10/10
Ford Mustang 2011 okt. 10. - 02:15:33 10/10
(45/105)
Egyetértek, nekem is. :) mindig azt mondom, hogy a Sebhelyekig jók voltak a filmjei, de a legjobb közülük ez. :)
10/10
cellasto 2011 okt. 10. - 00:35:53 10/10
(44/105)
szerintem ennél nem csinált jobb filmet.
volt még a nico,meg az ölve vagy halva...azok sem rosszak,de nálam ez viszi az elsõ helyet a seagal filmek közt :)
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 21:39:55 10/10
(43/105)
Akkor megkönnyebbültem. :D
10/10
idõjós1010 2011 júl. 31. - 21:07:13 10/10
(42/105)
:-D Hát ezt nem is fogja a szemedre vetni senki !
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 20:46:28 10/10
(41/105)
Te tudod, én szóltam. ;)
10/10
idõjós1010 2011 júl. 31. - 19:45:41 10/10
(40/105)
Ennyire azért nem rajongok érte :-) minden héten nem nézném újra
10/10
idõjós1010 2011 júl. 31. - 19:43:55 10/10
(39/105)
Ezt nem tudtam. Jó jó tudni róla :-) köszi
10/10
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 15:47:31 10/10
(38/105)
Hát ha a film teljes hossza 83', akkor nem.
Geschichte 2011 júl. 31. - 10:06:59
(37/105)
Sziasztok!

Egyik kedvenc filmem! Ha nem láttam százszor ezt a filmet akkor egyszer sem! De ezek szerint idáig vágottan láttam! Tegnap este leadták vágatlanul! Voltak benne olyan részek amit még nem is láttam! Most tuti nem volt a filmben bele vágva!
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 00:30:48 10/10
(36/105)
Ez igaz, a Sebhelyek után kezdett hanyatlani, a Másodpercekre a haláltól c. filmjével. Utána leforgatta a Félholtat, ami aránylag jó lett, majd elindult a süllyesztõbe.
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 júl. 31. - 00:29:08 10/10 Előzmény idõjós1010
(35/105)
Akkor szerencséd van, jövõ hét péntek este tv2. :)
10/10
Hidetoshi Nakata 2011 júl. 31. - 00:10:43 10/10 Előzmény idõjós1010
(34/105)
1991-ben még nem volt B kategoriás.
klasszikus.
késõbb játszotta magát A-ból,B-be.
ezekben az idõkben szinte egy mozinak jó ómen volt pl. ez a film,azt hiszem egy megyeszékhelyen láttam moziban akkoriban, telt ház volt.
10/10
idõjós1010 2011 júl. 30. - 22:33:56 10/10
(33/105)
Steven Seagal legkomolyabb filmje.!
vannak filmek amik jók tõle, az egyik kedvencem a Félholt, de az inkább egy lazább film, ez viszont kõ kemény akció.
Seagal mint tudjuk egy B kategóriás sztár, de vannak igazán szórakoztató filmjei, és azok közül ez kiemelkedik.
csonakos 2011 júl. 30. - 22:30:25
(32/105)
Ez most vágatlan, márcsak szélesnek kell lennie...
Krájcsek 2011 júl. 30. - 17:18:43
(31/105)
Igazi zúzós-pörgõs eksön mozi.Az egyik legjobb Segal film.
A vágott retekklubbos verzió nagy ívben kerülendõ,az mehetne nyugodtan 6-os karikával is.
10/10
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 13:48:58 10/10
(30/105)
Tibag05 2011 júl. 30. - 13:08:18
(29/105)
imádom mikor írtja a férgesét!!!!!!
10/10
Ford Mustang 2011 júl. 30. - 12:31:17 10/10 Előzmény eroberter
(28/105)
Nem hiszem, mert 83'-et adnak le, szerintem az a vágott verzió.
10/10
bercesnagy 2011 júl. 30. - 12:04:42 10/10
(27/105)
Ez a kedvenc filmem Seagal-tól, a legjobb ! Tény Forsythe is kell hozzá, nagyon jól alakítja a gonoszt ! :-) 10/10
offtopic
eroberter 2011 júl. 19. - 18:51:43
(26/105)
Mint olvasom, a vágatlan változatot adják 30.-án...
Hogy bírja ki a retekklub, hogy ne vágjon bele?