7/10
kiskukac63 2012 jún. 29. - 14:08:22 7/10
(710/2630)
Valóban nehéz a korábbi részek ismerete nélkül Firdeust megítélni, egyébként is érdekes karaktere van, bár számomra is inkább negatív szereplõ. Bihter azért utálta meg, mert hõn szeretett édesapja a szeme láttára akkor halt meg, amikor Firdeust, a feleségét tetten érte a szeretõjével a nyaralójukban.(Sajnos, Bihter hasonló hibába keveredik!) Aztán többször volt utalás arra, hogy a gyermekeit nem igazán akarta és szerette, zavarták Õt abban, hogy úgy élje a világát, nagyvilági nõként, ahogy Õ szerette volna. Peykert csak úgy engedte férjhez Nihathoz, hogy elõtte a lánya tudta nélkül jelentõs pénzt csalt ki tõle a saját adósságai törlesztésére. (Akkor tagadta ki Nihatot sz apja, amikor ezt megtudta.)Késõbb Õ szeretett volna férjhez menni Adnanhoz, de csak a sok pénze miatt. Egyébként is nagyon pénz-centrikus, szereti a luxust, szeret dõzsölni, másokon élõsködni, imádja az intrikákat, és minden tettét kizárólag a saját önzõ érdekei vezetik. Hát ennyi ahhoz, hogy miért utáljuk sokan Firdit.
10/10
Alibaba24 2012 jún. 29. - 10:31:03 10/10
(709/2630)
Szerintem is Firdeusz nem olyan rossz,inkább Bihter a felháborító,de hát mit tud vele csinálni,ha beleszeretett Behlülbe? A szerelem ellen nem lehet tenni,mert csodálatos dolog aki ezt elmondhassa magának....

SPOILER!!!!!!
A végén Beshir hogyan fog meghalni???Azt láttam a videón,hogy Õ mondja el talán Adnanak az igazat B+B viszonyáról!
SPOILER!!!!!!
missvicky 2012 jún. 29. - 10:19:30
(708/2630)
Sziasztok!
Én nem rég kezdtem el nézni a sorozatot. Ezért kérdem, hogy miért kell utálni Firdeuszt? Bocs, de nem jöttem rá. Egyenlõre Bichtert gyûlölöm, mondjuk õt, mindjárt az elsõ pillanattól fogva. Szóval, elmondjátok nekem?
Köszi elõre is!
zandra 2012 jún. 29. - 00:22:12
(707/2630)
Nem tudom mit gondol Bihter, Adnan majd az idõk végezetéig meg lesz szex nélkül, mert "õ csak Behlülé"?
8/10
mamucili 2012 jún. 29. - 00:14:31 8/10
(706/2630)
Bihter egy kicsit kedvesebb lehetne a férjéhez, hogy az ne gyanakodjon, ezek a gyerekes kifogások egyre jobban felébresztik Adnan gyanakvását. Az igaz, hogy Behlül nem gyõzi hangsúlyozni, hogy "csak az enyém vagy", és Bihter ehhez igyekszik tartani magát. Besir rettenetesen szánalmas, bár valahol meg lehet érteni, mert nem akar fájdalmat okozni gazdájának. Firdeus asszony meg éli világát, London után Dél-Afrika (egy ilyen pénzes võ, mint Adnan nem is lenne nagy butaság :-D), ha meg itthon van, igyekszik megkavarni a dolgokat a maga álnok-kígyó módján.
bloodofthedragon 2012 jún. 28. - 23:23:32
(705/2630)
Jó volt a mai rész, a nyaralós résznél nagyon átjött Adnan és Bihter eltávolodása, nem tudom, az öreg még meddig fogja tûrni, viszont Bihternek egyre olcsóbbak és átlátszóbbak a kifogásai. "Fáj a hátam, éhes vagyok", stb. stb. hagyjukmár. Szépen sodorja magukat a végzetük felé.
9/10
lilei 2012 jún. 28. - 08:49:27 9/10 Előzmény kiskukac63
(704/2630)
Szerintem Firdi nagyobb biztonságban van anyagilag a lánya férjének vagyonából...ez a tuti...ezt nem akarja elveszíteni, talán még a végén szemet is huny a titkos kapcsolat felett...csak ne derüljön ki Adnan számára!
Kígyó ez a nõ...az volt mindíg is.
7/10
kiskukac63 2012 jún. 27. - 19:05:31 7/10
(703/2630)
No, Firdi gátlástalanul elkezdte Nihal és Behlül összeboronálását! Nem értem, jelenleg mi inspirálja erre: vsz. gazdag pasival hajt, talán már nem fenyegetné az éhenhalás, ha Adnan és Bihter elválna. Egy anyának nem a lánya(i) boldogsága a leghõbb vágya?! Nihal idiotizmusát is jól mutatja, mennyire félvállról vette a bulvárhíreket! (Titokban lehet, hogy örült is neki!)Eszébe nem jut, hogy az apja hírnevének mennyit árthat egy ilyen szenzáció, most is csak azon kesereg, hogy titokban imádott Behlülje Kaliforniában "bûnhõdik", nem tud lépten-nyomon a nyakába csimpaszkodni!
antsa10 2012 jún. 27. - 09:47:06
(702/2630)
Besir szánalmas! Azért mert nincs mersze bevallani Nihalnak mit érez iránta, nem tesz semmit azért, hogy elnyerje a szerelmét és mert a "királylány" nem belé szerelmes, miért kell Behlült utálni?? Tudom az életben is így van, hogy az ember mindig a 3. felet hibáztatja! Pedig õ nem tehet róla, hogy a liba belé szerelmes!
9/10
lilei 2012 jún. 27. - 07:49:37 9/10
(701/2630)
Köszönöm mindkettõtöknek a leírást:-)...igen erre voltam pont kíváncsi.
Beshír amúgy szerintem nem fog semmit sem elmondani Adnannak...annál jobban tiszteli õt...én így gondolom.
De tényleg uncsi már a savanyú uborka kinézésével ez a sok leskelõdés.
Behlülben még bízok, hogy majd az jól odamondogat neki...mert õt sem kell félteni ilyen helyzetben, bár sokszor nem úgy sül el a dolog ahogy tervezi...mert olyan nagyokoska:-))
7/10
kiskukac63 2012 jún. 26. - 21:28:26 7/10
(700/2630)
Bocsánat: "Bichter a mai részben..."
7/10
kiskukac63 2012 jún. 26. - 21:25:04 7/10
(699/2630)
Igen, Bihternak a mai részben igazi kis fúria volt. Idegesíti, hogy nem tudják, ki látta meg õket és miért hallgat?! Elõször ledorongolta Kátyát, kitiltotta a szobájából és megtiltotta neki, hogy az anyját bármirõl tájékoztassa vele kapcsolatban, mert különben kirúgja. Aztán ment fel az emeletre, bement az anyjához is, azzal is hangoskodott egy kicsit, utalgatott neki arra, hogy ne kavarjon semmit, amibõl Firdi semmit sem értett. Majd benyitott a szobájába, ott állt Neszrin karjaiban a mosodára váró ruhákkal és az a bizonyos táska a kezében volt. Erre Bihter leordította, hogy a ruhákat szín szerint szét kell válogatni, kikapta a kezébõl a táskát, majd közölte Neszrinnel hogy: "ti csak beszélni tudtok, semmi másra nem vagytok jók"-mire Neszrin sírva kirohant a szobából.Hát ennyi! Besír meg úgy játssza az erkölcs-csõszt, mintha csak ezért tartanák és fizetnék. Nem mintha az én ízlésemmel egyezne, amit B+B tett és tesz,de Besír is teljesen túllihegi a szerepét, az O.K.hogy véletlenül meglátta õkat, de folyamatosan leste, követte õket, bújkált, röhejes, ahogyan viselkedik.
bloodofthedragon 2012 jún. 26. - 21:17:33
(698/2630)
Hát Nessrin ugye látta a táskát mikor elvitte a töltõt Behlülnek, és célozgatott akkor is mikor a többi cseléddel pletykáltak, hogy "épp olyan volt, mint Bihter asszonyé", gondolom neki is gyanús lett, aztán most, amikor rendezgette a dolgait jobban szemügyre vette, Bihter meg ugye már eléggé fel volt húzva ennélkül is emg tiszta paranoiás lett...

Személyszerint ma Bihter undorító volt, pedig bírom a csajt. Még akkor is, ha megérthetõ az oka, nagyon utálatos volt.
9/10
lilei 2012 jún. 26. - 20:20:30 9/10
(697/2630)
Valaki leírná, hogy Bihter min veszett össze Nesrinnel? ....szóval annyit láttam a török részben, hogy Bichterék szobájában vannak....pakol a lány...és a táska is a kezében van, ami a hajón kint maradt a fedélzeten és anno meglátta. De volt valami utalás arra, hogy ez az a bizonyos táska? Az elejérõl lemaradtam a mai résznek:-(....meg Kátyával is összeveszett?:-)...kis pukkancs Bichter!!!
andy_balog 2012 jún. 26. - 11:00:45
(696/2630)
Errõl beszéltem. De még a film elején belinkelt valaki egy csomó videót, köztük az utolsót is, de nem volt képes oda írni hogy spoiler.
10/10
offtopic
csikosi 2012 jún. 26. - 10:12:07 10/10
(695/2630)
kis ügyi megnézte a végét.
jó lenne, ha nem venné el senki az érdeklõdést a filmre vonatkozólag.
9/10
lilei 2012 jún. 26. - 07:20:15 9/10
(694/2630)
Igazából a sorozatoknak nem is a vége érdekes...az egy dolog.
Megszokhattuk már a török sorozatokból, hogy azok nem mindíg fejezõdnek be happy enddel...sõt!
Itt az események szálai, a különbözõ sorsok, érzések keresztezõdése, érzelmek játéka a lényeg, ahogy végigvonul a sorozaton. Épp eleget szenvednek majd sorozat közben is...a vég ilyen szempontból már valahogy el is várható.
Lillith Morgan 2012 jún. 26. - 00:07:17
(693/2630)
Ki kéne ám írni, hogy SPOILER. Engem mondjuk nem érdekel. Törökül már végignéztem, de biztos van, aki még nem.
kiscsillag32 2012 jún. 25. - 23:49:21
(692/2630)
***SPOILER PÓTOLVA***

szia en nem lattam a mai resz veget viszont megneztem a befejezo reszt youtuben igaz torokul de nem fejezodik be jol sajnos a vegen bichter öngyilkos lesz es beshir is meghal a betegseg miatt firdeus asszony fel arca pedig le fog benulni es nihal is elet halal kozt lesz de o fel fog epulni ......
Rossa 2012 jún. 25. - 21:03:12
(691/2630)
Sziasztok!

Azért Besír képe sem volt semmi a mai rész végén.