Téma: Tiszta

7/10
Crazy Horse 2010 márc. 26. - 00:24:48 7/10 Előzmény kowalsky
(8/8)
---SPOILER---
Én is így látom. Ahogy tisztul úgy jön meg a józansága, felelõsségtudata, anyai érzései, és legfõképp a bizalom iránta.
---SPOILER VÉGE---

Szóval nem rossz film ez, mert ahol feltûnik egy Nick Nolte név, az rossz már nem lehet, de Maggie Cheung is tetszett :)
Akinek meg lassú az nem tudom mit várt, nem akciófilm.
twillight 2010 márc. 25. - 01:15:08
(7/8)
Uncsi.
runcuncilla 2010 febr. 23. - 21:39:33
(6/8)
Engem borzasztóan idegesített a lány jelleme, illetve pont a jellemtelensége. Igen, leszokott a kábítószerrõl, ez példaértékû, erõs volt a gyászában, ez némi tartásra vall, de az összes többi tulajdonsága számomra nem volt szimpatikus. Hónapokig csak lézengett, nekem az nem magyarázat, hogy kereste önmagát, akinek gyereke van, az sürgõsen találja meg és kapja össze magát, ilyen helyzetben nincs idõ az önsajnálatra. Milyen anya az, aki nem ismeri a 6 éves gyereke szokásait, érzéseit? Az "apósa" megbízott benne, õ pedig szó nélkül el akarta vinni a gyereket San Franciscoba, nem egyenes, alattomos húzás volt ez. Az is elgondolkodtató volt, hogy miért csak pár ember segített neki? Talán mert eddig úgy élt, hogy nem érezte senki a vágyat, hogy segítsen neki? Mindenkinek van problémája, mindenkinek van fájdalma, de ez nem hatalmaz fel senkit arra, hogy olyan embereket traktáljunk ezzel, akiket ez láthatóan nem érdekel.

A film nem volt nagy durranás, nem volt kiemelkedõ a rendezés, átlagos és elcsépelt kameramozgásokkal és vágással, egyedül Maggie Cheung alakítását emelném ki, jól azonosult a szereppel.
Egyszer nézhetõ. 5/10

Igen, aki a film tartalmát írta a port ajánlójába, nézze meg még egyszer a filmet, mert nem is errõl szólt!!!
8/10
kowalsky 2010 febr. 23. - 00:13:55 8/10
(5/8)
Jó kis mozi.
mennyire idióták
akik írják az ismertetõket:
le kell mondania vágyairól..
már miért is kellene?!


-----------------spoiler-----------------
és szerintem nem dobja rögtön az életét arra hogy megszerezze a gyereket
hanem a tisztulásával együtt jön meg a vágy is..
és pont ez a folyamat szép és jól ábrázolt nincs tele túlzásokkal
'szimplán' emberi
a vége meg nyilván nem maradt le - hiszen a csajszi megnyerte a játsztmát
és éppen super hogy ezt sem ragozták túl
Danipapa24 2010 febr. 22. - 21:01:25 Előzmény dorka12345
(4/8)
Biztos elaludtál a film vége felé! Vagy csak totál hülye vagy!Még írni sem tudsz helyesen..pfffff
feeco 2010 febr. 17. - 09:16:22 Előzmény binya
(3/8)
..hát olyan, hogy "hijánzik", biztos nincs.. ;)
binya 2009 márc. 15. - 08:57:16 Előzmény dorka12345
(2/8)
És az hogy? Ilyen van?
1/10
dorka12345 2008 máj. 10. - 23:31:49 1/10
(1/8)
A film vége hijánzik.