Téma: Titanic

10/10
ka1922 2009 márc. 21. - 22:01:33 10/10 Előzmény e.x.i.m.ó
(337/1117)
hihetetlenjofilm!!!10/10 most is eztnézem:) Kate Winslet egyébként is a legkedvesebb színésznõm:) A Felolvasó c. film is hihetetlen jóra sikeredett:)
10/10
e.x.i.m.ó 2009 márc. 21. - 12:09:38 10/10
(336/1117)
hátjah ez igaz
porthuuser 2009 márc. 21. - 09:12:26
(335/1117)
mindegyiket 20x adják le:)
martien 2009 márc. 21. - 09:04:07
(334/1117)
marha jo a film, de annyi jo film van, mer kell ezt is egy evben 20X leadni????
10/10
e.x.i.m.ó 2009 márc. 17. - 18:20:01 10/10
(333/1117)
bocsánat szabadság útjai mindig összekeverem:(
bocs
10/10
e.x.i.m.ó 2009 márc. 17. - 18:19:15 10/10 Előzmény brigittalino
(332/1117)
hát igen megéri megnézni..én még a Titanic kiállításra is elmentem és a film is meg a kiállítás is 10/10
bár az új film a Szerelmünk útjai vagy mi?
nekem nem tetszett a folyamatos veszekedések benne..
de ha a titanicra gondolok mindig Jac(leo Caprio)és Rose (Kate Winslet)jút eszembe ez a legjobb filmjük ^^
sztem
10/10
brigittalino 2009 márc. 03. - 19:39:00 10/10
(331/1117)
Ez a film nálam a maximális pontot kapja nagyon jó és tényleg a vége nagyon szomorú (cry):'(
Marisol Luna 2009 febr. 24. - 13:25:14
(330/1117)
Elég sokáig tart, de megéri megnézni!!!!!!!


Egyszerûen imádom, és sírtam is rajta!!
elaci 2009 febr. 18. - 20:43:38
(329/1117)
*** SPOILER ***
A hajó a film végére teljesen elsüllyed.
*** SPOILER VÉGE ***
10/10
Noncika 2009 febr. 16. - 15:25:39 10/10 Előzmény smileface03
(328/1117)
Nekem is szerintem a legtöbbször megnézett filmem! (de nálam ez a szám: kb.50 körül lehet:D) Már kívülrõl tudom, de nem zavar, még sokszor fogom megnézni. Gyönyörû film!
10/10
Cullangka 2009 febr. 11. - 19:04:35 10/10
(327/1117)
nálam romantikus kategóriában dobogós! 10/9,5ös film! nagyon jó az egész, a számítógépes részek is színvonalasak ahhoz képest, hogy 97-es film:)
offtopic
monnci 2009 febr. 09. - 19:56:02
(326/1117)
Tényleg jó film, rég láttam már, de régen egy csomószor megnéztem.:D télleg át lehet élni..:D
10/10
Zsozsyka 2009 febr. 09. - 19:53:12 10/10
(325/1117)
Gyönyörû film! Régebben egyáltalán nem érdekelt engem a Titanic, de most, hogy láttam a filmet már minnél többet megakarok tudni a katasztrófáról.
Remek színészek, gyönörû zene, mesés díszlet.
Szinte áttudjuk élni az ott lévõ emberekkel az eseményeket.
5*-os film! Érdemes újra meg újra megnézni!
10/10
smileface03 2009 jan. 30. - 19:25:07 10/10
(324/1117)
azt hiszem ez az a film amit a legtöbbször láttam (8x:)
A történet és a színészi alakítások is fantasztikusak:D
MEGUNHATATLAN!
10/10
bugeszka 2009 jan. 19. - 21:41:46 10/10
(323/1117)
Nincsen szó rá. Elmondhatatlanul szép, elmondhatatlanul átérzendõ és gyönyörû. Nincs még egy ilyen film.
10/10
Zempy 2008 nov. 21. - 22:54:15 10/10
(322/1117)
Most szórakozol csak velem? Nem hittem el amúgy, azt sem, hogy ennyire benne lennél a dologban, hogy ki kinek mennyit fizet :)
10/10
Zempy 2008 nov. 21. - 14:39:41 10/10
(321/1117)
Gondolkodjál már, szerinted mennyi pénz mégis 10 milliárd dolcsi??? Te honnan veszed, hogy július óta egy film ennyit képes gyûjteni (amúgy is lehetetlenség)?! Na persze, nyilván akkor az egymilliárdos mozis bevétel mellé 9-et fizetett a forgalmazó??? Persze... Mért fizetett volna ennyit, mikor 9 milliárd úgyse fog beúszni a dvd-forgalomból. Képtelenség. Küldj egy linket, ahol te ilyeneket olvasol.

10 milliárd... Jézusom, ki hiszi ezt el?!
10/10
Zempy 2008 nov. 19. - 22:39:27 10/10
(320/1117)
Mostanában érte el az egymilliárd dolláros bevételt.

http://www.sg.hu/cikkek/63888
10/10
offtopic
Zempy 2008 nov. 07. - 08:43:16 10/10
(319/1117)
Ó, hogy ez Forintban értendõ? Ravasz. Nem dollárban szokták közölni a bevételeket? Amúgy komolyan ennyi az árfolyama most a dollárnak? Szerintem ez azért sok
10/10
Cullangka 2008 nov. 03. - 16:46:17 10/10
(318/1117)
nem azt mondtam hogy mindenki ezt csinálja! a 7 a 6 és az 5ös is ugyanugy leviszi (ha valakinek nem tetszett adjon annyit!) de van aki (azt mondtam) csak azért is 1-et!