10/10
Adanvariel 2012 szept. 14. - 21:24:20 10/10
(1770/2630)
Én átértékeltem a korábbi nyilatkozatomat és remélem, hogy én soha nem fogom átélni ezt a szenvedést, amit Bihter, komolyan rossz volt látni az utolsó 2-3 percet...
Ha ez az ára egy ilyen szerelemnek, akkor köszi szépen, nem kérek belõle.

***SPOILER***

"Ebbe belehalok anya!!!!"

...és tényleg :(((
9/10
lilei 2012 szept. 14. - 21:14:23 9/10
(1769/2630)
Innentõl kezdve már kicsit szánalmasan fog küzdeni a szerelméért...sajnos ez vezet majd a végkifejlethez is, ami valahogy szerintem már adja is magát majd a végén. Régebben is arról írtam már, hogy kár az elején belekukkantani a végébe, mert itt az események alakulása valahogy nem is vezethetne más véghez, mint ami történni fog.
Nagyon jó kis lélektani sorozat ez...
Behlül próbálja megszeretni Nihalt...õ is csak bele lett kergetve ebbe a kapcsolatba. Igazi szerelem és gyötrelem számára: Bichter. Mind a ketten a másik végzetei:-(
liliteve 2012 szept. 14. - 20:34:40
(1768/2630)
Sziasztok

Már egy ideje olvasom a fórumot, de eddig csak csendes szemlèlõ voltam.

Nem követem az elejètõl a sorozatot, de mióta nézem szó szerint függõ lettem... Úgy veszem észre, h jónéhányan ismeritek a végkifejletet...én a mai részig sajnáltam Bichtert, mert olyan elvakultan szerelmes, h elvesztette az önkontrolljàt. De az, h nem tartotta meg a babàt, már sok volt nekem is. A srác viselkedése számomra érthetetlen, tényleg érez vmit Nihal iránt?

Nem szeretem, ha egy történetnek nem szerencsés a vége, és a hozzászólásokbòl azt veszem ki, h ez esetben nem az.
9/10
lilei 2012 szept. 14. - 20:11:26 9/10
(1767/2630)
Na...akkor én Adnan helyében egy jó kis lakást bérelnék nekik életük végéig, hogy arra ne legyen gondjuk öregségükre és mégse tulajdont adjon nekik. Pihennének egy kicsit már az öregek...nem?
Jemile meg utána, ha a szülõk kihaltak fizetné magának azt a lakást, vagy elköltözne máshova.
A nyugdíjuk meg elég lenne, hogy jól éljenek.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 19:54:52 7/10
(1766/2630)
És talán még annyi, hogy ha Denise-hez kerül a család, végülis úgy is Adnan tartja el õket továbbra is, hiszen a madmazellt is Õ fizeti!!
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 19:53:13 7/10
(1765/2630)
Ezt én is teljesen így gondolom.:))
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 19:52:07 7/10
(1764/2630)
Szerintem igen, maradhatnának.Láttuk Adnan jó szándékát hozzájuk, de a szülõkkel tulajdonképpen Bihternek sem volt baja. Érthetõ, hogy egyszem -szerintem nem kellõen jólnevelt - lányukhoz közel akarnak lenni, de õket tényleg nem küldte el senki, és az sem igaz, hogy maradásuk esetén Bihter és Adnan kapcsolatát rontanák, rontják azt éppen eléggé saját maguk. Elképzelhetõ, hogy a hosszú évtizedekkel mérhetõ kapcsolatuk a családdal békésebb idõkben azzal végzõdne, hogy a házból vinnék õket a temetõbe. Adnan meg is engedhetné magának anyagilag, hogy a sírig eltartja õket, ha már nem tudnának dolgozni.
Illiona 2012 szept. 14. - 19:48:34
(1763/2630)
még nem láttam a mai részt, de azért a cselédek témájához hozzászólnék. Tegnap szó volt arról, hogy Nihálnál fog a két öreg dolgozni az uj otthonukban. Ha annyira szeretik õket, hogy családtagnak számítanak, akkor meddig is akarja Nihálka hogy az öreg futkosson az autókkal??? talán még 90 évesen is hajkurászná dolgozni??? És ezt a szeretet nevében?
Ez az egész cselédbalhé nálam nem szólt a szeretetrõl és megbecsülésrõl, inkább a képmutatásról. Hogy már csak azért is melléjük állok, hogy ne úgy lehessen ahogy Bihter szeretne megoldani.
9/10
lilei 2012 szept. 14. - 19:25:06 9/10
(1762/2630)
Nekem ez a mai rész is tetszett ... jó volt nagyon...az az igazság, hogy ilyen pillanatokban meg nagyon tudom sajnálni ezt a Bichtert...pedig nem vagyok egy szélkakas...de ezek olyan emberi érzések, amiket itt kihoznak a filmben.
Más téma:...szerintetek Sait vallomása döntõ lenne a bíróságon?...:láttam egy-két ellesett pillantást, suttogást, veszekedést....meg odaadta a büntetési cédulát, hogy el ne mondja senkinek sem....ugyan már...ez ütõkártya????
A megint másik téma:...egyébként Suleymánék, ha nem kellene most menniük, akkor meddig maradhatnának a házban?....halálukig?...ezt csak jó szándékból kérdezem, nem gonoszkodni akarok, hogy mi a véleményetek? Maradhatnának ott végig?
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 19:09:36 7/10
(1761/2630)
Igen.Én is "ráizgultam" az elõrejelzéseitek alapján,de sajnos, elmaradt a katarzis...De Beren Saat megint szenzációs volt: a mimikája, a testbeszéde stb.igen kifejezõ volt, ahogy a monológján végigvonult a kérés, szemrehányás, fenyegetõzés-zsarolás, majd a teljes összeomlással kísért könyörgés.
bloodofthedragon 2012 szept. 14. - 18:36:28
(1760/2630)
A szinkront a végén most nagyon elrontották, nem jött át annyira mint törökül, még így is, hogy nem ismerem a nyelvet.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 15:55:56 7/10
(1759/2630)
Abban a bizonyos epizódban nagyon visszafogott volt a rendezõ: nemcsak a Behlül+Nihal randiról nem mutattak semmit, hanem a Firdi+Cetin légyottra is csak az ottfelejtett fülbevalók utaltak. Szerintem jobb is, hogy ezeknek a jeleneteknek a részleteit rábízták a nézõkre: ki-ki fantáziája szerint leforgathatja a saját film-részletét!
7/10
kiskukac63 2012 szept. 14. - 15:35:56 7/10
(1758/2630)
Bizonyára emlékeztek rá, hogy Cetin úr elõször Aynur körül legyeskedett, de Õ -hivatkozva nem túl régi "szingliségére" - finoman elküldte! Innentõl kezdve nyergelt át Firdire, és egyetértek, bizonyára ismeri már, mint a tenyerét! S ha így is kell neki, lelke rajta.
bloodofthedragon 2012 szept. 14. - 14:08:45 Előzmény Keeley
(1757/2630)
Bihter orbitális kifakadása anyucinak:)
_Selma 2012 szept. 14. - 11:02:01
(1756/2630)
Mert az is, jóval emberibb!!! Igazi sármõr:)) Bár olyan sokat nem tudtunk meg róla, de más mint Adnan, az már biztos. Mivel én sajnos elég felületes nézõ vagyok, így nem emlékszem tisztán, de mintha egyszer Firdivel a régi idõkrõl beszélgettek volna, még a házasságuk elõtti idõkrõl, tehát Cetin ki tudja, hogy milyen fiatal, tisztább Firdit ismert.
Én szükséges rossznak tartom Firdit a sorozatban, a kavarásait nem tartom olyan nagy bûnnek,hiszen szinte kivétel nélkül mindenki asszisztál az agyrémeihez, itt van pl. a Nihal „ügy” feldobta a labdát Behlül meg lecsapta elindítva ezzel a lavinát....... no comment.
A legutóbbi terhes téma azonban valóban nagyon durva beleavatkozás volt, és persze még nem itt lesz vége a húzásainak. És sajnos a nagy intrika közepette nem veszi észre, hogy a lányát szinte õ lökdösi a szakadék szélére....
9/10
lilei 2012 szept. 14. - 10:22:48 9/10 Előzmény _Selma
(1755/2630)
Igen, igaz...csak Cetin nekem amúgy emberibbnek tûnik....olyan,mint Adnan...õ is olyan papucs lesz???
Meg úgy rajong Firdiért...fél , hogy más elhappolja elõle?
_Selma 2012 szept. 14. - 09:31:45
(1754/2630)
Cetim nem elvakult, hiszen elszaggatott már pár feleséget, nem amatõr. Illetve, sztem azt sem lehet titok ebben a körökben, hogy ki-kivel-mikor-miért etc. Ebben a korban már mindenkinek van múltja és minthogy Adnan is képben volt azzal, hogy Firdi számára nyilván a vagyona tette potenciális férjjelölté, így gondolom Cetim is tisztában van Firdi ezen oldalával is. Véleményem szerint ez a milliõ elvár bizonyos intrikai képességet a feleségektõl, mialatt Apa elõteremti a pénzt nekik más dolguk sincs csak az ármánykodás, na meg persze intézni a cselédeket...:)))
Firdi igazi nagyvilági nõ minden szempontból és sztem illik Cetimhez, ha „big love”-ot akart volna, akkor elvesz egy Bihter korú lányt. Sokat megélt, összeillõ, jó páros.
10/10
Keeley 2012 szept. 14. - 09:15:27 10/10
(1753/2630)
nekem az nem tetszik, hogy Nihal nem veszi észre Bihter arcán a jeleket :D amikor beszólt neki, hogy hízott, amikor csókolgatják egymást és õ ott áll és bambul :)
és sajnálom, hogy a nagy hajós jelenetbõl nem mutattak kicsit többet :) nem vagyok perverz, vagy ilyesmi, de általában jobban szokták mutatni :D
10/10
Keeley 2012 szept. 14. - 09:11:29 10/10
(1752/2630)
mi lesz a mai részben, amit annyira vársz? :)
9/10
lilei 2012 szept. 14. - 07:48:59 9/10
(1751/2630)
Azt én sem tudom, hogy Cetin eddig hol élt...vagy ennyire elvakult õ is? Szerintem mindenki ismerte Firdeus ügyeit a városban....voltak annyira fent a ranglétrán õk is, amiket mûvelt a pénzzel is. Vagy csak az látszott kívûlrõl, hogy hogyan szórja és megy a rongyrázás?
De ez a férfi olyan szerelmes...nem látja annak a nõnek a kígyó arcát?
Ahogy elnéztem az utolsó rész...szóval....jóban-rosszban...akkor csak nagy a szerelem:-)
(mármint Cetin részérõl...de egy pici morzsát látok Firdiben is:-)