alanis 2012 okt. 02. - 18:07:59
(1990/2630)
Behlül még meg tud lepni. hiába egy féreg, egy gyáva alak, és hiába tudom, a lelkiismeret-furdalása vezérli a mostani helyzetben, de ez most szép volt tõle, amit Besír-ért próbál tenni.

valaki le tudná írni a mai rész legelejét? vagyis hogy folytatódott a tegnapi félbe hagyott rész? köszi!
liliteve 2012 okt. 02. - 17:44:14
(1989/2630)
Rosszul vagyok Behlültõl. Komolyan mondom, ha ez nem egy sorozat lenne, behùznèk neki egyet...és sajnos az a baj, h téli a való élet hasonló féreg pasikkal!
8/10
mamucili 2012 okt. 02. - 16:24:02 8/10
(1988/2630)
Imádom a török filmeket, így a Tiltott szerelem is a szívem csücske. Tegnap viszont elkezdõdött at RTL-II-es csatornán a Végsõ akarat címû török film. A téma alapján érdekes lesz és ha az eddig látottakhoz hasonló a feldolgozás, ezt is érdemes lesz nézni. Sajeste asszonyt véltem felfedezni benne :-)
9/10
lilei 2012 okt. 02. - 14:32:06 9/10
(1987/2630)
Firdi megmondta: ...én eddig segítettem neked...ezután leveszem a kezem rólad.
Kérdem én, hogy mit segített?
Kátyát bevonta abba a telefonálós dologba...na meg is lett a családnak a baja belõle...még talán elõrébb is hozták az esküvõ napját a fiatalok, házat is vettek...mert amúgy a nagy telefonos trükk után Behlülék is kibékültek fél óra alatt:-)
Na ....ez tényleg jó kis segítség ahhoz, hogy ne legyen házasságkötés:-)

Gratula Firgáné...mert az én férjem így hívja:-DD
9/10
lilei 2012 okt. 02. - 14:27:20 9/10
(1986/2630)
Igen, jövõ héten pénteken...ha jól számolom:-)
rapidf30 2012 okt. 02. - 13:55:08
(1985/2630)
sziasztok!
egy kis segítséget kérek. Készülnek az esküvõre, aznap, lesz ami lesz... az már az utolsó rész?
offtopic
handi99 2012 okt. 02. - 11:17:05
(1984/2630)
Akkor már hárman vagyunk. Én sem tudok örülni annak, hogy Bihter egyre mélyebbre süllyed.


SPOILER-t tartalmaz.

Nekem már az is sok volt, hogy Ezel öngyilkos akart lenni Behlül miatt. (Egy ilyen gyáva fiú miatt...) Bihter meg is teszi. Nihal meg teljesen összeomlik. 1 év alatt szép teljesítmény Behlültõl.



SPOILER VÉGE
_Selma 2012 okt. 02. - 10:15:20
(1983/2630)
Szerintem nem vagy egyedül a véleményeddel, én sem tudok kárörvendeni, ahogy egyre jobban siklik ki Bihter élete, még ha nehéz is, de lenne más irány. Nem gondolom, hogy a rossz döntésekbe *** SPOILER bele kellene halni SPOILER VÉGE ***, engem ez bosszant a leginkább. De persze tudom, hogy az eredeti történetbe már nem szerettek volna ilyenformán belenyúlni a készítõk.
Btw olvastam egy blogon, hogy Törökországban (mivel ott ez a regény szinte kötelezõ olvasmánynak számít, ezért pontosan tisztában voltak a végével), is izgultak, hogy esetleg változtatnak e a végkifejleten a forgatókönyvírók.
alanis 2012 okt. 02. - 09:34:43
(1982/2630)
lehet egyedül leszek ezzel, de én tegnap nagyon sajnáltam Bihtert. amilyen boldog volt, hogy Behlül végre mellette döntött és újra együtt lesznek, vége a szenvedésnek, a hallgatásnak. erre ez a gyökér meg csak hallgat és nem mondja ki nyíltan, amit akar, hanem húzza az idõt. szerencsétlen csaj meg reménykedik ezerrel. Behlül meg a biztos, nyugodt életbe menekül elég kevés érzelemmel.

Bihter eddig sem állt már két lábbal a földön, de ez még mélyebbre fogja szerintem lökni. ahonnan már tényleg nincs visszaút számára.

Firdeus mint anya újfent lezerepelt. milyen anya az ilyen? oké tudjuk, õ minden csak normális anya nem. de hogy leveszi a lányáról a kezét, mikor látnia kéne, hogy Bihternél nagy gondok vannak. segíteni kéne neki, nem pedig magára hagyni, hogy zuhanjon még mélyebbre. még erõszakkal is, mert Bihter ugye nem érzékeli ezt. most hogy Firdeus révbe ért, õ meg van menekülve, az õ jövõre biztosítva van, nem is érdekli tovább semmi és senki. még a saját lánya sem.

páran itt feszegettétek Adnan felelõsségét is. ha nem is közvetlenül, de közvetve hibás õ is. neki jól jött egy dekoratív, fiatal feleség, aki helyrerakta a lelkét, az önbizalmát. olyan megerõsítés szaga van az egésznek, hogy igenis igazi férfi vagyok még mindig. bár valamilyen szinten szerette Bihtert, ezt aláírom, de mély érzéseket nem néztem ki belõle. erõs szemellenzõvel éli az életét. hát most jó nagy pofon várja. (õt is)

Nihal sosem tartozott a kedvenceim közé, de most... rém idegesítõ személy lett a szememben mostanra.

valahogy a végére azt érzem, hogy az írók egyik karaktert sem bírják már úgy megírni, hogy az szerethetõ legyen. Bülent a nagy kivétel. :)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 02. - 06:44:18 10/10 Előzmény kiskukac63
(1981/2630)
Az egyetlen korrekt ember a Mademaiselle, kár, hogy nem tudta megmondani Adnannak (dömdöm, amit szeretett volna. Behlül a szokásos formáját hozta: határozatlan, kétszínû, álszent, bizonytalan, számító, kétoldalú munkaundortól szenvedõ selyemfiú. Meg van õrülve Bihterért, de fél Adnantól és attól, hogy semmije sem lesz. Nihal túllihegi a szerepét, már valóban idegesítõ minden megmozdulása, megjegyzése. És ami nagyon nem tetszett, az az volt, ahogy Adnan (a dúvad) azt mondta Nihalnak " Anyád....) Miért nem azt mondta, hogy édesanyád? Az "anyázás" elég rossz zöngéjû. Nihat és családja undorítóan viselkedik - nem Pejkerre gondolok -, az a véleményem, hogy semmi közük B+B dolgaihoz, fõleg nem Nihatnak!!!
_Selma 2012 okt. 01. - 22:30:30
(1980/2630)
grrrr én is bosszankodtam az idióta vágás miatt .....
Bihter és Firdi mellett a Madamazel is kezd szétesni, hiába, nem neki való ez a nyomozósdi:), SPOILER amikor szó szerint a kezében lesz a bizonyíték, azt is elbénázza:)) SPOILER VÉGE
Azonban a videó üzenetben Õ valóban lányaként „búcsúzik” Nihaltól, és ez megható volt.

Én úgy vettem ki ehajno szavaiból, h õ ámblokk gondol a B+B viszonyra, miszerint Behlülnek ez csak flört lenne. Hááááát érdekes éveken át tartó flört ez......
Ha meg a „héja-nász az avaron” projektre céloz, illetve arra, hogy Behlül az érettség szobra, akkor lehet, hogy én vagyok eltévedve, de sztem egyáltalán nem vall érett viselkedésre az, hogy ledöntöm a csajt az avarba, az általam igen mélyen tisztelt Dömdömtõl pár méterre....

Abban egyet értünk, hogy a férfiaknak általában is nehezebb ellenállni (és teljesen mindegy, hogy melyik nációhoz tartozik), de amennyiben Behlül valóban éretten kezelné a helyzetet, akkor annak tudatában, hogy Bihter milyen hatást gyakorol rá fizikálisan - és mert ettõl szabadulni akarna - akkor mondjuk el is költözhetne az esküvõig máshova, és már meg is van oldva a közelség és az elcsábulás kérdése. Bár szerintem Bihter õrülete már olyan méreteket ölt, hogy képes lenne bárhova utána menni, akár még az ablakon is bemászna hozzá, egy szál pongyolában:)

Írtam már én is, hogy az utolsó nagy jelenet után sem jutottam Behlül lelkéhez közelebb SPOILER a nagy „gyónásából” pontosan azt tudtam meg, amit már eddig is tudni véltem vele kapcsolatban. SPOILER VÉGE
liliom31 2012 okt. 01. - 21:41:19
(1979/2630)
Ne haragudj ehajno, nem ehjano :-D
liliom31 2012 okt. 01. - 21:36:38
(1978/2630)
Szerintem ehjano csak a "héja-nász az avaron" címû epizódra gondolt flört alatt, bár nem akarok helyette beszélni.
Egyébként igazad van Behlülnek is meg kell szenvednie azt, hogy lemondjon Bihterrõl, de az látszik, hogy õ már döntött Nihal mellett.

Egyébként én a vége után sem lettem sokkal okosabb. Majd kíváncsi leszek a magyar fordításra. :-)
liliom31 2012 okt. 01. - 21:31:17
(1977/2630)
Lehet, hogy meg fogsz lepõdni, de amit Behlülrõl írtál azzal teljesen egyet értek, én is így látom. A bûnösségüket illetõen nem értünk csak abban egyet, hogy szerintem azért ez odáig volt eltévelyedés amíg elõször összejöttek, aztán sajnos a sok hazugság az emberek tudatos félrevezetése tette bûnné. Szerintem Behlül túl késõn kezdett eszmélni, Bihter pedig mai napig sem. Ez vezet majd odáig ahová vezet, sajnos.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 01. - 21:21:41 7/10
(1976/2630)
"de ez csak egy kis flört Behlül számára." Kíváncsi leszek, hogy az utolsó rész után is így fogod-e ezt gondolni?!
Igazad van abban, hogy Behlül és Bihter jelenleg teljesen másként gondolják kapcsolatuk jövõjét: Bihter egyre betegesebben és elvakultabban reménykedik abban, hogy Behlül szereti Õt annyira, hogy végül mellette dönt, számára a következményeknek már nincs igazán jelentõsége. Behlül pedig egyre görcsösebb akarattal köti magát Nihalhoz, és igen, Õ vsz. teljesen el szeretne szakadni Bihtertõl, hiszen retteg leleplezõdésük következményeitõl. De ez nem jelenti azt szerintem, hogy Bihterrel csak flörtöl(t). Azért én sem hibáztatom õket, hogy a körülmények ellenére egymásba szerettek. De azért igen, hogy az õszinteség helyett a filmben bemutatott utat választották.
9/10
ehajno 2012 okt. 01. - 20:59:07 9/10
(1975/2630)
Amikor Behlül felhívta telefonon Bihtert, akkor mennyire látszott, hogy két malomban õrölnek! Nagyon jó jelenet volt!
Bihter majd kiugrott a bõrébõl, hogy Behlül beszélni akar vele. Csak arra tud gondolni, hogy õt szereti és õt akarja. Behlülön pedig egyértelmûen látszik, hogy õ már nem akarja, befejezte, józanul akarna beszélgetni. Persze, hogy csinos nõ Bihter, ezért nehéz neki ellenállni egy férfinek, de ez csak egy kis flört Behlül számára. Õ helyre szeretné már tenni Bihter agytekervényeit, hogy fejezze már be ezt a rohamozást, a zsarolást, a fenyegetést...stb.

Ti mindannyian bûnösnek tartjátok õket. Én inkább eltévelyedésnek mondanám. Elõfordulhatott, mert olyanok voltak a körülmények. Behlül érettebben viselkedik ebben a helyzetben, mint Bihter. Persze ezzel sem fogtok egyetérteni. Javaslom, hogy - amit oly sokszor említettetek már, miszerint olyan jól játszanak, mint ha a való életben történne -, gondoljátok át, hogy egy magyar férfi, a párotok, a szerelmetek hogy viselkedne, ha ilyen szituációba kerülne. Nem akarok senkit sem megsérteni, de szerintem Behlül nagyon is úgy viselkedik, ahogy egy magyar férfi viselkedne hasonló helyzetben.
Nekem ez a véleményem. Nem kell egyetérteni velem, de van elég tapasztalatom a férfiak lelki világát illetõen, ugyanis csupa férfi közt dolgoztam egész életemben.
nituli 2012 okt. 01. - 20:22:38
(1974/2630)
Sziasztok!
Kíváncsi vagyok, mit szeretne Behlül megbeszélni Bihterrel? Valamiért az az érzésem, hogy Bihternek nem fog tetszeni a dolog....õ most azt hiszi, gyõzött, de nem eszik olyan forrón a kását...egy kis hempergés az avarban még nem elég, hogy Behlült meggyõzze arról, hogy van közös jövõjük.

Tényleg gáz, hogy éppen a bejelentés elõtt szakították meg az egészet. :(

Mit szóltok Kátyához? Egészen pozitív változáson ment át. A megjelenése is jobb lett, dögös kis vörös csajszi lett belõle, aki elnézõen és szerényen viszonyul a "férjéhez".

A Madmazell gondolkodását én sem értem; most mit akart elérni? Nincs bizonyítéka, így semmije sincs...

Elég durva, ahogy Besír kinéz, szerintem nincs sok hátra neki.
liliom31 2012 okt. 01. - 20:14:13
(1973/2630)
Ebbõl látszik, hogy õ is csak ember. Elragadhatják az érzelmei és lehet, hogy pont nem a legjobb pillanatban.
7/10
kiskukac63 2012 okt. 01. - 19:41:50 7/10
(1972/2630)
A Madmazell mai húzásán én teljesen kiakadtam. Õ, aki mindig tapintatos, helyén van az esze, pont a "legjobb" idõpontot találta meg, hogy Adnant felvilágosítsa. Egyszerûen nem értem, hogyha eddig hallgatott, ez MOST mire volt jó?! Talán még azt is megtette volna, hogy rámondja a videõfelvételre?! Eddig is folyamatosan észlelte az esküvõi elõkészületeket, nem igaz, hogy most tudatosult benne, hogy Nihal mire készül! Ráadásul jelenleg sincs a kezében semmivel sem több bizonyíték, mint ezelõtt!
Hát Hilmi...az meg maradt Hilmi! Nem semmi, amilyen durván megzsarolta és megfenyegette Kátyát!
Bihter meg teljesen úgy viselkedik már, mint Nihal, abból a szempontból, hogy Õ sem hallgat semmire és senkire, teljesen el van telve saját rögeszmés szerelmével, és a vesztébe rohan!
Behlül meg igazi ízelítõt kapott Nihal féltékenységi jelenete alkalmával a "szép jövõrõl"! (Attól függetlenül, hogy most teljesen rá is szolgált!!) Most akkor Nihal figyel Firdeusra vagy sem?! Hallgat rá, vagy sem?! Érdekli a véleménye, vagy sem?! Mert hogy végig arra hivatkozott, miközben számon kérte Behlült! Áhhhh, a feszültség fokozódik!
liliom31 2012 okt. 01. - 18:50:16
(1971/2630)
Igen jó formán már mindenki sejti a háziak közül de a Madmazel és Nisrin biztosan. A Madmazel már Behlül és Bihter kapcsolatának elején sejtett valamit. Mindig figyelte õket. Azután amikor kirobbant a botrány akkor szerintem már biztos volt benne, hogy igaz, csak bizonyítéka nem volt. Próbálta igazolni Besír segítségével, de a fiú nem állt kötélnek. Azért szenved ennyire, mert meg akarja védeni Nihalt, de nem tudja bizonyítékok híján ezt megtenni.

Nagyon szép volt amit mondott a Madmazel Nihalról és nagyon megható. Nem csodálom, hogy nem mondott semmit ahogy Bihter és Behlül közrefogta. Amúgy sem lenne semmi értelme bármit is mondani. Hiszen csak rá haragudnának meg, nem hinne neki senki.

Sikerült megint jól elvágni a lényegnél a filmet, gratulálok ! :-(