. A 6. rész egy az egyben egy visszaemlékezés a korábbi történésekre. Két csillag csak azért jár részemről, mert az első 3 rész kicsit jobb a semminél.
10/10
Lizus-ka 2025 jún. 11. - 18:14:43 10/10
(148/151)
Nem akarnék a korábbi hozzászólásomból vitát nyitni. Én már sajnos olvastam olyan értékelést, amely szerint az illető, saját bevallása szerint beájulva, a film nagy részét átaludva alakította ki véleményét. De olyat is, hogy valaki a film első negyedórájában elhagyta a mozit, de ennek ellenére szükségét érezte, hogy értékeljen. Szóval van ilyen, de akinek nem inge, ne vegye magára.
1/10
offtopic
sawyerx 2025 jún. 11. - 16:19:05 1/10 Előzmény Lizus-ka
(147/151)
Nem tudom, nekem szól-e, de mint írtam, az első évadot végig láttam, a második évadot pedig az ötödiktől bele-belepörgetve szintén a végéig. Olyannal még nem találkoztam fórumokon, aki egy képkockát sem látott, de kritizál, a legtöbb lehúzó nagy része világosan megfogalmazza a nemtetszés miértjét is.
10/10
offtopic
Lizus-ka 2025 jún. 11. - 10:24:34 10/10
(146/151)
Furcsa, amikor valaki pontozva értékel úgy, hogy nem is látta a teljes filmet, sorozatot. Az ilyenek magukról is kiállítják a bizonyítványt. Megkockáztatom, olyanon is lehetnek, akik egyetlen kockát sem láttak belőle és úgy kritizálnak.
1/10
sawyerx 2025 jún. 11. - 09:59:52 1/10
(145/151)
A sorozat a játékhoz hasonlítva és nem hasonlítva is bántóan rossz, de annyit hozzáfűznék, hogy a játékok is túlértékeltek és messze nincs bennük annyi tartalom, mint amilyen hosszúak, a dramaturgiáról nem is beszélve. Amúgy az első évadot még lekínlódtam, a második felétől már pörgetve ment. Hihetetlen, hogy ez az HBO nevén fut.

1/10
10/10
trend 2025 jún. 10. - 17:55:01 10/10 Előzmény ProfZs
(144/151)
Na na na na :) Szépen kommunikálj :) Nem hazudtam..nyugodtan nézz utána, vagy kérdezz meg Szexuálpszihológust ;) Nem szégyen ez. Csak borzalmas rossz szokás ha bántja valaki a melegeket elvileg heteroszexuálisként. Ergo látens homoszexuális az ilyen. Meg kell beszélni és tisztázni magadban. Nem agresszívan fellépni mindenkivel szemben. Az nem megoldás ;)
1/10
ProfZs 2025 jún. 10. - 17:34:50 1/10 Előzmény trend
(143/151)
Valószínűleg téged is szívesen szájba b....nálak ,úgyhogy igazad lehet .Ha már így jó magyar szokásként elkezdtél személyeskedni ,arctalanul névtelenül . 😘
bontottcsirke 2025 jún. 08. - 18:54:19
(142/151)
Kár volt megcsinálni a második évadot
Unalmas betétekkel ellátott időhúzás,woke-tarsadalmi fostenger.
2/10
Gulácsi Péter 2025 jún. 04. - 15:59:51 2/10 Előzmény kovacsattila76@gmail.com
(141/151)
Igazából nagy ívben leszarom a melóst, csak egy fórumozó véleményére írtam választ, mert nem bírt leszállni a témáról, de nem kell ezen annyit lovagolni. Viszont ennél a sorozatnál bármi jobb...
10/10
trend 2025 jún. 04. - 15:28:30 10/10 Előzmény Independence Man
(140/151)
Hát az pont nem ez :D Maximum a történet nem fogott meg, de akkor nem kell megnézni :) Van olyan film amit tudom, hogy jó de nem kötne le ezért bele sem kezdek. Ezáltal nem is írok róla ostobaságot :)
10/10
trend 2025 jún. 04. - 15:26:37 10/10 Előzmény Papageno67
(139/151)
Nézd az M1 et :D az való neked :D
10/10
trend 2025 jún. 04. - 15:25:54 10/10 Előzmény ProfZs
(138/151)
Akik így nyílvánulnak meg azok általában látens homoszexuálisok csak halkan megjegyzem ;) Menj el dokihoz beszélj róla! Segít :D
10/10
kovacsattila76@gmail.com 2025 jún. 04. - 15:21:31 10/10 Előzmény Gulácsi Péter
(137/151)
Nyugdíjas vagy? Vagy alkoholista? 😱 Azok vannak így leragadva. A melós tényleg "ZS" kategória.
10/10
kovacsattila76@gmail.com 2025 jún. 04. - 15:20:08 10/10 Előzmény Lizus-ka
(136/151)
Így van! Egyebek mellett jó volt az alakítása is!
10/10
trend 2025 jún. 04. - 15:15:52 10/10 Előzmény Gulácsi Péter
(135/151)
Ja és távol álljon tőlem, hogy bármit is védjek, de a színészi alakítások, pláne Pedro Pascalnál csúcs volt. Nekem az a fura, hogy neked nem megy át a sorozat minek nézed? Meg játszod itt az okost? :D Nekem ha valami nem tetszik akkor nem mondok hülyeséget, de pláne nem nézem meg.
10/10
trend 2025 jún. 04. - 15:13:25 10/10 Előzmény Gulácsi Péter
(134/151)
:D Eskü beteg vagy :D Mit vitt el Jason? A szállító óta ugyaz a fapofa... A film világághoz az ilyen emberek mint te annyit értenek pont mint a Gáspár Győző a zenéléshez :D Eleve a kifejezéssel sem vagy tisztában, csak próbálsz okoskodni, de az nem áll jól. ;)
2/10
Gulácsi Péter 2025 jún. 03. - 17:53:28 2/10 Előzmény trend
(133/151)
A látvány és Jason Statham elvitte a hátán a melóst. Ja és a 90-es évek akciófilmjei nem egy liga ezzel a fostengerrel ami most megy...
Az agymosást meg vicces felhoznod, főleg egy ilyen WOKE/DEI propaganda mocsokszemét sorozatot védve....
10/10
trend 2025 jún. 03. - 17:44:00 10/10 Előzmény Gulácsi Péter
(132/151)
A melós erős közepes? :D 10 ből -1 és akkor kedves voltam a 90-es évek marhasága, de hát agymosott embernek az való :)