Téma: Tiszta ügy

Freevi 2008 febr. 11. - 21:43:20
(6/86)
Hát, aki elolvassa a hozzászólásodat, mielött megnézné a filmet, annak már nem lesz AKKORA fordulat!! Köszi...
Mimi87 2008 febr. 11. - 21:26:03
(5/86)
***SPOILER***
Nekem nagyon tetszett. Én tényleg azt hittem hogy a pasi ártatlan és a film vége nekem nagy fordulatnak számított.
makrai.lilla 2008 febr. 11. - 21:04:25
(4/86)
fura hogy a többségnek nem tetszik vagy átlagosnak nevezik,sztem az egyik legjobb...sokszor láttam és nagyon bejött :)
10/10
Kenéz Ferenc 2008 febr. 11. - 13:52:11 10/10
(3/86)
mondj egy jót !
bator75 2008 febr. 11. - 11:48:24
(2/86)
Átlagos, de jó!
7/10
Newcastle United 2007 márc. 06. - 13:52:17 7/10
(1/86)
Ez szerintem ugyanannyira átlagos, mint A gyûjtõ. Sokszor össze is keverem õket.