handi99 2012 júl. 06. - 23:50:18
(810/2630)
A mai részben csak Bihter véralkoholszintjét vizsgálták/emlegették. Vajon Adnané mennyi lehetett, amikor a kórházba mentek Arsennel? Aznap õ is csak pohárral a kezében volt látható. ;
handi99 2012 júl. 06. - 23:32:30
(809/2630)
Arsen asszony szempontjából nézve a dolgokat: igaza van. Õ Adnan testvére és nyilván azt szeretné, ha boldog lenne. Ehelyett csak azt látja, hogy Bihter miatt folyamatosan szenved.

Deniz asszony nekem sem a kedvencem. Már a 2. résztõl kezdve. Azóta, hogy elmentek kukkolni. Azért aggódott, hogy megláthatják õket és nem azért, mert ronda dolog mások után leskelõdni.
handi99 2012 júl. 06. - 23:23:21
(808/2630)
Ha ez segít: a 45. rész végén van ez a beszélgetés.
liliom31 2012 júl. 06. - 23:20:13
(807/2630)
Én sokszor bírom Bihtert és valóban egy atraktív és tanult nõ, de sok mindenben nem értek veled egyett. Nem az a baj Bihterrel, hogy sokszor a saját érdekeit nézi meg, hogy önzõ néha. Az az ember aki a saját vágyait mindig másokéi alá rendeli mindig boldogtalan lesz . Én sem hiszem a mártíromságban. De Bihter ha olyan érett lenne és okos akkor nem olyan esetekben fejezné ki az önzõségét, amikor alkalmazottakat kell alázni. Az az ember aki hozzáképest alárendelt embereket aláz, olyan embereket akik neki ki vannak szolgáltatva, a vagyona, hatalma által és ezzel õ visszaél, számomra visszataszító. Az az ember aki magabiztos és nagylelkû az nem él vissza mások kiszolgáltatottságával. Akkor kellene önzõnek és határozottnak lennie amikor Firdeusz érzelmileg zsarolja és amikor Behlül folyamatosan átveri és amikor Adnannak kell színtvallani. Bihter egy nagyon bizonytalan és eltévejedett lány. Az a nõ aki egy érzelmileg labilis, megbízhatatlan fiúban látja a jövõjét az szerintem nagyon kétségbeesett és én csak sajnálni tudom teljes szívembõl. :-(

Szerintem Törökországban a társadalmi különbségek másképp lehetlek, mint nálunk. Szerintem Besír inkább erre célzott amikor Nihalt önmaga számára elérhetetlennek nevezte meg és nem arra, hogy õ nem képes többre vinni és tudja, hogy Nihal nem szerelmes belé. Pl azt sem tudjuk, hogy Behlül milyen egyetemre jár, csak azt, hogy 26 éves létére, már jó régen lediplomázhatott volna. Ha jól emlékszem azon az 1 üzleti tárgyaláson kívül õ sem csinál semmi mást, mint Adnan pénzét pusztítja meg a feleségével a hátamögött hancúrozik. :-)

Ne értsd félre nem akarom bántani a két fõszereplõt én is nagyon sok mindent bírok bennük. Pl: Bihter vadságát, lazaságát és Behlül vadságát lazaságát. Szerintem õk ketten olyan, mint egy hatalmas forgószél. Összefonódnak a szerelmükben fel egészen az égig, de ebben a vad örûlt forgásban visznek magukkal mindent ami utukba kerül. :-(
Illiona 2012 júl. 06. - 22:25:26
(806/2630)
Valahogy úgy fogalmazott hogy az õ hercegnõje a hegy tetején lakik a kristálypalotában, és õ nem érhet fel hozzá. Akkor valóban pontosan megfogalmazta a helyzetét. És azért kilátástalan a helyzete, mert hiányzik belõle az a plusz, hogy vihetné valamire. pl. egyetemre jár, de nem is tudni mit tanul. ha valami komoly tanulmányai lennének Adnan csak adna olyan munkát neki, ahol fejlõdhetne.
Illiona 2012 júl. 06. - 22:19:57
(805/2630)
Én sokkal megbocsátóbb vagyok a két fõszereplõvel szemben. Bihter szerintem egy energikus, talpraesett nõ, okos, mûvelt. Egyszer beszédet mondott valami rendezvényen, tökéletesen oldotta meg, pedig nem lehetett nagy rutinja. Hogy a cselédekkel milyen, az abból is fakadhat, hogy ezekben a gazdag házakban mindent a cselédek csinálnak, és állandóan ott vannak körülöttük, ha mindent meg akarnának köszönni, akkor állandóan mantraként ismételhetnék.
Az, hogy pl Besír beáll az autóval, az a munkája, nem szívességet tesz. (az hogy kedvére leselkedhet, az a jutalom).
Igy megszokják, és szinte levegõnek nézik õket. Pl Adnan rendszeresen az autóban a sofõr füle hallatára édelegett szerelmesen. Ez az intimitáshiány engem pl. zavarna, de õk így élnek így szokták meg.
Szerintem Bihter õszintén aggódott a másik autó sofõrjéért, én soha nem tapasztaltam szívtelenséget nála.
Abban is igazat adok neki, hogy Ezel öngyilkossági cirkuszához neki semmi köze. Ezel egy tényleg önzõ lány, aki észre sem ette, hogy a párja nem is szereti, csak vele van.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 06. - 22:09:02 10/10
(804/2630)
Volt egy nagyon szép monológ, amit Beshír mondott Nihal-ról. Annyira tetszett, mert én is hasonlóképpen érzek néha. De nem találom azt a részt a neten, az összes fenn van, kivéve az, ahol a Szulejmán úrnak mesél az érzéseirõl. Van akiben megmaradt ebbõl valami?
Itt írta valaki, hogy a Behlül-nek fontosabb az hogy ne bukjanak le, mint az, hogy elveszítheti Bihter-t. Hát ez így van, egyetértek..Bihter szerintem ilyen szempontból jobban szereti õt....
10/10
Adanvariel 2012 júl. 06. - 21:50:04 10/10
(803/2630)
Bihter csak azért aggódott a másik sofõrért, mert ha meghal, akkor tuti lecsukják, mivel ivott. Én is azt hittem h jófejségbõl kérdezi, de õ önzõ, sztem nem érdekelné.
Nagyon szeretem ezt a sorozatot! A zenéje pedig tíz pontos, ami nálam igen nagy szó (Imádom a filmzenéket, a jókat)
Sajnálatos módon, nem bírtam ki, és megnéztem a sorozat végét youtube-on. Életem legnagyobb hibája volt, nagyot szólt volna, ha nem teszem...Nem lõném le ezt a poént soha, nyugi :D
Egyébként tetszik h a fõszereplõ csaj-Bihter- nem az a jókislány, aki mindenkivel annyira cukorborsó mindig..hanem egy önzõ nõszemély. Elkényeztetett. A Behlül pedig gyáva. De minden ember szerelmes lesz egyszer, hát õk is...a kedvencem az, amikor nekiállnak hazudozni...az nagyon kemény, hogy milyen könnyen megy nekik.
De amúgy tök paraszt dolognak tartom, hogy meg se tudnak normálisan köszönni egy pohár kávét, ha kapnak. Nah mindegy :) :D
Illiona 2012 júl. 06. - 19:55:18
(802/2630)
ma Aschen asszony megmutatta és kimondta végre mit gondol Adnan házasságáról, kiderült hogy milyen álszent, és sznob. És az is kiderült, a nevelõnõ mennyire illik hozzá mint barátnõ. Én nem is vettem észre mikor tegezõdtek össze.
Kátya tényleg dörgölõzik Besírhez, de hát õ egy egyszerû cselédlány aki egyedül van, és nem tudja, hogy Besír egy töketlen álmodozó.Besírnek amilyen életkorban van (23-26 év?) rendszeresen szüksége lenne némi érzéki életre. És Kátyát a többi cseléd biztos nem avatta be Besír plátói szerelmi éltébe. Az is borzalmas volt ahogy az öreg cseléd mondta a jókívánságait Adnannak Bihter miatt, miközben mindannyian ki nem állhatják Bihtert. A képmutatás felsõfoka.
liliom31 2012 júl. 06. - 19:16:57
(801/2630)
Szerintem is Bihter kijelentése leginkább Behlülnek szólt és a szív fájdalmára értette. Sajnálom szegény lányt ilyenkor és most szimpatikus volt, mert látszott, hogy mennyire érdekli a másik sofõr egészségi állapota. Ilyenkor bírom amikor nem önzõ.

Behlült is sajnáltam. Nagyon hatásos volt a kocsiban az a fájdalmas, tehetetlen kiabálás. Elismerésem a szinkronszínésznek is, mert ugyanolyan hatásos volt, mint az eredeti. Teljesen belesajdúlt a szívem. Csak az a kár, hogy még mindig jobban fél attól, hogy kiderül Bihterrel a kapcsolata, mint az, hogy elveszítheti.

Én bírom Nihalt sokakkal ellentétben, de a mai részben engem is idegesített. Még a legfeszültebb helyzetben sem tudja befogni a száját. :-)

Én a Madmazelt soha nem bírtam, mert mindenki életét az ellenõrzése alatt akarja tartani és mindig az õszinteségrõl beszél, de közben õ is csak akkor az amikor neki az elõnyös. Szerintem cseppet sem jobb, mint Fridi. Persze valamivel jobb szándékú, csak nem jön neki össze. Szerintem úgy sem száll re addig Besírrõl amíg az nem kezd neki dalolni. :-)
liliom31 2012 júl. 06. - 19:07:17
(800/2630)
Nagyon szívesen :-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 06. - 18:59:05 7/10
(799/2630)
Pont erre gondoltam én is Bihter kapcsán, hiszen korábban mindig azt mondta, hogy "nem fáj" meg "kicsit fáj"! Denise aasszony a mai részben elõttem végleg leszerepelt: nem lehetett nem észrevenni, bármennyire is igyekezett palástolni, hogy Õ tulajdonképpen örül Ahsen asszony híreinek, véleményének! Szégyenletes, meg ahogy nyomozgat és faggatja Besírt! Most nagyon sajnáltam Behlült, tényleg õszinte volt az aggodalma, féltése, csak tartok attól,hogy ez sem változtat az eddigi megbízhatatlanságán, tesze-toszaságán.
antsa10 2012 júl. 06. - 18:31:30
(798/2630)
Ez a Behlül! Igazán kitalálhatott volna vmi dumát, hogy honnan tud a balesetrõl. Így bemehetett volna Bihterhez!
Csak nekem tûnt ismerõsnek a kórházi szoba? Olyan volt, mint Cemil svájci szantatóriumi szobája, a Szív útjaiból.
Bihter gondolom nem a testi sérüléseire értette, hogy fáj, sokkal inkább azokra a lelkiekre gondolt, amit Behlül (nem) cselekedetei okoztak neki!
Ez a Katyja meg milyen szánalmas, hogy folyton Besirhez dörgölõzik!
10/10
HarisnyásPippy 2012 júl. 06. - 11:08:16 10/10
(797/2630)
Már várom a mai részt, nemtudom mi fog történni Bihterrel. Jaj csak ne lenne ez a rengeteg reklám...
7/10
kiskukac63 2012 júl. 06. - 11:01:18 7/10
(796/2630)
Nagyon köszönöm.Olyan érzékletesen és részletesen írtad le, hogy szinte magam elõtt láttam, és már nem is fogom visszanézni, ha felteszik valahova..:))
liliom31 2012 júl. 05. - 22:25:56 Előzmény kiskukac63
(795/2630)
A mai rész tartalma: Behlül rendben hazaérkezését a család nagy csodálkozással fogadta. Persze Nihal és Behlül próbálták a szerepüket játszani úgy ahogy megbeszélték. Ez Behlülnek ment de Nihalnak kevésbé így gyanús is lett a Madmazelnek és Firdeusnak is. Eközben Bihter a házban várta Behlült és hivogatta mikor megy már. Behlül megígérte, hogy este megy, de ekkor már Bihter nekikezdett a borvedelésnek az esti jókedv megteremtése érdekében :-)E közben a házban mindenki továbbra is arról beszélt, hogy mi történhetett Adnan és Bihter között. Nem volt ez másképp Nihat és Peyker között sem. Ott is errõl ment a diszkurzus, csakhogy Himli papa is ott volt és az egészet kihallgatta. Mondta is, hogy ha Bihter és Adnan házassága válságba jutott akkor ez még jól is jöhet neki, mert akkor Adnan papa nem tud figyelni az üzletre. :-)
Behlül úgy este felé készülõdött is Bihterhez amikor is telefonhívást kapott Zeyneptõl, (Ezel barátnõjétõl)hogy a lány öngyilkosságot kísérelt meg és azonnal siessen Behlül a kórházba.
Nihalban persze felébredt a lelkiismeret furdalás és miközben Firdeus és a Madmazel vígasztalták, persze kitálalt nekik az egész történetrõl, hogy hazudott és nem is Pelinnél volt, hanem Ezelnél, és, hogy Behlül bérelt egy házat stb. Firdeusz mama hívta is Bihtert, hogy tudja, hogy Behlüllel volt a házban és, hogy ne tegyen õrültséget. Bihter hisztérikus kacajban tört ki (persze már megártott neki a bor is) és nevetve közölte Firdeusszal, hogy Fridit csak Adnan vagyona érdekli és retteg attól, hogy õ elvállik Adnantól és, hogy õ most "dumcsizni" fog Adnannal :-)
Bihter ezután a házikóban teljesen felöntött a garatra és amikor Behlül felhívta és elmesélte neki, hogy mi történt Ezellel és, hogy a kórházban van. Bihter nagyon mérges lett, és közölte, hogy õt nem érdekli Ezel és, hogy Behlül megint cserben hagyja, mint legutóbb és elindult kocsival Adnanhoz, hogy mindent kitálal neki. Behlül mire a házhoz ért már nem volt ott Bihter csak telefonon érte útol. Bihter közölte vele, hogy már majdnem Adnannál van. Behlül kérte, hogy ne mondjon Adnannak semmit. Amiközben pedig vitatkoztak Bihter karambolozott. Bihter nagyott sikított, Behlül pedig Bihter nevét kiáltotta (VÉGE)...
7/10
kiskukac63 2012 júl. 05. - 20:13:55 7/10
(794/2630)
Valaki, akinek kedve van, leírná a mai rész eseményeit?! (Elfelejtettem beállítani a UPC-t)Köszönöm!!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 05. - 20:11:29 7/10
(793/2630)
Ez is igaz, de én inkább a családi ünnepeken kívüli alkalmakra és lehetõségekre gondoltam!
antsa10 2012 júl. 05. - 20:04:38
(792/2630)
Anyám ez a Nihal!!! Hogy nem tudja tartani a száját!!!!
antsa10 2012 júl. 05. - 19:42:52
(791/2630)
Na végre Deniz orrára koppintott vki!!!!