Téma: Trója

ver_krisz 2008 aug. 10. - 19:03:07
(182/482)
Ez a fotó tényleg valódi? Vagy csak egy manipulált kép?
ikoo 2008 aug. 10. - 13:03:38
(181/482)
Jó film volt sztem is.
bree-gee 2008 aug. 10. - 12:41:53
(180/482)
Hát, jó volt, bár valamiért nem ragadt meg bennem annyira.:)Hú de régen láttam.
Viszont ezt a klippet/számot imádom:
http://www.youtube.com/watch?v=9FAazfFe_pU
efes 2008 jún. 17. - 21:15:37 Előzmény Verus999
(179/482)
Értem én, de azért te is érted, remélem, a szóhasználat fonák voltát..:))
3/10
Verus999 2008 jún. 13. - 13:04:12 3/10 Előzmény efes
(178/482)
Azért írtam, h sikerfilm, mivel az egész filmet a sikerre alapozták. Mármint csak arra gondoltak a készítése közben, h mlyen nagy siker lesz, hiszen nagyon jó történet. Igen, jó történet, ha jól csinálják meg. Sikerfilm lett volna, h nem folyamatosan arra gondolnak és nem csak a látványra összpontosítanak. Szerintem. Nekem ez jött át.
1/10
Zempy 2008 jún. 12. - 14:54:42 1/10
(177/482)
Szerintem nem az a baj, hogy eltért a valószínûsített tényektõl. Mert jogos, hogy semmi nem biztos. Sokkal zavaróbb a szellemisége, az egész feeling, amit áraszt. Illett volna az Íliász nyomdokain jobban haladni, legalább éreztetni, hogy tiszteletben tartják a mûvet, hogy ez az alapja mindennek (szinte). "Európaibbnak" kellett volna lennie, mégiscsak ez a bölcsõje ennek a kultúrának. Mit ki nem lehetett volna hozni ilyen alapanyagból... Talán nem a pankrátorból lett forgatókönyvírót kellett volna ilyen volumenû feladattal megbíznia az ugyancsak béna rendezõnek. Ehelyett... kidolgozatlan idétlen karakterek, bárgyú szövegek, rettenetes színészi teljesítmény- miért kellett mindent a látványnak alárendelni? Nem is folytatom, már így is túl sok lehúzó hozzászólást írtam ehhez a középkategóriás produktumhoz.
efes 2008 jún. 04. - 11:21:19
(176/482)
Azért ez a negatívként értelmezendõ jelzõ, hogy "abszolút hollywoodi sikerfilm" sem semmi....:D
3/10
Verus999 2008 jún. 04. - 10:44:51 3/10
(175/482)
Nekem abszolút nem tetszett a film. Teljesen Hollywood-i sikerfilm. Már ha mondható sikeresnek. A színészi alakítások sem kiemelkedõek és a történetet és sok helyen átvariálták. A régi felvétel nekem sokkal jobban tetszett.
moksa 2008 máj. 20. - 21:46:16
(174/482)
Kedvelem Pittet, de ezt a fõszerepet nem rá bíztam volna. Számomra kifejezetten komikus a szõkeségével és a mesterségesen felpumpált izmaival. Nem állt jól neki ez a szerep- véleményem szerint.
elaci 2008 máj. 19. - 16:05:53
(173/482)
A Youtube-on nézegettem néhány összeállítást filmes bakikról, fantasztikus milyen sok van belõlük. A moziban mégsem vesszük észre, csak a legdurvábbakat.
elaci 2008 máj. 19. - 15:59:16
(172/482)
Az egy hamisított kép a filmbõl amit láttam valahol, vagy igaz, hogy egyszer látszódik egy repülõgép?
evykeee 2008 ápr. 22. - 17:20:31
(171/482)
nekem nagyon etszett a film,sok jó szinész volt benne és jó volt a szereposztás,ha más szinészek szerepeltek volna benne akkor lehet hogy nem tetszett volna ennyire!Ez igy volt jó ahogy volt
nemszilaj88 2008 ápr. 05. - 23:13:04
(170/482)
***moderálva***

A film csak egyszer nézhetõ meg többször nem nézem meg.
Ony 2008 márc. 07. - 18:50:48 Előzmény Zempy
(169/482)
Csókollak :D ez jó, de inkább ne :D amugy erre nem tudok mit mondani ( és erre ha neked jól esik , gondold azt hogy biztos hülye kis buta lány vagyok, bocsánat hogy nem tudtam az ellenkezõjét mutatni) .
De valahogy az a békés vélemény kinyilvánításod az kicsit erõltetett. Úgy értem nekem érzõdik az írásodból (és annak mennyiségébõl, de bocsánat ezis biztos egy téves megfigyelés volt, mivel mit tudhatok én :)) hogy felvagy háborodva . De komolyan. Elolvastam miket írtál engem nem gyõtött meg és ennyivel ez a téma legyen tényleg letudva. Igazad van, már nem a véleményrõl szólt már. És tényleg boccs, ha nem tettem kedvedre. De mélyen remélem azért még lesz néhány alkalmunk beszélgetni, és nem csak ilyen féle képp. ( = 'vita') Rendben?
1/10
Zempy 2008 márc. 04. - 22:22:52 1/10 Előzmény Ony
(168/482)
Szûzanyám, az indokok a korábbi hozzászólásaimban vannak, amit már egyszer írtam, úgy tûnik, sikertelenül. Talán nem elég "ütõsek" (bár nem értem, milyen az, hogy egy indok ütõs), de mégis ott van jó pár. Talán kár volt azt javasolnom, hogy ne olvasd el, akkor most nem állítanád azt, hogy nincsenek érveim. Hogy ki hozott fel kevesebb érvet, ha az összes hozzászólást nézzük, hát inkább ne feszegessük.

"Nem vesztettem vele semmit"- ezt most mire érted? kicsit furcsa a fogalmazásmód. Ha a Fórumra érted, akkor pedig elég sajnálatos, hogy nem fogod fel, mire való. Igenis arra való, hogy "de szerintem", annyiszor írhat az ember véleményt/ellenvéleményt, ahányszor tetszik. Szomorú, ha ezt más nem képes megszokni, és egy békés véleménykifejtést "ugrálásnak" minõsít.

Nos, jobb lesz ezt tényleg befejezni, itt már nem a filmrõl van szó (melytõl nem undorodom, ezt is megírtam, de hát Te ugye felületesen vagy sehogy sem olvasol). Ezentúl is fogok véleményt írni, bárkire reagálva, ha úgy tetszik, tegyél te is szabad belátásod szerint. Csókollak.
Ony 2008 márc. 04. - 21:43:47
(167/482)
Miért lenne kár? Szerintem nem az, nem hiszem hogy vesztettem is vele akármit. Nem bosszantott, csak nem voltál képes egy ütõs indokot sem adni a véleményedre, vagyis te sem gyõztél meg engem. De ezt már te is tudod, és nem tudom most mirõl beszélgetünk. Elfogadtam a véleményedet, ne mondtam egy szóval se hogy de igen is unszold magadra az undort amit keltett benned a film ( bocsánat az erõs vagy akár túl gyenge fogalmazásért). Részemrõl ennyi, én szívesen megállapodok ennyiben.:)
1/10
Zempy 2008 márc. 04. - 21:31:22 1/10
(166/482)
Teljes mértékig elfogadom minden fórumon az ellenvéleményt, de ez igaz visszafelé is: azt is be kell látni, ha vki nem dicséri ezt és ezt a filmet. Szerintem nyoma nincs "ugrálásnak" és kekeckedésnek a hozzászólásaimban, nem szokásom, pláne, hogy a korábbi véleményeket jóval azelõtt írtam, hogy Te védelmedbe vetted a filmet. A Fórum tudomásom szerint arra van, hogy mindenki megoszthatja a saját érveit, véleményét, akár ha kisebbségben is van vele, kulturált formában. Ha Téged ez zavar, és bosszantásnak veszed, hát, nagy kár.
Ony 2008 márc. 04. - 21:15:53
(165/482)
- bocs beraktam az elõzõ kommentet is -
Ony 2008 márc. 04. - 21:15:35
(164/482)
Hát, ha olvastad, és nem értetted, hogy nekem mi hiányzott, akkor biztosan nem olvastad elég figyelmesen. Tudod mit, ne is olvasd el többet. Újat nem akarok mondani, mert ott mindent leírtam, azt hiszem. Kisregény meg nem ide való. És nem is tudnánk egymást meggyõzni. 16 évesen gondolom már találkoztál az Íliásszal és a homéroszi mondákkal, szóval nincs tévedés, neked ez tényleg tetszik. De úgy látom, új meggyõzõ érveket te sem igen vonultatsz fel. Ha teheted, nézd meg Andrej Koncsalovszkij 1997-es Odüsszeia c. filmjét- nos az az isteneket is szerepelteti, és mégis igen sikerült film lett. Szöges ellentétben ezzel.

Ha nem is értettem mi hiányzott belõle számodra, akkor lehet igazad van, nem kéne még egyszer elolvasnom, ha már elsõre sem jött le. Igazából a fõ indokot nem érttem , azt kerestem , miért nem tetszett a film. Elismerem többet is kilehetett volna hozni belõle, és elfogadom azt is, hogy nem tudlak meggyõzni. DE nem is akartalak. Ha esetleg úgy jött le a szándék, hogy igen, akkor te is félreértettél engem. Nem szeretnék veled ezen vitatkozni, de gondolom neke dez eszedbe se jutott, aminek örülnék. Fogadd el hogy másoknak tetszik..nem azon kell matatni meg ugrálni, hogy de pedig szerinted... na csak ennyi. :)
1/10
Zempy 2008 márc. 04. - 21:08:32 1/10
(163/482)
Hát, ha olvastad, és nem értetted, hogy nekem mi hiányzott, akkor biztosan nem olvastad elég figyelmesen. Tudod mit, ne is olvasd el többet. Újat nem akarok mondani, mert ott mindent leírtam, azt hiszem. Kisregény meg nem ide való. És nem is tudnánk egymást meggyõzni. 16 évesen gondolom már találkoztál az Íliásszal és a homéroszi mondákkal, szóval nincs tévedés, neked ez tényleg tetszik. De úgy látom, új meggyõzõ érveket te sem igen vonultatsz fel. Ha teheted, nézd meg Andrej Koncsalovszkij 1997-es Odüsszeia c. filmjét- nos az az isteneket is szerepelteti, és mégis igen sikerült film lett. Szöges ellentétben ezzel.