3/10
Blacksheep36 2009 júl. 12. - 22:23:11 3/10
(534/954)
Nem egyedül van így vele ... Vannak emberek akiknek nem tetszett ... akik konkrét filmet akarnak nézni ... EZ a film bele a vakvilágba ... Egyszerûen nincs meg, hogy milyen korosztálynak akart készülni meg ,hogy milyen mûfajú ... Vannak benne olyan elemek amik max egy disney 3D s gagyi gyerek mesében lennének megengedhetõk ... És nem egy sci - fi akcióban ...
****SPOILER****
Akkor a baromi nagy romantikus szál ami nem áll semmibõl , csak , hogy fúú milyen nehéz kimondani , hogy szeretlek ... Bazze tényleg brutálisan nehéz ... 150 percet rá kell áldozni, hogy ki lehessen nyõgni ( filmbe mondjuk több nap is , de mind1) ... Akkor az is mekkora hülyeség már mikor a gyerek megtalálja a kocka darabot ... ÉS kinek adja ? A barátnõjének ... Igen mér is ne ... Hát sokkal inkább , mint a Camaronak ami elvihetné Optimushoz ... Elején még úgy voltam vele, hogy jó van akció most még levadásszák az álcákat, de arra nem gondoltam volna , hogy a végére több tonna homok közepén vergõdnek lángok között és semmit nem lehet látni az egészbõl ... Elsõ résszel azér vessük már össze a robotokat is ... Az álcák kiském meg egyéb robotjai is normálisak voltak meg a tárgyak amik a kockától keltek életre , de it meg sárga fogú nevetgélõ robotok ... Gondolok itt pl. az ikrekre (Disney filmbe mondom tökéletesek nagyon fajinak meg minden ... DE IDE?) meg arra a kis távirányítós kocsira ... Má egyszerûen nem is igazán tudok mit írni... Nem is akarok ráá emlékezni ...
offtopic
wukovsky 2009 júl. 12. - 22:04:40
(533/954)
És számos filmnél van, hogy a folytatás még jobb.

Halálos fegyver

Terminátor

Ocean's Eleven, Twenty

Robotzsaru

Sajnos a Starwars-t nem tudom mondani, mert azt több részesre tervezték, habár úgy tudom a transformers-t is, úgyhogy akkor star wars és gyürük ura

mindkettõben, ahogyan a haladtunk elõre a cselekményben, úgy lett egyre látványosabb, és izgalmasabb a történet is.

Itt a látványra nagyon megpróbáltak rámanni, nagyobb és több gép, de a történet, az nagyon gyér lett. Az elsõ az egy makullátlan rész lett, de a második az már hagy némi kivánni valót.


És itt nem arról van szó, hogy rossz a film, csak közel sem olyan jó, mint amilyen rekordokat döntöget :$


Tehát a harmadik részre össze kell magukat kapniuk, mert jó jó, vannak akik kevéssel is beérik, úgy tünik egyre többen, de azért nem mindenki, sõt elég sokan nem, csak nem adnak hangot annyira magukról
10/10
Cullangka 2009 júl. 12. - 20:05:32 10/10
(532/954)
hát sztem igen! ha rossz lenne hogy döntené emg? akkor nem nézné meg senki! mert az sztem semmi ha valaki azért emgnézi mert látta az 1et! de ha neki teccett terjeszti elmegy még1x és ajánlja másnak is!
10/10
xzibit2009 2009 júl. 12. - 16:06:54 10/10
(531/954)
S ki a fene mondta neked, hogy imdb.hu???
Nyilávn a .com-ra gondoltam!!!

Látom nem bírod felfogni, hogy az senkit sem érdekel, hogy neked, meg még pár embernek nem tetszett a film. A lényeg:
A többségnek igen is tetszett és élvezte!!!!

Mellesleg még 1 észrevétel:
Ha nem vetted volna észre akkor elég sok filmnél van az, hogy az elsõ rész nagyon jó, s a folytatások, mint ha ott se lennének!

"10-20 perc után a látvány már nem köt le tovább"
Ez megint csak RÁD van kihegyezve!! Elég érdekes!!

Én meg továbbra is tartom: Mindenkinek más az ízlése!!!!!!
offtopic
wukovsky 2009 júl. 12. - 13:29:30
(530/954)
Az IMDB ugyan az, mint ez, ha még nem vetted észre


www.imdb.hu mire jutsz el ezen a címen, hát ide kis pajtás :D


Csak a .com az egy globális, ami nagyjából ugyan azt adja, mint ez az oldal, hiteltelen :D

Idõközben megnéztem az elsõ részt, hát ott is csak az anyján meg az apján tudok kifakadni, nekem nem viccesek :$

De a robotok százszor értelmesebbek, jobban be vannak mutatva a fõ karakterek, és a cselekmény is egy kicsit értelmesebb, mármint jobban van vezetve a vonal, a védelmi miniszter, aztána hetes szektor, kicsit jobban megcsinálták.

ebben a részben abszolut csak a látványra akartak menni, de azzal tényleg az a baj, hogy 10-20 perc után a látvány már nem köt le tovább, ha nincs benne egy értelmes történet, meg szereplõk :D

És továbbra is tartom hogy a szöszi doktor csajszi jobban ott van a toppon :$
10/10
xzibit2009 2009 júl. 12. - 12:43:34 10/10
(529/954)
figyi akkor ajánlom figyelmedbe a imdb.com-ot, ahol már sokkal többen szavaznak (10-20-100ezren is). Az már mérvadóbb!

Bár ez nem is lenne olyan rossz ötlet, hogy film végeztével mindenki szavazna! Engem is érdekelne egy ilyen kimutatás egy-egy filmrõl!
offtopic
wukovsky 2009 júl. 12. - 11:25:38
(528/954)
Erre csak azt tudom mondani, ha Isten nem akarná, hogy megnyírjuk öket, nem csinált volna belölük birkát!!!!

Engem nem érdekel a szavazás állása, mert az nem egy objektív dolog. Ha minden moziban minden karfán lenne egy szavazó gomb, és addig nem állhatnál fel a székedbõl, amíg nem szavaztál a filmra, addig azt mondom, hogy igen, adok a pontszámra, de amíg bárki új reggel szavazhat akár 10-20-100szor is, addig ez nem egy mérvadó dolog!!!!!!!!!!!

És az ilyen pár hozzá szólásos emberkék sohasem mérvadóak, mint itt is vannak páran, Õk csak a gerilla hadjárat részei :P
offtopic
wukovsky 2009 júl. 12. - 11:23:04
(527/954)
Azért van, mert sokan rászaladtak a jégre, mert az elsõ rész nagyon nagyon jó volt, és azt hittük, hogy olyan lesz ez, mint a T1 T2, hogy megcsinálják a lehetetlent, és a halálosztónál 100 szor jobb ítéletnapot csinálnak, de nem ez történt, hanem a halálosztónál 5ször olyan gyengébb gépek lázadását kaptunk. Ahogyan a címben is van, lázadás :D


És mindenki elmegy a moziba megnézni, mert abban reménykedik, hogy a többiek hülyék, és csak nekik nem tetszett nekem fog, ettõl még tényleg nem lesz jó egy film.

Egy film attól jó szerintem, hogy tetszett nekem, mármint a saját értékrendem szerint akkor jó. Soha nem érdekelt, hogy mennyi bevételt produkált, vagy hogy mások mit mondanak rá.


Az olyan üres embereket sohasem értettem, akik azzal pedálodznak, hogy ennyi meg annyi bevételt csinált.

Légszíves emelj ki olyan monentumokat, amik alapján szerintem minden idõk egyik legjobb 2009-es filmje a TF2. Én tudok olyan momentumokat kiemelni, amik alapján nem az!!!!!!!!!!!!!!!!!
offtopic
hErO 2009 júl. 12. - 10:52:31
(526/954)
Attól lesz jó egy film, hogy bevételi rekordot dönt?
10/10
Cullangka 2009 júl. 12. - 10:35:28 10/10
(525/954)
ha ilyen borzalmas lenne, nem lenne több 100 milliós bevétele... szar film szart sem kap, ez meg rekordokat fog dönteni!!!
10/10
xzibit2009 2009 júl. 12. - 10:31:13 10/10
(524/954)
Megmondtam: !!!!

Valakinek tetszett, valakinek nem!!
Nézd meg a szavazatok állását és vond le a következtetést!
offtopic
wukovsky 2009 júl. 12. - 10:05:25
(523/954)
Hát azért a magyar mozinézõk elenyészõ része ad hangot itt vélemyének, és az itt hozzá szólok jó része kamu reg, és gerrila kampány a film mellett.


Az ikrek a kis gyerek számára viccesek voltak, nekem atom gáz.


Az érettebbeknek Jetfire volt vicces, mert Õ vicces és humoros volt, nem csak szimplán egy idióta, amin a 6 éves gyerekek tudnak kacarászni :$
10/10
xzibit2009 2009 júl. 12. - 08:48:28 10/10 Előzmény wukovsky
(522/954)
Ugyan miért???

Az ikrek is jók voltak!!! poénosak, jók.

Ha jobban tudnál értelmezni, akkor látnád, hogy a legtöbb hozzászólónak tetszett a film, és csak pár emberke van, aki szapulja!! :D :D
offtopic
wukovsky 2009 júl. 11. - 23:49:58
(521/954)
Szerintem neked ezért fizetnek, és az utánad hozzá szólónak is.

Az elõtted hozzá szólónak viszont sok mindenben igaza van. Az elsõ rész robotjai nagyon jók voltak, de az ikrek azok katasztrófális bukás számomra :(


Ha nincs Jetfire, akkor .... Jetfire a TF2 márkusza, Õ vitte volna a hátán a filmet, ha többet szerepel.


Ami még negatívum, az elsõ részben a katonai egység is jóval normálisabb és több szerephez jut, itt viszont csak úgy vannak :$
10/10
Andinella 2009 júl. 11. - 18:31:39 10/10
(520/954)
HA jellemeznem kéne a filmet, akkor csak ennyit írnék:mindent vívõs.
Igen jól érzékeltették benne,hogy mi lenne az emberiség feladata..ezen képzeletbeli robotok kitartásából, hitébõl, önzetlenségébõl tanulhatna mindenki.
Nézzétek meg!
10/10
xzibit2009 2009 júl. 11. - 15:40:22 10/10
(519/954)
talán azért mert JÓÓÓÓÓÓ volt!!
Pár emberke nem tudom miért fanyalog??
A többségnek tetszett!!

Ez sok minden filmre ráhúzható, hogy sokan nem értik, hogy mit szeretnek benne sokan! ENNYI!
3/10
Blacksheep36 2009 júl. 11. - 15:25:05 3/10
(518/954)
Jézuuus ... Hogy bír ennek 8,4 es értékelése lenni ? Hát milyen filmet néztek akik ilyen magasra szavazták ... Mutassák már meg nekem is , mert szeretnék egy jó filmet látni ...
3/10
offtopic
Blacksheep36 2009 júl. 11. - 15:22:57 3/10
(517/954)
Micheal Bay kezébe kellene szikszallagozni egy kézigránátot , hogy megcsinálhassa utolsó robbanását ... Nem értem hogy tudta ennyire elb*szni ezt a filmet ...
Egyszerûen ezt már nem bírom a nézhetõ kategóriába rakni ... Egyszerûen ez 1 sz*r ... Én egy jó filmet vártam mikor kifizettem a mozijegyem , de csúnyán ráb*sztam ... Komolyan ez olyan mint amikor sp. ban Stanék beülnek a passióra és utána vissza szerzik Mal Gbisontól a jegyük árát az meg tiszta hülye ...
Nem állítom azt , hogy nem volt munka a filmben meg jó részek egyáltalán nem voltak benne , de egyszerûen nem volt elég jó rész ... meg most akkor ez mi volt ? Romantikus film ? Akció film ? Dráma ? Fantasy ? Sci - fi ?
***SPOILER***
Meg a robotoknak minek kellet emberre hasonlítani ? Mér volt egyes robotoknak foguk ? Hát mit esznek vele ? Meg mit lélegeztek be ? Mitõl fújtak gõzt a "szájuknál" a hidegben ? Meg az is nehogy már , hogy a világûrön átbírnak repülni gond nélkül olyan fémbõl vannak , hogy nem lesz semmi bajuk mikor a légtérben meggyulladnak , de azér elrozsdásodni elbírnak ...
Meg csomó lopás volt benne a párduc szerû álca az olyan mint a Vörös bolygó s robot , Akkor az a k*rva olyan volt mint a Terminátor 3as csaj , Meg amikor belement a gyerek be az a cucc az meg Mátrix ...***SPOILER VÉGE***
Csúnyán elb*szták olyan hülyeségekkel amik nem kellettek volna bele ... Felét ezeknek a sz*roknak kiszedik , máris jobb ... Akinek tetszett az tényleg csak a szépre ás a jóra tudnak emlékezni , mert azért tényleg volt benne pár jó rész , hogyha azokból állt volna a film vagy legalább hasonló minõségû jelenetekbõl akkor megis adnám rá 10/8-9 et DE NEM ÍGY VOLT !!! 10/3
5/10
Zempy 2009 júl. 10. - 18:34:25 5/10
(516/954)
Figyelj, azt vártam, hogy megtöltik élettel és csupa jó ötlettel azt a semmit, amirõl tudtam! Meg hogy brutálisan látványos lesz! De nem így történt! Ennyi! Nem akarok én sírni, de nem fogom dicsérni, amikor nagyon gyenge lett! :)
10/10
xzibit2009 2009 júl. 10. - 10:03:12 10/10
(515/954)
jó film volt az 1es is és ez is és kész!
Akinek nem tetszett = pech, akinek meg tetszett az meg várja a 3ast!