Téma: True Jackson

Anonymusz88 2010 jún. 28. - 10:46:17
(12/52)
Most végre 4:3-ban adták a True Jacksont, így nem volt nyújtott a kép sem. De akkor sem válik be ez a sorozat, és a Nickelodeon akkor sem mondható még most sokkal jobb csatornának, mint a Disney! A Nickelodeon színvonala leromlott a megújulás óta, mert az "újjászületéskor" valami hiba csúszhatott a gépezetbe.
Anonymusz88 2010 jún. 23. - 17:16:25
(11/52)
Biztos a megújulás válságot okozott vagy valamit.
Owen069 2010 jún. 23. - 17:04:12
(10/52)
Engem zavar hogy kevés részt adnak! Nem tudom miért!
Anonymusz88 2010 jún. 23. - 16:59:46
(9/52)
Most már egész biztos: nem válik be nagyon ez a True Jackson. Pláne hogy 16:9-es képarányban adják a részeket, és úgy olyan nyújtott a kép, lapos.
És most õszintén senkit nem zavar, hogy a Nicken mostanában minden sorozatból maximum csak 20 részt adnak? Aki még így is most sokkal jobbnak véli a Nickelodeont, annak nem is volt Nickelodeonja 2001 és 2004 között mikor a fénykorában volt.
Most a Nickelodeon unalmas és sivár lett. Csak sajnos egyesek ezt nem képesek észrevenni, mert azt hiszik hogy ha mindenbõl max csak 20 epizódot adnak az mindenkinek jó. Egy frászt! Még a Boomerang meg a Disney is változatosabb tud lenni most.
Ha most ilyen gagyi marad örökre a Nickelodeon, mint most, akkor a Drake és Josh rajongók is csak leshetik, mikor adják ki dvd-re. Régen a Nickelodeon igazi number one volt, de ma már szinte egy nagy nulla! Újra akarom a régi Nicket.
Hiányzol mindenkinek Fecsegõ tipegõk, Hey Arnold, Ginger naplója, Kenan és Kel, Macseb, Hódító hódok, Kablam, Pete és kis Pete, Sok hûhó, Amanda show, és més sorolhatnám azokat a régi jó sorozatokat a Nickbõl, amiknek nincs párjuk. Hiányzol mindenkinek 80-as és 90-es évek bumperei a reklámokból. Hiányzol te felejthetetlen értékes narancsszínû pacni, te gyerekek öröme :(((((

Rip Nickelodeon 2001-2004 + 2009 (merthogy tavaly lett újra Nickem) :((((((
Owen069 2010 jún. 20. - 10:31:43 Előzmény Anonymusz88
(8/52)
Az Avatárból egyszer leadták a 2.könyv elsõ 6 részét! De szerintem azóta nem is adták le!
Anonymusz88 2010 jún. 19. - 18:34:14
(7/52)
Igazad van! Annyira csõdös a Nick, hogy még kész szerencse annak aki a Boomerangot fogja helyette a Digin, mert a Boomerangon legalább sok az értelmesebb, nem erõltetett, olykor vicces, nosztalgikus, és ötletes örökzöldek, amiken generációk nõttek fel. Igaz hogy néhány mûsort csak angolul adnak, dehát a Cartoon Networkot is a 90-es években csak angolul adták kábelen vagy mûholdon is, csak 2003-tól lett magyar.
Anonymusz88 2010 jún. 19. - 18:27:39 Előzmény Nickelodeon00
(6/52)
Ja! Én se nézem, csak ha van valami változás vagy ha adnak valami újat. A megújulás óta tényleg elég lapos lett a csatorna, még laposabb is mint az átgázolt béka az úton. Az elõzõ Nick mégiscsak jobb volt, mert legalább hajnalban adták a régi mûsorokat illetve délelött is. De ma már mi megy hajnalban: ugyanaz, amit egész nap bármikor adnak, mégpedig duplán. A megújulás óta a sok évados sorozatokból állandóan csak egyetlen évadot adnak, kisebb hiánnyal:
- SpongyaBob csak 1. évad hiánnyal.
- Avatar csak 1. könyv és az 1x07 része után nem az 1x08 rész hanem megint az 1x07 megy.
- iCarly csak 2. évad.
- Jimmy Neutron is csak 1. évad.
Nem veszik észre már a Nickesek, hogy ha ennyit ismételnek, akkor az nem jó senkinek, mert úgy csak unalmas lesz az egész. A Nickelodeon ilyen állapotban már nem a világ legnyerõbb meseadója, hanem a DISNEY!
Ha most választanom kellene a B a szuperméh (Nick) és a Phineas és Ferb (Disney) közül, akkor a Phineas és Ferb a tutibb, mert...
- ...a B a szuperméh baromira ratyi, gagyi, szar, fos, értelmetlen, nézhetetlen, és elmebeteg rajzfilm a Nicken, hiába vicces, inkább idegesítõ, semmi ötletesség és tûrhetõ poén nincs benne, legszívesebben csak egy jókora egyest adnék a B a szuperméhecskére, mert nem ér a régiek közelébe, és ami a legrosszabb, még hajnalban is ismétlik azt a retardáltságot DUPLÁN !!!!!!(csak általában akkor szavazok ha tetszik egy mûsor)
- ...a Phineas és Ferb a Disneyben azért jobb, mert nem idegesítõ, a szereplõket jól eltalálták, sok benne a találékonyság, a zene, és értelmes, és bármennyire hihetetlen, de a Phineas és Ferb két alkotója dolgozott a Rocko részeken is a Nicken, úgyhogy Phineas és Ferb 4ever!!!!
A lényegre: úgy lenne újra normális a Nick, ha a részeket normálisan adnák és nem hiányosan, a régebbi sorozatokat bármilyen idõpontban újra adnák, ja és nem fontos, de szerintem megszünhetne az Elefánt Hercegnõ, és bizonyos sorozatok elég lenne hétközben vagy hétvégén, így elférnének mindennapra a régebbiek! Annyira hiányolom a megújulás elötti Nickbõl a Fecsegõ tipegõket, a Hey Arnoldot meg a Ginger naplóját! Csakis egy tizenéves sírná vissza a mai Nicket jópár év múlva, mint ahogy mi huszasok a kábé 8 évvel régebbit! Hozzák vissza a régi sorozatokat és a részeket is adják normálisan!!!!!!
Nickelodeon00 2010 jún. 17. - 00:42:14
(5/52)
Köszi. Elég lapos lett a csatorna. Mondhatnám úgy is, hogy szar. Már egy hónapja nem is nézem a Nicket pedig elõtte sok-sok évig néztem minden nap.
Anonymusz88 2010 jún. 16. - 16:49:25 Előzmény Nickelodeon00
(4/52)
Nickelodeon00! Hogy õszinte legyek szerintem annyira nem is nagy hogy könnyen leverje a Drake és Josht, ez a True Jackson csak egy modellügynökségen játszódik olyan szereplõkkel, akik mind abban az ügynökségben dolgoznak. Nekem a ruhadivat vagy mi nem az én esetem, inkább a csajok legfõbb kedvencének mondható. Nem olyan változó, mint a Drake és Josh, azok jelenetei legalább még suliban, moziban meg máshol is játszódnak, nemcsak otthon. A True Jackson nem jön be nekem 100%-ban. De még csak két rész ment le, mivel szerencsére csak hétvégén adják, könnyen változhat még a vélemény, akárcsak az Alakulatról, amit tegnap adtak végre.
Anonymusz88 2010 jún. 15. - 16:38:48
(3/52)
Nem rossz, vicces, bár mégsem valami nagy szám (ezt már korábban is éreztem), de egyszer legalább nézhetõ. Egyelõre most iCarly meg a Drake és Josh maradnak a legjobbak nálam.
Nickelodeon00 2010 jún. 15. - 12:36:35 Előzmény Anonymusz88
(2/52)
Vélemény?
Anonymusz88 2010 jún. 12. - 13:53:56
(1/52)
Végre elindult a True Jackson, 3 nap múlva pedig az Alakulat!