Téma: Tûzvonalban

porthuuser 2008 jún. 03. - 15:09:05
(416/876)
vagy akár én........
10/10
dejo 2008 jún. 03. - 14:47:14 10/10
(415/876)
Kolonicsnak nem csak rendfokozattal rendelkezõ személyek az elöljárói. Mondjuk az Országos rendõrfõkapitány az rendelkezik rendfokozattal, de elöljárója még a rendészeti miniszter (avagy mikor hogy hívják), a miniszterelnök, a köztársasági elnök, a nemzetbiztonság irányításával megbízott tárca nélküli miniszter.
De végsõ soron egy maffiafõnök vagy KGB- esetleg CIA-fõnök is lehetett a telefonvonal másik végén.
Wolfi 2008 jún. 03. - 11:41:57
(414/876)
Hát Kolonics mivel Dandártábornok, igy ha õ azt mondja a telefonban, hogy "Parancs, értettem!" akkor akivel beszélt vagy magasabb rendfokozatú (Vezérõrnagy, Altábornagy, Vezérezredes, vagy a felett) vagy olyan a beosztás és a rendfokozata, hogy Kolonicsnak az elõljárója! Más nagyon elképzelni sem tudok! De ez az utolsó rész nekem is nagyon tetszett, habár sok benne talány, meg a lehet! :D Lehet folyatani az évadokat! Augusztus végéig legalább lesz idõm megnézni újra a 2. évadot itthon amig nem jön a 3.évad!! :D
porthuuser 2008 jún. 03. - 11:30:49
(413/876)
Az az "értettem" kellemes alibiduma volt csak:)
Vajon miért mondta Kolonics Bordásnak: gondolj Lacikára Attila!
+++++++++
Kolonics, ha a tét az, hogy dögöljön herceg, senkinek a parancsát nem teljesítette volna!
trillárom 2008 jún. 03. - 11:16:53
(412/876)
A feleségét és a fiát nem tartották fogva szerintem. Akkor a szüleit vagy mi? Akit felhívott, az mindenképp magasabb rangú volt Kolonicsnál(" értettem" és hasonló kijelentések után gondolom).
8/10
simicske 2008 jún. 03. - 02:14:23 8/10
(411/876)
Hmm nem sok krimit láttál ha nem tod, hogy Bordás családjának fogvatartóját hivta fel Kolonics. Én azért B õrgyi hejében kicsit aggógtam volna a családomért. Persze Krisztát jó volt megmenteni :) Olyan idealizált sorozat volt mint a szomszédok vagy az életképek vagy a nagy klasszikus linda.
Jó volt végre egy új jó magyar sorozatot látni, amiben sok fiatal színész szerepelt. Jól eltalált karakterek voltak benne. Bucit ilyen sorozatban ezerszer szivesebben nézném mint valami gagyi reklám tévés produkcióban, vagy bulvár vacakban. Persze az életben nem ilyen toleránsakok a rendõr fönökök és az olyan dolgokat nem veszik viccre, mint pl ha talicskához bilincselnek rosz fiut.
trillárom 2008 jún. 03. - 00:35:43
(410/876)
Izgalmas rész volt! Jól tippeltem, h. Lucky a titokzatos fekete ruhás az elõzõ rész végén. Herczeg telefonjába ki lehetett, akit felhívtak? Rendõrfõkapitány? Demsát én is sajnálom. Köszi fiúk a kedves sorokat ezzel kapcsolatban:P Igen, én is lány vagyok. A filmekben vannak olyan bûnözõk, akiktõl kiver a víz pl.itt Lucky, de vannak olyanok is, akiket tetteiktõl függetlenül kedvelni lehet pl.Demsa v. a Maffiózók sorozat fõszereplõje.(pedig õ nem egy vonzó pasi:D)Kíváncsi leszek a 3. évadra, remélem hasonlóan fordulatos lesz.
10/10
sisu 2008 jún. 02. - 20:48:30 10/10
(409/876)
A kommandós vicc tényleg nagyon ütõs volt! sztem megkoronázta az évad utolsó részét. :o))
Nikolka79 2008 jún. 02. - 20:17:10
(408/876)
Mivel még egy normális hivatalos honlap sincsen 37 rész után, amikor pedig 2008-at írunk, így a DVD-kiadással kapcsolatban is pesszimista vagyok :((
Az olimpia aug. 24-ig tart.
Wolfi 2008 jún. 02. - 19:06:29 Előzmény Nikolka79
(407/876)
Vajon, mikor lehet megvenni majd dvd-n az évadokat, errõl tudsz esetleg valamit? Ja és mikor is ér véget az Olimpia? :)
porthuuser 2008 jún. 02. - 15:11:57
(406/876)
"Az egyik lehetõség. Bordás a CD-t már kicserélte mikor a haverok elõtt úgymond "egyedül" felbontotta a csomagot. Ezzel a színjátékkal biztosította, hogy az infót megsemmisítette és van rá két tanúja is. "
Ez a verzió nagyon tetszetôs, kár hogy nem nekem jutott eszembe:)
10/10
dejo 2008 jún. 02. - 15:00:52 10/10
(405/876)
A folytatás lehetõség meg van.
Az egyik lehetõség. Bordás a CD-t már kicserélte mikor a haverok elõtt úgymond "egyedül" felbontotta a csomagot. Ezzel a színjátékkal biztosította, hogy az infót megsemmisítette és van rá két tanúja is.
Én a helyében otthon annyi példányban sokszorosítottam volna, amennyiben csak tudom és az elküldöm több postán feladava egy csomó magyar és külföldi hírközlõ társaságnak. TV-knek rádióknak, újságoknak. A Népszabadságot, meg a Magyar Nemzetet be lehet zúzni, de a külföldi világhírû lapokat nem. Az magyarországi TV-ket el lehet hallgattani, de a BBC-t nem, a CNN-t nem. EU szervek is vevõk lennének ezekre az adatokra.
Szóval bután cselekedett, ha tényleg azt tette amennyit láttunk!
porthuuser 2008 jún. 02. - 10:40:13
(404/876)
-ha nem akarja, hogy belekeveredjen más is, akkor nem is mondja el Mike-éknak hogy Demsa küldte neki, s lazán kibontja mikor egyedül van....
Mert ugye senki elôtt sem kétséges hogy tudnia KELLETT mit "rejt" az a kép.
++++++++++++++++
Ez a rokonszenv dolog meg nemigen állja meg a helyét, mert bennem kb annyi rokonszenvet ébresztett Demsa, mint egy üres csukamájolajos konzervdoboz....
Amúgy ha utánanézel, ebben a rokonszenvben szinte egyedül csak nôi userek osztoznak, ami ugye nem értékmérô:)
Kár hogy valaki, aki részenként legyilkol-legyilkoltat pár embert olyan mondvacsinált ürügyekkel, mint "megbosszulom a feleségem", meg a "lányom nem hagyom" egyáltalán bármiféle rokonszenvet is képes ébreszteni bennetek.
De mint hölgyek képzeljetek bele milyen aranyos ember is ô, ha csak az ügyvédnôhöz való "kedvességét" vesszük figyelembe:)

üdv
szevia 2008 jún. 02. - 09:22:35
(403/876)
Demsát én is sajnáltam, de ennek nem örülök.:) Furcsa, hogy egy ilyen kegyetlen elvetemült zsiványt ilyen rokonszenvesre, vonzóra mintáznak..
szevia 2008 jún. 02. - 09:19:58
(402/876)
Szerintem is csöpögõs lett a vége, és ráadásul ez ahhoz az elég komor és pesszimista végkicsengéshez sem illett, hogy Bordás eltörte a lemezt, vagyis :állj ne tovább.. Bár én is abban reménykedem, hogy -technikailag nem értek ugyan ehhez- össze lehet illeszteni az a cd-t még.. és talán csak azt nem akarta, hogy a másik kettõ belekeveredjen, amíg nem muszáj.... No meglátjuk..
10/10
rapanui 2008 jún. 02. - 08:01:14 10/10
(401/876)
Helló:-)

"A lemezt ugyan elhajlította Bordás,de az infót még így is le lehet szedni róla."

Szerintem az az elhajlította, inkább: majdnem kettétörte:)
Kb. én is ezt csinálom mikor egy cd-dvd "elszáll"
ugye a fájlok belülrôl kifelé íródnak rá a cd-re, és pont ott szokott ilyenkor megrepedni a CD, s kellemesen leválni a "fólia".
Elmeséled hogyan lehet leszedni róla az adatot?
Az ember mindig tanulhat valami újat...

köszi:)

peace
Jasinbure 2008 jún. 02. - 06:32:32
(400/876)
Sziasztok!
Nekem nagyon "csöpögõs" lett a vége.A lemezt ugyan elhajlította Bordás,de az infót még így is le lehet szedni róla.Demsát sajnáltam,bár várható volt,hogy meghal.
Remélem lesz folytatás,mert különben nagyon tetszett.
Nikolka79 2008 jún. 01. - 22:20:59
(399/876)
Az olimpia után kezdik leadni a 3. évadot, júliustól forgatják.
10/10
only 2008 jún. 01. - 22:09:30 10/10
(398/876)
Miért múlt hajszálon az élete Bordásnak?
Wolfi 2008 jún. 01. - 22:00:25
(397/876)
Na a mai epizód is jó volt csak, kár hogy véget ért a 2.évad!

Bizom benne hamarosan lesz haradik évad is!
Csak kérdés mikor!