kato5 2007 jan. 06. - 09:58:42
(12/192)
Sziasztok!
Nekem (is) nagyon tetszik ez a sorozat; és a zenéje mégjobban! azt szeretném tudni, ki a zeneszerzõje! Ha esetleg valaki tudja, irja meg! Elõre is köszönöm,
Kato
gerda92 2007 jan. 05. - 17:45:00
(11/192)
Sziasztok, nekem nagyon tetszik a sorozat, kár, hogy elkezdõdött a suli és mostmár nem tudom megnézni. Remélem egyszer majd megismétlik egy másik idõpontban.
matyagi 2007 jan. 05. - 13:56:45 Előzmény izidorina
(10/192)
MIt értesz azalatt hogy a "kora miatt se.." Túl öregnek találod? Mert amúgy õ 4 évvel idõsebb a Vlagyimirt játszó színésznél, 1972-ben született....Vagy épp hogy túl öregnek találod, amit megintcsak nem teljesen értek, merthogy szerintem meg 20-nak is alig néz ki. Szóval nem értem hogy mi van a korával:-o
Ja és amúgy én csináltam egy magyar oldalt, ami a sorozattal foglalkozik, zenés videók érdekességek stb., aki még nem ismeri és érdekli, nézzen be! <a target="_blank" href="http://www.bednayanastya.gportal.hu" title="www.bednayanastya.gportal.hu">www.bednayanastya.gportal.hu</a>
pbrig 2007 jan. 03. - 14:11:12 Előzmény matyagi
(9/192)
Az eredeti orosz hangokhoz szerintem is a magyar áll a legközelebb, ez pont azon kevés filmek egyike, ahol egészen jól sikerült a szinkron. A szlovák verziót nem hallottam, de pl a cseh-t igen... és az DRÁMA.... Nem hiába, azért a magyar szinkronosok a világ élvonalába tartoznak...;)
A sorozat meg úgy szuper ahogy van, jó a történetben mindenki sejti a végét,van aki már látta is, de azért vannak benne nem várt fordulatok is. És az eredeti helyszínek, klassz jelmezek és nagyon jó színészek, vitathatatlanul színvonalassá teszik a filmet! Amúgy is Szentpétervár RULEZZZZ!!! Így legalább mindenki értzi miért vagyok szerelmes abba a városba, mert most is pont így néz ki, mint a filmben!:D
izidorina 2006 dec. 31. - 11:25:30 Előzmény matyagi
(8/192)
Sziasztok. Nekem is tetszik a sorozat, annak ellenére, hogy idõnként vontatott. Megnéztem már szinte az összes képet, de elõször nem értettem, hogy mit kavar Vlagyimir Annával, csak miután elolvastam az ottani hozzászólásokat, mert jobb helyeken már levetítették. Nem tudja valaki, hogy Szonjával mi lesz?! Annáról már nagyjából tudok, de szerintem nem volt túl jó ötlet ezt a szerepet vele eljátszatni, már csak a kora miatt sem. Ami még túlzás és engem zavar, az a smink, és a festett haj, fõleg Anna esetében. A pasik viszont tényleg egész jók benne:) Én Szonját tutira Misával hoznám össze, de ahogy elnéztem nem így lesz.
matyagi 2006 dec. 23. - 13:00:17 Előzmény Lisa111
(7/192)
A mondat elejével én is egyetértek, de szerintem meg pont a magyar szinkron tök jó! Én néztem már eredeti orosz jeleneteket, de szerintem nagyon mély hangja van. Na mindegy, ez mr csak ízlés kérdése:-)
Omachel 2006 dec. 22. - 20:45:41
(6/192)

Eléggé sajnálom ugyan, hogy csak ma tudtam bekapcsolódni a sorozatba, mivelhogy délelõtt abszolút nem vagyok otthon és apám is csak tegnap mesélt róla, hogy milyen jó kis sorozat ez...

Viszont nekem is nagyon bejön: Oroszország kezd végre komoly filmes nagyhatalom lenni, olyan, amilyen jó régóta nem volt (legfeljebb csak úgy, hogy filmkultúráját ráerõltette az igájában nyögõ nemzetekre).

A sztori nem tûnik rossznak, habár nem olyan hihetetlenül különleges, inkább az teszi olyan felejthetetlenné ezt a sorozatot (mondom egy rész után), hogy tökéletesen megtudja teremteni a kor illúzióját (mivel történésznek készülök, ez nálam alap), a színészek is nagyon-nagyon profik, a zene is kifejezetten jó, az operatõr és a jelmeztervezõ elõtt pedig le a kalappal: tökéleteset alkottak.

A humora is tetszik, sõt, még a szinkron és ritkamód különlegesen jó: még a modorra és a nyelvi rétegek különbözõségére is nagyon ügyeltek.

Izgalommal várom a fejleményeket: vajon ezt a nagyon magas színvonalat tudják e tartani végig?
Szeretném hinni, hogy igen.
Lilya 2006 dec. 18. - 09:08:16
(5/192)
Üdv mindenkinek!

Nekem nagyon tetszik a sorozat!
Csak azt sajnálom, hogy nem láttam az elsõ részt.
Ezért ha valaki olvassa az üzenetemet, és véletlenül, esetleg, talán, netalántán...stb. felvette videóra az elsõ részt, az sûrgõsen jelezzen nekem, mert akkor valahogy szeretném átmásolni.
További jó tv nézést.
Lilya.
Lisa111 2006 dec. 13. - 22:42:08
(4/192)
Nekem is tetszik a sori, Vladimir a kedvencem belõle, kár, hogy a magyarhangja nem vmi jó, állítólag az orosz, de még a szlovák szinkronhagja is jobb volt...
(meg az is kár, hogy nõs)
Rittyo 2006 dec. 13. - 20:55:20
(3/192)
Helló!!!

Naggggyon tetszik a sori!! És a zenéje is szuper! :-))
ondok 2006 dec. 13. - 18:16:37
(2/192)
Mert délelõtt nem sokan nézik a sorozatokat,én is csak véletlenül hagytam a TV t bekapcsolva,tényleg elég jó.
Gné Rita 2006 dec. 13. - 15:46:23
(1/192)
5 percet láttam belõle, és nagyon tetszik!!!

Miért nem szólt még hozzá senki??