Téma: Tolvajtempó

9/10
tomi19930702 2008 jan. 12. - 18:16:38 9/10
(13/153)
Szerintem baromi jó a film!jó az elején a féltéglás jelenet meg nekem még az is tetszik amikor a hídon átgratja a balesetet a rámpa segítségével, meg amikor üldözik helikopterrel és azt mondja a helikopteres h ez nem rakéta :D. nekem naon tetszett a film és többször is megnéztem
2/10
zszoltan 2007 okt. 18. - 13:35:29 2/10
(12/153)
"Ez a film azoknak való, akik elkezdenek bizseregni a gyönyörû autók látványától."
Hát ha ezt tudom elõre, akkor biztos nem ülök le megnézni. :) De sehol nem olvastam róla, hogy 'csak autókedvelõknek'. (Például a katasztrófafilmeket sem szeretem, a 'Pokoli torony' mégis tetszett.)
Egyébként azért írtam le mindazokat a hsz-omban, mert így reálisan értékelhetõ a személyes véleményem a filmrõl. Te is jól láttad belõle, hogy 'minek néztem meg'. De ha már volt szerencsé(tlensége)m megtekinteni, megosztottam róla a gondolataimat.
Redfield 2007 okt. 18. - 09:07:05
(11/153)
Én nem vagyok autóbuzi, teljesen hidegen hagynak a verdák, nincs jogsim, soha nem vezettem, és nem is áll szándékomban, de a film ennek ellenére tetszett. Nem istenítem, de tetszett, és jól eltalálták, mert szerintem nem csak a kocsikon volt a hangsúly, egy lendületes, cselekménydús, élvezhetõ filmet szállítottak a készítõk.
2/10
zszoltan 2007 okt. 15. - 21:58:24 2/10 Előzmény StJust
(10/153)
Nekem inkább csak a sztorival volt gondom. Fõleg az, hogy teljesen elfelejtettem. A látványra meg ugye nem emlékezhetek, mert nem igazán vagyok oda a jó verdákért. De azért pár jelenet sikerülhetett volna olyanra, hogy bennem is megragadjon. :) No, mindegy. Legyen mondjuk a személyes véleményem: 2/10.
sipka 2007 okt. 15. - 20:30:10
(9/153)
Hát ez tényleg egy nagyon jó film!!! :) A poénok, az autós üldözések, a kocsik, illetve azok ellopása, a zenék.....szóval minden egyes momentumról sugárzik, hogy az alkotók egy igazán "cool" filmet akartak létrehozni.. S szerencsére összejött nekik :) Bár van pár negatív momentum ami mellett nem lehet csak úgy elszaladni:
1. A negatív szereplõ!!! A "movie" alatt a szereplõk állandóan azt ecsetelik, hogy milyen egy kegyetlen állat ez a "Raymond Calitri" (õ a negatív karakter)!!! S a mozit figyelõ nézõ, már a gondolataiban elképzeli, hogy milyen félelmetesen nézhet ki, ez a Raymond gyerek... S amikor megpillantjuk a véres valóságot, a hihetetlenül gonosz fõnököt, aki az egész várost rettegésben tartja, akkor az ember elsõ gondolata az, hogy: "EZ A TÖRPE LENNE A ROSSZ FIÚ?! EZ?! MINDJÁRT LECSAPOM EGY TEFLON SERPENYÕVEL, AZTÁN MEG SÍRVA ROHAN HAZA!!!" Szóval tényleg nem értem a rendezõt... Egy ilyen szerepre valaki mást kellett volna felkérni. Mondjuk nincs bajom a színésszel aki eme karaktert játsza, de szerintem nem illik rá ez a szerep.. Na mindegy.
2. Angelina Jolie haja!!! Nem áll neki jól (annyira) ez a sárgás, raszta stilusú frizura...
Hát ennyi lett volna, a negatívumok felsorolása... De még megemlítenék egy dolgot, a "Tolvajtempó-Rendezõi változat" nevezetû DVD-rõl. Van egy jelenet, amikor a Nicholas Cage testvérét játszó színész épp egy valamilyen étel-féleséget próbál elõállítani a serpenyõje segítségével.. Na ez a jelenet teljesen hiányzik a filmbõl!!! Persze van helyette egy másik jelenet, (ami nem mondható rossznak) de azért mégis elégé zavaró, hogy egy általam már megkedvelt részt kihagynak!!!! Hát ennyi lenne... Aki még nem láthatta valamilyen okból kifolyólag eme akció-vígjátékot, azoknak mindenképpen érdemes lenne megtekinteniük....
encsimencsi 2007 júl. 31. - 18:44:24
(8/153)
Az öcsém autómániás, és vele szoktam nézni az autós filmeket. Ez az egyik kedvencem, nekem a sztori is tettszett, meg az a betörés azzal a féltéglával az elején, az szenzációs. Nekem nagyon bejön.
csaysee 2007 júl. 29. - 15:20:55
(7/153)
imadom az ilyen tolvajos filmeket ez is jol sikeredett
3/10
StJust 2007 máj. 08. - 19:48:15 3/10
(6/153)
Nem tartozik a kedvenceim közé,több okból sem. Cage játszik benne,Jolie szõke(iiii) és szerintem a sztori elég erõltetett. Bár egy jó poén van benne mindjárt az elején: Az idegen :-). És igen Vinnie az Vinnie.
8/10
Newcastle United 2006 szept. 04. - 09:52:27 8/10
(5/153)
Már sokkal több filmben szerepelt, csak ez a három a leghíresebb. Egyébként más karaktert nem is nagyon tudna eljátszani, de ebben nagyon profi.
amatõõr 2006 szept. 03. - 17:04:04
(4/153)
Nem csak 3 filmben szerepelt.
<a target="_blank" href="http://www.imdb.com/name/nm0005068/" title="http://www.imdb.com/name/nm0005068/">www.imdb.com</a> vagy a port.hu-n rákeresel a nevére, ott rövid életrajz is van.
Amúgy a focis múltja sem piskóta.
Enya01 2006 szept. 03. - 13:29:47
(3/153)
Sztemn is nagyon jó ez a film! Nagyon szeretem, nemtudom megunni :) a zenék is jók tény és való, Low rider, stop the rock, és stb :)
Én biztos ezt nézem!! :)
amatõõr 2006 szept. 03. - 09:20:21 Előzmény Newcastle United
(2/153)
Jól feldobja a filmet az biztos. De másféle szerepben még nem is láttam talán.

És egész jó zenék vannak a filmben, könnyed esti kikapcs.
8/10
Newcastle United 2006 aug. 31. - 16:26:21 8/10
(1/153)
Nekem Vinnie Jones tetszett benne. Állítólag a forgatás alatt Nicolas Cage-et is megverte, mert az hülyeségnek nevezte a focit.