Téma: Thököly Étterem

Szász Ildikó 2014 jan. 15. - 16:51:47
(4/4)
Mi is nem rég jártunk ott a párommal, és teljesen megváltozott a hely. Új az étlapjuk, nagyon finom ételekkel, és a kiszolgálás sokkal kedvesebb. Legutóbb 1-2 éve járhattunk arra, és igen nagy a változás. Nagyon finomat vacsiztunk, külön tudom ajánlani a tûzdelt õzet áfonyával. Nagyon finom volt! A párom rablóhúst evett, amit egy kardon hoztak ki, úgy, hogy lángolt. Látványos volt és még finom is. Degeszre ettük magunkat! Nagyon jó az ár-érték aránya. Csak ajánlani tudom!
Botond99 2014 jan. 08. - 16:27:50
(3/4)
Az elmúlt hetekben többször is ott ebédeltem, teljesen megváltozott. Valószínûleg lecserélték a teljes személyzetet, mert most nagyon jó a kaja. A weblapon úgy látom, új a tulajdonos.
Timek84 2010 máj. 31. - 14:03:48 Előzmény tigris670
(2/4)
Jó,hogy szóltál,akkor oda még véletlenül sem megyünk be majd érdeklõdni esküvõ helyszínt illetõen,pedig már nézegettük kintrõl.:)
tigris670 2010 máj. 27. - 09:26:14
(1/4)
Egy esküvõn voltam ott, nem ajánlom senkinek sem. Pl: a levest felvizezték, a fõételek zsírosak voltak, a kiszolgálás katasztrófa, a tulaj sem állt a helyzet magaslatán. Valószinûleg kiégett már, elég csak kicsit figyelni és mindenki látja! Sokkal jobb éttermek vannak, keresgéljetek még! :)