_Selma 2012 szept. 21. - 16:57:34
(1850/2630)
„valahogy én sokkal rosszabbat nézek ki belõle Bihter jelenlegi viselkedésénél” erre a mondatodra reagálva írtam (elnézést, hogy nem jeleztem), hogy én meg nem nézek ki Nihalból elég vehemenciát, olyan fokú szinten, mint amit Bihter lemûvel, valamint még fog. Sõt össze sem tudom hasonlítani a két nõt (lányt) viselkedésben. Azt az õrületet, amit Bihter mutat, nem lehet überelni, el sem tudnám Nihal esetében képzelni, karakteridegen lenne, tekintve az igen leszabályozott gyermek és tini korát. Nihal számomra nem a gyerekessége, meg a tapadása miatt kevésbé szerethetõ karakter, hanem a semmilyensége miatt.
Én úgy gondolom, hogy - bármilyen naíva is - Õ el tudná engedni Behlült, Bihter-el ellentétben, de ezek persze csak az én benyomásaim, nyilván más máshogy látja, nincs ezzel baj:)

A többiben osztom a véleményed, a Nihal+Behlül „szerelmes” jeleneteknél sikítani tudnék:)
alanis 2012 szept. 21. - 14:15:45
(1849/2630)
azért más, amit Te is említesz, hogy nem igazán szorult szenvedély Nihalba. emiatt (is) nagyon hiteltelen páros õk Behlüllel. mint két testvér. aranyosak, de két ember, akik szerelmesek egymásba, sõt esküvõre készülnek, nem így viselkednek. Nihal szerelme önzõ és kissé gyermeki. Behlül meg egy igazi betoji alak.

Bihterrel a szerelmi jelenetek abszolút hihetõk voltak. ott volt szenvedély mindkét részrõl. még egy csókban is több érzelem szorult, mint N-B között, akikre csak a langyos víz jelzõt tudom mondani.
_Selma 2012 szept. 21. - 12:56:20
(1848/2630)
Annyira azért nem tudná elveszteni fejét, mint Bihter egyes esetekben, Nihal ehhez kevésbé szenvedélyes alkat sztem, elájul, hisztizik õ is, ha kell, de ez messze van a Bihter féle hurrikántól. És azért az értékrendje is más, mint a mostohájáé. Az, hogy rátelepszik a srácra nem feltétlen a tapasztalatlanága miatt van, hanem, mert egyszerûen ilyen típus, lehet, hogy az x.-el is ezt csinálná. Biztos van neked is olyan ember a környezetben, aki notóriusan ugyanazt a hibát követi el a párkapcsolataiban.
Behlül a hunyó, mert nem fojtotta el még csírájában ezt az egészet (tudom akkor nem lenne story), és egy orbitális nagy hazugságra akarja építeni a közös jövõjüket.
_Selma 2012 szept. 21. - 12:26:31
(1847/2630)
Szokás szerint egyezik a véleményünk:)
Annyival kiegészíteném Adnan jellemrajzát, hogy nekem a privát élete mellett az is fura, hogy abban a gyilkos üzleti világban, ahol nem egy nem két Hilmi féle alakkal van körülvéve, hogy tud talpon maradni ilyen ébren álmodó stílussal, még jó, hogy ott van neki Ahsen, aki férfiasan kézben tartja a dolgokat:)
Nihal ügyben a véleményem változatlan, szegény már akkor is idegesít, ha csak áll a szobában……
Nem sok van már a végébõl, és ha emlékeim nem csalnak kezdenek még jobban el durvulni a dolgok, bár
***SPOILER*** Firdi jól benézi ezt a Sedefes manõvert....hihi ***SPOILER ***
_Selma 2012 szept. 21. - 12:05:43 Előzmény kiskukac63
(1846/2630)
Egyetértek liliom31-el, hogy Bihter bízik az anyja profizmusában, egy "minden happy" maszkot látunk tõle, ami egyre jobban repedezik, az érzelmi labilitása tapintható, ezért nem értem Firdit továbbra sem, hogy ezt félvállról veszi.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 21. - 12:01:23 7/10
(1845/2630)
A tegnapi részben nekem is feltûnt, még csodálkoztam is rajta, hogy Nihal, amikor benyitott Behlülre, miközben az telefonált, elõször nem is kérdezte, hogy kivel beszélt. (Gondoltam is magamban: no, mi van, megjött az esze, ennyire megbízik benne, hogy nem is érdekli, kivel cseveg?!) De aztán csalódnom kellett! Igazad van, ez egy igazi, betegesen rajongó,"fojtogató" szerelem, amit max. csak kényszerbõl lehet elviselni!
Sokan - más fórumokon is - Adnant teljesen felmentik és abszolút pozitív szereplõnek véleményezik. Bihterrel kapcsolatban talán van is benne igazság, de a gyerekeihez fûzõdõ viszonya egyáltalán nem ideális. Sorozatosan beigazolódik, hogy szinte egyáltalán nem ismeri õket, nem képes fogni a jelzéseiket, nincs igazán jelen a mindennapjaikban. Biztosan nagyon szereti õket, fontosak neki, rengeteget dolgozik, hogy mindent elõteremtsen nekik. Nem tudom, hogy ez "török vonás"-e, de én úgy gondolom, hogy pont azzal, hogy elveszítették az édesanyjukat, talán egy kicsit jobban helyt kellett volna állni Adnannak, és fõleg érzelmileg. Ebbõl a szempontból is gyors és meggondolatlan volt a házassága, hiszen Bihter nem alkalmas arra, hogy "anyjuk helyett anyjuk legyen!" Nagyon sajnálom és is Bülentet, nagyon érzékeny korban érik ezek a "pofonok."
_Selma 2012 szept. 21. - 11:57:39
(1844/2630)
Sztem egyszerûen nem gondolnak rá, hogy a két némbernek köze lehet Bülent elzárkózásához, hiszen eddig õt mindenki látványosan imádta. Behlül próbálkozott kiszedni belõle, de a gyerekek ritka makacsok tudnak lenni. Bihter-rõl viszont elmondható, hogy még a kakukk is jobb anya nála, annyira érzéketlen, rossz nézni, pedig Bülent az egyetlen a házban, aki fenntartások nélkül szereti.
alanis 2012 szept. 21. - 11:43:59
(1843/2630)
eddig nem szóltam hozzá, csak követtem ki mit ír ill. magát a sorozatot. nagyon jó meglátásaitok vannak. remélem nem sértek meg senkit a tegezéssel. :)

a tegnapi nagyon drámaira vett szakítást, gyûrû eldobást figyelmen kívül hagyva Nihal szerintem egy borzalmas sárkány felesége lenne Behlülnek. mondjuk ez az én személyes problémám, de még egy éppen alakuló kapcsolatnál sem bírtam soha, ha úgy viselkedtek velem, ahogy õ Behlüllel. annyira tapadós, szinte lélegzethez sem hagyja jutni a másikat.

valahogy én sokkal rosszabbat nézek ki belõle Bihter jelenlegi viselkedésénél. sajnos az látszik, hogy még sosem volt igazi barátja, kapcsolata, mindig is Behlülben gondolkodott és ezzel tenné mindkettõjük jövõbeni életét tönkre. mert Nihal rátelepedne Behlülre, nonstop ellenõrizné. az elején a bûntudattól vezérelve ezt lehet elviselné mint a birka Behlül, de kérdés, hogy meddig. ez a kapcsolat is halálra lenne ítélve.

és igen, túl jó munkát végzett Firdeus. õ hozta ki belõle a hárpiát, aki nem tûr ellenmondást, más véleményt.
alanis 2012 szept. 21. - 11:35:38
(1842/2630)
gonoszság? nem hiszem. én inkább az elégedettséget, elégtételt láttam rajta. Behlül vele szemben végig tanúsított gyávasága miatt maximálisan érthetõ volt az arca. legalábbis számomra. más kérdés, hogy ezután ha lesz köztük párbeszéd, mi fog elhangzani.
Landliebe 2012 szept. 21. - 11:01:42
(1841/2630)
Huuu Bihterre nagyon kiakadtam most,hogy befeketítette Denise asszonyt brrrrr!! Meg a végén milyen gonoszul nézett!! Egyre jobban nem szeretem és nem is sajnálom!!:-(
9/10
lilei 2012 szept. 20. - 20:31:21 9/10 Előzmény liliom31
(1840/2630)
Bülentet én is sajnáltam ma...amúgy is nagyon szeretem...de ez a két felnõtt ember mellette!!!....hogy egyik sem jön rá, hogy mit is akar eltitkolni elõlük....sem Behlül, sem az apja nem jön rá, hogy valaki a nõk közül mondott olyan dolgot amiért így kiakadt...nagyon tapasztalt emberek...gratulálok:-)
liliom31 2012 szept. 20. - 19:45:04
(1839/2630)
Csak bízik abban, hogy az anyja megoldja a helyzetet. Nagyon is érdekli õt a dolog csak addig takarékra tette magát amíg Fridi intézkedik.

Szegény Bülent a mai részben. Õ szereti Bihtert, és most hallotta amit az anyjával beszéltek. Szegénykém, csak csalódik a felnõttekben. :-(

Behlül döntései bár nem helyesek, az õ céljai abszolút egyértelmûek, Bihterrel ellentétben. Neki egy célja van, hogy ne derüljön ki Bihterrel való kapcsolata és megpróbál "normális" életet élni. A sors fintora, hogy ebben a Sedef ügyben tényleg nem sáros. Persze most sem volt õszinte Nihallal.
7/10
kiskukac63 2012 szept. 20. - 19:02:28 7/10
(1838/2630)
Én látom csak úgy a mostani események alapján, hogy Bihter már nem is "teper" annyira Behlülért?! Vagy ennyire vakon bízik az anyja sikerességében?! Vagy csak demonstrálni akarja Firdeus elõtt, hogy Õ is állja a szavát?!
9/10
lilei 2012 szept. 20. - 11:27:54 9/10
(1837/2630)
Szüleymanra bízta a dolgot...magáról így levette a felelõsséget.
Na dehát az öreg biztosan sose adná át a cd-t:-) Még , ilyen vert helyzetben sem tenné ezt meg...szerintem:-)
Behlülnek nem tûnik majd fel, hogy az õ telefonjáról ment a hívás?
És a kódja?...mindíg azt mutatták régebben, ahogy belépett: megadta a kódját...na most nem....hehe...elég lett volna Kátyának a sok üziket áttolni Firdi telefonjára...csámcsoghatott volna...vagy a sajátjára , zsarolás miatt:-D
Én már egy kicsit továbbgondoltam...de ez így jó nagy baklövés szerintem a film készítõitõl:-)
liliteve 2012 szept. 20. - 10:54:12
(1836/2630)
Jopofiskodàs vagy sem, Bichter ezzel a viselkedésével meg jobban kihúzza a gyufát Behlülnèl és gyanússà válik a tobbiek elõtt is.

És a tüdõbeteg srác. Õ most halálos beteg es ezt tudja is? Mi értelme van a hallgatàsànak? Ebbõl is làtszik milyen buták az emberek...
_Selma 2012 szept. 19. - 23:08:03 Előzmény kiskukac63
(1835/2630)
Értelek én persze, nem mindennel zavarjuk a teremtés koronáit:) de Bihternél Adnan a fasorban sincs, gyakorlatilag mindent eldönt egy személyben, nincs apelláta, az más kérdés, hogy utána úgy adja elõ mintha mégsem:)))))

A mai részhez:
Az elején Firdi beszólása a nászútról:)))))))))))))
Ahsen jól érvelt, Nihal ugyanúgy elsieti az esküvõt, mint az apja.....
Behlül egy talány nekem, most az bántja azt az érzékeny kis lelkét, hogy Bihter jojózott vele a babát
illetõleg, vagy az, hogy elvetette? Komolyan nem értem, mert ha a lány nem így tesz, akkor jól kinézett volna a szent család pár hónap múlva egy szöszke kék szemû gyermekkel:))) már ha tényleg B. volt az apuka....
Az anya-lánya „egyesség” egy képtelenség, nem is értem, hogy Firdi amúgy annyira penge radarja miért nem jelez??
Az új szobalány találkozása a ház asszonyával nem volt semmi, szegény párának szinte zöld volt a feje kínjában.
Besir...:(
9/10
lilei 2012 szept. 19. - 21:15:21 9/10 Előzmény liliteve
(1834/2630)
Nem jópofiskodni akar, hanem ott lenni mindíg ahol a szerelmespár együtt van. Néha beszúr egy-két elejtett mondatot...Nihal ráharap, Behlül meg szintén visszavág neki:-)
Egyébként azt nem értem, hogy Firdeus mit gondol:....meg tudja ígértetni Bichterrel , hogy kitörli az életébõl Behlült???....akkor meg minek kell szétválasztani õket?...hát nem mindegy, hogy így nem az õvé, vagyha összeházasodnak a fiatalok akkor sem az övé Behlül. Húúú...nekem ez valahogy logikátlan...és Firdi agyával nézve sem lehet tiszta a kép:...én elválasztom a szerelmedet attól a nõtõl...mert egyébként idegösszeomlást kapsz fájdalmadban...és utána Te kitörlöd az életedbõl.Értitek ezt? Mi ebben a pláne?
liliom31 2012 szept. 19. - 20:32:21
(1833/2630)
Szerintem Bihter döntéseiben már kevés a megfontolt és tudatos. Szerintem csak annyi a célja, hogy ellenõrzése alatt tartsa Nihalt és Behlült. Tudja, hogy hatással van még Behlülre. Ez a kis elõre hajlás és a "véletlenül" kigombolódott blúz esetében Behlül elárulta magát. Bihter pedig szerintem érzi a szenzoraival ezt. Emellett keresi az alkalmat õ is és Firdeusz is, hogy elültethesse a féltékenységet Nihal szívében. Pont abból látszik Bihter kétségbeesése és a józanság teljes hiánya, hogy minden megaláztatást képes elviselni azért, hogy Behlült és Nihalt szétválassza.
liliteve 2012 szept. 19. - 18:11:55
(1832/2630)
Sziasztok

Ti értitek, h mi a szándéka Bichternek a jópofisàsàval? Nekem eszem ágában nem lenne azzal kinozni magam, h a szerelmem nàszútjànak helyszínét megnézzem...Behlül már olyan sokszor belerùgott, nem értem, h nincs legalább egy kis tartása, mégha ez film is...
7/10
kiskukac63 2012 szept. 19. - 16:58:46 7/10
(1831/2630)
(Nyilván egy kicsit más szitu a valós élet, de pl. ez nálunk is hasonlóan mûködik, mellesleg a férjem teljes megelégedésére. Ha valami nagyobb döntés kell, (utazás, nagyobb értékû dolog megvásárlása, színházi program, családban ajándékozás, meglepetés stb.)azt természetesen mindig közösen hozzuk meg, de én vagyok az, aki elõtte bogarászok, ajánlatokat gyûjtök be, alternatívákat, ötleteket keresek, egyszerûen azért, mert jobban ráérek erre és jobban is értek hozzá, s a férjem megbízik bennem.) Önmagában az, hogy Bihter kérte Denisét, hogy nézzen körül iskolaügyben, még nem volt szerintem baj, csak az, hogy errõl nem szólt Adnannak, kész tények elé állította, és azt is láttam, hogy hazudott neki az okokat illetõen! Pedig Adnan az a békés típusú férfi, akit jó szándékkal, szeretettel, kis cica-bújásokkal sokmindenre rá lehet venni!