10/10
AndrewHungary 2018 nov. 25. - 14:26:09 10/10
(2/2)
Tegnap este néztük meg a feleségemmel, de mindketten bátran állítjuk, 10/10es volt az előadás! Végre egy színmű, ami a mai kor kihívásairól, a párkapcsolatok fenntarthasóságáról beszél. Igen, ki kell modnani, hogy a szex szuper, a szex kell és jó és ha pl a páromnak vagy nekem van egy álmunk, adott esetben egy másik férfival/nővel szexelni, ki vagyok én, hogy ezt elvegyem tőle? Sajnos a hazug emberekből, kapcsolatokból rengeteget látni, melyek nagy részéért úgyis egy dolog a felelős: a ki nem mondott és meg nem élt szexuális fantáziánk. Ha ezt meg tudjuk élni párunkkkal, akkor szinte garantált, hogy együtt is maradunk és nem kell a családunknak ketté szakadni... Természetesen ez sok emberben kiveri a biztosítákot, nos, ők is menjenek el és nézzék meg az előadást, higgyék el, megéri.. ;) Vicces, poénos szinten magyaráz el olyan dolgokat, amiről az emberek 99% álmodozik, de beszélni, megélni csak nagyon kevésnek van mersze...
8/10
doktormacko 2013 jan. 31. - 22:16:30 8/10
(1/2)
8 / 10 Egy kicsit rontottam az átlagon. Tetszett az elõadás , de voltak fenntartásaim az elhangzottakkal. Ennek ellnére mindenkinek csak ajánlani tudom . De a nézõk készüljenek fel arra , hogy meghökkentõ jelenetek és meghökkentõ szövegek hangzanak majd el. Az elõitéleteket közel másfél órára otthon kell hagyni.