olahmiki1959 2018 nov. 03. - 13:49:00
(6/26)
"Ez az eddigi legjobb és legeredetibb feldolgozása Agatha Christie tíz kicsi néger című könyvének." - idézet tőled.

Láttad az 1965-ös, fekete-fehér változatot?
Nos, annak a nyomába sem jön az azóta elkészült többi feldolgozás.
Hogy mást ne mondjak, az 1989-es változat nemhogy az eddig leggyengébb Tíz kicsi indián, hanem a filmtörténet egyik legrosszabb filmje!
10/10
aron.tamas 2018 aug. 12. - 21:59:34 10/10
(5/26)
Csak megjegyzésem a pontszámról: A kötelező olvasmányok nem sokat segítettek ennek az országnak, mert amíg a parizer és recska-papa 4 az esti kikapcsolódási program, addig a port.hu értékelése sem fogja közelíteni az imdb pontszámot. Ez például egy imdb 8-at ér 22 000 szavazat alapján.

A történetről: Ez az eddigi legjobb és legeredetibb feldolgozása Agatha Christie tíz kicsi néger című könyvének. Nem mellékesen Tarantino Aljas nyolcas kamaradrámájának alapja vagy említhetném az Azonosság (2003) című filmet vagy húsz másikat, ami erre épül. A színészi gárda sem rossz: Tywinn Lannister és Alan Grant ... akarom mondani Charles Dance és Sam Neill hozzák a formájukat.
8/10
bbit 2017 jan. 06. - 17:49:29 8/10
(4/26)
Korrekt feldolgozás. Az elsõ csoportképen szereplõ színészek nem ehhez a filmhez tartoznak!
frenchbullie 2016 szept. 11. - 17:08:26
(2/26)
Üdv! Hûségesen megnéztem, 5,6-nál többet ér, szerintem. Bár a 18-as karikán nem csodálkozom, ami egy ilyen "darabnál" szokatlan.
Különben, egy olyan elnézõ AC és Toby Stephens fan-nak, mint amilyen én vagyok, nem is szabadna hibát találnom:-)

Érdekes érzés volt, hogy néha mintha "színházat" láttam volna. Ami annyiból érthetõ, hogy a sorozatban szereplõ színészek egy része nem csak film- hanem színpadi színész is, s ez meglátszott a játékukon. Viszont ez a tény érdekes kettõsséget hozott, egészen a befejezésig nem lehetett biztos az ember abban, hogy vajon AC melyik "befejezését" fogják követni. De végül sikerült dönteniük:-)
Andrew8 2016 júl. 06. - 22:36:24
(1/26)
Kis SPOILER

Azt nem értem hogy a 2 pincér és felszolgáló hogy került a szigetre és ha tudták a csavart miért maradtak stb? Ez nincs megmagyarázva. S kit szolgáltak ott?



Egyébiránt szuper mini sorozat! Tele sorozat sztárgárdával!