Téma: Tv2 matiné

NARUTO8 2011 jún. 12. - 10:25:20
(89/129)
Miért nem volt ma BeyBlade ti primitív barmok?
Anonymusz88 2011 jún. 11. - 16:36:06
(88/129)
"egy pingvin volt a fõszereplõ, és egy szigeten voltak a történetek, és egy csaj is volt benne aki gyakran meglátogatta az állatokat, és volt egy vulkán is, egy nagy barlang"

Lehet hogy az az Urmel volt, de az szerintem nem pingvin volt, hanem valami dínó, mert egy hatalmas tojásból kelt ki.
offtopic
robicsek2 2011 máj. 15. - 09:22:35
(87/129)
Észre se veszi a TV2hogy mennyire mono hangja van ennek a Jimmy Neutron kalandjai mesének???
Rohadtul idegesíti az ember fülét. Mintha füldugó lenne a füleimben és úgy halhatnám.
offtopic
robicsek2 2011 ápr. 30. - 21:32:10 Előzmény robicsek2
(86/129)
Hopp a végén a Dragon ball os részt kétszer írtam :PP
offtopic
robicsek2 2011 ápr. 30. - 21:29:45 Előzmény CsizmásPandúr
(85/129)
Inkább nem fejteném ki még egyszer :PPP
CsizmásPandúr 2011 ápr. 30. - 11:32:06
(84/129)
Miért, mi a problémád Dórával meg Csigivel? xDD
offtopic
robicsek2 2011 ápr. 30. - 10:51:46 Előzmény kivipuszi
(83/129)
Mondjuk én az ez elõtti idõkrõl beszélek :)
Jó akkor is voltak agyrohaszto mesék PL itt a TV2-n a Pizsamás banánok meg ilyesmi, de ezeken kivül azért még volt egy ketö ami lyó volt. Itt a TV2- eddig a legjobb mese a Tintin volt és ano a Szándokán. Több jó nagyon nem jutott eszembe mert töbnyire a Kölyöklúbbot néztem mert ott jobb volt a kinálat.

AZ MTV 1 nek meg jó ez a kezdeményezése, de ö is visszaemlékezhetne hogy régen mit adótt. Jöhetne egy csómó macilai, Foxi Maxi, Hol van valli meg ilyenek, Jó a Most futó Sandokán az jó.

Amúgy azokat az amiméket említetted amiket én sajna rühellek, mert szerény véleményem szerint éppen ezek azok az olcsóbb animék ami agyrohasztóak. Vannak akik a Dragon Ball-t is ezek közé sorolják, oké hogy a Z már eléggé csak a izmozásról szólt de az elsõ sorozatban több hangsúlyt fektettek a humorra. Rengeteg olyan anime van ami ezeknél a tv2 rtl es animéknél sókkal színvonalasabb.

Mindegy a lényeg hogy, nagyon lecsökkent a színvonal.
És ez szerintem nem megy ki másra mit hogy tényleg hülyét csináljanak a éppen felnövõ generációból.

Am én nem vagyok az a fajta aki a tv-t hibáztatja mindenért, de bizony a média nagy úr.
Sokan vannak akik a Dragon Ball-t is ezek közé sorolják
kivipuszi 2011 ápr. 17. - 09:16:53
(82/129)
Szerintem régen igenis jobbak voltak a TV2-n és az RTL-n is.Emlékszem hogy milyen jókat lehetett mulatni ezeken a rajfilmeken, és az animéken is. Ami most megy az engem nagyon zavar, mert ezek az agyromboló Nickelodeonos mesék nem ide valók lennének.Amúgy is az Eperke meg a Roary-s és a Fifi-s gyerekmese megy a Minimax-n is.Még emlékszem régen mindig korán keltünk (a bátyámmal) hogy megnézzük a Digimonokat, a Yu-Gi-Oh-t, Beyblade-t, ilyeneket amiket itt szintén leírtak a többiek.
Ez az egész Nickelodeon blokk egy nagy hülyeség.Már értelmetlen lenne nézni mert nincs olyan ami nemtõl nem fejlõdnénk vissza...
offtopic
robicsek2 2011 márc. 02. - 10:58:00
(81/129)
Meg a Diabolik is egész jó volt! Csak a szinkron volt pocsék, soha nem fogok rájönni melyik az a szinkrongárda, de gondolom azért esik rá lyuk a választás mert olcsón dolgoznak, Csak sajna az olcsó húsnak híg a leve.
Mindegy jobb mint a semmi.
offtopic
robicsek2 2011 márc. 02. - 10:55:44 Előzmény profstratus
(80/129)
Mostanában elég gyenge mseéket ad a tv2.

Ad egy animét is , de az ilyen animéket jobb lenne inkább nem adni. Az ilyen animék a legalja, oké ha csak erre van pénz, de akkor már inkább valami olcsó de jó mesét. Vagy adják le a régen futott jó meséket. A mostani generáció szerintem nem is tud róluk semmit.
Meg leadhatnák a Pif és Herkules sorozatot megint. (Igaz az nem a legjobbak közé tartozik de némelyik mostani mesénél sokkal jobb.
5/10
ariskerase 2011 jan. 18. - 14:03:55 5/10
(79/129)
Régen jobb volt.
Andy3 2011 jan. 18. - 14:01:42
(78/129)
Ment szintén régen itt a TV2-n egy rajzfilmsorozat, A gimnázium fantomja címen. Sehol nem találtam meg az eredeti címét. Valaki nem tudna segíteni?
profstratus 2011 jan. 15. - 10:51:06
(77/129)
Olyan verzió nem volt, hogy csak bábos. Félig rajzfilm, félig "báb". Anno az HBO-n is így volt. Én csak akkor néztem, és az egyik kedvencem volt.
Andy3 2010 nov. 16. - 17:08:02
(76/129)
Igen, ezaz! Köszi az infót :) Az angol címe alapján már találtam is róla egy-két weboldalt.
robicsek2 2010 nov. 16. - 13:15:17 Előzmény Andy3
(75/129)
A kutyavilág-rol beszélsz. (Dog City)
Ennek két fajtája van. Van a régi amit állítólag a HBO-n vetítettek régen az teljesen csak bábos.
És van amit a TV2-n amirõl te beszélsz a félig bábos félig rajzos
Andy3 2010 nov. 15. - 06:00:11
(74/129)
A minap jutott eszembe, hogy régen láttam egy sorozatot... egy idõben ment és azért figyeltem fel rá, mert elõször is bábfigurák voltak a szereplõk, ráadásul a fõhõs - egy rajzfilmkészítõ, valami Eliot - munkái miatt a részek kb. felében meg rajzfilm volt; egy fakabát kopó, azt hiszem Szaglásznak hívták, volt Eliot kedvenc figurája... és a bábok meg a rajzfigurák szinte mind kutyák voltak. Valaki emlékszik még erre? Azt tudom, hogy anno nagyon szerettem és most, mikor visszagondolok rá halványan, még mindig szép emlékeim vannak róla... csak már nem egészen tudom hová rakni xD
Andy3 2010 nov. 15. - 05:54:16
(73/129)
A minap jutott eszembe, hogy régen láttam egy sorozatot... egy idõben ment és azért figyeltem fel rá, mert elõször is bábfigurák voltak a szereplõk, ráadásul a fõhõs - egy rajzfilmkészítõ, valami Eliot - munkái miatt a részek kb. felében meg rajzfilm volt; egy fakabát kopó, azt hiszem Szaglásznak hívták, volt Eliot kedvenc figurája... és a bábok meg a rajzfigurák szinte mind kutyák voltak. Valaki emlékszik még erre? Azt tudom, hogy anno nagyon szerettem és most, mikor visszagondolok rá halványan, még mindig szép emlékeim vannak róla... csak már nem egészen tudom hová rakni xD
10/10
nana98 2010 okt. 02. - 22:11:01 10/10
(72/129)
nem tudja vki hogy hol lehetne még olyan Eperkét nézzni amit a tv2-n adnak????
nekem az jobban amikor hosszú haja van eperkének :D:D:D a rövid hajú eperke nem olyan jó:S
robicsek2 2010 szept. 29. - 15:24:31 Előzmény lohana
(71/129)
Na meg még lenne egy két régi mesesorozat amit leadhatnának újra.

TV2
AZ oroszlán fejû herceg.
Pif és herkules
(meg még volt egy pár)


RTL
Spirou és Fantázio
Duck Tales
Maci laci kincset keres.

MTV1:
Hol van valli
Foxi maxi
Maci laci.

És még lehetne sorolni egy párat.
(Meg volt még valami mese csak nem jút eszembe a cime,Valami ûrhajók más bólygók és ürlények is voltak benne. Emlékszem aszem az egyik gonosz valami kopsz zombi szerü ember volt.
8/10
lohana 2010 szept. 26. - 03:31:23 8/10
(70/129)
Dagobert bácsit kéne leadni, kvak kapitánnyal együtt a legjobb duót alkozják. Kacsamesék forever.