9/10
pankor 2012 szept. 02. - 16:17:43 9/10
(1610/2630)
Marhára nem Bihter kezdett ki Behlüllel, emlékezzetek, amikor elkísérte a temetõbe, Behlül ott vígasztalta õt, mert Bihter Adnan miatt sírt, hogy õ nagyon szereti õt. Akkor Bihtert még nem érdekelte Behlül, de fordítva már volt valami. Az hogy betegen vitt neki teát, hát ha ez neked azt jelenti h kikezdesz a másikkal...:D
Késõbb is, ki üldözte a másikat? Ki csókolta meg a másikat?

Amúgy meg ha utálod...ne nézd a sorozatot, hiszen õ a fõszereplõ :D
7/10
kiskukac63 2012 szept. 02. - 13:34:51 7/10
(1609/2630)
Szerintem Õ " A SZÍV ÚTJAI" török sorozatra gondolt, nem az általad említett filmre! Ezt a Tiltott szerelem vetítésének megkezdése elõtt nem sokkal fejezte be az RTL klub, és a színészek teljesítménye szempontjából jobban összevethetõ a két azonos fajsúlyú sorozat!:))
10/10
Adanvariel 2012 szept. 02. - 12:49:42 10/10 Előzmény malczikaantaika@gmail.com
(1608/2630)
Nem haragszom azért, mert nem értesz velem egyet. Igen,valóban a jó színészi játék, csak sok esetben szerintem nem megfelelõ az arcmimika, reakció. Például amikor Bihter rájön, hogy nem jött be ez a "terhes vagyok és elmondom neki, azért, hogy az enyém legyen" dolog, valahol látszódnia kellett volna rajta, hogy most csak hazudni fog, amikor azt mondja: "itt a nagy bejelentés, mégse vagyok terhes" Aki nem gondol utána, annak logikátlan ez az egész, vagy legalábbis totál szánalmas, baromság. Ez igenis a színészi játék hiányossága, abban a jelenetben mindenképpen. Vagy rossz rendezõi utasítás, esetleg a forgatókönyv hiányossága.Erre próbáltam rávilágítani.
És igen, jó film a Szív hídjai. Jelölték érte Oscar-ra Meryl Streep-et 1996-ban. De ha már itt tartunk rengeteg kíváló színészi játék létezik, így például Al Pachino az Asszony illatában, vagy Anthony Hopkins a Bárányok hallgatnakban. De errõl lehetne beszélgetni. :-)
offtopic
handi99 2012 szept. 02. - 12:23:29 Előzmény édesmaya
(1607/2630)
Igen, ezt a Tiltott szerelem elõtt forgatta. (A kocsiban mellette Murat Daltaban volt, aki Berennel játszott a Fatmagül'ün Suçu Ne?-ben.)
10/10
csikosi 2012 szept. 02. - 11:05:50 10/10 Előzmény nituli
(1606/2630)
Ha figyelted a sorozatot, amikor elõször el akarta hagyni a férjét, akkor is kivett a számláról 200-ezret, miután ez a behlül visszakozott, visszatette a pénzt.
Nem adna fel õ sem a szerelméért mindent.
Élni kell valamibõl.
Arról már írtam régebben, hogy tulajdonképpen Bihter kezdett ki Behlüllel az anyucikája varázsteájával szaladgált a szobájába, mikor szegény beteg lett.
Én utálom ezt a nõt, de nagyon.
Õ forgatta fel az egész család nyugalmát, aztán még ezt a szemét firdeuszt is odapakolta a cselédjével együtt.
Nekem ez a véleményem.
10/10
édesmaya 2012 szept. 02. - 08:35:40 10/10
(1605/2630)
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=k4vWM6BiPt8

Sziasztok! Ezt a vidit találtam a youtube-on. Szerintetek Behlül másik filmje?
nituli 2012 szept. 01. - 19:02:11
(1604/2630)
Mégis Bihter az, aki simán otthagyná a kõgazdag férjét Behlülért (emiatt aggódik igazán Firdeus), és Behlül az, aki nem mer lépni, nem meri felvállalni a kapcsolatát. Azon lehet vitatkozni, hogy ezt a lelkiismerete vagy a nagybátyja pénze, a luxusélet elvesztése miatt...
10/10
offtopic
radics József 2012 szept. 01. - 16:59:56 10/10
(1603/2630)
Olvasom hozzá szólásokat.Tik a rabjai vagytok filmnek.De ez nem baj.Én is nézem de ne az eleitõl.Nem szoktam nézni a
délutáni sorozatokat.De valahogy meg kedveltem. Nem rossz film. A kis fiú a legjobb a filmben.!
10/10
csikosi 2012 szept. 01. - 14:21:00 10/10 Előzmény zandra
(1602/2630)
Firdeusz is félrekefélt, úgy mint a lánya!
10/10
csikosi 2012 szept. 01. - 14:18:42 10/10
(1601/2630)
Én igazából nem védem ezt a behlült, de annyit jóváírok számára, hogy csak neki van lelkiismerete a nagybátyjával szemben, ennek a bihternek meg semmi.
Megérdemli a sorsát.
Könnyû elmenni egy luxusszállodába Adnan pénzén, ha megsértõdök.
Meg még az a szemét fúria az unokájának is abból a pénzbõl vásárol dolgokat!
Szemét két nõ.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 01. - 14:09:46 10/10 Előzmény zandra
(1600/2630)
Behlül egy gyenge jellemû, munkaundorban szenvedõ kis szarf@szú milliomos csemete, akinek egyetlen határozott elképzelése , de még véleményes sincsen!!!! Még abban sem biztos, hogy Bihtert szereti-e, emlékezzél a sok sótlan bemondására!!!!!!!!!
10/10
csikosi 2012 szept. 01. - 14:07:56 10/10 Előzmény pankor
(1599/2630)
Igazad van, de ha kiborítaná a bilit, akkor mehetnének anyukával együtt az utcára.
Vagy rátelepednének a testvérére.
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 01. - 14:07:05 10/10 Előzmény nituli
(1598/2630)
sajnos nem tõlem!!!! :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 szept. 01. - 14:06:20 10/10 Előzmény Adanvariel
(1597/2630)
Ne haragudjál, de nem értek egyet Veled! Szerintem az eddigi sorozatok közül EBBEN a legtökéletesebb a színészi játék, olyan, mint ha nem is film lenne, hanem maga az élet!!!! Minden színész tökéletesen alakítja a szerepét, semmi megjátszás, teljesen természetes mindenki!!!!! Ehhez hasonló csak a Szív útjai volt!!! És - ahogy a Szív útjaiban is volt - itt is tökéletes a szinkron! Tán az öreg dúvad (Adna) magyar hangja egy kicsit szürke, unalmas, de végül is illik a szerephez!!!!!
nituli 2012 szept. 01. - 13:03:24 Előzmény zandra
(1596/2630)
Egyetértek!
7/10
kiskukac63 2012 szept. 01. - 09:42:47 7/10
(1595/2630)
Bizonyára emlékeztek rá, Bihter már korábban is "szívatta" Behlült azzal, hogy elmondott mindent Adnannak, majd miután látta, hogy Behlül erre hogy kétségbeesett, angyali vigyorral bevallotta, hogy mégsincs így. Ez is valami olyasmi lehetett. Másrészt szerintem már véglegesen eldöntötte magában, hogy elveteti ezt a gyermeket is, bonyodalmak nélkül, titokban, és nem szeretné, ha valaki (akár Behlül) bekavarna ebbe! A "bomlásnak induló elme"-vel teljesen egyetértek,számtalan jel erre utal Bihternél! Mindezek ellenére én sajnálom, amiért ennyire nem tud menekülni ennek az eszelõs szerelemnek a bûvkörébõl!
nituli 2012 szept. 01. - 09:37:06
(1594/2630)
Nekem nem ennyire egyértelmû, hogy Bihter és Behlül negatív szereplõk, sõt, valahol a lelkem mélyén még szurkolok is nekik, hogy jöjjenek össze, legyenek boldogok, és ne szívassanak meg mindenkit maguk körül...:)Bihter legalább bevállalós, de Behlül kissé "fostos", már bocsánat. :) És úgy látom, Nihal ártatlansága és tisztasága kezdi lenyûgözni, meg hogy mennyivel másabb, mint Bihter.

Szintén nem tiszta, hogy ha Bihter valóban terhes (bár tényleg, kitõl is?), akkor most mi változott meg benne, hogy most meg azt mondta Behlülnek, hogy nem az. Ráadásul nem tudom anyaszerepben elképzelni, ugyanolyan, mint az anyja...(számomra megmosolyogtató volt a jelenet a kórházban Peykernél, amikor Firdi zavarba jött Cetin elõtt, amikor Peyker felidézte azt az idõszakot, amikor Bihter született...fel nem foghatom, hogy ettõl miért jön zavarba egy kb. 60 éves nõ) Bihter egyáltalán nem anyatípus, nem tud melegen bánni sem Nihallal, sem Bülenttel. Ilyen értelemben a Madmazell magasan fölötte áll.
zandra 2012 szept. 01. - 00:05:55
(1593/2630)
Szerintem teljesen jogos volt Behlül mai beszólása, egyrészt mert ember nem reagált volna higgadtabban egy ilyen hazugság után, másrészt meg végül is csak igazat mondta. Bihter sem különb az anyjánál, ráadásul Firdeus múltjáról nem tudunk semmit.
liliom31 2012 aug. 31. - 23:23:51
(1592/2630)
A mai rész alapján A kis herceg jutott eszembe. Alapmû arról, hogy mit jelent a szeretet. Mit jelent a felelõsség az iránt a személy iránt aki minket a bizalmába fogadott. Sokszor a gyerekek mondják a legokosabb dolgokat érdemes rájuk figyelni. Bülentnek ritkán adnak hosszabb jelentet a sorozatban, de ez a mai amikor Bihter után ment, nagyon szépen megmutatta a bölcsességét. Jobban figyelhetnének rá a felnõttek.

Én nem tudok megkülönböztetni végletesen negatív vagy pozitív szereplõt, de tény, hogy én Bihter és Behlül között nem tudom kijelenteni, hogy egyikõjük kevésbé bûnös, mint a másik. Bihter mai mondatai nekem arról árulkodtak, hogy az elméje kezdi felmondani szolgálatot. A cselekedeteiben nincs semmi következetesség, még a szándékos taktikázás sem. Inkább esztelenül cselekszik. Miért akarja magát mentegetni úgy, hogy Behlült eláztatja Adnan elõtt? Mondhatta volna egyszerûen azt is, hogy aggódott Nihal miatt és pont. Fõleg ha Behlülel együtt akar maradni és Adnantól tényleg el akar válni. Miért fontos neki, hogy Adnan mit gondol róla? Utána az amit Behlülnek mondott. Teljesen megborult az elméje. Behlült akarja, pedig nem is tiszteli sem, mint férfit, sem mint embert. A megszállottja lett Behlülnek, de emberként mégsem tiszteli.

Nem tudom, hogy a színészi játék hiányossága miatt van e ez a logikátlanság, vagy szándékosan írták meg így de az tény, hogy néha engem is zavar, hogy a kimondott szavakat nem mindig tükrözi a színészek arcjátéka.

***SPOILER***

Sajnos én sem tudom mi volt abban a bizonyos sms-ben engem is izgat. :-)

***SPOILER VÉGE***
9/10
pankor 2012 aug. 31. - 22:28:32 9/10
(1591/2630)
teljesen egyetértek! tényleg tökéletes megfogalmazás.

Még annyit tennék hozzá, h tényleg Denise a legpozitívabb szereplõ, Behlül a legnegatívabb... jah és ma a Madmazell helyében úgy képen töröltem volna Katja-t. fúúú ahogy ránézett olyan önelégült mosollyal meg minden...

Behlül szerintem direkt gázolt most Bihter lelkébe ezzel a megjegyzéssel (tudta h ez neki a legfájóbb pont, láthattuk a visszaemlékezésben), mert így akar menekülni, azt akarja h Bihter haragudjon meg rá, akkor majd nem akar vele elszökni, és õneki megint nem kell felelõsséget vállalnia. Undorító, gerinctelen, gyáva, sunyi, alattomos, gonosz és még ezer jelzõt tudnék mondani erre!!!!
Szerintem Bihter helyében a legokosabb döntés az lenne ha kipakolna Adnannak, elmondani mindent! Már régen ezt kellett volna, utána, miután megerõszakolta akarta is de Behlül akkor is beijedt. Nem kéne Behlülre várnia, egyedül kéne borítania. De ennél is okosabb lenne ha elfelejtené azt az állat Behlült, elválna és elhúzna jó messzire.