Téma: Thor

8/10
Képkockaördög 2011 jún. 24. - 03:32:42 8/10 Előzmény beo71
(159/299)
Vasember utánérzés?! :o Ezt fejtsd ki kérlek, érdekel! Mert szerintem a kettõnek köze nincs egymáshoz... eleve Thornak születésétõl fogva megvannak a "szuperhõsképességei", míg Tony Starknak ugye... nagyon nem :D Meg a két karakter teljesen más jellem, más stílus, kb. semmi közös nincs bennük. Míg Tony Starknak tényleg egy színész kellett, mert nem árt, sõt igenis lehet brillírozni egy ilyen szerepben, addig nem tudom, hogy pl. Hemsworth-nek hogyan kellett volna másképp viselkednie. Persze választhattak volna egy zord, mogorva arccal nézõ, hippi/pszichopata külsejû valakit is a szerepre, de ez a "szõkeherceg-típus" biztos több nézõt vonz a moziba, mint egy igazi viking.
6/10
pepeninho 2011 jún. 24. - 03:27:58 6/10
(158/299)
Gynegus lett ez is. Remélem az Amerika kapitány odab@ssz. Az X-men már nagyon jól sikerült.
8/10
offtopic
Képkockaördög 2011 jún. 24. - 03:25:33 8/10 Előzmény murdanom
(157/299)
Luke Cage-et szerintem Isaiah Mustafa fogja játszani "majd valamikor" :) Egyébként én sem nagyon tudom, hogy ki õ, mármint elolvastam, de vele kapcsolatos képregénnyel még nem találkoztam.
6/10
beo71 2011 jún. 15. - 22:18:49 6/10
(156/299)
Vegyes beletörõdéssel figyeltem,ahogyan a "fekete hattyú"birkaszemekkel néz a szöszi bájgúnárra,ahogyan "Hannibál"idiótát csinál magából "HooK"ultragagyi szemfedõjében és óvodás páncélzatban,gondoltam valami LeTerrier vagy Liebesman féle reklámból kiöregedett 23,5 éves rendezõ 150 millás C produkcióját látom,aztán a végén észre vettem,hogy Kenneth"Shakespeare"Brannagh rendezte,így még nagyobb a csalódás.A látvány miatt nehezen adok egy 6/10-et,de az nagyon meglep,hogy az imdb-n is felpontozták ezt a gyenge közepes Vasember utánérzést.
Míg a Vasember 1-2 tökéletesen mûködött a nagy sármõr és SZÍNÉSZ elõadásában,itt egy hiteltelen kis tökfej szorult egy erõs férfitestbe,aki a vigyorgásával erõsen húzza a zs kategória felé a Titánok harca kisöccsét.
Ford Mustang 2011 jún. 12. - 17:49:13
(155/299)
Jaja, a szinkront eltalálták, Thornak Nagy Ervin, Portmann-nek Zsigmond Tamara egyértelmû, neki õ a legjobb, Hopkinsnak Tordy nem rossz, bár neki Sinkó a favorit.
whitehill 2011 jún. 12. - 16:53:57
(154/299)
Nekem tetszett, hogy az elején Thort elütik, sokkolják, leszedálják, aztán megint leütik és zabálási rohamot kap :D
Loki dühroma is jó volt, mikor kiderül a származása. Príma volt a szinkron.
Ellenben Hopkins mostanában már nem teszi magát oda úgy, mint rég :'( Vagy csak sz@r szerepeket/rendezõt kap?

Jobb film mint vártam. Még nem néztem végig, de a indítás jó volt.
Segítõ Béka 2011 jún. 01. - 11:52:28
(153/299)
most látom csak hogy Kenneth Branagh rendezte.

nekem nagyon tetszett, a magyar szinkron is jó.
sir hopkins, portman miatt is érdemes megnézni. és thor is nagyon jó., nézzétek, itt Mårten Eskil Winge (1825-1896) festménye: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/23/Thor.jpg

teljesen ugyanolyan a két thor.

nagyon jó ez a skandináv kultúrkör
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/27/Hjalmars_avsked_av_Orvar_Odd_efter_striden_p%C3%A5_Sams%C3%B6.jpg
Marcipáncica_ 2011 máj. 30. - 08:55:08
(152/299)
Látványos mesefilm 12-es karikával.
Moziban irtóra élveztem, de azért egyszer most elég volt.
Az izgalmat és akciót nem vitték benne túlzásba, egyetlen résznél dobogott csak gyorsabban
a szivem amikor Thor félpucéran kijött a fürdõszobából... :D

És nem lehet elégszer leírni: a stáblista után van még egy cca 2 perces kis részletke! Kell rá várni, de már csak a szereplõk miatt is megéri!

8/10 - ha kalandfilm/mesének fogom fel
7/10
PivarnyikKrisz 2011 máj. 26. - 17:13:56 7/10
(151/299)
Alapból nem tetszett már a bemutatója sem. Tudom akkor meg minek néztem meg. Csupán azért,mert délután csak ezt vetítették megfelelõ idõpontban. Most,hogy megnéztem kétféleképpen gondolok a filmre. Akciófilmnek unalmas,lassú. Vígjátéknak annyira nem jó én mégis bizonyos részeken halálra röhögtem magam. Ketten voltunk a haverommal a teremben-árulkodó jel- és olyanokat röhögtünk a film bizonyos jelenetein ami egy jobb vígjátéknál is ritka. A fõszereplõ csajt szeretem. Csinos és egész jó színésznõ.
Na már most nekem már az is bosszantóan röhejes volt,ahogy ’Thor’ minden harmadik jelenténél úgy vigyorgott,mint a tejbetök. Ezt nem tudtam hova belõni. Az is vicces volt,hogy a csaj másodszor is elgázolta. Azt hiszem ezekhez nem volt szükséges „SPOILER”. Csakhogy valami pozitívumot is megemlítsek. A látványvilága szép. De azért attól sem dob az ember hátast. A története is ötletes és tetszetõs,de ezerszer jobban ki lehetett volna dolgozni szerény véleményem szerint.
Igazán hanyagolható film. 10/6-ot adok rá,tudom 7-et adtam,csak félrenyomtam. Nem ajánlom senkinek. NEM akciófilm.
veriel 2011 máj. 24. - 00:14:03
(150/299)
Rövid vélemény: (SPOILER)

http://randi7.hu/blog/read/351
8/10
King Diamond 2011 máj. 23. - 13:33:12 8/10
(149/299)
Kb. jó 2-3 hete néztem meg a Thort moziban, de sajnos nem volt idõm még írni róla részletesebben. Pedig jó lett volna, mert sok mindenre már nem emlékszem belõle, azért annyira igen, hogy jó film volt. Én nem ismerem a képregényeket, amik alapján készült, illetve a szereplõket, akik még más képregényekbõl is feltûntek benne, ettõl függetlenül szórakoztató volt. A 3D kicsit jobb, mint mondjuk a Karib-tenger legújabb részében. A szereplõket jól választották meg, Anthony Hopkins jó volt Odinnak, a Thort alakító fickóról tökre elhittem, hogy svéd származású, pedig nem az. Ez a hosszú szõke haj, kék szem, jól választottak. Natalie Portman sem volt rossz, Stellan Skarsgardot én általában szeretem, most sem volt rossz. Talán a Lokit alakító srác volt kicsit ellenszenves, de nem volt vészes. Heimdallt is állatul jelenítették meg. A Jégóriások pedig szintén jó ellenfelek voltak. Volt sok szép táj, fõleg a Jégóriások havas bolygója fogott meg engem a legjobban.
Moziban megéri megnézni a sok látványos, 3D-s jelenet miatt. Lényegében egyetértek az IMDb és a Port értékelésével is.
8/10
katkunder 2011 máj. 17. - 20:10:08
(148/299)
10/10 tetszett!
murdanom 2011 máj. 15. - 13:38:06 Előzmény KurtWagner
(147/299)
Ok!Egyébként én is nemrég néztem meg az imdb-n és most tudtam meg hogy Hulknak mindhárom filmben ugyanaz a hangja.Én azt hittem hogy mindig a színész, aki Bruce Banner-t játsza, szinkronizálja torzított hangal.Nem tudom miért kell erre egy másik színész.
KurtWagner 2011 máj. 14. - 20:23:52 Előzmény murdanom
(146/299)
Õ az:

http://en.wikipedia.org/wiki/Luke_Cage

Elöször én is arra gondoltam. Meg még Hercules is felmerült bennem, ha már Heimdall lehet néger... Mindkettõ volt Bosszú angyal tag, de utána néztem és az IMDB míg Hawkeye-t uncredditenként megemlití, Luke Cage-et nem. A néger SHIELD-ügynökre más nevet ír. A legnagyobb fájdalmam viszont, hogy Sitwell ügynököt nem ismertem fel, pedig nekem Dum-Dum után, õ a kedvenc SHIELD-ügynököm és igazság szerint neki a Vasemberben lett volna a helye, elvileg õ volt Tony Stark SHIELD-összekötõje.
murdanom 2011 máj. 14. - 17:51:35 Előzmény Sonic8
(145/299)
Ja!A fekete csávó,aki közelrõl támad Thorra hogy leállítsa, pedig egyesek szerint Luke Cage, aki igazából nem tom pontosan hogy ki csak valami marvelhõs.
8/10
ZoLiZ 2011 máj. 13. - 19:16:23 8/10
(144/299)
Ma néztem meg a Westendben : Hát nem rossz film, de nem ájultam el tõle ...
A látvánnyal nem volt gond, a színészek is állták a helyüket, a történet és a poénok jók voltak, de több akciót, harcot is rakhattak volna a filmbe : a film számomra nem csalódás, csak könnyed kikapcsolódás volt, aminek remélem a következõ részei egyre jobbak lesznek ! 8/10
8/10
Képkockaördög 2011 máj. 12. - 23:22:56 8/10 Előzmény johnny91
(143/299)
***SPOILER***
Mikor megjelent Destroyer, akkor nekem rögtön az ugrott be, hogy miért nem hívják fel Starkot, hogy "hé öreg, lenne itt egy kis meló"? Miért kellett megvárni, míg Thor elbánik vele? :))) Aztán megszólalt az egyik (már nem tudom, Coulson volt-e, talán igen), hogy Stark új fegyvere... nem kicsit nevettem el magam :D
***SPOILER VÉGE***
8/10
Desmond19 2011 máj. 12. - 18:07:13 8/10
(142/299)
Hát ez az a film, vagy még nem láttad? A Thorról beszélek. Lehetett volna több akció benne.
9/10
johnny91 2011 máj. 12. - 17:56:40 9/10
(141/299)
Valamit félreolvastam igazad van, és remélem, hogy a filmben is legalább annyira erõs lesz, amennyire te mondod
8/10
Desmond19 2011 máj. 12. - 17:53:36 8/10
(140/299)
Nemlett olyan jó a film mint amennyire vártam. Sokkal jobb filmet vártam. De a poénok nagyon jók benne.
Lehetett volna több harc benne. Nem belesûrítve az utolsó percekben. De azért annyira nem lett rossz.