Illiona 2012 máj. 25. - 22:12:23
(470/2630)
Egyetértek azokkal a gondolatokkal amiket a hazugságról írsz. Egy ilyen kapcsolatban a legnagyobb szerelmet is felõrli a folyamatos hazudozás. A szerelem a évezredek óta generál megoldhatatlan helyzeteket. Talán az életben könnyebb megoldani, mert nem kell 79 részen keresztül bonyolódni, hanem mindenkinek lelkierejétõl függõen így vagy úgy rövidre zárhatja. De ha nem lennének ilyen konfliktusok, steril érzelmi állapotban lévõ társadalomban pl az "Anna Karenina" meg sem születhetett volna. és ez a film sem.
Gondolom mindannyian azért látunk ugyanabban a történetben mást és mást, és ítélünk meg karaktereket másképp, mert saját életünkben talál el pl ez a film is olyan lenyomatokat amiket átéltünk és elraktároztunk, és ezen élményeink nagyon sokfélék lehetnek.
liliom31 2012 máj. 25. - 21:55:42 Előzmény Illiona
(469/2630)
Megértem, én is szerelempárti vagyok, de méginkább hazugságellenes, mert a hazugság tesz mindent tönkre, mert az emberek nem tudnak egymással õszinték lenni és önmagukhoz sem. Itt most nem a kis füllentésekre gondolok. Pont azért bosszant ennyire amit Bihter és Behlül tesz, mert nem csak a környezetükhöz nem õszinték, de leginkább magunkhoz nem azok. Az életben mindig az a legnehezebb, hogy megtaláljuk az egyensúlyt a között, hogy a saját boldogságkeresésünk, mennyire van hatással a környezetünkre. Mert valakit mindig megbántunk. Vajon meddig van jogunk a saját boldogságunkat mások boldogsága árán is megszereznünk? Az egyensúly megtalálása a legnehezebb. Mert ha mindig másokra vagyunk tekintettel akkor mi leszünk boldogtalanok, viszont ha átgázolunk mindenkin a saját boldogságunk elérése érdekében, akkor kegyetlenek vagyunk és akkor meg talán a bûntudat tesz minket boldogtalanná? Számomra ezek miatt a kérdések miatt érdekes ez a film.:-(
10/10
csilla0223 2012 máj. 25. - 19:08:10 10/10
(468/2630)
Nagyon szívesen!!!:)))
10/10
Keeley 2012 máj. 25. - 18:54:48 10/10
(467/2630)
Ó, de gyönyörû rész volt ez a mai, párszor vissza fogom nézni. Annyira jól megcsinálták csók közben az ajtós jelenetet, mintha a kiscsaj rájuk nyitna mindjárt :)
és a legjobb résznél van vége. Ráadásul csak kedden lesz a folytatás ://
apple19 2012 máj. 25. - 18:54:30 Előzmény csilla0223
(466/2630)
Köszönöm a segítséget! Meg is találtam amit kerestem! :)
antsa10 2012 máj. 25. - 18:09:39
(465/2630)
Hát ki nem néztem volna Adnanból, hogy ilyen furmányos!
De Firdi vágta a témát! :-)
Illiona 2012 máj. 25. - 16:34:20
(464/2630)
Szerintem nem lehet eldönteni, hogy Bihter vagy Behlül közeledik a másikhoz aktívabban. A temetõi jelenet óta vonzódnak, és ezt érzik. Nemcsak magukban érzik a vágyódást, de érzik a másikban is. Még most próbálnának menekülni, és a másik hibájaként feltüntetni, és biztos késõbb is fognak ezen vitatkozni, de õk egymás végzetei, és csak idõ kérdése hogy ezt belássák, (természetesen késõ lesz, )
Illiona 2012 máj. 25. - 16:21:01
(463/2630)
Én "szerelmesekpárti" vagyok, ezért biztosan más szemmel nézek néhány szereplõt.Aki õket bántja, azzal nagyon nehéz toleránsnak lennem,
Nihal ártatlansága és tiszta, érdekmentes szerelme lehetne pozitív is akár, de pont ezzel a szerelemmel fogja meg Behlült, mert ha szabad lenne Nihaltól, akkor már csak Adnan iránti hálájával kellene megbírkóznia.
Szerintem nem sok idõ telt el az esküvõ és Firdeusz odaköltözése között. Én nem észleltem, hogy közeledtek volna a háziak és Bihter, bár ez már régen volt lehet hogy kihagytam valamit.
liliom31 2012 máj. 25. - 13:08:36 Előzmény Illiona
(462/2630)
Én nem így gondolom. Szerintem Nihal nem azért védte az apja elõtt Bihtert és Firdeust mert képmutató, hanem azért mert szereti az apját és bár õ fenntartással kezeli õket szeretné ha az apja boldog lenne. Azzal egyet értek, hogy Behlül iránti nem szenvedélyes. Õ egyébként mindenkinél jobban szereti Behlült még az apjánál is, ezt majd meg fogod látni, de ez egy tiszta szerelem, nevezheted gyerekesnek is, de az biztos, hogy nem felületes érzelmek ezek, csak Nihal eléggé vakon szereti Behlült. Bihter nem, õ látja a fiú hibáit és azzal együtt akarja õt.
9/10
lilei 2012 máj. 25. - 09:51:33 9/10
(461/2630)
A mai részt ki ne hagyjátok, jó lesz:-)
9/10
lilei 2012 máj. 25. - 07:54:09 9/10
(460/2630)
Most az egyszer nem gondolom, hogy gyávaság Behlül részérõl, hogy el akar menni. Tudja a saját érzéseit, de a józan esze felülkerekedik. Még van benne tartás a bácsikája felé...de sztem nem sokáig:-)
Igaz, hogy kettõn áll a vásár, de szerintem most a nagyobb lökést Bihter adja....a tengerparton se azért hívta Behlül, hogy legyen valami köztük. Lezárta a dolgot azzal, hogy jól berúgott, és Bichternek is megmondta, hogy nem akar tõle semmit csak vigye ki a tengerpartra. Na és ott ki kezdeményezett már megint? : Bichter.
Nos igazából én nem itélem el õt...hogy ilyen ezzel a Behlül fiúval, lehet én is megtenném:-)...na ez csak vicc volt a részemrõl (mármint a valós életben)
10/10
malczikaantaika@gmail.com 2012 máj. 25. - 06:05:10 10/10 Előzmény lilei
(459/2630)
Nem egészen így van! Induljunk ki a kályhától!! Ki kezdte? Behlül, amikor a mûhelyben megcsókolta Bihtert, és onnantól kezdve élesztette fel Bihterben a vágyat!!! Én úgy emlékszem, hogy nem Bihter legyeskedik Behlül körül, hanem fordítva!!! Pl. amikor síelni voltak!!! Az igaz, hogy a tegnapi részben Bihter volt a kezdeményezõ, de Behlül egy eléggé gyáva alak, ahogy tegnap viselkedett, és amiket mondott!!!!
9/10
lilei 2012 máj. 24. - 19:08:58 9/10
(458/2630)
Na mit mondtam...Bihter gerjeszti itt a dolgokat Behlül-lel. Szegény fiú, annyira kétségbe van esve, õszíntén mondja, hogy elmegy egy ideig, hogy õ is lecsillapodjon, és tényleg a lelkiismerete tiltakozik az ellen, hogy a bácsikáját megbántsa. Erre Bichter provokálja, hogy nehogy Ezel karjaiban kössön ki. Bichternek szerintem kevesebb a veszítenivalója, azért szeretné már továbbszövögetni ezt a szerelmi szálat.Nagyon tetszik mindkettõjük játéka, tökéletes szerintem.
Letty72 2012 máj. 24. - 18:57:46
(457/2630)
Szia!

Bocsi, hogy ezt írom, de te nagyon elfogult vagy Bihterrel, Úgy állítod be, mintha Adnan áldozata lenne, és ki lenne téve a háziak kényének kedvének, és hogy a gyerekek sem szeretik, holott ez egyáltalán nincs így.

A cselédség nagyon is kedvelte Bihtert, egészen addig amíg Firdusz és Katia be nem tették a lábukat a házba. Firdeus folyamatosan a cselédség ellen uszította, ki akart vele mindenkit rúgatni.Bihter viszont, ha olyanja van, vérlázító, ahogy a személyzettel bánik. Képmutatás benne is van jókora.

A gyerekek nem igazán kedvelik? A kis Bülant az anyjaként szereti, amióta megkapta a különszobát. Nihal vannak fenntartásai de ez is érthetõ, hisz az apjuk minden átmenet nélkül vette feleségül Bihtert, anélkül, hogy a családja igazán megismerte volna. Firdeus miatt eleinte Behül is fenntartásokkal fogadta Bihtert.

Adnan pedig a csillagokat is lehozná Bihter kedvéért.

Egy dologban igazat adok Neked, még pedig, hogy Achsan asszony igazi sznob.
Illiona 2012 máj. 24. - 17:20:15
(456/2630)
Számomra Nihal nam annyira pozitív szereplõ. Nagyon is csúnyán viselkedett, amikor a születésnapi ajándékot vették a nevelõnõvel. És amikor kiderült Firdeusz tette, akkor sem volt semmi empátia benne,amikor még a szobájában beszélgettek. Ezek után amit az apjának mondott akkor vagy az volt a képmutatás, vagy elõtt lévõ órákban ezen két eseménykor.
Én azt sem hiszem hogy az õ szerelme Behlül iránt az a szenvedélyes nagy szerelem. Nem is tudja még, az mi fán terem, de ha tudná akkor sincs benne a szenvedélyességnek egy pici magva sem. Ez egy férfinak kevés, még egy filben is, az életben meg pláne.
liliom31 2012 máj. 24. - 16:06:59
(455/2630)
Igen ezt én is így látom. Úgy néz ki mintha Bihter direkt kacérkodna vele annak ellenére, hogy a fiú megkérte, hogy ne tegye.
A fiú meg már teljesen oda van meg vissza.:-)
Igen a kis Bülent, nekem még mindig õ a kedvenc, bár nagy hóhányó lesz ha felnõ, mert a szeme se áll jól :-)
9/10
lilei 2012 máj. 24. - 15:27:11 9/10
(454/2630)
Igen, és ha megfigyeled Bihter viszi igazán bele ebbe a szerelembe. Behlül kérte rögtön, hogy tartsa magát távol tõle, ne csábítsa!
Ezzel szemben Bihter mindíg olyan csábító, kihívó vele szemben. Egy férfi szerintem ilyen ostromnak nehezen tud ellenállni, mégha tudja is , hogy amúgy mivel tartozik a bácsikájának.
Szeretett volna õ ellenállni, de nem tud Bichternek...és Bichter pedig a szerelemnek:-)
Bülent mindíg is imádta Behlül-t...olyan mint egy pótapuka neki:-)
liliom31 2012 máj. 24. - 15:06:48
(453/2630)
A külföldi hozzászólásokban a nagyon durva dolgokat lehet olvasni. Úgy osztogatják egymást az emberek, hogy az valami elképesztõ.
Ahoz képest ez a kis szócsata nem is nevezhetõ összeveszésnek. Remélem már megenyhûlt mindenki :-)

Nekem a kedvenc dalom Sertab Erenertõl a Bu Böyle. Az majd késõbb lesz a filmben. Illetve Behlül és Nihal dala, ami szintén késõbb lesz a filmben. :-)

Most lehet, hogy én is kapni fogok, mert nekem egyre szimpatikusabb Nihal. Nagyon szép dolog volt tõle, hogy habár magában elítélte Firdeust és szerintem Bihtert is még mindig fenntartásokkal kezeli. Az apjának mégis azt mondta, hogy ne haragudjon rájuk. Nihal nem él vissza azzal, hogy õ az apja pici lánya.
Valamint egyre jobban látom, hogy Bülent és Nihal is nagyon szereti Behlült, persze Nihal szerelemmel. Szerintem Adnan is nagyon szereti Behlült. Gondoljatok csak bele õ magához vette a fiút mikor még a saját nagybátyának sem kellett. Adnannak túlajdonképpen nem is vérszerinti rokona Behlül, csak egy barátjának a fia. Mégis mindent megtesz érte. Szerintem igencsak gerinctelen amit tesz velük Behlül.
Egyet értek azzal aki azt írta, hogy most kellene Bihterrel elmenniük. Mert ha már egymásba szerettek, arról nem tehetnek. De arról ha ezt a viszonyt így folytatják és ezzel mindenkit becsapnak na arról már igen. :-(
Neli 2012 máj. 24. - 14:49:20
(452/2630)
a m i a- u. g po r t a l. hu-n (szóközöket vedd ki) is vannak részek, bár nem naprakészek, de szoktak feltenni...
mimose 2012 máj. 24. - 14:47:28
(451/2630)
Hmm..köszi:) azért még nézelõdöm, hátha... ha meg minden kötél szakad, valahogy online nézem :/ :)