Téma: Tóth János

filoszemitabéluska 2018 jan. 14. - 08:50:15
(46/86)
Ezt ilyen formában senki nem jelentette ki. Viszont elnézve Mucsi arcát, valahogy az az érzésem támad, hogy valami nagyon nincs vele rendben.
Az is igaz, hogy Alain Delonról, aki egy igazi férfiszépség volt, azt terjesztik, hogy a kegyetlensége miatt szerelték le az indokínai háborúban. Ám még sem ilyen egyszerû a történet, mert komoly állatmentõ tevékenységet folytat és van egy csomó kutyája. Lehet, hogy csak az embereket nem szereti annyira. Ez meg tökéletesen érthetõ, mert legtöbben nem is érdemlik meg.
Filmgusztália 2018 jan. 11. - 21:52:09 Előzmény filoszemitabéluska
(45/86)
Ez egy kibacott gyermeteg gondolat, h a szép emberek jók, a rondák meg rosszak.:DDD
offtopic
Filmgusztália 2018 jan. 11. - 21:51:03 Előzmény filoszemitabéluska
(44/86)
Az életem egyik legkedvencebb jelenete. Úgy tûnik imádok dagonyázni:) Dagonyázzunk kicsit:)

https://www.youtube.com/watch?v=WYaeQ7d2Urs
Quinn Mallory 2018 jan. 11. - 21:17:45
(43/86)
Tóth János hogy lehet egyidõs az anyjával?
Glacess2 2018 jan. 11. - 00:26:45
(42/86)
Jézusom! Ez a sorozat válogatott ritka ronda színészek gyülekezete! Undorító ronda mind (János, János anyja, Richárd, dr. Angyal), pláne ez a legújabb \"jövevény\", Léna, akinek a csúfsága mindent visz! Most komolyan, ennél a hatalmas ormányú nõnél nem volt jobb??? De a \"Szilvi\" se sokkal jobb. Undorító flegma, okoskodó, beképzelt buta cafka. Egyedül Valika karakterét találtam eddig szimpatikusnak.
1/10
csengõzolivagyok:) 2017 dec. 16. - 22:50:15 1/10
(41/86)
Borzasztó sorozat.
Semmirõl sem szól, nem vicces, nem érdekes, egy forintot sem ér.
filoszemitabéluska 2017 nov. 24. - 11:06:33
(40/86)
Döntsd el magad!
offtopic
Oh jajj 2017 nov. 24. - 09:42:21 Előzmény filoszemitabéluska
(39/86)
Te biztosan egy szép pofikájú, megnyerõ alak lehetsz, élõ példájként az elméleted cáfolatának. :D
gladiolus 2017 nov. 23. - 19:33:05 Előzmény filoszemitabéluska
(38/86)
Megnéztem ezért egy interjút, hogy kiderüljön. Itt egészen meglepõen más.

https://www.youtube.com/watch?v=_HMgtfUNfEY

De valószínnek tartom, hogy az interjúkban senki sem igazán önmagát adja, hanem kicsit fényezi magát.
filoszemitabéluska 2017 nov. 22. - 21:06:31
(37/86)
Ugyanez az érzésem Mucsi Zoltánnal kapcsolatban. Nem lehet valakinek ilyen arca, ha egy tiszta és jó ember. Van az a villanyszerelõs jelenete,az lehet az igazi énje: ahogy megállíthatatlanul ömlik a szájából a mocsok. Nem egy indulatkitörés levezetése káromkodással, hanem a kéjes dagonyázás a trágár szavakban. Tényleg visszataszító, kellemetlen figura lehet.
gladiolus 2017 nov. 22. - 08:40:17
(36/86)
Igen, az igaz, hogy lehet röhögni rajta. Végülis a cselekmény is megfelelõ alap. Még a Mucsi által megformált karaktereknek is van helye a magyar filmgyártásban, már aki szereti ezt a figurát. Végülis ha olyan szinten marad ez a figura, mint a Papírkutyákban az ég a mûvész jelenetnél, akkor semmi bajom vele.
Azt hiszem, inkább azzal van a gond, hogy nem csípem Mucsi Zoltánt, azt, ahogyan árad belõle a közönséges, rosszindulatú és már nem tolerálhatóan agresszív habitus.
Valahogy az az érzésem, hogy ez az ember valóban ilyen. Mindig ezt a karaktert játssza, ez pedig nem jelent sokoldalúságot, amit egy színésztõl elvárhatnánk. Szóval igen, lehet Mucsin röhögni, én is szoktam, de mint embert, nagyon nem kedvelem, és nem tartom megfelelõ példaképnek az ifjúság számára.
Bigpapa 2017 nov. 16. - 13:28:31
(35/86)
Most daráltam le egyben az összes részt eddig. Hullámzó, de azért jókat röhögtem. A temetõs jelenetet semmi sem übereli :D :D Mucsit imádom. Bozó Andrea szerintem olyan jól játszik (Valéria), az "Anyád hogy van?" felkiáltásnál már megvett :) Szilvi valóban felesleges benne, bár jó a Vivi is, csak semmi értelme fõszerepben tartani a karaktert. Kíváncsi leszek, merre fejlõdik tovább a sztori, kis sikert elérhetnének már igazán. :) Fõleg, hogy remélem, szerepelni is fogok benne, hisz májusig forog :D
kambekk 2017 szept. 15. - 01:37:23 Előzmény Rábi Rab
(34/86)
Jól érezted a váltás. A 26. résztõl mások írják - és talán rendezik is.

http://magyar.film.hu/filmhu/magazin/latogatoban-toth-janoseknal.html
Rábi Rab 2017 szept. 08. - 22:45:13 Előzmény klausschulzefan
(33/86)
Szilvit azonnal ki kéne írni abból a történetbõl. Semmit nem tesz hozzá, és teljesen értelmetlen a karaktere. Épp ezért rossz a játéka is, láthatóan a színész se tud mit kezdeni egy ilyen semmire se jó karakterrel.
Rábi Rab 2017 szept. 08. - 22:40:42
(32/86)
Lesújtó az eheti rész. Kitartóan néztem az eddigi részeket, de itt most valami nagyon megváltozott. Ha tippelnem kéne az, hogy valaki más írja a forgatókönyvet. 3 hónap kiesik a sztoriból, és mindenki úgy beszél a másikkal, mintha csak tegnap váltak volna el. Aztán emlegetnek valami Patrikot, aki a végén meg is érkezik, de basszus, ki a jó búbánatos tök az a Patrik? Huszonakárhány részen keresztül semmit sem tudunk róla, erre most õ a góré a lakásban? Ez egy hülyeség. Ki írta ezt a szart?
kambekk 2017 aug. 31. - 00:16:52
(31/86)
Mostanában úgy fest, végre beindult a történet, és nem csak az otthoni véglényeskedés megy, hanem kezd távlata lenni a témának. Sokat kellett érte szendevdni, de ha van még egy újabb évünk rá, akár még jó is lehet. Szerencsére hetente adják csak. Mert napi sorozatként erõsen érfelvágó lenne.
klausschulzefan 2017 aug. 27. - 19:39:51
(30/86)
A tizenkettedik részt ki kellett hagyjam, mert borzasztóasn idegesítõ volt a csajszinak a játéka, a teljes sorozatot õ teszi tönkre. Egyébkén jó kis marhaság, el lehet nézni, de a Szilvi karaktere kissé elviselhetetlen, túljátszott picsa. Nem értem miért kapott ekkora hangsúly a srác eddig szerelem, ha 10 részig szinte szóba sem jött....
10/10
steelprophet 2017 júl. 23. - 09:51:40 10/10
(29/86)
Engem szórakoztat. Lehet hogy kicsi az I.Q-m? Nem baj...
frenchbullie 2017 jún. 18. - 14:24:14
(28/86)
Üdv! Azt hittem, - bár tudtam, más a sztori -, hogy jó lesz a Mi kis falunk helyett, mint magyar vígjátéksorozat. De nem:-( Számomra erõltetett, nevetni nem sikerült rajta.
1/10
akosd1986 2017 jún. 17. - 16:51:51 1/10
(27/86)
ez a sorozat katasztrófa. nem is értem, hogy kinek szól, mert rohadt idegesítõ. a munkaügyek elsõ pár évada full vicces volt, a többi már gyenge, de ez b.o.r.z.a.l.o.m (<-- csupa nagy betûvel)