Téma: Transformers

AVentura 2008 jan. 15. - 19:10:38
(171/591)
Véleményem szerint a film nagyon jó!!!Mindenki csak fikázza,nem az Oscart kell nézni ebben a filmben, ez a film egyenlõ a szórakozással...megnéztem már vagy 15x és legalább ugyanennyiszer megfogom nézni!Nektek minden szar?Mit szerettek ti?Istenem....nagyon sajnállak titeket...
leopard26 2008 jan. 09. - 16:24:08 Előzmény Jonny
(170/591)
Végre nem cseszték el a neveket mint az x-man-ben!mindenkit úgy hívnak ahogy kell,de azért kivánci leszek a második részre.A film viszonylag jó.ahoz képest mondom hogy tizen xy éve transformers fun vagyok!A szinkron gyalázat,veri a 300 iszonyatos szinkronát!ezentúl mindent csak angolul érdemes megnézni.Mondjuk a filmben nem értettem mik azok a hirtelen napszak változások,de biztos megvolt az oka
10/10
Jonny 2008 jan. 05. - 23:25:53 10/10
(169/591)
Tartalma nincs túl sok de nagyon látványos film.
10/10
Jonny 2008 jan. 05. - 23:24:45 10/10 Előzmény Asys
(168/591)
Egyetértek. Én is eredetileg angolul láttam, negyon tetszett, de amikor megszereztem magyarul... Nem tudtam végignézni, teljese valami ovodás gyerekeknek készült mese hangulatú lett. Borzasztó a magyar szinkron.
Asys 2008 jan. 05. - 16:33:40
(167/591)
A magyar szinkron kegyetlen nagy hulladék lett...Eredeti hanggal 10szer jobb!
5/10
zee944 2008 jan. 05. - 14:04:39 5/10
(166/591)
Mi a fenét tudtok errõl a filmrõl ennyit vitatkozni?
Ez a mozi 100% popcorn. Rágógumi a szemnek. A sztori meg a dialógusok... ugyan már. Ez nem errõl szól. Értéktelen, de aki agykikapcsolós, színes-szagos szórakoztatásra vágyik, annak tökéletesen megteszi.
8/10
Vrahno 2008 jan. 04. - 19:28:32 8/10 Előzmény tzseni
(165/591)
Látok értelmet a felhozott kérdéseidben; nemrég máshol is olvastam egy vitában, hogy ha a régi speciális effektekre hagyatkozó, gyermeteg cselekményû filmeket olyan nagyra becsülik sokan, akkor ezt miért nem tudják megemészteni. Mások meg éppen a miatt akadtak ki, hogy épp túl kevés volt a CG robot... De tovább most nem akarok elmerülni az elmélkedésben, meg hogy most akkor kinek van inkább igaza.



Na, a szinkron. Jaj, mindig visszakanyarodok rá, de egyszerûen olyan borzadalom, hogy kénytelen vagyok. A végén már mintha mindent elsõ nekifutásra rögzítettek volna, és arra se vették a fáradtságot, hogy kijavítsák a hibákat. Az meg már tényleg siralmas, hogy egyes szereplõk csak úgy tátognak, mert nem vették észre, hogy beszélniük kéne...
10/10
tzseni 2008 jan. 02. - 19:53:07 10/10
(164/591)
Azért kíváncsi vagyok, hogy ki hogyan képzeli el ezt a filmet effektek nélkül!! Pontosítok: kevés effekttel!! Vagy még pontosabban: kevesebb effekttel!!
Király lett volna, ha árnyalakok harcoltak volna egymás ellen a sötét éjszakába!! Az felpörgetett volna tutira!!:D
A végén visszatérünk a gyurmás makettes korszakhoz!! Vagy még jobb!! Régi transformers-es bábukkal kellett volna eljátszani a történetet!! És nincs effekt!!:D

Gyerekeket célozza leginkább?? Miért, kiket célozzon?? Így is hányan nézték meg?? Akit nem érdekel, az nem nézi meg!! Akinek az elsõ rész nem tetszett, nem nézi meg a folytatást!!
Egyszerû a történet, mint a filmnek a története!!:D

Megjegyzem: ehhez a filmhez bûn volt ilyen szinkront csinálni!! És sajnos mégcsak nem is magukkal a szinkronszínésszekkel volt baj, hanem a hangok kiosztásával!! Egy-két karakterhez sokkal jobb hangot lehetett volna válogatni!! És még annyira sem voltak képesek, hogy a robotok hangját ne szimpla emberi hanggal adják vissza, ez elkeserítõ!! Még annyi sem történt, hogy kicsit rekedtesebbre vegyék, vagy torzítsanak a hangokon!!
8/10
Vrahno 2007 dec. 21. - 19:01:59 8/10 Előzmény skillet
(163/591)
Pedig más nagy filmekhez képest bizony kevés lébõl emelkedett ki.
pite40 2007 dec. 20. - 19:39:18 Előzmény skillet
(162/591)
Egyet értek veled nem valami nagy duranás ,de csak tényleg egyszer!!!!
6/10
skillet 2007 dec. 18. - 22:14:36 6/10
(161/591)
effekt hegyek. szuper is, nem is kicsit. üt borít. de csakis effekt témában. a történet gyengus, a színészek alakítása nem különben. gyerekeknek tuti befutó. de nekik nagyon. lehetett benne nem kis lóvé, az látszik rajta. 1x meg lehet nézni...
Lery 2007 dec. 17. - 22:36:39
(160/591)
hát ez roppant gyenge volt, szerintem.. nálam a "látványos filmek" kategória bezárult a jurassic park 2-vel, már a 3-tól is rosszul voltam, de az ilyen mennyiségû speciális effekt már tényleg túlzás. vacak>(
shoc 2007 dec. 17. - 09:20:34
(159/591)
lehet hogy ostoba vagyok, de szeretném néhány szóval illetni a filmet hogy a fórum kedves olvasói minél több véleménybõl "gazdálkodhassanak".

nem kedvelem a transformer figurákat,
így amikor meghallottam hogy egy adaptáció kerül
igencsak gúnyos mosolyra fordulta szám:
a transformer ötlet, és a sztori dialógusai az öt-hét éves
fiúk csoportját célozza meg, és el nem tudtam képzelni
hogy komoly pénzt fektet be valaki egy olyan vállalkozásba
aminek ilyen - viszonylag - "kevés" számú közönsége lesz.

a moziban kihagytam, de a kölcsönzõbõl kivettem a filmet.
el kell mondjam tényleg sajnálom hogy megöregedtem és nem vagyok
már ötéves kisfiú. ez a film nem nekem való, de örülnék ha az én
korosztályomnak is összehozna valaki egy ilyen
szinvonalú alkotást, ugyanis ez a mozi a maga nemében kiváló,
és céljait szinte maradéktalanul teljesíti. egy alsós gyerek szerintem bevizelt
az örömtõl hogy kedvenc figuráit ilyen szinvonalban, attraktív fotózással,
(néha már túl) lendületes ritmusban láthatja vissza.
hamika2 2007 dec. 09. - 13:51:46
(158/591)
1* meglehet nézni vasárnapi matinénak,gyermeteg mesefilmecske ovisoknak.
desert 2007 dec. 08. - 16:48:10
(157/591)
Maddox!

Mielõtt mindenki lefi****ná, szerintem próbálja megsasolni angolul. Szinkronosan nézni egy ilyen filmet bûn, úgy egyébként minden angol hangsávos filmet bûn szinkronosan nézni, de ezt fõleg.
Lehet, nincs igazam, de nem kizárt, hogy, kicsit több tapasztalat után lenne érdemes fújjolni, nem a sz*r magyar szinkron után...
9/10
grubesa 2007 dec. 06. - 13:38:50 9/10
(156/591)
Hááát...
Nem csodálom, hogy Megan Fox képe itt van középen....
10/10
Zsütz 2007 dec. 05. - 20:59:46 10/10
(155/591)
Úgy tûnik, S. Spielberg szükségesnek tartja a medencébõl-kilépést. XD De legalábbis a medecézést. Aki látta a Jurassic Parkot, annak nem kell magyaráznom. Kebn jó film lehet. Látványos, kellemes. Persze nem oscarra érdemes, de élvezhetõ.
9/10
grubesa 2007 dec. 05. - 12:39:33 9/10
(154/591)
Hi!
Nekem tetszett a film!
Sokan nem is nagyon akarják megnézni: azok a kis szar hajtogatható Hasbro figurák...
De a film pedig jó.
Látványos, pörgõs...
Két dolog nem tetszett benne:
- pár hülye humort kivennék (pl robothugyi), minek bele, lehetne izgibb, komolyabb
- a film fõszereplõ srácát néha úgy pofánvágtam volna, annyira hülyegyerek
8/10
Vrahno 2007 dec. 05. - 10:46:42 8/10
(153/591)
Aha. Nos, most, hogy én is láttam, ill. hallottam, egyek kell, hogy értsek. Míg a film nagy részében úgy éreztem, a szinkron elég generikus, TV minõségû, az alakváltók szövegét gyalázatosan elsalakozták. Tomboló egyetlen mondatát, Üstökös egyetlen két mondatát, Megatron... meg úgy, ahogy van, szörnyû. Amint megtudtam, hogy ki lesz a hangja, rögtön félni kezdtem. De hát, ott van szerencsére az eredeti hangsáv is. Meg a cseh, de az engem nem izgat.
dtm 2007 dec. 02. - 23:32:19
(152/591)
Egyszerûen nem tudom megérteni a 3-ból 3 negatív kritikát, ami a Transformers adatlapjához tartozik. A hozzászólásokat nem olvastam el, de talán nem baj. Vagy talán késõbb...
Nem értem, miért kell szinte ugyanolyan szemmel nézni egy Transformers-t, mint mondjuk egy Ben Hurt. Vagy akármilyen korunkbeli oszkárnyertes drámát. A Transformers egy filmélmény. Olyan, amilyennek lennie kell: látványos, szórakoztató, hatásvadász, hatásos. Ez így volt tökéletes. És én kérek elnézést azoktól, akik nem tudták elviselni, hogy hugyozott a robot. Nagyon jó film!