10/10
mihenike 2022 júl. 05. - 19:41:58 10/10 Előzmény zuzuzu777
(380/900)

Ma megneztem nehäny reszt, igy most tudok erdemben irni.

1. Sahika es Halit soha nem mennek BIH-be? micsoda? en azt hittem, hogy mär reges-regen tul vannak rajta ;-) ez a Sahika feletteb erkölcsös :-) haha

2. Ender anyänk visszaemlekezeseiböl megtudhattuk, hogy min ment keresztül a tämadäs utän. Szegenyt meg is sajnältam! Elhivta a häzba a ferfit, aki segitett neki, hogy alätämassza a törtenetet, de mire oda ert addigra Sahika szepen megfenyegette, ugyhogy ugy ällitotta be, hogy Ender tervezte el az eltüneset es nem is volt beteg ... hm ... Erim fiam megint kiakadt es azt orditotta, hogy bärcsak Sahika lenne az anyja ... Na mär most en nem ertem, hogy miert nem hisznek neki... az egyik keze le van benulva illetve huzza az egyik läbät es bottal jär ... hm... na mindegy

3. Az äl-Celebi-hug (Lejla) feje felett kezdenek összecsapni a hullämok. Kaya elintezte neki, hogy folytassa az egyetemet, dehät ugye a Lejla Celebi nem is az igazi neve, ugyhogy ez mär egy oriäsi gond ... Amikor felvette Kaya akkor nem kert töle semmi papirt ....??? hogy is van ez? ugyanis hetekkel kesöbb vitt be egy hamis szemelyit. Örület ;-) Kaya elhivta magäval egy estre, ahol összefutott egy regi professzoräval illetve az örült ferje unokatestverevel es ugy szaladt el a bälbol mint Hamupipöke ... csak eppen a cipöjet nem hagyta el .... haha :-) Mäsnap pedig jött az idetlen magyaräzkodäs, de szent Kaya mindent elhisz neki! Taläkoztak Enderrel is, de persze Ender egy percig sem hiszi el, hogy ö a testvere!

4. Szegeny Yildiznek mär haläl felelme van a villäban, egyszer mär ki is dobtäk, de mivel egy auto majdnem elütötte, igy visszamehetett a häzba es megkapta Zehra szobäjät ... ez most komoly???? nincs eleg vendeg szoba abban a palotäban? miert kellett Zehränak egy szobäba költöznie Liläval???? haha :-)

5. Mint kiderült a majdnem elütesert is Endar a felelös, mert ezzel akarta elerni, hogy Y. bent maradhasson a villäban :-) most pedig Y-nek az a feladata, hogy szinlelje a szülesi fäjdalmakat, hogy Sahikänak ne legyen ideje meghamisitani a DNS- vizsgälat eredmenyet ... na persze, attol, hogy szülesi fäjdalmakat szinlel, attol meg nem fog az a gyerek megszületni.... de ilyen aprosägon ne is akadjunk fel :-)

6. Yigit kezd megenyhülni Ender iränyäba es mivel Ender nem viselkedik vele utältosan, ezert Yigit meg van rola gyözödve, hogy Ender emlekszik es tudja, hogy ö a fia. Persze Sahika mindig lekiabälja a fejet es felrevezeti Yigitet. Eleg erdekes, hogy ez a gyerek, mint egy zseni jelent meg a cegnel es honapok ota semmi mäst sem csinäl, mint Erimet äpolja ...


10/10
mihenike 2022 júl. 05. - 19:28:16 10/10 Előzmény zuzuzu777
(379/900)


Nem, nem, azt nem lehet nem eszrevenni :-) valami frenetikus, mindig azon izgulok, hogy mikor bukkan ki a bugyingoja ... de lehet, hogy nem is vesz fel!

10/10
mihenike 2022 júl. 05. - 19:27:12 10/10 Előzmény zuzuzu777
(378/900)

Oh te jo eg! ezek megörültek :-) Igen, sok török ügyfelünk van a cegnel, akik sorban nyitjäk a Kebap-standokat ... lassan mär nem is marad "normälis" etterem es ehetjük a kebapot meg a dürümöt ...


zuzuzu777 2022 júl. 05. - 13:44:26 Előzmény mihenike
(377/900)

Jaj, ezt nem tudtam kihagyni! Írtad, hogy nagyon sok török ügyfeled van, akiknek természetesen török utónevük van. Most hallgatom a rádióban, hogy a magyar szülők meg vannak bolondulva (úgy látszik sok török sorozatot néznek), mert nagyon sok török utónevet kapnak a mostani magyar újszülöttek.


zuzuzu777 2022 júl. 05. - 10:51:44 Előzmény mihenike
(376/900)
Ne felejtsd el S. ruháinak hosszát se!
zuzuzu777 2022 júl. 05. - 10:50:35 Előzmény Magenta99
(375/900)

Csak meg akarlak nyugtatni: ha Y. eddig ezerszer fázott rá, akkor még elég messze van a tízezer! Azannya a hülye, de Y. hülyébb, mert ráhallgat.
Endernél mindenre oda kell figyelni, nekünk (Mihivel) bejött az ujj mozgatása.
Mindent szépen leírtál a Dunáról, csak épp a címet nem, amire esetleg ráwikizek.
Tv-t és Tv műsort nem nagyon nézek.
Említetted a Disney-t, heti 1-2x nézek az ezeregy éjszaka meséiből. Most jobban odafigyelve, mint gyermek koromban és tényleg itt is van azért szado-mazo.
Most a kínaiaknál tartok, abc sorrendbe (ha tetszik az összefoglaló - megnézem, ha nem, akkor annyi.


zuzuzu777 2022 júl. 05. - 10:34:20 Előzmény mihenike
(374/900)


[spoiler]Szia! Mindennel tisztában vagyok, mert ha előre írok, akkor van időd jobban odafigyelni az adott részekre!
Cukorkával nem tudom mi van -ki hogy hal meg, de a HERCAI-ban igen, egymás után támadtak fel! Azért nem volt annyira rossz, mintha még rosszabb lett volna.
Írtam már, hogy néha én is "hegedűlök" ha Enderre gondolok!
Utoljára szólok: IRIM az énekesnő volt, E. hülye fia meg ERIM
Lila azannya elment Amerikába, de ha megölsz, akkor sem emlékszem, hogy visszaugrik-e 1-2 jelenet erejéig.
Sahika, igen, de még mi mindent fog csinálni(dupla spoiler): megmérgezi az egész családot, mert neki olyanja van. No, legalább többen utálnak, mint szeretnek! :-)
Csak mellékesen: a fehér hajú és S. soha nem utaznak el BiH-be.
Külön köszönöm, hogy nem felejted el az orrom!


Ide írd a spoileres tartalmat [/spoiler]
Magenta99 2022 júl. 05. - 10:26:07 Előzmény zuzuzu777
(373/900)
Én kábé 1 hónappal el vagyok maradva, ezért Kumru még nem szerepel. :)
Azon vagyok ledöbbenve, hogy ezerszer ráfázott már Y és a muterja a sompolygásra, de ezeregyedszer is belefutnak. Most épp a nyaklánc-ügynél tartok. Eskü, egyik hülyébb, mint a másik.
Ender meg rémísztően randa, amikor a fekete rúzzsal keni ki magát.
Túl sok időm nincs sorozatokat nézni, általában felveszem a mediabox-szal (főleg, amit hajnali 3-kor
adnak) és megnézem, amikor van időm.
Van nálunk - családilag - Netflix, HBO, Disney+ - ezekről a helyekről azért több sorozatot nézek. Láttam egy-két dél-koreait is, azok tetszettek.
A Dunán már régóta tart az esedékes sorozat, nem tudom milyen hosszú lesz, de a története alapján lassan akár be is lehetne fejezni. Érdemes figyelni, ha új sorozat kezdődik, mert abszolút érdekes, cselekményes - és nem túl véres - darabokat vesznek meg.
10/10
mihenike 2022 júl. 04. - 21:38:53 10/10 Előzmény alanis
(372/900)



Szia! Köszönöm, räkerestem, valoban ott volt! De valahogy elkerülte a figyelmemet ;-) Gyöngyörü volt abban a babarozsaszin koszorusläny ruhäban :-)

10/10
mihenike 2022 júl. 04. - 21:37:31 10/10 Előzmény Magenta99
(371/900)
A Carpisma tenyleg nagyon jo sorozat!!!!!
10/10
mihenike 2022 júl. 04. - 21:36:39 10/10 Előzmény zuzuzu777
(370/900)
Sziasztok!




A 3. evadban kezdi Endar tulzäsba vinni az ujjmozgatäsait ... talän a serülese utän kezd el hegedülni az ujjaival .... ? :-) na de mostanäban nagyon extrem :-) Irim teljesen megkattant es amikor Yildiz le akarta volna leplezni Sahikät, hogy bizony ö mergezi Irimet, akkor szepen minden felre sikerült es most Y-t vädoltäk meg azzal, hogy megmergezte Irimet. Valoban ez a Sahika a legrosszabb a 3 boszi közül ;-) Es Halitot az orränäl fogjva iränyitja. A 3. evadban eltünt Lila anyja. Legaläbbis eddig 10 reszt neztem meg belöle es szören-szälän eltünt! Ö is elment Goliättal Amerikäba????

A Hercait vegülis nem neztem vegig, mert kiakasztottak teljesen, es töled mindent megtudtam, igy ugy voltam vele, hogy jobb lesz igy .... Ugye ott volt az, hogy mindenki feltämadt, a Cukorkäban pedig mindenki meghal!

Engem a Spoilerek toväbbra sem zavarnak, mert nem veszem komolyan a sorozatot, egyszerüen jot szorakozok rajtuk :-)

zuzuzu777 2022 júl. 04. - 17:56:22 Előzmény Magenta99
(369/900)

Csak azért spoilerezek, hogy helyet spóroljak meg. Gondolod, hogy nálam már nincs káosz? Érdekesnek tartom Y. és azannyát, és majd jön Kumru azannya is. Élvezem Ender kéz ill. ujjmozgásait.
Ezek szerint én kb. -4 ~ több mint 450 magyar részt láttam. Igen, az a jó, ha nem a TV-ben nézed, hogy amikor akarod abbahagyod, amikor akarod, akkor nézed!
A HERZAI-t már 2x is adták magyarul. 69. bölüm /120-150 perc.A nézőknek általában bejött, nekem nem különösebben, de legalább rövid volt!
Csak törököket nézel? Egy időben olaszokat néztem, de azok is elkezdtek "eltörökösödni", legalább is hosszúságban. Most a távol-keletiek vannak soron. Általában 24-30 részesek és 35-45 percesek.
Nagyon rég nem voltam a DUNÁN, a héten komolyan meg fogom nézni a kínálatot!


Magenta99 2022 júl. 04. - 11:42:36 Előzmény zuzuzu777
(368/900)
A másik dolog, ami miatt nem szólok bele, hogy nem akarok spoilerezni. Azt végképp nem tudom, melyik esemény, melyik évad melyik részében volt és nem akarnék előre elfecsegni érdekes részleteket.
Én csak úgy nézem, ahogy a magyar tévé leadja, de itt sokszor olvasom, hogy 1 török részt felszabdalnak 3-4 részre is.
Most kábé egy hónappal vagyok elmaradva, nem tudom, amit nézek, az a 4. évad vége, vagy már az 5. évad eleje.
A Hercai-t nem láttam, adta már valamelyik magyar adó? Nekem a Tiltott szerelem (törökül asszem Aşk-ı Memnu volt a címe) és a Megtörve (Çarpışma) volt a két kedvenc sorozatom. A jelenleg nézettek közül a Güllerin savaşı a nagy kedvenc, de tetszik a Kalbimdeki Deniz is. A Duna TV sorozatai elég érdekesek, csak borzasztó hosszúak és idegesítő, amikor egy 45 perces rész első 5-10 percében az előző rész végét ismétlik.
zuzuzu777 2022 júl. 03. - 15:21:04 Előzmény Magenta99
(367/900)

Az igazság az, hogy már én se mindenre emlékszem, azért régen volt 2018. márciusa,amikor kezdődött, csak már én is belebonyolódok néha, mert láttam a 146. bölümöt és keverednek a kronológiák!
Eddig csak 1 sorozatot néztem végig (HERCAI) azt is Mihi miatt, mert olyan lelkesen tud írni, hogy nem akartam elvenni a kedvét, meg megtanultam, hogy nem is szabad törökbe belekezdeni, mert ahogy olvasom, vagy évek múlva fejezik be, vagy be se fejezik, csak abbahagyják, vagy összecsapják a végét.
A YEMIN, amelyiket a 318. bölümnél abbahagytam (most a 444. megy), de csak azért, mert kiirtottak mindenkit, csak 1 legény, a főszereplő maradt. Miatta nem volt érdemes az időmet pocsékolni, meg úgyis telis tele volt szado-mazo részekkel. Írtátok, hogy M.o-on is elkezdték adni, de nagyon hamar abbahagyták)
Nem akarlak rábeszélni, hogy gyere vissza, mert nagyon érdekes a folytatás, ezen kívül nem csak 1, hanem 11 szereplő marad a régi gárdából. Tudok rá példát, hogy aki abbahagyta, az visszajött!!! (Ne haragudj Alanis, hogy belekeverlek.)
Allah és az Ő prófétái a tanúim, hogy nem kapok részesedést a nézettség után!!!
M.o.-on több mint 3 mio a nézettsége, azt nem tudom hogy számolják, bölümönként, van aki 2x nézi és azt is beleszámolják nem tudom.
A végére pedig, nem mindenki jön fel a fórumra, aki nézi. Én pl. kapok e-mail értesítést, amikor van válaszom - és jövök.
Elnézést, kicsit hosszúra sikeredtem!


Magenta99 2022 júl. 03. - 12:30:04 Előzmény zuzuzu777
(366/900)
Bocsi, nem láttam, hogy válaszoltál. Azért nem csatlakozom, mert már nem nagyon emlékszem az olyan apró részletekre, amikről beszélgetni szoktatok. :)
zuzuzu777 2022 júl. 01. - 10:42:48 Előzmény Magenta99
(365/900)

DAKOTA MONDÁS: Az ízlések és pofonok különbözőek - mondta a kutya és megnyalta a fütyijét!!!
(Mihi védelmében :-))


10/10
mihenike 2022 júl. 01. - 07:53:29 10/10 Előzmény zuzuzu777
(364/900)

1. Endar visszatert a halälbol, eppen Zehra könyvbemutatos villäsreggelije közben... ez a Zehra annyira szerencsetlen! soha nem jön össze neki semmi! Endar bevädolja Sahikät, akit elvisznek a rendörök.
3. Irim nagyon rosszul fogadta Endart, hiszen az 8 honapig nem kereste es a fia abban a hitben volt, hogy az anyja halott ...
4. Nekem ez a szäl, hogy Yildiz+Cenar+Endar+Emir egy csapatban jätszanak az Argun csaläd es Sahik aellen, nagyon tetszik :-) nagyon jokat szorakozok rajtuk :-)
5. Endar eleg rossz börben van, botta jär es az egyik keze le van benulva, de gondolom majd összekapja magät, hiszen ö Endar :-)
6. Endar emlekszik rä, hogy Yigit ütötte le es, hogy ö az elsö szülött fia, de nem fedte fel magät, mert nem akarja a fiät börtönbe jutattni.
7. Yildiz kiszimatolja, hogy Irimnek adnak valami ismeretlen szert es ez lehet az oka, hogy a fiu egyre rosszabbul van.
8. Sahika terve jol halad, miszerint Yigit csäbitsa el Lilät, mert a leänyzo mär feltekeny rä ... - ismet egy erthetelen szäl, hiszen semmi oka nincs feltekenynek lenni rä ... -haha :-)
9. Sahikät gyorsan kiengedik, mert Kaya vallomäst tett, miszerint azon az ejszakän együtt voltak.
10. Zehränak penzre van szüksege es Yildiz ad neki tippet, hogyan vegyen le penzt a szämläjärol, ugyhogy, hogy az apja ne tudja meg, hogy a könyvhez kellett neki a penzt ... Yigit ezt kihallgatja es leadja a drotot Sahikänak ... ezek keszen vannak :-D
11. Közben az ällitolagos Celebi testver is rejtelyesen viselkedik.
12. Aysel mergezes miatt korhäzba került, mert megette Yildiz etelet, amibe Sahika valami szert tett, gondolom, hogy veszitse el a babäjät.


10/10
offtopic
mihenike 2022 júl. 01. - 07:42:41 10/10 Előzmény Magenta99
(363/900)
Majd meglätom milyen lesz :) de eddig a 3. evad nagyon jol meg van csinälva :)
Magenta99 2022 jún. 29. - 10:48:34 Előzmény mihenike
(362/900)
Ha a kommentelők számához viszonyítod a nézők számát, akkor biztosan nem. Én például már belefáradtam, ráuntam, hogy tulajdonképpen egy teljesen új sorozatot nézek, gyakorlatilag ugyanazokkal a szereplőkkel és már abbahagytam. Sokaktól hallottam ilyesmit.
7/10
Maresz52 2022 jún. 28. - 21:23:56 7/10
(361/900)
Most tényleg ez lesz a divat, hogy egymás után két este ugyanazt a részt nézzük?!