bloodofthedragon 2012 okt. 11. - 20:21:11
(2230/2630)
Sajnos nem, csak most kezdtem tanulni, inkább olyasmire gondoltam ahogy a hangjukkal játszanak stb, eddig teljes mértékben kielégített a magyar szinkron, meg nem mondom, hogy rossz, csak az ilyen drámai csúcspontoknál kicsit alulmúlta az elvárásaim, kevésbé éreztem át, mint eredeti nyelven, még akkor is, ha alig pár szót értettem a mondandójukból:D
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 11. - 19:21:08 10/10
(2229/2630)
Érdekes vagy, mert korábban valaki azt írta, hogy a magyar szinkron zseniális, pl. Beren Saat hangja meg sem közelíti Vágó Bettiét! Most akkor mi az igazság? Te tudsz törökül?
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 okt. 11. - 19:19:57 10/10
(2228/2630)
Beren Saat zseniális színásznõ! De a többi színész is kiválóan alakítja szerepét, olyan, mint ha maga az élet lenne.Bihtert nagyon sajnálom, mindenki elhagyja, teljesen magára maradt.
bloodofthedragon 2012 okt. 11. - 19:16:19
(2227/2630)
Valamiért a szinkron most sokat ront az élményen...nem kellett volna megnéznem törökül
liliteve 2012 okt. 11. - 18:44:09
(2226/2630)
Hogyan vergõdik-et akartam írni.
liliteve 2012 okt. 11. - 18:42:57
(2225/2630)
Egyet értek az elõttem szólókkql. A színésznõ fenomenàlis. És már én sem bírom nézni, u hogyan Hègodik, hogyan nem képes elfogadni Behlül döntését...de az is világos mostmár, h Adnan hegyi beszéde nélkül, Behlül elhagyta volna Nihalt.

Arra nem számítottak, h Adnan válni akar!!!
alanis 2012 okt. 11. - 18:01:45
(2224/2630)
ideje, hogy vége legyen. nem bírom tovább nézni, ahogy ez a nõ az apróbbnál is apróbb darabokra hullik és szenved egy olyan szerelem miatt, ami csak fájdalmat okoz neki.

Beren Saat fenomális, ahogy képes elhitetni minden érzelmi rezdülést. le a kalappal.
bloodofthedragon 2012 okt. 11. - 17:49:48
(2223/2630)
Huh, Bihterrõl nagyon jók a felvételek, a kameraállás, a lassítások, a beállítások, ahogy végérvényesen meghasonlik, remek!
_Selma 2012 okt. 11. - 17:45:36
(2222/2630)
Mert Pocak éhes, és nem tudja, hogy melyik activia joghurt válassza:D, ez egy fontos kérdés!:))))
liliteve 2012 okt. 11. - 17:35:20
(2221/2630)
Miért kell mindig egy hülye reklámmal megtörni a legjobb részeket?! Ààà!
7/10
kiskukac63 2012 okt. 11. - 17:18:06 7/10
(2220/2630)
Az a kézfogásos Nihal+Behlül jelenet szerintem is szívbemarkoló volt, no ott kezdett el potyogni a könnyem... Tisztán látszott, hogy Nihal már menni készült, menekült volna a visszavonhatatlantól, és Besír szinte utolsó erejével kapaszkodott és nyúlt a keze után.
Szegény Besírnek rövid élet adatott, és az is csak vágyakozással, ábrándozással, viszonyzatlan rajongással tele.
nituli 2012 okt. 11. - 16:42:57
(2219/2630)
Sziasztok!

A mûsorújság szerint a mai epizód hamarabb kezdõdik, 17.20-kor!!!
Zita0976 2012 okt. 11. - 16:37:01
(2218/2630)
Bihter mikor megölelte Pejkert olyan kétségbe esett , és szívbemarkoló volt hogy könnyes lett a szemem ,mert olyan érzést keltett bennem ,mintha azt mondta volna "ments meg engem segíts rajtam "
_Selma 2012 okt. 11. - 14:46:42
(2217/2630)
Egy végtelenül szerencsétlen felosztásban talált rájuk ez a szerelem, Bihtert feleségként, Behlült a férjhez tartozó családtagként. Lehetetlen helyzetbe kerültek azzal, hogy nem álltak meg a „bárcsak”-nál, de miután megtették, akkor már a következmények terhét is viselniük kellett volna, még ott az elején. De õk csak hibát hibára halmoztak, a titkuk súlya emésztette õket rendesen, és nem voltak pofont adó jó barátnõk, barátok, testvérek mellettük, akik esetleg terelgethették volna õket, persze ez sem lett volna garancia, hogy nem rohannak a vesztükbe. Nyilván piszkos nehéz színt vallani, ezt is megértem, de azzal, hogy nem voltak egyenesek a nehezebb utat választották.
Bihtert azért sajnálom, mert egy olyan emberbe szeretett bele, aki képtelen volt igazán értékelni õt, Behlült meg azért, mert nem tudott felnõni a feladathoz.

Firdi azért kezelte rosszul a helyzetet végig, mert egy önzõ dög, csak a saját érdekeit tartotta szem elõtt, továbbá azt hitte, hogy ismeri a lányát, de nyilván nem, hogy is ismerhette volna, hiszen – mint arra nem egyszer rávilágított Bihter – nem õ volt az anyák gyöngye, mindig csak magával foglalkozott.

Besir… neki tényleg csak a „bárcsak” maradt:(
am. én Nihalt mindig sokkal lágyabbnak látom az õ jelenlétében.
rapidf30 2012 okt. 11. - 14:01:33
(2216/2630)
sziasztok! biztos bennem van a hiba de én már kezdem megsajnálni ezt a szerencsétlen Bihtert.
Tudom sorozatos hiba, h férjes asszony létére, a nevelt fiúba a mostohalánya võlegényébe szeret bele. De igazából annyira nincs mellette senki. A tesója elõtt titkolta, anyuka egybõl nekiesett. Add fel!Add fel. Nem látja a saját lányáról, h ettõl még jobban vérszemet kap. Ha talán már az elején leült volna vele -ha szeretné egyáltalán...- lehet, h szépszóval elkanyaríthatta volna és ne a dirrekt megszerzem vonalra indul. Nem tudom. Lehet.. A Beshir Nihal "búcsú" kézfogásos jelenete olyan igazi volt. A szép erre nem jó szó.
handi99 2012 okt. 11. - 11:58:47
(2215/2630)
Azt hiszem Csikosi ugyanúgy gondolkodik, mint Behlül. Azzal, hogy Behlül elveszi Nihalt, azzal jóváteszi azt, amit Adnan ellen vétett. Pedig, nem. Most valójában ezzel egy sokkal nagyobb bûnt követ el. Visszaél Nihal jóságával és szeretetével.
Emlékszem amikor Nihal kidobta a Behlültõl kapott rózsát: õ a szerelmét akarta, nem pedig annak az árnyékát (amit most kaphat).
alanis 2012 okt. 11. - 11:18:42
(2214/2630)
megértelek. :) nem vagyunk egyformák, szíve joga mindenkinek, hogy másképp lássa. :) ezért vagyunk itt.

Akármilyen hóhányó, akkor is több lelki gondolat van benne, mint Bihterben. - ezt ezért mondod, amiért az utóbbi idõben folyton elutasítja Bihtert? tény, valóban eszébe jutott a bácsikája, csak szerintem nem eléggé korán. amikor szexelt Bihterrel még az elején, vagy még elõtte, amikor megcsókolta, vagy álmodozott róla, vagy szaglászta Bihter parfümjés üvegcséjét, na akkor sehol sem volt ez a lelki ügy. egy pillanatig nem fordult meg a fejében, mekkora árulás ez Adnannal szemben. hagyta hogy a szíve diktáljon. és ment is utána rendesen.

ezért írtam, hogy Bihterrel kp.ban a szíve gyõzött Behlülnek. Nihal mellett meg vezekel. legalábbis szerintem. csak az utóbbira nem lehet egy kapcsolatot építeni, fõleg nem egy házasságot, amit nem azért kötnek az emberek, hogy pár év múlva elváljanak.
10/10
csikosi 2012 okt. 11. - 11:04:51 10/10
(2213/2630)
Bármilyen vakok vagyunk a szerelemért, ha nem lehetséges nem kell eröltetni!
Bihter hogyan élhetne Behlüllel, ha minden pénzforrás megszünne??
Csak egy darabig, mig ki nem meríti Adnan pénztárcáját.
Ha nem lenne (mondjuk) repülõjegyre lóvéja, mit tenne ez a hülye liba??
Behlül meg (nem védem) szintén elvesztene mindent, még a lelkiismeretét is a nagybátyja iránt.
Akármilyen hóhányó, akkor is több lelki gondolat van benne, mint Bihterben.
Végülis Anyja lánya.
Peiker meg jól teszi, hogy elmegy ebbõl a családból, jó messszire.
Nekem ez a véleményem errõl.
Szia, majd még biztos találkozunk valahol.
alanis 2012 okt. 11. - 10:38:28
(2212/2630)
Peyker döntését meg lehet érteni. van saját családja, férje, gyerekei. elsõsorban rájuk kell gondolnia. és amíg Hilmi közelében vannak, sosem lenne nyugtuk. mindig bezavarna az õ nyugodt családi életükbe.

bár tény, a szívem akkor is belefacsarodott, amikor szorosan ölelte Bihter Peykert. az egy nagyon kétségbeesett ölelés volt. hiába tûnt nemtörõdömnek, hidegnek, amikor meglátta õt a gyerekekkel.
alanis 2012 okt. 11. - 10:35:04
(2211/2630)
a szerelemre nem szokott ésszerû magyarázat lenni. hogy kibe szeret bele az ember. :) nem véletlenül mondják, hogy a szerelem vak.

Behlült azért tartom jobban hibásnak és féregnek is egyben, mert õ a bûnét azzal próbálja kiegyenesíteni, hogy belemenekül egy másik kapcsolatba, ami számára megnyugvást és biztonságot jelenthet. ráadásul egy igen fiatal, befolyásolható lány mellett, aki csüng rajta, odavan érte és nem látja a fától az erdõt. néha mintha pislákolna valami Nihalban, ami megkérdõjelez dolgokat, de Behlül úgy irányítja, hogy még Nihal érezze rosszul magát és egybõl vissza minden. csak együtt maradjanak.

Bihter ezzel szemben beáldozott volna mindent ezért a szerelemért. volt ilyen idõ. ebbõl a szempontból az õ szerelme Behlül iránt sajnálatra méltóbb a szememben, mert hiába ugyanolyan felelõs õ is a megcsalás történetben, mégis õ kész lett volna feláldozni mindent. még most is, az esküvõ elõtt is képes lett volna lelépni és hátrahagyni mindent.

Behlül meg mit csinál?! a legnagyobb szemétséget követi egy ártatlan lánnyal szemben, amit ember csak elkövethet. elhiteti vele, hogy õ élete szerelme, hogy mindig boldogok lesznek és hogy õszintén szereti. én elhiszem neki, amikor ezeket mondja, mert érzem, hogy hinni akar benne, de egy Bihterrel való perc és tovatûnik az egész fogadalom. és nem a gatyájában hordott testrésze miatt.

Nihalt az agyával választotta és az agyával akar mellette kitartani, szemben Bihterrel, akihez az ösztönei és a szíve sodorta. és a kettõ ég és föld.