Téma: Tom Shadyac

picipc 2014 okt. 19. - 10:55:57
(3/3)
A PORT.HU-n még mindig 2007-es az utolsó bejegyzés a rendezõrõl. A 2010-es "Én vagyok" címû filmnek idõközben elkészült a magyar felirata. Tetszik a filmtrailer.hu beharangozója:
---
Vannak olyan sorsfordító események, melyektõl teljesen más megvilágításba kerülnek dolgaink, rájövünk, hogy mi is igazán fontos az életünkben, illetve hogy kik is vagyunk valójában. Tom Shadyac, aki olyan híres vígjátékokat rendezett, mint az Ace Ventura, a Bölcsek kövére, a Hanta Boy, a Patch Adams, vagy épp A Minden6ó, egy szerencsés kimenetelû biciklibaleset után döbbent rá arra, lehet hogy rossz úton halad, rossz úton haladunk. Mivel hamar felépült a sérüléseibõl, fogta maroknyi stábját, és körbeutazta a világot, hogy felkeressen komoly szaktekintélyeket, valamint vallási, spirituális vezetõket, hogy megkérdezze, mi is a rossz a világban, illetve mi emberek mit tehetünk, hogy jobbá, élhetõbbé tegyük azt? © filmtrailer.hu
---
picipc 2014 jún. 10. - 18:03:44
(2/3)
A listában még mindig nem szerepel Shadyac 2010-es õszinte vallomása az "I am" - "Én vagyok". A USA-ban 2011-ben bemutatott dokumentumfilmje bepillantás ad a jövõ folyamataiba. Az átalakulás és a megértés hozzá hasonlóan benned is megtörténik, mihelyst megértél rá.
10/10
briggs 2011 jan. 01. - 13:40:04 10/10
(1/3)
Nagyon jó filmeket rendezett Pl:Ace Ventura,Mindenható,stb...