Dr.Mouse 2009 jan. 29. - 21:59:21 Előzmény planeta
(7/7)
:o) Nnu, én is jókor olvastam a Tiédet..
Minden esetre örülök, hogy félreértettük egymást - pláne, hogy tisztáztuk.
A teknõs, meg remélem óvatosan cipel minket.. ;-)

Üdv!
planeta 2008 máj. 11. - 10:48:48 Előzmény Dr.Mouse
(6/7)
Tényleg nem rád reagáltam, csak rossz helyrõl indítottam a hozzászólást, bocs, ha félreérthetõ volt. :) Iljusinnal kapcsolatban, elgondolkodtató, hogy szinte még a létezését is agyonhallgatták évtizedeken át...
Egyébként a Föld nem lapos, hanem felfordított mélytányér alakú, és egy óriásteknõs viszi a hátán... :D :D
Dr.Mouse 2008 ápr. 25. - 00:51:34
(5/7)
....viszont kezdek gyanakodni... hogy valami másra reflektáltál - vmi találmányokkal kapcsolatos dologra utalsz - amit töröltek?? (-)
Ha így van, írd már meg légy szíves!
Köszi.
(Lehet, hogy nem a megfelelõ rakétára tüzeltem?) :@
Akkó' bocs, bár úgy tûnik, az én nick-emre reagáltál... :o)
Dr.Mouse 2008 ápr. 25. - 00:07:37 Előzmény planeta
(4/7)
...??... ezt nekem írtad?? Miután én a Te hozzászólásodat nem vontam kétségbe, legfeljebb hozzátettem a saját véleményemet - ami ráadásul nem légbõl kapott? Thx, kedves vagy, látom figyelsz és cseppet sem vagy szûk látókörû...
Én a "bizonyíték" szót nem is használtam. (Próbálj arra reflektálni, amit elõzõleg írt valaki..)
Ami a "marhaságokat", "álneveket" stb. illeti, azokat sem tudom, mire vonatkoztatod.. Nézz utána eseményeknek, mielõtt vaktöltényekkel próbálsz nagyot durrantani. A Duna TV, Spektrum "Iljusin és Gagarin" c. dokumentum anyagit akár le is töltheted. Ezek, már mind leadták az igazi és nem egyszerû, az akkori politikai színezetektõl sem mentes sztorit - de nem akarnék olyanokat gyõzködni, akik szerint a Föld még lapos... ;o)
Jóccakát!
planeta 2008 ápr. 23. - 20:44:19 Előzmény Dr.Mouse
(3/7)
Hmm... Bizonyíték? Én is olvastam Nemere ilyen irányú találmányát, többféle álnéven is alkotott errõl is, meg sok minden egyébrõl is marhaságokat, de azért nem venném készpénznek.
Az a szomorú, hogy van, aki annak veszi...
Dr.Mouse 2008 ápr. 16. - 12:26:14
(2/7)
...pláne, ha Gagarin lett volna az elsõ ember az ûrben és nem a balesetet szenvedett - de életben maradt - Vladimir Iljusin!
Hogy a hiányos oktatás, még Gagarinnál tart, az is elég gáááz...
planeta 2008 febr. 27. - 00:48:46
(1/7)
Hmm, jellegzetesen amerikai mentalitású sorozat lehet... ezek a "fordulópontok"... (?!?!) Érdekes, 1961. (ember a világûrben) nem volt említésre érdemes a számukra - bár ha Gagarin amerikai lett volna, talán kap egy részt õ is