Téma: Torrente 4.

8/10
King Diamond 2012 ápr. 25. - 23:50:31 8/10
(29/69)
Jó sokat kellett várni az új Torrente részre, a harmadiknál még azt is megkockáztattam, hogy lehet, nem lesz már több rész. Szerencsére tévedtem, és 7 év után itt az újabb adag Torrente és ezúttal már a mozikban, 3D-ben! Ja, és persze szinkronosan, Csuja Imre állandó hangjával, ami ezúttal is kifejezetten zseniális! Nem sokkal marad el az elõzõ részektõl, azt kell, hogy mondjam. Teljes mértékben megérte moziban megnézni!

KIS SPOILER LEHET MOSTANTÓL!!!
Egy kicsit eltér az eddigi 3 résztõl: jóval több benne az akció, de ez már a harmadik részben is megfigyelhetõ volt. Valamint sokkal több csinos nõ van benne, csöcsök, seggek mindenütt, ja, és persze Torrente.:) A szereplõk itt-ott maradtak, némelyik elõzõ részekben szerepelt tag itt is feltûnt, mondjuk engem az kicsit zavart, hogy nem ugyanabban a szerepben, mint az elõzõekben. Ezekre azért figyelhetett volna Segura. Például a harmadik részben Linarest alakító fickó itt egy sokkal gyengébb karaktert játszott, és szinte alig volt szerepe. Vagy szintén a harmadikból Sólis, ennek az elején szerepelt az esküvõn, de annyi, és nem is ugyanaz volt a szinkronja. Rengeteg jó csaj tûnt fel, meg egyéb spanyol hírességek. A poénok mit sem lankadtak az évek során, sõt, José Luis rasszistább, szexistább, mint valaha. A többi szereplõ sem rossz, hozzák a formájukat egyébként, leszámítva amit már írtam róluk. Sokat lehetett rajta nevetni, nem voltunk sokan a moziban, ami nem is baj. Még néhány jó 3D-s jelenetet is tartalmazott, ami szintén jó pont, de igazából nem ez volt a lényeg. A szinkronhangok -Csuja Imre mellett- nem rosszak, bár én Stohl András hangját nem ismertem fel, hogy õ kit szinkronizált. Segura megerõsítette, hogy lesz ötödik rész is, ami remélem, hogy legalább ilyen jó lesz, mint a ez volt.
Az elõzõ részekkel elég elfogult voltam, ahogy nézem, mindegyikre 10-est adtam, a negyedik részt is pontozhatnám 10-re, de az már nem lenne reális.
8/10
Bigpapa 2012 ápr. 24. - 09:41:03
(28/69)
Tegnap láttuk a filmet.

Nagyon csodálkoztam, hogy 3D-s a film, holott a Csatahajó, ami tényleg odabasz a látványnak, nem 3D-s. Na mindegy.Az is fura, hogy meg kell venni a szemüveget, de mondjuk 200Ft, nem nagy összeg és legalább így csak egy "paraszton" volt a szemüveg :DDD

A film tényleg sokkal gyengébb,mint az elõzõek. Spanyolul láttam az elsõ 10 percet, de Csuja nélkül élvezhetetlen. Most fürödtem Csuja hangjában. Komolyan ez a manus bármit szinkronizál (Torrente, Al Bundy,stb.) a karakterbõl istent csinál :))))
Az tény, hogy ebben volt nõi casting rendesen,mert amilyen nõket felvonultattak, kezdve a menyasszonytól kezdve az összes qrváig....le a kalappal,csak csorgott a nyálunk :))))
Nem olyan sok a poén,mint az eddigi három részben,de amikor van, az nagyon üt :)))) "A fehér házban meg egy majom ugrál.És nem takarít, õ az elnök...höh...mi jöhet még? Egy nõ? " :))))) Torrente rasszistább,mint eddig bármikor :) de imádni valóan bunkó paraszt.:DDD Mondjuk,aki ismeri, az tudja,mire ült be. Sokan csak kapkodták a fejüket, gondolom ez volt nekik az elsõ Torrente élmény. Na majd, ha megnézik az elsõt:
"Csi-csi-csillagom. Mi ez? - bambusz . -Bambusz? De hát azt a pandák zabálják. -Igen. -És én úgy nézek ki, mint egy panda? :)))))- Neeem.

SPOILER:
A csöves torrente is qrva nagy, ahogy zabál a kukából :))) na meg a lakásában az Ecuadoriak :)) hatalmas ötlet volt. A börtönben voltak iszonyat nagy poénok, de néha kicsit gagyi volt. A szaros mobilon besírtam :DDDD az ütött rendesen. - De büdös ez a telefon.- bakelitbõl van, a bakelit büdös.Fogadjunk nem ismered a bakelitet :)))
SPOIER vége

A vége nekem sem tetszett. Kifejezetten szar és csak remélni tudom, hogy lesz 5. rész, ahol Torrente újra "régi fényében ragyog" majd :))))))

7/10 a torrentékhez képest, a mai szar filmekhez viszonyítva 10/10
9/10
vuist 2012 ápr. 22. - 14:16:25 9/10
(27/69)
hát tény,hogy a Torrente filme közül talán ez volt a leggyengébb,de attól még jó volt.ami nagyon kiakasztott az a film vége:nagyon rosszul végzõdött és még az is komolytalan lett.valami "végpoént" berakhattak volna a helyére.
10/10
kisberci87 2012 ápr. 20. - 11:31:31 10/10
(26/69)
Megmondom õszintén hogy vegyes érzésekkel ültem be a moziba, mert már láttam magát a filmet spanyolul is, meg angol felirattal is, de amit Csuja Imre mûvel mint magyar hang az pótolhatatlan, szerintem spanyolul is meg kéne neki tanulni, és ott is beszélnie kéne neki Segura helyett, iszonyatosan passzol a karakterhez a hangja. Kíváncsi voltam arra is hogy 3D-s filmmé varázsolták, de azt is nagyon elkapták, egészen látványos lett a film. Amit nagyon sajnálok, és nem is értek, hogy szinte semmit nem változtattak a feliratos szövegen, de Rin-Rin nevét lefordították Csing-Csöng-ek, hát ezen kiakadtam :D
a film természetesen 10/11 :D
alig várom az 5. részt
10/10
kutip 2012 ápr. 19. - 13:07:52 10/10 Előzmény Edifelson
(25/69)
naggyon nagyy!!!:D 10/10!!!!
7/10
Edifelson 2012 ápr. 18. - 18:27:44 7/10
(24/69)
Az eddigi leggyengébb.
Dyrtyho 2012 ápr. 14. - 22:23:13
(23/69)
A harmadik rész után már épp ideje, hogy kijöjjön a 4. rész is, egyszerûen imádom a formát, amilyen beszólásai vannak, azokon mindig fetrengek a röhögéstõl, szóval kíváncsi leszek erre a 4. részre is :)
badabing 2012 ápr. 14. - 17:51:05
(22/69)
Szuperhipertitkos infóim szerint az alábbi helyeken indul (a premierhéten, azaz 19-tõl) a Mester 4. filmje:
BUDAPEST:
Aréna
Mammut
Westend
Allee
Lurdy
Puskin
VIDÉK:
Szeged CC
Pécs CC
Székeshehérvár CC
Debrecen CC
Gyõr CC
Békéscsaba Center Mozi
10/10
kisberci87 2012 ápr. 13. - 23:03:36 10/10
(21/69)
Remélem a Cinema City megvette a filmet, és nem csak Pesten fogják adni egy-két moziba, mert nekem nagyon gyanús sajnos, hogy ez lesz.
lippije 2012 ápr. 07. - 21:59:42
(20/69)
Angol felirattal láttam, a kritikusok biztosan fikázni fogják,én imádtam az elsõ részt is, ez is tetszett, és már alig várom, hogy megnézhessem Csuja Imre szinkronjával is! Torrente visszatért! Rövid írásom a filmrõl : http://www.filmkocka.hu/2012/04/torrente-4/
arigo1993 2012 ápr. 05. - 01:21:06
(18/69)
Egy munkájához nem értõ rendõrrõl szóló vígjáték,amiben most több az eredetiség.:)
Sonic8 2012 ápr. 04. - 20:52:10 Előzmény Brecker
(17/69)
Ez amugy mi akar lenni?
Brecker 2012 ápr. 02. - 02:36:16
(16/69)
Imádom az összes részt! Legjobb film!!!
mzperx666 2012 márc. 30. - 11:23:14
(15/69)
csanyi82-nek tökéletesen igaza van! Mind a 4 rész zseniális! Persze a tökéletes szinkronhang még élvezetesebbé teszi a mûveket! :)
8/10
Hellas Verona 2012 márc. 29. - 09:08:41 8/10
(14/69)
Nagyon jó volt de már várom a magyar szinkronosat !
9/10
Belmont 2012 márc. 24. - 16:37:23 9/10
(13/69)
Eredetiben is hatalmas, de persze szinkronosan lesz az igazi. Türelem, kiscsákók, még három hét. Közönségességben ez ráver az elsõ részre is, Torrente minden határon túlmenõen lealjasult, meg amilyen rücskös tahó fejek vannak benne mellette... És van mindenféle-fajta akció is bõven. :)
arigo1993 2012 márc. 18. - 01:57:04 Előzmény Meklód fia
(12/69)
Van benne valami,mivel nekünk elég változatos és jó szinkronhangjaink vannak.
Meklód fia 2012 márc. 17. - 12:17:59
(11/69)
Torrente filmek speciel pont a magyar szinkron miatt jók
fredi60 2012 márc. 17. - 10:30:59 Előzmény vuist
(10/69)
Én pl. feliratosan láttam már pár hónappal ezelõtt. :)