bloodofthedragon 2012 szept. 17. - 20:00:34
(1810/2630)
Csak arra tudok gondolni hogy most hogy összejön a dolog Cetinnel neki már annyira mindegy, biztosnak mondható helyzete van.
liliom31 2012 szept. 17. - 19:20:44
(1809/2630)
Én picit másképp látom az érzelmi szálakat.
Szerintem a forgatókönyv írok szándékosan nem tették egyértelmûvé a szereplõk valós érzelmeit, ezért is van az, hogy van aki így van aki úgy értelmezheti azokat. Bihter érzelmei egyértelmûbbek, mint Behlülé, legalább is a tekintetben, hogy megszállottan akarja Behlült , számára nincs más alternatíva. Behlül esetében én úgy látom, hogy Bihter számára a vágy megtestesülése és egyben a bûné. Mivel most már tudatára ébredt a bûnének, próbálja magától távol tartani Bihtert, mivel a közelében nem ura Önmagának. Szerintem Nihalt most már nem testvérként szereti. Szereti a lányt, mert szüksége van rá és hálás neki, mára elfogadta a lány szerelmét. Akár még kölcsönös szerelem is lehetne ebbõl, de amíg Bihter a képben van Behlül nem tudja az igazi érzéseit tisztázni Nihallal kapcsolatban. Az én értékrendem szerint ami Bihter és Behlül között van az minden csak nem szerelem. Vágy, szex, vonzalom, õrület de nem szerelem. Az egymás iránt mutatott tisztelet, gyengédség, szeretet, teljes hiányában nem tudok szerelemrõl beszélni.

Firdeusz asszony sajnos késõn segít már a lányának, elõbb kellett volna és most sem a megfelelõ módon. Tisztességtelen és intrikus. Ezzel csak még többet árt Bihternek. :-(
7/10
kiskukac63 2012 szept. 17. - 19:18:51 7/10
(1808/2630)
A második babáról Adnan Firditõl hallott, akkor rohant "farkafelvágva" keresni Bihtert. Majd Bihter a temetõben letagadta az anyjának a telefonba, amit Adnan vsz. el is hitt, de nem örült neki! A mai részben meg szépen összeállt neki a kép! De sebaj, Firdi összekapja magát és ezt is elrendezi majd a maga módján, gondolom!
Ugye, amikor azt szabta segítsége feltételéül Bihternek, hogy "megszabadul attól a férfitõl", akkor Behlülre gondolt?! Ez nekem valamiért nem teljesen egyértelmû! Ha így van, Bihter nagyon könnyelmû ígéretet tett!!
_Selma 2012 szept. 17. - 19:06:35
(1807/2630)
Igen, igen beindult a kígyó-szakosztály, elképesztõ, amit levágtak a nappaliban.....
Különben Firdi mióta ilyen óvatlan? Csont nélkül elhitte, hogy Bihter kiírja az életébõl Behlült, cserébe, ha a nagyasszony likvidálja az esküvõt? ez már tényleg vicc:)))
bloodofthedragon 2012 szept. 17. - 18:57:43
(1806/2630)
Eltekintve a naivitásától, tetszett ahogy ma Nihal kiállt magáért Firdevsszal szemben
_Selma 2012 szept. 17. - 18:09:32
(1805/2630)
Szívesen!:)

A második babáról volt szó (az elsõ kizárásos alapon Adnané volt, mert, akkor még B+B nem létezett, ez még nagyon a sorozat elején volt). A második terhességrõl Adnant Firdi tájékoztatta (csellel szedve ki a nõvértõl az információt), amit Bihter letagadott mindenki elõtt, de mi nézõk tudtuk, hogy Bihter terhes. Behlült is kétségek közt tartotta Bihter, hol terhes volt, hol nem…., de az apa személyében végig következetesen biztos volt, azaz, hogy Behlül az apuka. Pankor egy lehetséges verziót vezetett le arról, hogy Bihter miért lehetett biztos abban, h Behlülé a gyermek.
liliteve 2012 szept. 17. - 17:44:42
(1804/2630)
Köszi!

De akkor ti az elsõ babarol beszeltetek, mert errõl w másodikrol nek tudott Adnan.
_Selma 2012 szept. 17. - 15:56:47
(1803/2630)
Elnézést, de a válasz többi része lemaradt, tehát:

A baba nincs már meg, a jelen idõ gondolom elírás.
Az, hogy Adnan azt hihette, hogy a gyermek az övé, azt hiszem, hogy ez teljesen természetes, hiszen Õ a férje, ki másé lenne a gyerek??? (Adnan nincs tisztában felesége külön útjaival...)
_Selma 2012 szept. 17. - 15:41:11
(1802/2630)
liliteve 2012 szept. 17. - 15:23:47
(1801/2630)
Sziasztok

Nem értek pár dolgot.

Pl ki erõszakolt meg kit? És most ti úgy beszéltek, mintha a baba meglenne. Miert beszéltek akkor arról, h Adnan azt.hiheti, övé a gyerek.?
Köszi:)
_Selma 2012 szept. 17. - 14:47:24
(1800/2630)
Ésszerû levezetés, osztom a véleményed.
_Selma 2012 szept. 17. - 14:33:09
(1799/2630)
Értem, hogy a könyv miatt (az eredeti mûben egészen máshogy alakulnak az érzelmi viszonyok) bele kellett szõni a Nihal szálat, de én ki nem bírom állni, nem tehetek róla. Bár tudom, hogy a végkifejlet fõ generátora e kapcsolat alakulása.
Tisztában vagyok azzal is, hogy enyhe fáziskésében vagyok a nyavalygásommal:) de ez az egész mizéria Behlül tesze-toszaságán alapszik. Firdi kavarhatott volna annyit, amennyit akar, ha Behlül egyszer az életben végre a sarkára állva férfiként viselkedett volna és lesöpri az asztalról ezt az õrületet. Tegyük fel Bihter kikerül a képbõl, tekintve a fiú elõéletét, illetve gyengeségét, nem hiszem, hogy hû tudna maradni Nihalhoz (bármennyire is szeretne), márpedig ha bármi szomorúság látszik a királylányon, akkor a két lovag (Adnan, Besir) rögtön elõvennék. Bihtertõl függetlenül az egész további életére nyomást gyakorolna az a tény, hogy Nihal nem csak egy lány a sok közül, hanem Õ Adnan lánya. Éppen, hogy a testvéri szeretete kellett volna, hogy észre térítse még az elején. Nem kell hozzá nagy agyi teljesítmény ennyi idõsen, hogy tisztában legyen a házasosdi következményével, fõleg annak fényében, hogy Nihalnak csak õ létezik. És e miatt különösen szemét módon használja ki N. érzelmeit (sztem nagyrészt tudatosan) csak azért mert Õ, a saját érzéseivel nem tud megbirkózni, és akkor Bihter „kínzásáról” még nem is írtam.
Nem tudom, hogy rendezõi utasítás, vagy a két színész közti kémia totális hiánya, de én sem látom még a szerelemnek a csíráját sem Behlül részérõl…
Persze a készítõk szemszögét megértem, Bihter bicskája csak és kizárólagosan Nihalba tud beletörni, hiszen Ezelt - és ha még jött volna másik lány azt is - sikeresen eltávolította volna az útból. Nihal az egyetlen, aki érinthetetlen Bihter számára.
9/10
pankor 2012 szept. 17. - 13:48:44 9/10
(1798/2630)
Szerintem onnan tudja Bihter, hogy Behlülé a gyerek, hogy Adnannal volt egy elég hosszú szünet közöttük, amikor nem voltak együtt. (Megerõszakolás után egy pár hónapog, aztán az eljegyzés vagy valami parti napján feküdt le vele újra). De addig együtt volt Behlüllel, és az orvos mondta, hogy hány hetes terhes...szerintem innen tudja, h Behlülé a gyerek. Ez nem zárja ki, hogy Adnan is hiheti h az övé (azt hiszi pl. hogy kevesebb hetes terhes). Kicsit bonyolult lett, de én értem :D
10/10
csikosi 2012 szept. 17. - 11:58:47 10/10
(1797/2630)
Teljesen igazad van, de ha nem szeretgélné nihalt,akkor besir mindet elárulna.
Ez is egy zsarolás igazából. (egy könnycsepp nihal szemébõl, rögtön kitálalok)
Ezt mondta ennek a behlülnek a hallgatásáért.
Nagyon tetszenek a részek és már alig várom a végét, mikor végre minden kiderül.
Egyébként én adnant sajnálom elsõsorban.
Szia!
9/10
lilei 2012 szept. 17. - 10:23:43 9/10
(1796/2630)
Behlül együtt nõtt fel Nihallal, úgy szerette mintha a testvére lenne. Ebbe a kapcsolatba Firdi lökte bele....és Behlül a saját szégyenét próbálja ezzel a kapcsolattal helyrehozni. Ebbe menekült, ez a kapaszkodó ahhoz, hogy próbálja meg nem történté tenni a Bichterhez fûzõdõ viszonyát.
Úgy gondolja, hogyha Nihalnak mindent megad...akkor azzal a lelkiismerete is tisztul.
Nyilván szereti, de szerintem õ maga sem hiszi el, hogy olyan szerelemmel tudja szeretni majd mint egy normális kapcsolatban egy férfi a nõt.
Igazából az õ helyzetét Nihal elvakult rajongása teszi könnyebbé...mert így hihetõbb ez a kapcsolat.
Én véleményem szerint egyébként még mindíg testvérként néz rá, hiába voltak már együtt testileg is.
Behlül nagy szerelme Bichter...olyan még neki egyik nõ sem volt, mint õ.
10/10
catbear 2012 szept. 17. - 10:07:10 10/10
(1795/2630)
Eddig csak olvastalak titeket,de most szeretném kérdezni,hogy Firdi jól látja,hogy Behlül is szereti Nihalt?
9/10
lilei 2012 szept. 17. - 10:01:07 9/10
(1794/2630)
Na mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy Adnan sem lepõdött meg, hogy Bichter terhes...tehát az elõzõ gondolatom sem állja meg a helyét....vagy rosszul vigyázott a vén kecske!:-D
9/10
lilei 2012 szept. 17. - 09:58:50 9/10
(1793/2630)
Szia:-)
Szerintem amikor a férjével volt akkor mondta, hogy vigyázzanak....amikor Behüllel, akkor minden megszûnt...és durr bele...ahogy a nagykönyvben meg van írva:-D....de ezt csak én gondolom
;-)
10/10
csikosi 2012 szept. 17. - 09:47:00 10/10 Előzmény lilei
(1792/2630)
Én sem tudnám bihter helyében, ha egyszerre kétfelé kamatyolok szinte egy idõpontban, hogy kié a gyerek.
Miért ennyire biztos benne, hogy behlülé volt.
Na mindegy, ezt már nem tudjuk meg soha.
Szia:
Illiona 2012 szept. 16. - 22:16:41 Előzmény liliteve
(1791/2630)
Szerintem Bihter nem azért ment vissza Adnanhoz, hogy visszaállítsa a házasságát, úgy mint volt a félrelépése elõtt.
Azért ment vissza, hogy Behlült ne veszítse szem elõl, hogy legyen információja mindenrõl, és részese, esetleg irányítója legyen az eseményeknek.
Ha Behlül mondjuk elutazott volna külföldre egyedül, biztosan nem megy vissza. de így készenlétben tudott állni ahhoz, hogy az utolsó pillanatig harcoljon a szerelmükért.
Bihter ismerte Behlült már ekkorra, és tudta, most ha az mást is gondol, vagy hisz, de csakis vele tudna boldog lenni.
pont az a szép Bihter szerelmében, hogy ismeri Behlült, látja a gyengeségét, gyávaságát, tehetetlenségét, és megalkuvását, és mégis elfogadja, mert szereti. Vagy forditva: szereti és ezért elfogadja olyannak amilyen.
Adnan pl hiába ismételgeti mennyire szereti Bihtert, egy idealizált képet szeret, amilyen Bihter soha nem volt.