10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 04. - 07:05:06 10/10
(2050/2630)
A tegnapi résbõl világosan kiderült, hogy Behlült egyedül a pénz teszi boldoggá, leginkább a pénzbe szerelmes! Természetesen abba, amiért nem kell dolgozni, hanem az ölébe hullik, pl. hajó formájában. Tán most elõször mondta Nihalnak, hogy Õt is szereti és talán most puszilta meg õszintén elõször - na persze , mert az érdeke így kívánja!
Azon tûnõdöm, hogy Bihter miért tûri még meg Nesrimet, hiszen mindenki mást eltakarított a házból, pont az egyik legnagyobb sz@arkeverõ maradhatott, ráadásul Riza tud is - vagy legalább is sejti - a Behlüllel való viszonyáról.
Nihatnak és Peykernek mi a franc köze van ahhoz, hogy mi történik a Zyjagil házban/családban? Az óriási volt, ahogy Chetin Özdal elgondolkozott, hogy kit fogok én feleségül venni, el fogom egyáltalán venni ezt a banyát?
_Selma 2012 okt. 03. - 23:23:41
(2049/2630)
Beugrottam még egy kicsit forrongani, de elõtte megköszönném Adanvarielnek és Liliomnak a gyors reagálást és a fáradozást.

Tehát: megint arra jutottam, hogy ezért utálom amikor rá vagyok szorulva a szinkronra, mert ez azt jelenti, hogy nem pontosan azt kapom amit kellene, pláne, ha minden „apróságra”, mint reklámidõ, különbözõ karikák, meg Isten tudja még mi, oda kell, hogy figyeljen az adott csatorna.
Tisztában vagyok vele, hogy ezek létezõ dolgok és persze az sem lep meg, hogy orrba szájba vagdossák a filmeket, sorozatokat, csak éppen nem mindegy, hogy ezáltal mennyire nyúlnak bele a cselekménybe, vagy, hogy éppen jelen esetben ezzel a kis tv2-s malõrrel egy fontos lélektani csatával lettünk kevesebbek. (az Ezel esetében is botrányos nyírbálások voltak különben)
Azt is megértem, hogy a vágóasszisztens, vagy akárki aki ezért felel, nem feltétlenül nézi végig ezeket a végeláthatatlan sorozatokat, de azért mondjuk az igazán fel tûnhetett volna – gyakorlatilag pár résszel a vége elõtt – hogy amit likvidál az pont a két fõszereplõ közötti párbeszéd, talán a kismillió rész után már csak derengeni kéne a két arcnak. Nekem nagy bajom nincs a személyzettel, de a mostani lényegtelen cseverészést én is szívesen kihagytam volna.
Nem tudom, hogy milyen tematika alapján dolgoznak, de hogy ez nagyon gáz volt az biztos. És ezek után komoly fenntartásaim vannak a fináléval kapcs.
Konklúzió: ha már betegesen vonzódom a török sorozatokhoz, akkor talán meg kéne tanulnom tisztességesen törökül, ámen.!:)

A mai részhez:
kiderült, hogy Bihter és Nihal együttes imádata sem tud, olyan gügyögés áradatot kiváltani Behlülbõl, mint az, hogy jacht tulajdonos lett. Ha Bihter tudta volna már az elején, hogy Behlül szívéhez vezetõ út egy hajóval van kikövezve, akkor már nem itt tartanánk:)))))
Besirre már szavaim nincsenek, tudom, hogy õ tehet róla, meg minden, de mégis annyira szomorú volt ez az egész Adnannal:(
Kátya és a „férje”;))

Örülnék, ha sikerülne rátenni a feliratot a vidire, mert azért együtt látva egészen más hatása van a megvágott résznek, mint így olvasva.

Jó éjt mindenkinek.
9/10
pankor 2012 okt. 03. - 22:53:15 9/10
(2048/2630)
Kivágták a B+B jelenetet, amit a bulin beszélgettek! De miért? Ne már hogy reklám miatt, az nem lehet, hiszen 40 perc egy rész az elég két reklámra. És ha már kivágnak miért ezt? Miért nem a cselédek semmitmondó beszélgetését???? Ezt nem értem, nincs semmi értelme.
Én eddig nem vettem észre, hogy kivágtak volna valamit. De ez most komoly? Õk se gondolhatják komolyan, h a lényeget vágják ki. Mi lesz az utolsó részben, levágják a lényeget?
krystax 2012 okt. 03. - 21:36:37
(2046/2630)
Sziasztok!
Tudnátok kérlek abban segíteni, hogy én eddig a sorozatbarat.hu-n néztem a Tiltott szerelmet, már a 104. résznél tartok. Azonban 1-2 napja nem engedni lejátszani a videókat. Mindenféle hibatüzenetet ír ki.
Tudna valaki ebben segíteni? Nem bírnám ki ha nem tudnám végignézni a sorozatot! IMÁDOM!!! :)
köszönöm elõre is! K.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 03. - 21:02:07 7/10
(2045/2630)
Csak sajnos azt is tudják, hogy az igazi rajongók, (mint pl.mi :)) akkor is kitartanak, ha el-elcsippentenek a részekbõl. Meg vsz. nem tételezik fel,hogy az eredeti verziót is sokan megnézik és rájönnek a turpisságra!!
nituli 2012 okt. 03. - 20:06:58
(2044/2630)
Egyetértek! :(
alanis 2012 okt. 03. - 19:58:49
(2043/2630)
itt szerintem nem arról van szó, hogy erõsnek találták ezt a jelenetet, hogy cenzúra lett volna. ez egy kereskedelmi lépés volt. a megadott idõt kell kitölteni, ha az több, akkor nyissz és kész. akik ezeket a sorozatokat megvágják, nem igazán nézik egészben a történetet, csak a mûsoridõt tartják szem elõtt. azért ez szomorú. :(

bár nem ez volt az elsõ ilyen, és nem is az utolsó. kár hogy nem a nézõket tartják szem elõtt. ugyanis nézettség nélkül õk sem lennének sehol. nézettség nélkül nincs reklám, reklám nélkül minden kereskedelmi csatornának finitó. ezt valahogy mindegyik elfelejti. a barmok. már bocsi.
liliom31 2012 okt. 03. - 19:47:48
(2042/2630)
Nem láttam, hogy te is lefordítottad. Amúgy nem értem miért vágták ki semmi durva nincs benne?
liliom31 2012 okt. 03. - 19:41:09
(2041/2630)
Addig amíg nem jön meg a kép alá a fordítás:

Behlül: -Megint becsaptál engem.
Bihter: -Mond el mi zaklat fel téged ennyire? A tény, az igazság?
-Te is egyedül akartál maradni velem.
Behlül: -Én...
Bihter: - Te szerelmes vagy belém, õrülten szeretsz engem.
Bihter: -Te megõrülsz értem.
Behlül: -Én azért jöttem el, mert nem akartam, hogy megalázó helyzetbe hozd magad.
Bihter: -Köszönöm neked, láttam azt, amit annyira látni akartam, egy pont ide.
Bihter: -Eljöttél, hogy egyedül legyél velem, de ez nem sikerült. Ez az ami látszik az arcodon.
Behlül: -Mi van ha elmondom neked, hogy rosszul érzem magam veled?
Bihter: -Csak nevetek ezen.
Behlül: -Az utálatod olyan nagy, hogy nem tudsz szeretni senkit.
Bihter: -Szerettelek téged.
Behlül: -Te nem szeretsz senkit, csak Önmagad.
Bihter: -Ha te mondod, legyen így...de én be fogom neked bizonyítani, hogy mennyire szeretsz engem.
Behlül: -Mostantól fogva, ezt csak az álmaidban fogod látni.
Bihter: -Még persze az is, hogy a házasságod soha nem fog megtörténni.
Behlül: -Bihter, te beteg vagy!
Bihter: -Nem fog megtörténni!
Behlül: -Beteg vagy!
10/10
Adanvariel 2012 okt. 03. - 19:35:11 10/10
(2040/2630)
Komolyan?! :S Ez nagyon durva...de ha már ezt csinálják,miért a legjobb részt kell??!
10/10
Adanvariel 2012 okt. 03. - 19:33:53 10/10
(2039/2630)
Én se értem. Szerintem semmit nem szabadna kivágni!
Vagy ha már megteszik,akkor lényegtelen részeket vagdossanak.
Én például halálra unom a cselédek beszélgetéseit....
Ez durva volt, remélem nem lesz több ilyen...
liliteve 2012 okt. 03. - 19:12:01
(2038/2630)
Hálás köszönet!

Nem értem ezt miért kellett kivágni, végülis semmi durva nem volt benne.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 03. - 19:10:22 7/10
(2037/2630)
Szerintem a kereskedelmi adók szinte minden sorozattal ezt csinálják, hogy beleférjen a mûsoridõbe a rengeteg reklám, megvágják a részek elejét! Korábban "A szív útjai"-t néztem nagy szorgalommal, elõre pár részt a youtube-n törökül, majd a magyar részeket, és szinte mindegyikbõl kivétel nélkül hiányzott 2-3 perc!
alanis 2012 okt. 03. - 19:08:08
(2036/2630)
köszi a segítséget! :)

idióta tv2. ezt nem kellett volna kivágni. valóban fontos része a történéseknek. :(
10/10
Adanvariel 2012 okt. 03. - 19:05:36 10/10
(2035/2630)
"-Te becsaptál megint..
-Mond el mi zavar leginkább?Vajon az a tény,hogy igazam volt,egyedül akartál maradni velem.Itt vagy,mert szerelmes vagy belém,mint egy õrült.Õrülten szeretsz engem..
-Azért jöttem ide,mert nem akarom,hogy többé megalázd magad..
-Köszönöm neked.Láttam amit látni akartam..Itt egyedül akartál lenni velem ezt láttam az arcodon.
-Mi van ha azt mondom,hogy rosszul vagyok tõled..
-Ezen csak nevetek..
-Olyan nagy a gyûlöleted,hogy nem tudsz szeretni senkit..
-Én szerettelek..
-Nem tudsz szeretni senkit csak magadat..
-Ha te mondod legyen úgy.Bebizonyítottad mennyire szeretsz..
-Mostantól csak az álmaidban láthatsz..
-Biztos vagyok benne,hogy ez a házasság nem fog megtörténni..
-Bihter te beteg vagy..Én boldog vagyok..
-Te vagy a beteg.."

Ez volt a kivágott párbeszéd.
10/10
Adanvariel 2012 okt. 03. - 19:03:42 10/10
(2034/2630)
Remélem nem lesz több ilyen cenzúrázás, mert akkor kb. semmi értelme nézni..
Nem értem, hogy miért csinálják ezt az utolsó hét elõtt..
Ez egy nagyon fontos rész volt a filmben, ez a beszélgetés Bihter és Behlül között...
_Selma 2012 okt. 03. - 18:47:50
(2033/2630)
Alapvetõen a szokásos adok-kapok B+B módra, de tekintve Bihter idegállapotát látszik, h kikészül a végére.

http://www.youtube.com/watch?v=K-sEIjC2qzw

A kérdésem bloodofthedragon-hoz szól, olvastam, hogy te készítettél az utolsó rész elõzeteséhez magyar feliratot, ha esetleg van ráérõs idõd, na meg kedved lefordítanád e a linkelt video alapján a kivágott részt azoknak, akik nem értik?
Ne haragudjatok, de a gyerekek itt lógnak a nyakamon, képtelen vagyok most ezzel foglalkozni.
liliteve 2012 okt. 03. - 18:32:39
(2032/2630)
Ezt persze ironikusnak szántam.

Ha jól számolom ez a törököknél a 76. Rèsz eleje volt, kénytelenek leszünk a YouTubeon megnézni. Persze törökül, ismételten köszi....
liliteve 2012 okt. 03. - 18:29:05
(2031/2630)
Én is pont ezt akartam kérdezni...ezt a tv2 sztem direkt csinálja, h minél kisebb legyen a nézettsége...