offtopic
handi99 2012 júl. 24. - 20:12:01
(1170/2630)
Errõl az a vicc jutott eszembe, hogy mi a nö négy kedvenc háziállata? Egy jaguár a garázsba, egy nerc a szekrénybe, egy bika az ágyba és egy Marha aki mindezt elõteremti ! :D A kocsit Bihter összetörte, de a többi stimmel. :D
liliom31 2012 júl. 24. - 19:40:55
(1169/2630)
Azért azt ne felejtsd el, hogy Behlülnek ott volt az esélye, sõt esélyei arra, hogy megmaradjon a szabad, vicces énje és éljen Boldogan Bihterrel és akkor nem kellene Nihal üggyel foglalkoznia. Miért választotta és választja mégis minden alkalommal Adnant és a családját? Ne mond, hogy csak a hála miatt!

Egyébként nem vagyok biztos benne, hogy Bihter mellett Behlül végül nem egy pénzért hajszoló papucs lenne. Bihtert még soha nem láttam a konyhába azon kívül, hogy gyógyteát fõzött Behlülnek. De naponta 5x átöltözik, szép ékszerek. Valahogy finanszírozni kellene azt! Behlül szerintem legboldogabb a halászok között lenne, a nõk csak tönkre teszik :-D
10/10
Adanvariel 2012 júl. 24. - 19:40:18 10/10
(1168/2630)
Én valamiért azt hittem, hogy barnás lesz :) Nem tudom, miért :D:D:D
Ha már felnõttes szobát akart, nem értem h miért ilyen színeket választott.
A barna-zöld jobb lett volna mondjuk :)
handi99 2012 júl. 24. - 19:39:41
(1167/2630)
Nem is tudom, hogy miért nem lep meg ez... Jó, hogy kiáll az érzései mellett, de talán másokéra is tekintettel lehetne.
10/10
Adanvariel 2012 júl. 24. - 19:35:50 10/10
(1166/2630)
Igen, ez érdekes volt. Mármint, hogy ez motiválta, amikor mégse hajította ki a kocsi ablakon azt a bizonyos felvételt..persze, számára ez jó lenne, mivel Nihal akkor "szabad" lesz...
liliom31 2012 júl. 24. - 19:30:24
(1165/2630)
Nincs olyan ember még az apja sem. :-) De õ legalább kiáll az érzései mellett, még ha ez naív is vagy elvakult. Kár, hogy egy olyan szerelemért teszi ami nem az övé. Bár Behlül tenné ugyanezt meg Bihterért!
10/10
Adanvariel 2012 júl. 24. - 19:29:03 10/10
(1164/2630)
Azért a nap beszólása ez volt:

"Te vagy a legjobb unokatesó!" - by Behlül :)))


Ebbõl azért levághatná Nihal, hogy egyáltalán nem szerelmes belé B....Amúgy aranyosak voltak ma. Bihter és Behlül...


SPOILER
Ilyenkor sajnálom h ilyen vége lesz.....
Illiona 2012 júl. 24. - 19:26:39
(1163/2630)
Azért Nihál megítélésénél azt is figyelembe veszem, milyen lenne, ha Firdeusz nem élne ott. Szerintem akkor is gátlástalanul futna Behlül után. Akkor is felhasználná, hogy õ az apja legféltettebb családtagja, és nem érdekelné senki és semmi. Így mindent könnyû Firdeuszra kenni, és ezzel nem is õt mentem, de Nihal Firdeusz nélkül is ilyen lenne, csak lassabban haladna.
Rajongásán Behlül iránt Adnan és a nõvére sem akadt ki, pedig a szabados oldalát ismerik Behlülnek. A többiek miért is szeretik?: mert mindig azt teszi, amihez kedve van, mindig õ a jókedvû, szabadosan él, nem engedi, hogy a szokások megkössék, be be jár Adnan vállalkozásáboz, de nem hajlandó robotolni pingvinnek öltözve napi 10 órát, mint pl Nihát. pont ezért a szabadságért szeretik a családban, és Nihál is erre a szabadságra, friss levegõre vágyna, és az a tragédiája, hogy pont ezt akarja megsemmisíteni, abban a pillanatban, amikor megszerzi Behlült. Nincs kétségem, ha Behlül az övé lenne, egy percig sem tudná boldoggá tenni, és ebben a papa sem tudna segíteni. Vagyis a saját tragédiáját õ maga okozza magának, mert elfelejtett felnõni, mielõtt felnõttként akar élni. Adnan is bûnös, mert a saját nevelt fiát, akit szeret ( csak a lányát jobban szereti), és tudja róla, hogy életeleme a szabadság, odadob egy ilyen elkényeztetett kis libának, mert az most Behlült kéri tõle játszani.
handi99 2012 júl. 24. - 19:21:11
(1162/2630)
Van egyáltalán olyan személy akit Nihal nem utál meg, ha az imádott Behlüllel kapcsolatban negatív véleménye van?!?
offtopic
handi99 2012 júl. 24. - 19:19:11
(1161/2630)
SPOILER

Nem hiszem, hogy Nihal megérdemelte volna a sorsát, ahogy szerintem Bihter sem, viszont Behlül igen. Elveszít mindenkit. Csak sajnos ebben benne van egy ember halála is.

SPOILER VÉGE


"és végül is igaza van Madmasel mit tudhat az érzelmekrõl, hiszen soha nem élt teljes életet."
Úgy éreztem ennél a résznél Nihal kicsit zavarba jött. Deniz asszony elmesélte neki, hogy mit történt a szerelmével. Szóval volt idõ, amikor Deniz asszony teljes életet élt, annak minden boldogságával és fájdalmával.
Letty72 2012 júl. 24. - 19:10:32
(1160/2630)
Természetesen nem azért érdemli meg a sorsát, mert Cemilevel akarta kimagoztatni az olajbogyót, de a nevelõnõvel aki az anyja helyett anyja volt hálatlan módon és nem gyerekesen viselkedett, azért Nihal már nem gyerek.

Csak megszokta, hogy mindenki õt pátyolgatja.

Azt, hogy a végén összeomlik, Behül hibája (is), neki kellett volna egyértelmûen, akár drasztikusan Nihalban tudatosítani, hogy számára csak az unokatestvére.Nem is értem, hogy mehet bele ebbe a színjátékba?

A legnagyobb vétkes persze Firdeus, aki ezt a szerencsétlen agyonpátyolgatott kislányt használja fel arra, hogy elszakítsa a lányát annak szeretõjétõl, csak, hogy továbbra is Adnan úr anyósaként továbbra is anyagi jólétben maradhasson. Az is nevetséges, hogy õ ruházta fel Nihalt, Adnan fizette a számlákat, Firdeus csak megvette a ruhákat.
liliom31 2012 júl. 24. - 19:01:29
(1159/2630)
***SPOILER ***

Ezt nem értem, azért érdemli meg Nihal a sorsát, mert kimagoztatta Cemilével az olajbogyót, vagy mert gyerekesen viselkedett a Madmazellel szemben? Valóban mindkettõ olyan megbocsájthatatlan viselkedés, hogy megérdemli a végén azt, hogy az esküvõje napján megtudja, a võlegénye a mostoha anyjával kamatyolt évek óta, megcsalták az apját, becsapták õt. Megérdemli az idegösszeomlást, és a fájdalmat ? Akkor már meg sem merem kérdezni, hogy Bihter és Behlül mit érdemel azért amit tesz és még tenni fog, hûha :-)

***SPOILER VÉGE***

Egyébként a Madmasel is hibás, mert ha nyíltan beszélne Nihallal és kiteregetné a szennyest akkor Nihal észbe kapna. De így nem érti a Madmasel ellenérzéseit, fõleg, hogy Firdeus asszony jobban marketingel és végül is igaza van Madmasel mit tudhat az érzelmekrõl, hiszen soha nem élt teljes életet.
antsa10 2012 júl. 24. - 18:58:17
(1158/2630)
Nihal elég hàlátlanul viselkedik! Most, hogy Deniz nem úgy vélekedik, ahogy neki tetszik, már magasról tesz rá. Szegény tényleg az anyjaként szereti. Most sajnáltam, hogy Nihal csak így a képébe vágta a dolgokat mindenki elõtt! Az nekem is tetszett, ahogy Cemile beszolt a konyhában! Ha már fõz, akkor csináljon mindent maga! Elkényeztetett liba! És ahogy reggel vigyorgott!!
Behlül jól lehûtött az uncsitesós dumával!!! :-))))
Elég átlátszó volt a B+B páros reggeli jókedve! Besir, meg egyre szánalmasabb! Ha olyan f*sza csávó lenne, akkor nem sutyiba küldözgetne Adnannak dolgokat és utána nem lépne le!
liliom31 2012 júl. 24. - 18:50:35
(1157/2630)
Én Besírt ennél a pontnál kezdtem kicsit megkedvelni. Õ legalább elmegy, ha már Nihal nem lehet az õvé és nem akarja tovább rontani ott a levegõt. Pedig neki sem lehet könnyû, hiszen neki sincs senkije Adnanékon kívül.

Nihal nem azért volt a Madmazellel ilyen, mert egyszer nemet mondott neki, hanem azért, mert Behlüllel kapcsolatban mondott neki nemet és ez nagy különbség. Egyébként nagyon gyerekes és cseppet sem diplomatikus lépés volt ez tõle. Bihternek igaza volt, hogy szólt miatta neki. Remélem a Fridi bûbáj már nem tart sokáig :-)

Azt vettem észere Behlülön, hogy akkor nagyon bátor lesz Bihterrel kapcsolatban amikor Adnan nincs otthon. -Nincs otthon a macska ...:-)Kiváncsi vagyok ha Adnan papa haza ér is ilyen szerelmes legény lesz e. Azért jó fej volt, még utoljára gyere el a házikóba d...ni :-) Egyszer nem is volt elég neki két nap alatt, még repetázna is a szégyentelen :-D
Lina88 2012 júl. 24. - 18:48:42
(1156/2630)
Nihal undok kis béka! Még, hogy Behlül kérte az omlettet, szegény Denisa meg majdnem dobott egy hátast, hogy a kis Nihal nem akar többé zongorázni. Bihter meg Behlül nem tudom, hogy bírják ki, hogy nem mennek be egymáshoz a szobába, folyton csak telefonálgatnak. Azért nem gondolom, hogy Adnan lelõné Behlült, szerintem csak összetörne pár poharat.

***SPOILER***

Beshír tényleg nagyon vicces a képzelgéseivel, de az még jobb lesz, amikor azt képzeli, hogy Adnan összeveri Behlült, meg Bihternek is ad egy pofont, végül pedig kidobja õket a házból.

***SPOILER VÉGE***
handi99 2012 júl. 24. - 18:45:35
(1155/2630)
Azon én is jót nevettem, pedig Cemilét nagyon nem szeretem.
Letty72 2012 júl. 24. - 18:41:19
(1154/2630)
Ezzel kapcsolatban viszont jó volt Cemile beszólása miután megkérte, hogy magozza ki az olajbogyót: A tojást ne törjem fel?

Az ilyen viselkedés miatt nem sajnálom Nihalt, a sorozat végén, nagyon is megérdemli, hogy koppanjon.

Az is rosszul esett Denise asszonynak, hogy apuci pici lánya, tõle nem puszival búcsúzott el, csak elköszönt hidegen, kimérten.

Pedig mindig a nevelõ volt a lelki támasza. Csak most Firdeustól azt hallja, amit hallani akar.
handi99 2012 júl. 24. - 18:40:37
(1153/2630)
Behlül azt mondta Bihternek, hogy nem tudott arról, hogy hogyan halt meg Melih úr, pedig régebben az egyik barátnõje elmondta neki. Nem sokkal a megfázásos jelenet után.
Letty72 2012 júl. 24. - 18:36:50
(1152/2630)
A Cemile-Nessrin páros viselkedése egyszerûen felháborító.

A kis duci Nessrin sem tanult, egyszerûen bevonta õt is sz...rkavarásba, és még után együtt kutakodnak Besiír szobájában.

A kis kígyó pedig elõtte, fogadkozott Besírnek, hogy õ aztán nem szól senkinek, hogy kimaradt.

Katianak igaza van, miért ne mehetne el éjszaka Besír?

Alig várom, hogy lássam Cemile képét, amikor megtudja, hogy Besir elhagyja a házat! Szánalmas liba!
handi99 2012 júl. 24. - 18:33:47
(1151/2630)
Besir vágyálma: Adnan lelövi Behlült. :D Ez tetszett.