10/10
HarisnyásPippy 2012 aug. 14. - 21:13:21 10/10
(1390/2630)
Nagyon tetszett a mai rész, Behlül olyan aranyos volt a rózsákkal. Bihtert én is kezdem sajnálni, nekem õ a legszebb a színésznõ ebben a sorozatban.
9/10
lilei 2012 aug. 14. - 20:18:01 9/10
(1389/2630)
Nekem is tetszett a mai rész, már vártam a végét, hogy halljam is, hogy mit mond Bichter...hát nagyon jól alakítanak mind a ketten...annyira meggyõzõ...és milyen hiteles szinészi munka...legfelsõfok szerintem!!!
Nagyon-nagyon kezdem sajnálni Bichtert...õ a nagy áldozat...az õ szíve törik millió darabra apránként:-(
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 aug. 14. - 20:15:57 10/10
(1388/2630)
Csodálatos a színészi játék, különösen kiemelkedõ Beren Saat és Kivanc Tatlitug alakítása, de a többieké is fantasztikus! A zene csodálatos, a környezet lélegzetelállító, a film óriási élmény!!!!!
7/10
kiskukac63 2012 aug. 14. - 20:02:39 7/10
(1387/2630)
Igen. Én is beleborzongtam, amikor Bihter elmondta Behlülnek ugyanazokat a szavakat, amiket tõle hallott Ezellel történt eljegyzésekor. Furán ismétli az élet önmagát! A rendezõ nagyon jól oldotta meg a végét, látványosak voltak a lassított felvételek, a zene kitûnõen illett a jelenetekhez, és igen, a tekintetek mindent elárultak! Ja,és különösen szépek voltak most a hölgyek frizurái.(Firdeus,Bihter,Nihal)
liliom31 2012 aug. 14. - 18:54:16
(1386/2630)
Amit Behlül és Nihal kapcsolatáról írsz én úgyanígy látom. Behlül valóban felszabadult Nihallal, fõleg akkor ha nincs ott Bihter és szerintem is pont ezen okok miatt amit kifejtettél. :-) Fõleg az elmúlt részekben Behlül többször megkapta a családtól, hogy milyen jó ember, hogy Besíren segített, Adnan is hangoztatja, hogy fiam, gyermekem. Hát mit ne mondjak elég rosszul érezheti magát (mondjuk jogosan) A másik oldalon meg Bihter folyamatos nyomás alatt tartja. Nihallal meg nincs sok probléma, a társaságában talán kipihenheti ezeket a lelki megpróbáltatásokat :-D
liliom31 2012 aug. 14. - 18:44:07
(1385/2630)
Jaj ez a Behlül és a rózsái, múltkor azt írtam, hogy hiába az érzelem, hogy a tett hiányzik ahhoz, hogy valóra váltsuk a vágyainkat. Most itt a másik oldal, hogy hiába a tett ha nincs mögötte érzelem ami megtöltené azt.

Ez a Bihter veszélyes játékba kezdett Behlüllel. Most úgy tud játszani vele, mint macska az egérrel. Behlül megérzi Bihter közelségét és onnantól azt tesz vele amit akar. Vajon meddig lehet ezt a bizonyos húrt feszíteni?

Bihter is olyan, mint egy sarokba szorított állat, harap. Szegény Peykeren úgy látszott, hogy igazán aggódik a testvéréért és Bihter, hogy leoldotta, ej, ej.
antsa10 2012 aug. 14. - 18:43:34
(1384/2630)
Hát nem volt rossz rész! :-)
Ennyit a nagy szakításról! Én bevallom a végét megkönnyeztem amikor Bihter elmondta mit érez és tánc közben egymást nézték!
bloodofthedragon 2012 aug. 14. - 18:41:19
(1383/2630)
Más: az epizód magazin reklámjában hangzott el hogy "újraforgatják a Tiltott szerelmet", ez most mi, valaki tud errõl valamit? én nem olvasok ilyeneket de ha valaki a közelébe jutott szóljon:D
bloodofthedragon 2012 aug. 14. - 18:36:14
(1382/2630)
Jó kis rész volt nemde?:)
A következõ a véleményem: meglepõ volt hogy Peyker hogy rátapintott a dolgokra szinte saját kútfõbõl. Na most úgy gondolom Bihter szerintem fenntartások nélkül megbízhatott volna benne mint nõvérébe, fõleg, hogy nem ítélkezett elõre, segítõkésznek tûnt, ehelyett elküldi melegebb éghajlatra.

Behlül részérõl kedves gesztus volt a teherautónyi rózsa, egyébként ha nem is szerelembõl, szerintem kijelenthetjük, hogy szereti Nihalt, van benne némi felszabadult õszinteség szerintem ami ezt tanúsítja. Ha pszichológusok akarunk lenni azt mondanám azt vetíti ki erre a kapcsolatra ami Bihter-félébõl hiányzott, egy társadalomnak megfelelõ, vállalható kapcsolat ami nem tesz tönkre semmit és még ha csak megjátszott is, kényelmesen érezheti magát benne.
7/10
kiskukac63 2012 aug. 14. - 14:51:19 7/10
(1381/2630)
Hilmi valójában egy igen elveszett ember. A mûltjában meglévõ folyamatos megfelelési és bizonyítási kényszer a legrosszabb tulajdonságokat hozta elõ benne. Belõle hiányzik az a nagyvonalúság, korrektség, üzleti elegancia, ami Adnanban megvan. Hilmi megoldhatta volna a Nihat esküvõje kapcsán keletkezett problémát is úgy, hogy az mindenkinek jó legyen, de alkalmatlan volt rá. Nyilván kiakadt a hazugságon, amire a fia és a felesége kényszerült (vajon miért?!) de akkor sem a botránykeltés és a kitagadás a megoldás. Fõleg, ha annak az a következménye, hogy egyszem fiát (akinek jövõjére gondolva építgette vsz. az üzleti vállalkozását) a konkurrencia karjaiba hajtja, és azután meg csodálkozik is rajta!
9/10
lilei 2012 aug. 14. - 12:09:23 9/10
(1380/2630)
Most õ igazából lelki terrort szeretne....vagyis nem terrort...hanem nyílt lapokat. Meggyõzõdésem, hogy minden fájdalom nélkül felnyitja majd Adnan szemét...na mondjuk ezt senki nem tenné meg...a családból is sokan tudnak a B+B kapcsolatról, de szemérmességbõl nem szólnak (Denise,Firdi,Beshír)meg hogy ne legyen botrány a családban.
Az más kérdés, hogy attól még botrányos a megcsalás...fõleg családon belül!!!
Vajon melyik a rosszabb viselkedés?...Igaz, Hilminek ilyen értelemben semmi köze a család belsõ életéhez. De a többiek nem követnek el ugyanolyan hibát azzal, hogy nem mondják el???
Félreértés ne legyen...én nem pártolom Hilmit....de nekem õ olyan, mint a Dallasban Cliff Barns...az is mindíg okoskodott volna valamit, csak valahogy sose jött össze neki:-)
bloodofthedragon 2012 aug. 14. - 11:48:36
(1379/2630)
Ez sajnos azért nem hat meg mert mindenkinek a tettét meg lehet magyarázni a kifejtõ okkal, de szerintem ez nem minden esetben menti fel az embert. A házasássági szerzõdést illetõen pedig egyetlen ember vétkérõl beszélünk, Firdeusról, de emellett ott van az egész Ziyagil familia beleértve az alkalmazottakat is mert hogy õket is érinti ha valaki árt a családnak.

Egyébként Hilmi tipikus példája a modern kapitalizmusnak és az üzleti világ lelketlenségének (elnézést, ha vannak itt üzletemberek/asszonyok, nekem ez a véleményem, és egész egyszerûen belátható szerintem), elõször "áldozat" (nevezzük így bár sajnálni nemtudom), aztán elkeseredettségében azt hiszi nincs más út (mintha ebben a szemét világban máshogy nem lehetne érvényesülni csak ha te is szemét vagy, ez manapság oly divatos nézet), õ lesz a "nagy hal" aki tönkretesz másokat.
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 22:07:59 9/10
(1378/2630)
Vagyis Firdi egy jókora összegért (ami a Hilmi vagyona volt) íratta alá Peykerrel a házassági szerzõdést.
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 22:02:42 9/10
(1377/2630)
Amúgy Hilmi egyszer elmondta Ezelnek a saját történetét...hogy õt teljesen lenézte Aynur családja, neki mindíg bizonyítania kellett sok munkával, hogy igenis megfelel a feleségének és ne nézzék le õt. Innen kiindulva már lehet másképp fogjuk fel azt, ahonnan a két család között kirobbant a viszály. Emlékezzünk arra vissza, hogy amikor Firdeusz lánya, Peyker férjhez ment Nihathoz...hát majdnem nem lett esküvõ addig(hiába volt már úton a baba), míg Nihattal alá nem iratott Firdi egy szezõdést, hogy bebiztosítsa a lányát a tulajdonképpeni Hilmi vagyonnal.
Na, lehet, hogy nekem is elborult volna az agyam...és ez a düh csak fokozódott azzal, hogy Hilmi látta, hogy egy tõle tehetségesebb embernél talált menedéket Firdeus. Innen indul ki az, hogy õ bármi áron meg akarja mutatni, hogy igazából nem õ a rossz, hanem akik elvették a fiát tõle és olyan családban élnek, ahol a megcsalás sunyi módon megy végbe.
bloodofthedragon 2012 aug. 13. - 21:53:35
(1376/2630)
Az egy dolog és tök oké, én a személyiségét kritizáltam, én ilyet a való életben sem bírom és emberileg a béka segge alatt van úgy gondolom.(és ez nem az a kategória mint a többieknél hogy megvannak a bûneik és a hibáik):)
9/10
lilei 2012 aug. 13. - 21:46:03 9/10
(1375/2630)
Amúgy nekem is bejön Hilmi...:-)....tetszik az, hogy benne atombiztosan megbízhatunk: ha õ megjelenik valahol, akkor tuti a botrány:-)
Csak azt nem tudom, hogy minek rohant el mindenki, amikor Hilmi elõször ment el...miért nem tudtak maradni a többiek?...hova rohant ez a sznob társaság?:-)
Hát nekem Kátya nagyon tetszett , ahogy Firdi ágyában hesszelt:-))...nagyon jó volt!
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 21:21:19 10/10
(1374/2630)
Köszi szépen, hát remélem engem is eltalál Ámor nyila és nem lõ folyton mellé...:D
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 21:19:27 10/10
(1373/2630)
:D Hát,igen, de jókat írsz, szeretem olvasni:)
(csak nem mindig tudok reagálni, mert csak olvasgatni tudok feljönni sokszor)
10/10
Adanvariel 2012 aug. 13. - 21:17:09 10/10
(1372/2630)
Jól van, ne haragudj, akkor félre értettelek :)
zandra 2012 aug. 13. - 21:07:42
(1371/2630)
Én nagyon bírom Hilmit, végre volt valami eksön :D Kíváncsi vagyok Nihat elmondja-e Peykernek, õ biztos gyanút fogna.