9/10
pankor 2012 júl. 17. - 22:10:39 9/10
(1030/2630)
Ne legyünk már igazságtalanok. Bihterre mindenért haragszunk, Behlül meg bármit csinál az annyival el van intézve, hogy "hát õ Behlül" :S
Lehet, hogy Bihter szemétkedik, de szerintem meg lehet érteni. Lehet, hogy azért látom így, mert tudom mi minden szenvedés vár még rá. Azért hibás mert ragaszkodik a gyáva Behlülhöz, el kéne mennie abból a házból!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 21:01:44 7/10
(1029/2630)
Én azt láttam Besír arcán, hogy az idézett beszólást nem csak szó szerint, hanem kicsit tágabban értelmezte: ha nem volna Behlül a házban, esetleg nagyobb esélye lehet Nihalnál. Korábban már kifejtette Szulejman bácsinak, hogy tulajdonképpen tudja Õ, hogy hol a helye, de hát a szerelem felülírja a józan észt!!
10/10
Adanvariel 2012 júl. 17. - 20:47:46 10/10
(1028/2630)
Beshírt én is sajnálom. Azért sértõdik meg, mert féltékeny és együtt nõttek fel Nihal-al így több jogot érez..
és ráadásul szerelmes is..
A cselédek ha nem lennének kotnyelesek, Bihter akkor is így viselkedne velük, mert sznob és nem tekinti õket
emberszámba...pfff..de utálom az ilyet amúgy...
Igen, Behlül is érdekes volt ezzel a letámadásával...de hát õ Behlül..:)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 júl. 17. - 20:44:16 10/10
(1027/2630)
szerintem mindenki bunkó a házban az urak közül, hiszen nem tudnak köszönni, sõt megköszönni sem semmit!!!!
9/10
lilei 2012 júl. 17. - 20:37:02 9/10
(1026/2630)
Igen, azért, mert Ezellel kavar az apja és gyanítja, hogy Nihat is benne van abban, hogy Bichter által elütött ember majdnem ellenük vallott és így majdnem börtönbe került Bichter. Szóval, hogy ezt együtt tervelte ki az apjával. Na meg gondolom, hogy nagynéni elmondta Behlülnek is a sejtéseit a cégekkel kapcsolatban és ezért kakaskodtak kicsit össze.
Adnan szerintem is azt gondolja, hogy Behlül Nihalba szerelmes...és megnyugszik a kis lelke:-)...már hogy akkor adhatja a lányát....na most lesz csak jaj Bichternek!!!!
De néha már õ is megérdemel egy kis orrkoppintást:-)....na azért annyira nagyot nem, mint amit fog kapni:-(
9/10
pankor 2012 júl. 17. - 20:15:15 9/10
(1025/2630)
Jó lehet sajnálni Besírt, amiatt amit érez, na de hogy megsértõdik????!!!!!! Milyen jogon? Õ a személyzet része, egy sofõr, akinek az a dolga hogy furikázza Nihalt. Megjött Behlül rá már nem volt szükség. Ennyi.
Lehet hogy Bihter bunkó a személyzettel, de kiállhatatlanok. Túl sokat képzelnek magukról. Az a baj hogy a család túl közel engedte õket magukhoz, és családtagnak érzik magukat. Már félelmetesek a pletykáik, feláll a bicska a zsebemben Cemile-tõl. Egyszer Bihter kirúgta õket, akkor csak bõgtek. Visszakönyörögték magukat, de megint elkanászodtak. Az egyetlen rendes közöttük Szulejmán bácsi.
liliom31 2012 júl. 17. - 20:07:35
(1024/2630)
Azért akkor Behlül kicsit képmutató nem? Nem ugyanazt csinálja õ is Bihterrel, és miért Nihatra támadt rá emiatt?

Szerintem is, mert nem azt mondta, hogy "õrülten szeretlek Bihter, hanem õrülten szerelmes vagyok"
liliom31 2012 júl. 17. - 20:04:45
(1023/2630)
Á igen ez az, ezt nem értettem :-) Köszönöm mindkettõtöknek!

Besírt én is sokszor sajnálom, és szerintem nagyon jól játszik. Én már nagyon várom az 57. részt magyarul, nálunk 114!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 19:46:22 7/10
(1022/2630)
Ma szívbõl sajnáltam Besírt a bútorboltban: "megjött Behlül, mostmár mehetsz!" nagyon látszott, hogy rosszul esett neki, fõleg, miután kapott egy ártatlan simogatást korábban szíve hölgyétõl. De sajnos, így jár az, aki a csillagok után vágyakozik!
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 19:42:41 7/10
(1021/2630)
Igen, ma Ezel miatt ugrott össze a két kakas! (Úgy értelmeztem, hogy a sorozat elsõ filmjeit nem láttad! :)))
10/10
Adanvariel 2012 júl. 17. - 19:28:43 10/10
(1020/2630)
Behlül azért támadt rá, mert az apja Ezellel kavar!

Szerintem abból a jelenetbõl, amivel véget ért a mai rész azt fogják kihozni, hogy Adnan Nihal-ra értette, hogy
Behlül belé szerelmes. Ez tuti így lesz..
Így ezzel szépen az utolsó kanyarhoz ér a sorozat..

:(
liliom31 2012 júl. 17. - 19:27:52
(1019/2630)
Igen ezt a sztorit tudom, csak mivel nem láttam a mai részt magyarul amikor összevitatkozott Nihattal a cég elõtt így nem tudom, hogy mi volt ennek a konkrét veszekedésnek az oka. Ezt csak törökül láttam és nem értettem. Nem hiszem, hogy a korábbi ellenségeskedés miatt mentek egymásnak!
liliom31 2012 júl. 17. - 19:25:22
(1018/2630)
Régebben dolgozott az alapítványnál. Most nem nagyon beszéltek róla. Habár azt is inkább csak alibinek használta, amiért késõig fent volt és várta Behlült, hogy hazaérjen :-)
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 19:25:18 7/10
(1017/2630)
Szerintem Behlül nem tud Nihat cégeirõl! (azért annyira nem érdeklik Õt Adnan üzleti dolgai!:) Az ellenségeskedésük még a történtek elejében gyökerezik: Peyker régebben Behlüllel járt, de Behlül megcsalta egy fotós csajjal, majd szakítottak. Amikor már Nihattal járt, Behlül még rendszeresen küldözgette neki a vörös rózsacsokrokat, még az esküvõjük napján is, amit Nihat rossz szemmel nézett, és féltékeny volt. Nos,azóta nem igazán szívlelik és kerülik egymást.
7/10
kiskukac63 2012 júl. 17. - 19:19:04 7/10
(1016/2630)
Teljesen a szívembõl szóltál Bihterrel kapcsolatban! Ahogy telnek a részek, egyre jobban válik negatív figurává a szememben.Rettenetesen ellenszenves, amikor kiereszti a tüskéit, és a saját döntésképtelenségét és nyûgét a környezetén vezeti le, és jól írtad, sokszor bunkó módon. Borzasztó ez a "fáj az élet" felállás, döglik az ágyon, bámul ki a fejébõl, leskelõdik az ablakban, iddogál, vagy elrohan kávézni.Talán ha valami hasznos dologgal lefoglalná magát, meglehet,még okos gondolatai is támadnának. Azon is gondolkodtam: egyáltalán milyen jó tulajdonságai vannak!? O.K. szép és csinos, jó ízléssel öltözködik, Bülentet talán szereti egy kicsit, meg néha eljátszogat Dorukkal, de nálam ezzel vége is, s ez édeskevés!
liliom31 2012 júl. 17. - 19:12:47
(1015/2630)
Igen én is utálom ilyenkor. Már leírtam korábban azt, hogy az ilyen viselkedésrõl mi a véleményem. Nagyon elítélem. Akármennyire pletykás is a személyzet, a tisztelet minden embernek ki jár. Ha egy nekünk kiszolgáltatott emberrel így bánunk azzal magunkat minõsítjük. Azért mondjuk Adnan családja beleértve Behlült is azért soha nem beszél így a személyzettel. Sznobok az igaz, de emberségesek is. Behlül igaz ma elég flegma volt Besírrel, de õk fasírtban vannak egymással. Bihternek is van egy nagyon érzékeny humánus oldala, de ilyenkor azt elfelejti :-)

A földi javak bár nagyban megkönnyítik az életünket de ha függünk tõlük akkor rabbá is tesznek minket.
liliom31 2012 júl. 17. - 19:02:39
(1014/2630)
Érdekes ez az egész történet és egyre jobban.

Behlül szerintem azért nem látja, hogy Nihal szerelmes belé, mert túlságosan elvan foglalva Bihterrel, neki nincs más nõ a gondolataiban, és mert valahogy az ember a családtagjai esetében néha vak és Behlül úgy néz Nihalra jelenleg, mint a kishúgára és szerintem ezért ilyen süket. Mondjuk most már ideje lenne komolyan venni ezeket a figyelmeztetéseket és nem megvárni amíg nagy baj lesz, de valószínûleg akkor nem tudnánk annyit izgulni ezen a sorozaton :-)

Bihteren én ma megint azt vettem észre, mint Nihal banketjén, hogy féltékeny rá és nem csak azt, hogy õ érzi a veszélyt, hogy mi lehet ebbõl. Amit igazából nem értek, mert Nihal most egyáltalán nem tud mellette labdába rúgni. Amikor Bihter bizonytalan akkor pedig vedel, Behlül rá is szólt, hogy ne igyon :-)

A film elejérõl lemaradtam így nem értettem, hogy Behlül miért támadt rá Nihatra, mert az Nihat apja Ezellel kavar vagy mert rájött, hogy Nihatnak köze van a cégekhez ?

És tessék megtörtént a baj, na persze mert Behlülnek és Bihternek a nappaliban kell a szerelmi civódásokat intézniük ...
10/10
Adanvariel 2012 júl. 17. - 18:52:17 10/10
(1013/2630)
A mai részben Bihter olyan volt csak, mint egy unatkozó milliárdosfeleség.
Hiszti, semmittevés, bunkózás az alkalmazottakkal.
Ezt amúgy nem tudom megszokni. Amikor odaadta neki Nesrin a gyógyszert, csak ennyit mondott:
"Add!" Amikor meg hazaért, köszönt neki,õ meg válaszként annyi mondott, hogy "anyám hol van?" Ilyenkor annyira
nem csípem. Viszont sajnálom az anyja miatt, ez tény. Ha el kellene mennie dolgozni egy ilyen embernek és nem
tudna enni már hónap közepén és semmit se tudna megvenni magának, elgondolkodna, hogy mik az igazi problémák
az életben. Egykébként Behlül is ilyen. Úgy érezni rajtuk ezt a sznobságot. Utálom amikor ilyenek...
9/10
pankor 2012 júl. 17. - 18:33:38 9/10
(1012/2630)
Behlül hihetetlen, a tûzzel játszik. Hányszor figyelmeztette Denise is meg Bihter is, csak nem marad távol Nihaltól. Nem veszi komolyan ezt az egészet! Semmit sem vesz komolyan, csak tengõdik, felelõsség nélkül! Egyre jobban azon a véleményen vagyok, hogy az egész végkifejlet az õ hibája!
Ráadásul, Bihter ma fel is hívta telefonon, hogy tényleg ezt tervezi Firdeusz, hogy összehozza õket, õ meg csak nevet, és az egész napot Nihallal tölti.
Bihter észrevehetné már, hogy Behlül csak a szexhez nagyfiú, agyban nagyon el van tõle maradva.
handi99 2012 júl. 17. - 14:10:11
(1011/2630)
Talán azért, mert Nihat jó szakember. Teljesen felesleges volna eldugni egy kisebb céghez, ahol nem tudják kihasználni a képességeit.