offtopic
wukovsky 2009 júl. 27. - 19:00:35 Előzmény Motorman81
(633/953)
Nem tudom, hogy ez idézet vagy saját, de nagyon nagyon találló :D
Motorman81 2009 júl. 26. - 22:25:43
(632/953)
Vígjátéknak túl látványos, akciófilmnek túl együgyü. Mesefilmnek még elmegy...
offtopic
wukovsky 2009 júl. 26. - 21:03:30
(631/953)
Mi az hogy mese? :$ Ez nagyon is valóságos, csak hogy eltitkolják, azt választották, hogy viccelünk, viccelünk, aztán mégis :D Ez csak egy átverés, hogy azt hidd, hogy a transformerek nem léteznek, közben pedig itt vannak közöttünk :D Még keresnek is rajta :D
offtopic
wukovsky 2009 júl. 26. - 19:03:34
(630/953)
De érdemel, hiszen a szerelmi szál volt a legkomolyabb a történetben, és az is volt a legkomolyabban elcseszve :D

Ahogy az elsõben, nem bántam meg, hogy beszálltam melléd, aztán felköti ûrdongót a trailler-re, és nyomnak egy zürüch-õt, és a végén nagy összeborulás a kocsi motorháztetején, és nézik a csillagokat, ha jól emlékszem, nos ilyen kezdettel a nyár végére elég szépet lehetett volna haladni, ehhez képest ugyan ezen a szinten voltak :$
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 26. - 15:08:48 9/10
(629/953)
... nem ez volt az alap kérdés. csak már valahogy elferdült a lényeg. azt írtad hogy nem szexeltek egész nyáron. no mindegy, igazából nem nagyon érdekel a téma, csak ha már lefigyelmetleneztél akkor gondolom rávilágítok erre a kis mellésiklásra :P ;) (de tényleg nem érdemel már több szót a téma, ugyhogy részemrõl be is fejeztem)
offtopic
wukovsky 2009 júl. 26. - 14:47:35
(628/953)
Nincs meghatározva konkrétan, hogy mi is az a szex. Gondoljunk csak a vágy villamosára, amikor Marlon Brando, hogy is mondjam csak, félmeztelenül jelent meg, és egycsapásra férfi szexszimbolum lett, mert akkoriban Johnny Weissmüller-en kivül senki nem mutogatta még a testét, és korszak alkotó, erkölcs rombóló alkotásnak számított. Szóval ha az 1940-50 évek erkölcsével szemléljük a filmet, akkor bezony bezony az a jelenet, amikor Mikela megjön motoron, és leveszi a kis börnadrágját, úgy is értelmezhetjük, hogy szexnek számított már :D


Egyébként egy másik hozzá szólásra válaszolva, magadból indulj ki, ha valakivel már elmélyült testi kontaktusba kerültél, és elbúcsúzol Tõle hosszú idõre, akkor azt nem így teszed meg.

Ha már itt tartunk, akkor Armageddon, Liv Tyler, és Ben Affleck a rakétakilövõ állomáson elmélyülten búcsúzott el egymástól. Ennyi!!!!!!!!
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 26. - 12:05:22 9/10
(627/953)
jézus! miért? gondolod hogy az elutazás délelõttjén még a szülõkkel való búcsúzkodás és a cuccösszepakolás közben egy kis ungabunga is kellett volna? mert szerinted ha aznap nincs szex akkor már nem is kapcsolat a kapcsolat? amúgy korábban azt írtad hogy egész nyáron nem szexeltek. nem hinném hogy nem figyeltem eléggé, de erre utalóan semmi egyértelmû infó nem volt, sõt anyuka még poénkodott is hogy a kisfia már nem szûz.
offtopic
wukovsky 2009 júl. 26. - 02:50:45 Előzmény Marcipáncica_
(626/953)
Hát nekem meg így jött le. Ha egy nyarat együtt vagyok egy lánnyal, akkor az a minimum, hogy amikor elmegyek egyetemre, és minimum jó pár hónapig nem fogom látni, érezni az illatát, tapintani a testét, izlelni az ajkát. Nos akkor én, úgy hogy egy nyarat már együtt voltunk, nos akkor én úgy búcsúznék, hogy átölelem, megcsókolom, majd csak ölelem, majd megint csókolom, és ezt váltogatnám vagy 15 percen át. Nem pedig annyi, hogy szia most megyek. Jah talán volt egy puszi, de az is arcra :D

Eléggé nem figyeltél !!!!!!
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 25. - 20:33:03 9/10 Előzmény wukovsky
(625/953)
egy egész nyarat együtt voltak és semmi testi kontaktus?
ezt mibõl gondolod? nekem nem így jött le. vagy csak nem figyeltem?
10/10
Cullangka 2009 júl. 25. - 20:28:08 10/10 Előzmény Illumination
(624/953)
melyik az elsõ?:) csak nem az 1?:))
10/10
Cullangka 2009 júl. 25. - 20:27:30 10/10
(623/953)
az oldal egy nagy semmi amit ide írtál abból 2 nincs fent! én ugy pár napja próbáltam ki! a betöltés ftp-n vagy 2 óra, és nem valami nagy a felhozatal...
1/10
Illumination 2009 júl. 25. - 16:11:11 1/10
(622/953)
Életem második legrosszabb filmje.
offtopic
wukovsky 2009 júl. 25. - 07:28:18
(621/953)
Vázolnád, hogy szerinted melyik része a zseniális ? :$

Arra gondolsz, hogy a vágások pont akkor történtek, amikor kellett, az ellenségek pont akkor léptek színre, amikor az izgalom a tetõfokára hágott, vagy mire gondoltál, amikor a friss, és egy hozzászólásos regisztrációddal vélemény alkottál ?:$
10/10
Jomba9 2009 júl. 25. - 01:41:58 10/10 Előzmény wukovsky
(620/953)
zseniális film 10/10
offtopic
wukovsky 2009 júl. 24. - 20:01:00
(619/953)
Az ikrek a 6-8 éves generációnak készültek, és akinek 20 évesen tetszettek, nos sajnálatos módon az azt jelenti, hogy szellemi és értelmi szintjük egy elsõs kisgyerekét éri el :)

Az elsõ rész csoda szép romantikus szála, hogy örülök, hogy akkor beszáltam a kocsidba, és nem bántam meg, az itt egy kicsit el lett rontva. Egy egész nyarat együtt voltak, és semmi testi kontaktus, egy ölelés, egy csók, semmi. Ez azért elég gáz volt. Kicsit túl vissza fogott volt a kapcsoalt, nem azt akarom mondani, hogy amerikai pitét akarok, mindenki midnenkivel mindig, de azért egy kicsit reálisabban. 18 évesen dúlnak a hormonok, és még csak meg sem pacskolja azt a formás kis popsiját. Na itt bukott abszolut a film az én szememben :$ Aztán megtetézték az Sz betüs szóvel, meg a befüfezett anyjával :$


Jetfire és Seven kapitány tudott csak menteni valamit rajta, ha Õk nincsenek, 0 a film
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 24. - 19:29:28 9/10
(618/953)
doktor néni? :D
hát Te meg milyen filmet néztél? :DD
na viccet félretéve tényleg helyes csajszi volt.
a 2-ban már teljes váll/mell szélességgel a barnák uralják a vásznat.
megjegyzem a 2. részre kicsit elszaldt vele a ló, a kinézet meg ez a hülye sz-betûs szavas nyüglõdés... brrr... kár. ebben a dologban meg a pár gagyi poénban tök igazat adok a kritikusoknak. (pl. nekem az ikrek szövegei egyáltalán nem jöttek be)
offtopic
wukovsky 2009 júl. 24. - 19:25:23
(617/953)
Én nagyon hiányoltam is a kis doktor nénit, és ezt más szóvá is tettem, mert nekem az elsõ részben jobban bejött, mint Megan. Neki nem kellett annyit mutatni, mésig sokkal szexibb volt, pont azért mert csak néha néha láttuk, hogy milyen csodaszép alakja van, és a legfontosabb az arc és a szem, ami nekem jobban tetszett :$
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 24. - 19:20:03 9/10
(616/953)
amúgy az elsõbõl jól elsuvasztották a kis szöszi csajszit!
fõszereplõ hölgyeményünk szája pedig tényleg csöppet megizmosodott az idõ elteltével. kár hogy rám nem hat így az idõ múlása, maradok vonalszájú. :P
9/10
Marcipáncica_ 2009 júl. 24. - 19:17:41 9/10
(615/953)
ebben biztos vagyok!! :DDDDDDDDDD
amúgy gondolkodtam ezen, és arra jutottam hogy valószínûleg az elsõ igazi transformeres élmények a meghatározók. én a moziban ha tudtam volna, tuti hanyattestem volna akkor amikor az elsõ 1-2 átváltozást láttam (ugyi a 2.részben). (még szerencse hogy ott volt mögöttem a támla :P) az elsõ részben pl. nagyon ütõs volt amikor földet értek az autobotok, és bemutatkoztak fõhõseinknek. elképzelhetõ hogy ha idõrendileg helyes sorrendben látom õket akkor az lenne a favorit. de hát nem így lett. ezt elbacctam, így itt ragadtam a nyakatokon örök ellenkezõnek :PPPP
offtopic
wukovsky 2009 júl. 24. - 19:12:08 Előzmény Marcipáncica_
(614/953)
A hiba ott van, hogy elõször a másodikat nézted, és csak utána az elsõt, ha vissza tudnál menni az idõben, és valahogy megakadályozni, hogy az ottani éned megnézze a másodikat, illetve ne akkor nézze meg, hanem elõbb menjel el egy tékába, vegye ki az elsõt, és csak utána nézze meg a másodikat, akkor ebbe az elternatív idõsíkba került másik éned, lehet úgyanígy gondolkozna, mint mi, akik azt mondjuk, a második rész elég gyatra lett :D