Téma: Titanic

Methos82 2009 jún. 27. - 21:16:19
(417/1117)
Nézd meg újra! Tudsz angolul?:-)
Methos82 2009 jún. 27. - 21:15:37
(416/1117)
Kedvelem ha egy pasi ilyen romantikus!!:-)
Naphinel 2009 jún. 27. - 21:12:03
(415/1117)
Ennél jobb helyre nem lehetett volna reklámot rakni! :( ;)
Naphinel 2009 jún. 27. - 21:01:47
(414/1117)
Az a video egy csláááás!!!!! Láttam, de nem igaz.
8/10
Obi1 2009 jún. 27. - 20:58:51 8/10
(413/1117)
Komolyan elhiszitek hogy igazi a videó? Amit más trailerekbõl vágtak össze? :0
8/10
zee944 2009 jún. 27. - 20:56:18 8/10
(412/1117)
A zseniális James Cameron leggyengébb filmje, de még így is nézhetõ. És nem is olyan giccses. A sztori az, ami nagyon giccses, az ábrázolás, megvalósítás kevésbé.
Marcipáncica_ 2009 jún. 27. - 20:49:36
(411/1117)
jav: filmet
Marcipáncica_ 2009 jún. 27. - 20:49:18
(410/1117)
igy külön-külön ezek amiket felsoroltál tényleg nagyon rendben vannak! fantasztikusan megcsinálták a fiémet! de nekem valahogy egyben mégsem... :S
nem tudom megmagyarázni hogy miért. ez van.
Naphinel 2009 jún. 27. - 20:48:44
(409/1117)
Á, hiába láttam már vagy... soxor, most is nézem. :) Megunhatalan, gyönyörû... és már az elején elsírtam magam. :)
10/10
natie 2009 jún. 27. - 20:44:40 10/10
(408/1117)
sokan kritizálják a filmet, de sztem az egyik legszebb alkotás. gyönyörû a díszlet, a ruhák és az egész látvány, akárhányszor látom, mindig ámulok rajta.
monnci 2009 jún. 27. - 20:44:34 Előzmény Methos82
(407/1117)
xD az elõzetest én is láttam, és annyi elég is volt bõven.xD ennél õrültebb sztorit nem tudtak kitalálni?? Jack hibernálódott??xD
talán vígjátéknak elmenne.:D
nemcsoda, hogy nem adja le semelyik csatorna.
Marcipáncica_ 2009 jún. 27. - 20:40:06
(406/1117)
nekem is ez a véleményem, pedig alapvetõen érzelmes és romantikus típus vagyok. de nagyon sokan szeretik, úgyhogy a hiba biztos bennünk van :)
offtopic
Marcipáncica_ 2009 jún. 27. - 20:39:00
(405/1117)
bocsánat. rosszul fogalmaztam. nem innét indul, hanem talán itt áll meg utoljára.
(mondjuk csináltak is belõle nagy felhajtást a városban. Titanic - múzeum és egyebek.)
zampano 2009 jún. 27. - 20:37:21
(404/1117)
Monumentális giccs.
offtopic
Marcipáncica_ 2009 jún. 27. - 20:34:06
(403/1117)
A titanic Cobh-ból indult erre az útjára (dél-Írország), pont egy hete voltam abban a városban. :)
oncogito 2009 jún. 27. - 20:28:34
(402/1117)
Aki esetleg nézni akarná - inkább vegye fel, mert olyan hosszú reklámok vannak, hogy az már szemétség.
Fel kell venni és aztán átpörgetni ,vagy kivágni a reklámokat.
McCart 2009 jún. 27. - 19:43:08 Előzmény Methos82
(401/1117)
ennek mi értelme?:)
Thorstein222 2009 jún. 27. - 19:35:56
(400/1117)
Á nem láttam már 200x... :)
b.gergosz 2009 jún. 27. - 17:37:38
(399/1117)
Jókis film már régen láttam úgyhogy ojan lesz mint az új :D szép romatikus történet kétszerelmes pár, egész végig barátnõmre fogok gondolni aki most nagyon messze van sajnos :( de már csak egy hét :)
Methos82 2009 jún. 27. - 16:52:35 Előzmény sanca99
(398/1117)
Válság van!!:-) :-) Illetve aki szereti és régen látta, mint én is az örül neki!