alanis 2022 jún. 23. - 13:13:09 Előzmény zuzuzu777
(340/900)

Most végre eszembe jutott, amit már egy ideje meg szeretnék Tőled kérdeni. Feyza fia Cagatay-é, ugye? Nagyon vehemensen tagadta, úh. már ott gyanús volt a dolog. Ráadásul a tegnapi részben elég sokat mutatták a kisfiút, és full olyan fekete hajú gyereket választottak, mint a ffi színész.


alanis 2022 jún. 22. - 19:27:21 Előzmény mihenike
(339/900)

Halitnak az imponált, hogy Y. nem ugrott a nyakába azonnal, hanem mint tudjuk kérette magát. Csak Halitot elvakította, hogy egy fiatal szép lány és főleg hogy nemet mondott neki többször is. A vadász szellem meg kitört belőle és meg akarta szerezni. Ami természetesen meg is történt. Valószínűleg az is benne volt ebben, hogy majd egy jól irányítható bábot kap feleségnek, aki alázatosan azt csinálja, amit ő mond.
Ender meg pipa lett, mert amíg Halit élt, nem derült ki (ha jól emlékszem), hogy Y-t bizony valóban Ender bérelte fel, hogy elcsábítsa és ezáltal gazdagon tudjon távozni a terhessé vált házasságból. Y. meg hazudott erről, tagadta a dolgot. Úton útfélen keresztbe tett a lánynak és persze Halitnak is, mert el akarta venni tőle a közös fiúkat. Úh. Halit visszaszerzése a bosszú része volt.
A nagy hármast - Y + E + S - két dolog érdekelte végig, a pénz és a jólét. Ha ezzel egy érzelemmentes kapcsolat, házasság jár, hát bumm. Ezeknek ez is belefért. Ahogy a megalázás is, mert Halit szerette porig alázni a nőket, akik körülvették. Beleértve a saját lányait is.
Az egyetlen normális ffi ebben a kócerájban Kaya volt. Nem is maradt meg. Sajnos. Még Enderból is elviselhető nőt faragott arra az időre, amíg együtt voltak.
Emir és Cenar két szerencsétlen kellék darab. Sajnálom őket, mert velük igazából nem történik semmi, csak úgy vannak. Egyik állásból mennek a másikba, szerelem semmi, csak asszisztálnak Endernak. Vagy Y-nek.


10/10
mihenike 2022 jún. 22. - 16:13:48 10/10 Előzmény alanis
(338/900)

Halit tenyleg nagyon undorito, de nem is ertem, hogy mit evett anno Yildizen ... hiäba nezem az elsö resztöl kezdve az eleje egy akkora katyvasz... ez az Endar vs. Yildiz vs. Halit ... tök hülyen van megcsinälva az eleje ... Endar meg akart szabadulni Halittol, de amint Yildiz szerezte meg magänak Halitot, akkor Endar märis vissza akarta szerezni magänak a venkecsket ... Yildiz sem szerette Halitot soha, csak a vagyon miatt van/volt vele es megis mindent bevetett, hogy megtartsa, az sem erdekli, hogy porig aläzzäk, csak ö lehessen Argun Asszony!

En most Zehrät es Cenärt együtt nagyon birom, de gondolom a ket csaläd ellentetei miatt nem lesznek együtt sokäig.


10/10
mihenike 2022 jún. 22. - 16:09:35 10/10 Előzmény alanis
(337/900)

Igen, sajnos hajlamosak a sorozatokban ilyet csinälni, hogy egy közeli hozzätartozorol ilyen könnyen megfeledkeznek ...


10/10
mihenike 2022 jún. 22. - 16:07:57 10/10 Előzmény zuzuzu777
(336/900)

Szia!

1. Sahika kezhez kapta a DNS vizsgälat eredmenyet miszerint Endar az anyja Yigitnek. Yigit meg van rola gyözödve, hogy Halit az apja, mert Halittal is szimapatizälnak es mert Irimmel is jol kijönnek ... Persze Sahika ezt nem igy gondolja, mert ha igy lenne, akkor Endar nem adta volna örökbe a fiut ... De ha tudnänak szämolni, akkor is räjöttek volna, hogy 23 eve Endar es Halit nem ismertek egymäst... Nos egy kis szämoläs utän el kezdett gyanakodni, hogy Yigit apja nem mäs, mint a bätyja, ugyhogy most ellopta a fogkefejet :)

2. Sahika egyebkent kezdi kivetni a hälojät Halit papära, ami Yildiznek is feltünik... Sahika 7 idegennyelven beszel es rettentöen intelligens, ami nagyon imponäl Halitnak. Volt egy vicces jelenet, amikor Yildiz el kezdett angolul beszelni, hogy lässäk, hogy ö is beszel idegennyelven ... na az nagyon gäz volt! Ez a nö meddig tudja magät aläzni!!!!!!!

3. Endarnak sikerült elernie azt, hogy Halit azt higyje, hogy a Sevda nevü fiatal titkärnöt Yildiz berelte fel azert, hogy Halitot es Sevdät rajta kapja, igy megkopasztva Halitot ... Szegeny buta kis Yildiz! Tulajdonkeppen anno azert berelte fel Endar Yildizt, csak aztän Yildiz tul järt az eszen! Nos kerem szepen Halit kidobta Yildizt a häzbol, mielött elhagyta volna a häzat levette rola az összes ekszeret... nagyon megaläzo volt! Räadäsul ezt Endar is vegig nezte, mert ugyebär neki mindenhol ott kell lennie .... Se penze, se semmije, szoval nem tudom, hogy mit fog kitalälni ... de valamit biztos :-)

4. Zeynep es Alihan pedig tävoztak. Eleg gyorsan ment a dolog, viszont hihetö, mert Alihannak ott van a mäsik elete, ugyhogy ez annyira nem nagy hülyeseg, hogy egyik naprol a mäsikra tävoznak egy mäsik orszägba... Nem tudom milyen lesz nelkülük, meg nehäny resz van a 2. evadbol... most, hogy ök tävoztak, akkor ha jol sejtem, csak örültek maradnak a sorozatban :-)


alanis 2022 jún. 22. - 09:56:40 Előzmény mihenike
(335/900)

Zehrintől nekem itt már hányingerem volt. Szegény Zeynep sokat nyelt a sógornőtől, csak azért mert az sértve érezte magát Halit miatt és rühellte Yildizt. Pedig már Z. addigra vezető lett, nem mondhatta, hogy egy semmirekellő, élősködő valaki. Ráadásul az öccse oda volt érte, mit akart még? Igazuk is volt, hogy leléptek. Ritka mérgező egy környezet vette őket körbe.
Viszont ami nekem furcsa, hogy se Yildiz se az anyjuk nem említik Z-et. Mintha megszűnt volna létezni. Pedig Y és Z között nagyon jó testvéri kapcsolat volt, Y mindenkivel szemben védelmezte a húgát. Értelmetlen, hogy ennyire semmi visszakapcsolás nincs ebben a sorozatban.


alanis 2022 jún. 22. - 09:24:30 Előzmény mihenike
(334/900)

A vén kecske első blikkre horogra akadt. Ha fiatal, csinos nőket lát, egyből belendül. Undormány az egész pali.


alanis 2022 jún. 22. - 09:13:38 Előzmény zuzuzu777
(333/900)

Picurka - Y. kisfia nálad? Vagy kire gondolsz?
Hát jó kérdés, bár nem olyan régóta van ez a Kumru, de számomra ő unszimpatikus nagyon. Nem vagyok nagy rajongója. Kettőjük közül inkább Yildiz, még ha a viselkedése idegesítő is.
Akit azért megsajnáltam, amikor rájött, hogy a férje tényleg megcsalja.
De valami nagyon zavar ebben a Kumruban. Nem annyira egyenes se a szeretőjével, se az apjával. És amit az állítólagos barátnőjével művelt... az nagyon durva volt. Mondjuk valami sejtetés van egy ideje, hogy valami történt régen, ami miatt apuka bizalmatlan és ellenőrzi, ahol csak tudja. Bár nem mintha apuka ártatlan báránykának tűnne.


10/10
offtopic
mihenike 2022 jún. 21. - 20:44:27 10/10 Előzmény Elhaym
(332/900)
Köszi, igeretesnek tünik a Trailer. Erröl eszembe jutott a Carpisma, amit szinten nagyon szerettem es szinten Kivanc jätszik benne! Bär nagyon durva sorozat volt, de rövid volt, velös es sok ismert szereplö volt benne. mondhatni török-sztärparade :-)
10/10
offtopic
mihenike 2022 jún. 21. - 20:40:28 10/10 Előzmény Elhaym
(331/900)
a wikipedia szerint a 6. evad 2022.szept.12-en kezdödik ....
10/10
mihenike 2022 jún. 21. - 20:39:24 10/10 Előzmény Elhaym
(330/900)
Kivanc Tatlitug-on kivül nekem az összes tul szörös es tul sötet :-)
Elhaym 2022 jún. 21. - 20:02:59
(329/900)
A tiltott gyümölcsből vajon lesz 6. évad is? Sokszor olyan érzésem van, hogy soha nem szeretnék befejezni.
offtopic
Elhaym 2022 jún. 21. - 20:01:21 Előzmény mihenike
(328/900)
Vannak csók jelenetei. Az első sorozatában is volt és a legújabba is. Nem is egy. Csak a Fogd a kezemben nem volt, de az olyan csatornán ment, ahol tilos a csók jelenet.
offtopic
Elhaym 2022 jún. 21. - 19:51:05 Előzmény mihenike
(327/900)
Marasli. Elvileg lesz majd magyarul is és rövid, csak 26 részes.
Neked mely török férfi színészek jönnek be?
offtopic
Elhaym 2022 jún. 21. - 19:42:56 Előzmény zuzuzu777
(326/900)
Egy TV2es sorozat, Alp első sorozata volt, talán emiatt sem visszafogott benne.
10/10
mihenike 2022 jún. 21. - 17:42:18 10/10 Előzmény zuzuzu777
(325/900)


Most megneztem, a 2. evad 100. (magyar) reszenel tartok. Amugy Halit mär 1x-2x lätta Sahikät, de meg nem tudja, hogy ki, de mindig jol megbämulta a csinos kis läbait.

10/10
offtopic
mihenike 2022 jún. 21. - 17:39:13 10/10 Előzmény zuzuzu777
(324/900)
tenyleg? ez nagyon erdekes! akkor hogy is mehet szinesznek? nincs neki csok jelenete? hihetetlen
10/10
mihenike 2022 jún. 21. - 17:38:22 10/10 Előzmény Elhaym
(323/900)
Mi a cime Alina uj sorozatänak? ha olyan, mint a Piszkos penz, akkor erdekelne.
Nekem Alp sehogy sem jön be :-) ugyhogy ebben nem egyezünk.
10/10
mihenike 2022 jún. 21. - 17:35:50 10/10 Előzmény zuzuzu777
(322/900)


Szia! Mostanäban csak lassan haladok, meg nem ertem a 2. evad vegere, de szerintem mär nincs sok hätra belöle. Sahika es Yigit szövetkeztek, S. elküldte a mintäkat DNS-vizsgälatra. Yildiz toväbbra is probälja visszaszerezni Halitot, a maga idetlen modjän. Endar felberelt egy titkärnöt es ugy keveri a szäläkat, hogy Halit azt higgyje, hogy Yildiz berelte fel, hogy rajta kapja öket ... Oh Allah! Zehrin megint Zeynep ellen fordult, es most megint megy a huzavona Zehrin es Goliät között. Mär Zeynepnek es Alihannak nagyon elegük van abbol, hogy mindig mäsok miatt veszekednek, ugyhogy szerintem lassan lelepnek. Zehra es a kis Cenärkäm titokban romantikäznak. Lilla es Emir ujra együtt es mindenkinek be is jelentettek :-)

zuzuzu777 2022 jún. 21. - 10:21:53 Előzmény Elhaym
(321/900)
Sorry én nem saját kútfőből dolgozom, hanem olvasgatok! Nem tudom, hogy ki mi az a Fazilet!