10/10
Zsinka80 2014 márc. 10. - 08:38:34 10/10
(63/63)
Nagyon jo ez a sorozat, csak ajanlani tudom, es ami nagyon tetszik benne hogy nem draga takaritoszereket reklamoznak, hanem olcso hazipraktikakat mutatnak, amibol mar jo parat ki is probaltam itthon. Az is nagyon jo, hogy mintat vesznek es megmutatjak, milyen bacik meg betegsegek vannak. Kar hogy vannak olyan emberek, akik csak kitakarittatjak a hazukat veluk de mar 2 het mulva, mikor visszamennek ujra gyulik a szemet..
10/10
Skeet 2010 szept. 28. - 18:38:22 10/10
(62/63)
ha valakinek megvan ez a sorozat (felirat, szinkron), akkor nagyon hálás lenék, ha írna egy privit :)
Zsizella 2010 jún. 06. - 09:08:19
(61/63)
Én egy szuper takaritó ként dolgozom,de nem fövárosi.Akármit azért sosem vállaltam.Elöször rákérdezek van-e különleges dolog pl.allergia stb..Elsõ alkalom után megkérdezem mi nem tetszett,de mindig saját kezet kaptam.Egész nap egyedül.Van már több mint 10 éves törzshelyem.Sokszor kisgyerekesnél,újabb gyerek és besegitek pár évet,aztán váltás.
Zsizella 2010 jún. 06. - 08:59:57
(60/63)
Igazán néha látom a müsort,és bizony elrettenek a látványon.Már régen láttam pár ilyet külföldi csatornán,amikor még nálunk nem volt ennyi csatorna.
Igen a két feldiszitett karácsonyfa,nem is tudom miért is csinálja,csak a pénzhiányukat értem, és nyilván unatkoznak.Ilyen ruhában dolgozni,munkaköpeny,semmi csicsa magán.
Én is használok gumikesztyüt bizonyos dolgokhoz,fertötlenitõ szerekhez.Rávitt a kényszer,mert az ujjaim mütötték és megszoktam.Sose hittem volna,hogy mindennapi cikkem lesz egy gumikesztyü.Lényeg,hogy minden tevékenységhez megtaláld a megfelelöt,netán egyszer használatost,ami tapad rád.Nem csuszik semmi,meg kell szokni,eleinte nem kapkodni.Mosogatásnál,a mososzeres elmosásnál,dörzsi sikálásnál,egy bográcsnál praktikus.Kevés kézkrém kell utána.
Mikor ilyen müsort mutatnak,az az érzésem,még elötte behordanak néhány dolgot,hogy a végsõ kimenet látványosabb legyen.Ilyen körülmény között az a rettenet büz elviselhetetlen,tehát nincs odaragadt szörszál igazán,de az a sok össze-vissza szemét???Annak is oda kéne ragadni,a szarba, hosszu idön keresztül tartva,hiszen ujjabbat dobnak rá.Elgondolkodtató.
Hogyan tisztálkodnak,ha nincs miben,mégsem büdös akihez beállitanak.
Borzalmas konyhák.Ebben az országokban már használják az eldobható dolgokat,mégis van edény,de nem igazán odaszáradt,rozsdás,penészes.Gondolom a kukát azért használják.
Sajna nálunk is van hasonló,de ez telesen az alap igénytelenség szintje.Van idös,fogyatékos,állattartó tömblakásos és még számtalan.
Azért nem kell a müsort nézni,hogy igazán praktikát tanulj,Vannak oldalak házi praktikákról.Ami a savas dolgokat illeti,mint tisztitószer,-higitás-tudni kell,hogy minden tsztitószer alapja az ecet+só.Ezt egy spektrum,amerikai nagy tisztitó cég régi filmjében láttam.Adnak hozzá illatositó szereket,fertötlenitöt különfélét.
Minél drágább egy tisztitószer,annál több a legtöbb adalék+ látványos csomagolás.
Régen is és még ma is üzletekben az ecet a legjobb fertötlenitõ és a hütö áttörléséhez a higitott ecet.Sosem értettem a hütö szagtalanitót.Az élelmiszert,füstöltet stb,be lehet ugy csomagolni,hogy a hütöt ne árassza
el.stb,stb.számtalan dolog van!!!!!!!!!!!!!!
A másik téma,igaz nem tartozik ide,de az --Átalakítlak-szintén ez a kategória.Ugy öltöztetik elöre,hogy elszörnyedjünk,jobb kimenet.Amikor megjelenik a végén a családi,baráti körben,nem igazán látsz hozzá hasonlót,igy nem értem,hogy a környezete sose hivta fel a figyelmét,látja el tanáccsal.Az ott lévök nem olyan izléstelenek.
Bocs a kitérõért.
Még egy,a két igazán unatkozó ffi-Lakásátalakítás---szörnyü nyálasok.Majomkodok.
10/10
Pickwick 2010 jún. 06. - 00:21:41 10/10
(59/63)
Szeretem ezt a mûsort, most vettem csak észre, hogy a viasat3-on is megy.

Nagyon vicces a két hölgy és némelyik kesztyû szerintem mesés! ;P :))
Nálunk nem lehet ilyet kapni, ugye? :(

Hasznos tippeket adnak, én valahogy mindig úgy voltam vele, hogy megvettem a boltban ami kellett és kész. Az ilyen házi praktikákban nem hittem. De most már kezdem belátni, hogy van ami tényleg mûködik és sokkal jobb.

Habár azt a majonézeset nem mertem kipróbálni... amikor tele volt ragasztgatva egy szekrényajtó kis mesefigurás matricákkal. Na nekem van egy ilyen régi íróasztalon, de nem mertem ráönteni a drága majonézt :DD

EGYÉBKÉNT ÉN JÁRTAM LEGALÁBB 8 ILYEN LAKÁSBAN! NEM TÚLZOK, AMILYET A MÛSORBAN IS LÁTNI VAGY A YOUTUBE-N. MAJD HANYATT ESTEM... DE ILYEN TÉNYLEG VAN, SZÓVAL ELHIHETITEK NEM MEGRENDEZETT.
norvég cica 2010 jún. 05. - 22:37:29
(58/63)
Szemetelni tudnak, nem? Összepakolni miért nem? Lusta dögök.
crazyforyou 2010 jan. 16. - 20:53:54
(57/63)
Szerintem amikor puszta kézzel nyúlna hozzá valami undorító dologhoz,akkor azért fertõtlenítik a kezüket,csak azt kivágják.

Azzal elmenne a mûsoridõ,hogy állandóan kirohangálnak kezetmosni.

Amúgy jók azok a színes-tollas gumikesztyûk.

Bár én olyanban nem tudnék takarítani,még simában sem,mert minden kicsúszik belõle.
10/10
zenyatta 2010 jan. 02. - 14:18:54 10/10
(56/63)
Van az a pénz,amennyiért nem undorodnak...:)
Danny Wilde 2009 dec. 19. - 15:54:56 Előzmény Narin
(55/63)
Pontosan ez jutott nekem is eszembe sokszor,plusz az hogy vajon mennyire is tiszta ezek után az õ kezük????Mi is lehet a vöröslõ mûkörmök alatt???Vagy netán hypóval mosnak kezet?
mushi 2009 aug. 10. - 00:48:50 Előzmény Nefelejts22
(54/63)
Amúgy ha jól emlékszem, nem Angliában takarítottak, hanem Amerikában, csak õk ketten angolok. Amúgy meg, a meztelen csiga mégcsak nem is ártalmas. Mászik, csíkot húz és ennyi. A pók egészségtelenebb, csak ezt senki nem tudja, mert pók minden lakásban van meztelen csiga meg már kevésbé... Egyszer hallottam, milyen betegségeket lehet kapni a pókszartól...

Amúgy sokszor tényleg nagyon elrettentõ és undorító lakások vannak. Hogy tudják megállni a tulajok, hogy ne tegyenek arrébb valamit? Én is rendetlen vagyok, nade addig nem hagynám fajulni a helyzetet, hogy szó szerint kosztól feketéllõ mosdóm meg vc-m legyen, meg burjánzó konyha... A tippek meg nagyon jók, több nálunk is bevált!
Narin 2009 aug. 09. - 23:11:23
(53/63)
Egyedül azt nem értem ebben a sorozatban, amikor Kim vagy Aggie puszta kézzel nyúl hozzá a mocsokhoz a terepszemlénél. Amikor gumikesztyû nélkül belenyúlnak a WC-kagylóba és az ujjukkal húzzák le a trutymót szemléltetésképpen.

Ilyenkor csak azt tudom ismételgetni: Miért? Ó, Istenem, MIÉRT?!

Nincs az a pénz, amiért utánuk csinálnám.
10/10
Audron 2009 júl. 07. - 20:38:02 10/10
(52/63)
Szeretem ezt a mûsort :)
Sajnos, ahogy elõttem is írtátok páran, bizony nálunk sincs másképpen! Magyarországon is vannak ugyanilyenek, sõt! Valljuk be, a magyar háztartások 25% nem rendes. Most itt nem a Tiszta a lakásod? - feelingre gondolok, de azért sokaknál ott figyel az ágy alá betúrt szennyes/szemét/csomagolóanyag, a konyhán ha egy fehér zsepit végighúzol, nem biztos, hogy fehér marad, pókhálók, stb. Sõt, megkockáztatom a magasabb %-ot is... :)

Én sokszor takarítok, ezért szoktam kinevetni azokat, akik ezzel jönnek: 5 perc múlva úgyis piszkos lesz! Azért, nem pont így van. Tény, hogyha használsz valamit, az kopik. Ha egy helység használva van, kopik, koszolódik. No de nem mindegy, hogy kopott, de tiszta, vagy kopott, és 3 centis koszréteg takarja. A konyhák pedig rémesek, egyesek hogy-hogy nem halnak bele a fertõzésekbe?

Szerintem a legundorítóbb eddig az a pasas volt, aki a szemetet hazahordta. Ilyen ducibb, 45ös férfi, a sütõjében hálaadásnapi pulykával, ami 10 éve mumifikálódott XDDD Ott már röhögtem kínomban, és mi a poén? Az ilyen koszos emberek nagy része asztmás. Gratulálni tudok a hülye fejüknek, meg is érdemlik, hogy betegek, mert ott ülnek a mocsokban, a sok gomba közt :O
Az is groteszk, mikor kismama: hát, jön a pici, tisztaságnak kéne lennie... Úristen, ilyen igénytelen emberi lényt >.< Elõbb gondolkodni, aztán szaporodni...
10/10
Albika_2 2009 jún. 28. - 18:59:03 10/10 Előzmény Narin
(51/63)
Az a Mónika show- ba volt, mikor kimentek, s a Reflektorba mutatták be hogy sikeres volt az akció.
Dyya1998: Én olyannal itt Magyarországon találkoztam. :S Unokatestvérem elvitt a barátjához, és tényleg így volt.
Narin 2009 jún. 26. - 15:57:57
(50/63)
A horror új válfaját mutatja be ez a sorozat! :)

Képtelen vagyok borzongás nélkül nézni, de a takarítási tippek miatt érdemes. Mindig rendrakásra ösztönöz.

És ne gondoljátok azt, hogy ilyen Magyarországon nem fordulhat elõ! A múltkor is volt valamelyik hírmûsorban, hogy kitakarítottak egy budapesti panellakást... a szomszédok már balhéztak a szag miatt. Tonnányi mocskot raktak ki, vizelettel teli üvegeket... brrr!
10/10
Albika_2 2009 jún. 14. - 10:30:26 10/10
(49/63)
Igen, vannak új részek :D
GEORGIA57: Olyannal is találkoztam már, ahol a macska az étkezõasztalon végezte a dolgát. (Bocs, de tényleg így volt)
Heathcliff 2009 máj. 03. - 22:09:02
(48/63)
Nemrég jártam egy hasonló lakásban. Kirohantam és kicsit öklendeztem. Persze meg lehet szokni a látványt, talán a szagot is. Az így élõ emberek lelkileg sérültek, magukkal sem törõdnek.
10/10
natie 2009 máj. 03. - 16:17:52 10/10
(47/63)
jó ötleteket ad a mûsor, tetszik. bár azt nem értem, hogy lehet ilyen mocsokban élni.
10/10
kornyezet 2009 márc. 30. - 14:09:01 10/10
(46/63)
Hogy kell csinálni a citrom gyantát?
csucsok 2009 febr. 25. - 11:21:39
(45/63)
Zone Club nagyon nem azt adja le ami a mûsoron van.
Még a honlapjukon lévõk se stimmelnek.
10/10
georgia57 2009 febr. 07. - 16:08:39 10/10 Előzmény ninilss
(44/63)
én láttam már hasonlóan koszos lakást,tehát nem csak kitaláció,van ahol a macska a konyhapultról eszik--nekem azért tetszik mert bár nem szeretek takaritani de kis lelkesedést ad mindig,és jó tippeket is