2/10
PulseLife nov. 27. 07:34:59 2/10
(31/31)
Rég láttam ennyire gyenge, közhelyes, logikátlan, érdektelen és értelmetlen alkotást. Ugyanakkor látványos, és ha szörnyes kiszámítható időutazós bimbum vilagmegmenős mozihangulatban vagy, és értelmetlen az életed, akkor érdemes megnézni.
1/10
kormosp okt. 11. 14:03:05 1/10
(30/31)
Ha elmúltál 23 éves, ne nézd meg. Borzasztó! Hiába áll neki elvárások nélkül az ember, gondolván, hogy egy egyszerű, de látványos lövöldözős filmet meg lehet némi borral és szódával nézni, a sok idétlen vagy logikátlan jelenet elrontja az élményt. A színészek is gyengén játszanak.
6/10
Capeti249 szept. 21. 22:27:07 6/10
(29/31)
3 vagy 30 vagy hány év alatt nem sikerül egy lény sem elfogni. És amit elfognak azt is oda viszik ahol az egyetlen teleporáló gép van peesze a szabad ég alatt....pffff. Holnap határa jobb volt vagy a Függetlenség Napja 2. vagy maradjunk inkébb az Alieneknél. Azért egyszer persze meg lehet nézni. Nem lesznek már klassikus filmek amiket 20 év múlva is újra és újra szívesen, jóízűen meg tudnánk nézni.😔 Minap láttam a 87' Predatort 4k ban. Isteni jól nézett ki.
6/10
pista1980 szept. 18. 20:23:12 6/10
(28/31)
Sajnos elég gyenge eresztés. A látvány megvan, cgi oké, a szereplők kicsit meh... de scifibe elmegy.
Azonban a sztori, hát bakker, zs+++ kategóriás...

szóval a kizárólag szárazföldön közlekedni tudó szörnyeket akiken fog a sima puskagolyó is, legyőzni nem tudjuk, de időgépet beüzemelni igen. De ha már van időgépünk akkor a legnagyobb ötlet ami eszünkbe jut, hogy kérjük kölcsön a múltból egy rakás képzelten civil embert mint katona közönséges elavult kézifegyverekkel, úgy hogy a jövőbeli hadsereg sem tudta megállítani a lényeket a jövőbeli fegyverekkel.... Annyi esze egynek sem volt, hogyha már tudjuk előre hogy hol és mikor jelennek meg a lények, akkor szóljunk a múltbélieknek, hogy ugyan már hintsék be azt a területet sóval... Ja de, a múltból jött csávónak jut csak ez az eszébe egyedül...

10/10
mafate aug. 24. 23:20:24 10/10
(27/31)
Nem volt benne buzulás szóval 10/10.
4/10
Rotovics Kázmér aug. 18. 17:25:30 4/10
(26/31)
Ebben a műfajban nézzétek inkább ezt, ebben legalább van egy jó színész, ha már a film gázgéza. :D
https://port.hu/adatlap/film/tv/a-fold-invazioja-csata-los-angeles-battle-los-angeles/movie-115313
6/10
Jagerus júl. 24. 23:02:07 6/10 Előzmény Sz. Péter
(25/31)
A jövőben már szinte mindenki halott. Az az 500 000 túlélő a jelenlegi lakosság 0.007 %-a.
6/10
Jagerus júl. 24. 22:52:51 6/10
(24/31)
Ha nem Chris Pratt a főszereplő és egy kicsit gázabb a CGI akkor ez egy "ZS" kategóriás film.

Ha a jövöben már csak 500 000 ember van életben és a jelenből csak olyat küldenek aki ott már halott akkor szinte bárki mehetne a 7 milliárdból. Az a 0.007%-a, nem is beszélve a 30 év alatt cserélődött emberekről.

Az egész film már a fő célnál elbukott:

Az egész toxin keresés felesleges volt.És az egész háború is. Egy nagy bomba kellett és kész is volt.

Az egész film logikai bukfencek sorozata.
10/10
lyolanka júl. 24. 01:13:22 10/10 Előzmény RigbyTheMad
(23/31)
kicsit féltem mikor állnak neki valamelyik irodában buzulni , de szerencsére nem volt. A sok negatív komment ellenére egy remek filmet láthattunk.
10/10
lyolanka júl. 24. 01:10:26 10/10
(22/31)
Köszönöm a véleményedet. Már kezdtem feladni a görgetést, hogy találok legalább egy olyan embert , aki hasonlóképp gondolkodik. Teljes mértékben egyetértek veled. Néha annyira erősre sikerült a drámai rész, hogy még könnyek is szöktek a szemembe, pedig nem is emlékszem mikor fordult ez elő utoljára. Tényleg az utóbbi idők egyik legjobbja lett számomra. A szörnyes filmeket meg kifejezetten imádom, ebben nagyon jól sikerültek a szörnyek, ijesztőek gyorsak erősek, némelyik még okos is. A godzilla vs kong filmet , nem lehet egy lapon említeni ezzel. Köszi "egy fegyőr"
Brierley júl. 20. 07:17:21
(21/31)
A szörnyek kinézete egész ijesztő lett, de tetszett.
Egyszer meg lehet nézni, de hamar el is engedi/felejti az ember; főleg a vége miatt.
Valamiért az összes karakter is antipatikus lett a végére számomra.
6/10
Atis88 júl. 18. 16:29:23 6/10
(20/31)
A sztori egyszerű és vannak benne logikai bakik is, de amúgy egyszer bőven nézhető kategória.
1/10
Sleeper júl. 17. 20:59:47 1/10
(19/31)
Tejoisten gyerele, mi volt ez a sz@r...
1/10
aethel júl. 15. 17:17:24 1/10
(18/31)
Ez valami rettenetesen buta és gáz film. Az első 10 percben még rendesen izgultam hogy na, csak nem? Csak nem végre láthatunk egy igazán jó kis modern scifit? .. ah.. hát nem. A végére már akkorákat zuhant a szinvonal hogy nevetni se igen tudtunk rajta. Pocsék film.
7/10
Anna Dé júl. 13. 17:16:08 7/10
(17/31)
Gyerekfejjel valószínű élveztem volna. Sőt lehet kétszer is berángattam volna anyut-aput a moziba. Mar csak a popcorn miatt is. :)
Nem volt ez olyan rossz.. Nem tudom miert, de en mindig úgy vagyok ezekkel a szörnyszülöttekkel hogy a végére megsajnálom őket. Bar egyet se tartanék házőrzőként a kertemben, az is biztos. :D
Yvonne Strahovski gyönyörű nő. Mar csak miatta is érdemes megnézni a filmet. 7 pont. Egy kis limonádéval elment. :)
2/10
Cron júl. 12. 01:00:42 2/10
(16/31)
fájdalmasan bugyuta. talán a Csatahajó volt utoljára, aminek ilyen ostoba "története" volt. már amennyire ez történetnek nevezhető. a látvány nagyon jó, sokat költöttek rá, a színészek is hozzák az átlagot, sci-fibe amúgy sem szokás a Globe legjobb színészeit leszerződtetni. érthetetlen, hogy nem találtak hozzá valakit, aki írt volna egy összefüggő, értelmes történetet. 1000 dollárért már biztosan jobbat vehettek volna (akár egy stock scriptet), mint a jelenlegi.
5/10
yaka júl. 10. 17:56:07 5/10
(15/31)
Gagyi, de látványos. Színészileg is van benne értékelhető alakítás, méghozzá Yvonne Strahovskié, ő tényleg jó, már a Szolgálólány meséjében is az volt. 5/10.
2/10
magicvoice júl. 10. 09:24:03 2/10
(14/31)
Minden képzeletemet alulmúlta, ezért csodálkozom a viszonylag magas átlagú értékelésen. Ez egy buta film, a forgatókönyv kihagyta azokat a lehetőséget, amit adna a téma, helyette felszínes párbeszédeket és amatőr, értelmetlen hadászati megoldásokat kapunk, az egész döcögős és esetleges, gyakorlatilag egy akkora baromság, amit kár volt megcsinálni, és kár megnézni. A komputer grafika se üti meg a mai szintet, összességében olyan érzésem volt, mintha a 200 millió dolláros költségvetés nem került volna bele, vagy nagyon rosszul költötték el. Ha van felesleges két órátok, inkább vegyétek elő a Holnap határát, ami szintén nem tökéletes, de ehhez képest egy remekmű.
Sz. Péter júl. 06. 17:35:41 Előzmény HARCOS TIBI
(13/31)
Most komolyan, ti hogyan néztek meg egy filmet?

SPOILER

Elmondták, hogy nem a tüskék hajója volt. Azok csak rakományként voltak ott.
Eggyel lejjebb:
Senki nem mondta, hogy a +40-es civil jobb mint egy katona.
Eleve kevés volt a bevethető katonák száma és szándékosan olyanokat (idősebbeket) küldtek akik az érkezéskor már halottak voltak.
8/10
HARCOS TIBI júl. 06. 10:48:41 8/10 Előzmény Bigpapa
(12/31)
Tegyük fel, hogy a tüskék bolygóján többféle értelmes lény él. Vannak emberszerű lények (humanoidok), akik okosak, jó szerelők, a tüskék pedig jó harcosok, ezért küldték őket.