Téma: Tiszta Hawaii

csancsy 2008 aug. 10. - 15:55:38
(27/47)
Nem vettem fel sajnos!!!
SPOILER!!!
Hát, ez hihetetlen volt a mai rész!!! Az a r*b*nc Tessa!!! Komolyan nem értem, hogy jöhet össze, a legnormálisabb emberrel, Frankievel. Úgy utálom a csajt, nemhogy õ ülne be az autóba!!! Nem tudom, mitõl lesz normális, de nem mutatkozik meg rajta! Rosszabb, mint egy vipera!!!
Pacino 2008 aug. 10. - 10:33:53
(26/47)
Sziasztok,

nem vette fel véletlen valaki? Vevõ lennék rá ...
csancsy 2008 júl. 28. - 09:18:39
(25/47)
Hát, halljátok!!!! NEM láttam pont ezt a részt! Az elejét felvette csak!!! Addig láttam, míg Jason megtudja, hogy Nicole nem ment férjhez, és mondja Frankienek boldogan, hogy miért nem mondta el. Nem hiszem el, pedig annyira vártam, pont az volt a lényeg! Túl késõn adták le? Mert be volt programozva meg minden, tök happy, aztán mégsem tudom megnézni! Mi volt? Jason megtudta, hogy Nicole meglátta õket? Pontosan mi történik? meséljétek el, nagyon részletesen. Mi volt az elsõ találkozásuknál? Mitõl gondolta magát Nicole, hogy nem megy el? Jason szakít Tessával? Jason és Nicole kibékül? Jason rögtön rohan Nicole-hoz. komolyan, mindent részletesen, szeretnék hallani, ami kettõjük (hármojuk-Tessa) között történt. Elõre is nagyon meg szeretném köszönni.
10/10
blans15 2008 júl. 14. - 00:39:26 10/10
(24/47)
na, szal azt akartam írni, h én bírom õt! :D
10/10
blans15 2008 júl. 14. - 00:38:41 10/10
(23/47)
én is bírom Tessa-t...majd meglátjátok, jófej csaj lesz. nem is mmondanám, h megváltozik, csak kiderül róla, h kedves és jó is tud lenni! és Frenky-vel nagyon édesek lesznek! :)
csancsy 2008 júl. 13. - 18:52:34
(22/47)
Hát, nem semmi volt ez a mai rész!!! Így látni szenvedni Nicole-t, ráadásul Jason is, nem értem miért tett ilyet. Hogy megfogja bánni, hogy hancúrozott Tessával, hogyha értesül, hogy Nicole mégsem ment férjhez. Csak tudnám kitõl fogja megtudni, hogy Nicole hozzá ment rögtön, mert Tessa nem fogja elárulni! Nem semmi, végre semmi akadály és tessék!!! Azért durva volt!!! Most azért Jasont is hibáztatom, milyen hamar vigasztalódott már!És Tessáról se gondoltam, hogy ilyen gonosz r*b*nc.

SPOILER!!!
nem is értem, hogy jön össze majd Frankie-vel, hogy annak a srácnak, kell ez a csaj, pedig Frankie a legnormálisabb közülük, és ilyen csajjal fog kavarni!!! Ugyan!!! Most nagyon megutáltam Tessa karakterét, inkább õ szerelmüknek lenne vége, még hogy pont Jason fog meghalni
10/10
blans15 2008 júl. 01. - 12:11:01 10/10 Előzmény csancsy
(21/47)
SPOILER!

Gabriel-lel nem lesz nagyon semmi. szörfbajnok lesz, meg élete nagy szerelme is megjelenik, akivel még valamikor a gimiben járt, de az utolsó részben a lány mégsem marad Hawaii-on...csak ez jut eszembe most így hirtelen.
MJ viszont nekem sem szimpi. szerintem azért, m mindig nyafog és sajnáltatja magát, h õ milyen kis csúnya béka, és h Chris mit láthat benne stb...
csancsy 2008 jún. 18. - 12:21:35
(20/47)
SPOILER!!!
Tudod, kit kedvelek!!! Gabriel? Õvele mi lesz? Nagyon bírom azt a színészt, õ szerepel Lassie-ben, akkor múltkor pont vléetlenül láttam egy Dolph Drugen filmben, amelyben Dobó Kata is játszott, és ott gonoszat. Ott a srác egy diákot játszik, aki unszimpi eleinte, de a végén megjavul. Sejtettem, hogy Nicole apja egy , na nem is mondok rá semmit!!! Abból sejtettem már, a múltkoriban is, amikor látatlanban meg akarja venni a szállodát, és erre ráküldei a leendõ vejét!!! Az is tök szimpi volt elõször, aztán kimutatta a foga fehérjét, mondjuk sejtettem, hogy nem minden oké a sráccal!!!
MJ-Chris párosnál, Christ nagyon bírom, gyönyörû a mosolya, és annyira ari, viszont a csaj valamiért nem szimpi, nem tudom megmondani, miért!!!
10/10
blans15 2008 jún. 15. - 15:22:27 10/10
(19/47)
SPOILER!!!
hát eléggé gonoszka a csaj...útálja is mindenki!!! :)de a legrosszabb talán mégis Nicole apja!!! õ télleg rettenetes. de késõbb még Dominic Purcell is lesz a sorozatban néhány epizód erejéig. nagymenõ szakácsot alakít, aki teljesen belezúg Nicole-ba, össze is jönnek egy kis idõre.
Viszont Frenkie-t még a Baywatch Hawaii-os idõkbõl szeretem...kislány koromban megõrültem érte! :)

ja és még a Nicole-Jason eskövõrõl: Vincent odaadja a részét a hotelbõl nászajándékként, ami tök kedves tõle. no, asszem ennyi! :)
csancsy 2008 jún. 15. - 10:19:58
(18/47)
SPOILER!!!
Hú, ez durva!!! Engem nagyon nem vigasztal, se Tessa, se Franki, chris-MJ-nek szurkoltam, bár kedvenc párom Jason-Nicole volt, és még az "fájdalom", hogy nemhogy legalább csak azzal a bombával érne véget, hanem még látjuk Nicole "szenvedését". Alxendrát Shannon Doherty alakítja, azt tudom, csak azt nem tudtam, õ Nicole nõvérét alakítja? Nagyon bírom!!! Sorozatban nem lesz kis gonosz?:-)
10/10
blans15 2008 jún. 15. - 01:11:02 10/10
(17/47)
ja igen, mindkét üzenet SPOILER!!!!!!! csak elfelejtettem az elsõhöz odaírni..
10/10
blans15 2008 jún. 15. - 01:08:44 10/10
(16/47)
SPOILER!
egyébként az esküvõ nagyan szép. egy hawaii "õslakos" bácsi tartja, nincs semmi esküvõi ruha, csak úgy, amiben voltak. és csak Vincent volt ott. nekem egyébként Frenkie és Tessa a kedvencem! õk is együtt maradnak. bár úgy tûnik, h nem, m Alexandra kérésére Tessa beenged egy csomó kiskorú lányt a hotel bárjába/mulatóhelyére...és asszem kijön a rendõrség...már nem emlékszem, és elveszik az italengedélyét...és Frenkie megtudja, h Tessa engedte be a csajokat, de megbocsát neki, m az a csávó, aki Alex munkáját felügyeli, megmondja Frenkie-nek, h Tessa mindent megtett, hogy kihúzza F-t a bajból...úgyhogy F megbocsát, s felmond, hogy új klubbot nyisson Tessa-val.
MJ pedig elmegy egy turnéra, de Chris megígéri, hogy megvárja! :)

Úristen, mennyit írtam!!! bocsi! :D
10/10
blans15 2008 jún. 15. - 00:47:59 10/10 Előzmény csancsy
(15/47)
*** SPOILER *** PÓTOLVA

hát Jason megkérdezi Nicole-tól közvetlenül a szertartás után (de télleg, a pap is ott van még meg minden), h 'are you ready, honey?' és mindenki mosolyog, majd J beül ugye a kocsiba, Vincent meg lerántja Nicole-t a földre, mert meglátta a kocsi mellett futó alakot. gondolom abból jött rá V, h bomba van a kocsiban, h az az arc (aki feltehetõleg belerakta???) épp inalni készült. szal, V lerántotta N-t, és utána csak azt lehet látni, h Nicole Jason nevét üvölti, miközben az égõ autót mutatják. alatta pedig az Oasis "Stop Crying Your Heart Out' c. dala megy. a következõ kép pedig az, ahogyan Nicole nõvére, Alexandra bemegy a hoteljébe, és senki nincs ott...mindenki felmondott.
és ezzel van vége!!!
de ez a rész fenn van ám a **moderálva**. szóval, ha gyõz a kíváncsiság, akkor hajrá! :)
csancsy 2008 jún. 13. - 14:19:23
(14/47)
SPOILER!!!
És még valami? konkrétan azzal ér véget, hogy felrobban? Vagy láthatjuk Nicole reakcióját? Õ nem volt ott??
10/10
blans15 2008 jún. 13. - 12:59:47 10/10 Előzmény csancsy
(13/47)
SPOILER!
hát igen, jól tudod... ezzel van vége a sorozatnak. Nicole és Jason összeházasodnak, nagy az öröm, Vincent meg odaadja az autója kulcsát Jason-nek. õ beül, de Vincent meglát egy alakot az autó mellett, aki épp el akar futni...és odakiált J-nek, hogy ne üljön be... de már késõ. J beindítja az autót...és...felrobban! :(
de MJ és Chris újra összejön, és Frenkie és Tessa is együtt marad!!!

szerintem azért csináltûk így, mert a sorozatot alig nézték az USA-ban, nem volt nagy siker, úgyhogy tutira mentek, így már ha akarják,sem tudják folytatni!!! :(
csancsy 2008 jún. 10. - 12:35:00
(12/47)
SPOILER!!!!!
Én leírom, aki szeretné, elolvassa, aki nem, az nem!!! Ott van a spoiler figyelmeztetés, szóval, vigyázat!!! Szóval, nem olvastam végig a imdb-én, az utolsó rész tartalmát, mivel elég volt nekem odáig, hogy megházasodnak, örültem nagyon neki!!! DE Jason valószínûsíthetõ, hogy meghal, mivel hogy elínditja, nászajándékba kapott autóját, és az felrobban, amelyet Vincent, a hoteltulajdonos adott neki, de nem õt akarta eltenni láb alól, hanem valaki mást, és ebben a rendõrség is segített. De jason azt hitte övé az autó, és felrobbant! Ilyen egyszerûen!!! Nekem nem szabad sorozatot néznem, mert akiknek szurkolok párnak, történetüknek nem lesz jó vége!!! Vészhelyzet: Neila-Ray, Lucy-Carter, Szökés:Michael-Sara, és most ez!!!
csancsy 2008 jún. 10. - 12:06:18
(11/47)
SPOILER!!!
bocsánat 1 évadot!!! Amúgy, ugye, õ tette? Õnála, is sejtettem, hogy nem komplett, éreztem, hogy valami nem stimmel nála, mégha "véletlen" is volt!!!
csancsy 2008 jún. 10. - 11:30:22
(10/47)
SPOIlER!!!!
Rájöttem!!! Elolvastam imdb-én a tartalmat, és az utolsó résznél az utolsó mondatra nem figyeltem fel, csak az, hogy összeházasodnak, mikor megláttam az utolsó mondatot, éreztem, hogy rossz!!! Miért pont õ, legalább mással történne? És azzal ér véget a epizód (mert akkor semmi sem biztos), vagy még utána mutatnak valamit? Ezt a baromságot belerakni!!! Lehet, hogy mostmár nem is nézem, erõsen gondolkozom rajta, vagy remélem nem mutatják meg azt is, pedig pont abban a részben házasodnak!!! Nem értem, mi a fenének kellett így csinálniuk!!! Aztán csodálkoznak, hogy csak 2 évadot él meg, abszolút nem volt jó ötlet!!! Nem értem, miért csinálták így?? valami "bekattant" a forgatók fejében:(((
csancsy 2008 jún. 10. - 11:17:21
(9/47)
Jaj, ne!!!, légyszives, mondd már el, ne csigázz!!! Légyszi, légyszi, légyszi!!! engem nem zavar, hogy elmondod, én nem vagyok az a fajta, hogy kösz, hogy elmondtad, így nem izgalmas!!! ÉN TUDNI SZERETNÉM!!!!! Nicole halálos beteg lesz? Talán Jason-nel lesz valami??? Légyszi!!!
10/10
blans15 2008 jún. 10. - 00:28:31 10/10 Előzmény csancsy
(8/47)
igen, jól mondtad!! a 21. részben összeházasodnak, de a vége szomorú lesz! nagyon! :(
de nem mondhatom el, h mi fog történni, m akkor abban mi a móka? :)
de mivel szomorú a vége, így sok országban azt a részt le sem vetítették, a 20. volt az utolsó!!!
én épp most töltöm...nem túl nagy sikerrel!!! de azért nem adom fel! :D