5/10
leja 2011 ápr. 02. - 16:03:23 5/10
(8/28)
nagyon rámentek a hangokra, tele van kivárásokkal az izgalom felfokozására, ill. a mûsoridõ kitöltésére, mert a cselekmény önmagában rövid és nem túl érdekfeszítõ, de sikerült erõsen eltúlozni a hangeffekteket, ami gyorsan idegesítõvé vált

egyébként csalódás a Gaumont-tól, hogy

SPOILER
tulajdonképpen a body snatchers negyedik, kicsit elvontabb feldolgozását láthattuk
5/10
Atis88 2011 márc. 09. - 14:07:07 5/10
(7/28)
Ez egy keszekuszaság. Nagyon nehezen lehet megemészteni és nem is vagyok biztos benne hogy jól sikerült értelmezne a vége miatt. Talán a végére jött rá, hogy õ is egy ilyen "tükör lény" vagy minek lehet ezeket a másolatokat nevezni. 10/5 a túlbonyolítottsága miatt.
LCsajszi 2011 febr. 07. - 18:33:12
(6/28)
Nekem tetszett. Szeretem, ha egy film nagyon elvont. Persze találtam benne bakikat meg hibákat, attól még tetszett:). Pár fórumon láttam, hogy sok embernek unalmas volt, hát mivel nem egy csihi-puhi és Star Wars, elhiszem, hogy akik utálnak elmélkedni és csak durr akciót meg fröccsenõ vért azonnal akar, az ne nézze meg!!! Nekem érdekes volt és egyáltalán nem unalmas. Újszerû volt. Nekem meg a dirr-durr és végtelen rohangálás unalmas. Egy horrornak és thrillernek nem az a lényege, hogy állandóan ijesszen, mert minden a maga mûfajában más, például állatos, zombis meg egyéb horrorra gondolok.

SPOILER
Én a végén azt hittem, hogy a csaj, mikor meglátta elõdjét õ a harmadik és utána mászkál a 2. Mikor meglátogatja a végén a házat, utána mutatják, hogy nem sokkal rá a másik önmaga is belép a fõbejáraton, ezért azt hittem belõle 3 van. Aztán azért sír, mert a 2. megölte az igazit, mivel a 2. a gyilkosság után belepillantott a tükörbe és én azt hittem a 3. jött ki belõle (akit egész végig követünk a filmben), hogy a tükörlénynek is van tükörképe, vagyis a másod tükörlény. Valóban bonyolult a film:). Amikor a végén mosolygott, akkor rájöttem mégsem 3 van belõle, hanem 2, de még így is nehézkes megérteni, de ettõl jó a film:).
10/10
jedilovag 2010 dec. 26. - 23:20:17 10/10
(5/28)
Huhhh!
Kegyetlen ez a film...
Tisztára olyan érzésem volt a vége felé mint ha valami Linch film lenne.
A zacskós jelenetben hasonló zene szólt mint mikor a Mulholland drive végén a két nõ egyesült.
Néhol nem értettem, de a vége nagyon jó a kuszaságával.
2/10
gravakka 2010 dec. 01. - 14:39:13 2/10
(4/28)
szerintem nem volna rossz film, de tényleg nincs befejezve.. sõt a film utolsó 10-15 percében már azt sem tudtam hogy ki kicsoda... meg mikor vége lett csak ültem hülyén a tv elõtt, hogy "most akkor miért is történt minden?? mi volt a cél?? ki ölt meg kit ?? WTF ???" ááh, sajnálom hogy elcseszték nekem bejött...volna..
1/10
tyrichie 2010 nov. 20. - 03:56:14 1/10
(3/28)
Ez a film annyira xar, hogy szót sem érdemel.
2/10
indienemesh 2010 nov. 18. - 15:40:42 2/10
(2/28)
Olyan borzalmasan sz@r ez a film, hogy hihetetlen. Másfél óra dögunalom. A történetnek nincs értelme, szinte semmi sem történik, megijedni egyszer sem lehet, pedig elvileg horror. Annyira sajnálom azt az idõt ami alatt ezt megnéztem... aki teheti, kerülje el messzirõl. Én is csak a cím miatt tettem be a lejátszóba, azt hittem egy kicsit legalább Tükrök-szerû lesz. Ami felháborító, az az, hogy ez a film imdb-n 5.5 ponton áll, a Tükrök 6.1-en, a Tükrök 2 pedig 4.7-en. Ez WTF? Mindkét Tükrök film MILLIÓSZOR jobb ennél a szemétnél. 10/2, az elején lévõ Edgar Allan Poe-idézet miatt.
Balsia 2010 nov. 17. - 10:09:41
(1/28)
Nagyon furcsa film, olyan mintha nem lenne normálisan befejezve. 2/10 a vége miatt.