Ford Mustang 2011 júl. 15. - 16:23:41 Előzmény Pickwick
(2/2)
Én is, zseniális volt. Nagyon tetszett nekem is.
10/10
Pickwick 2011 ápr. 16. - 03:50:07 10/10
(1/2)
A gepárdról szóló részt láttam és nem is tudok mit mondani, nagyon tetszett!
Megelõlegeztem 10 pontot a mûsornak, remélem a többi rész is hasonlóan színvonalas lesz.
Igazán tartalmas, sok információt megtudhattam, érthetõen magyaráznak és egyáltalán nem vált unalmassá. Nagyon megérte megnézni.

A gepárdos rész alapján ez a mûsor a "fogyaszthatóbb" kategóriába esik, így bátran ajánlom mindenkinek. Sokszor pár másodperc alatt rengeteg információ (mindenféle számadat, stb.) hangzik el amit az emberek többsége hirtelen nem tud hova tenni ezért rövid idõ után átkapcsol. Jelen esetben ettõl nem kell tartani.

Az általam látott epizódban Szersén Gyula (Gyilkos elmék, Gideon) volt a narrátor. Az elsõ 5 percben kicsit szokatlan volt "Gideon hangján" hallani, de a késõbbiekben már egyáltalán nem volt zavaró. Sõt, a végére azt kell mondjam jó volt ez így.

Már csak annyit fûznék hozzá, hogy ha valaki esetleg tudja hol lehet letölteni/megnézni magyarul akár a fent említett epizódot, akár a sorozat többi részét kérem, írja be ide a topicba (esetleg privátban, bár azt ritkábban nézem meg).