Téma: Tv2 matiné

robicsek2 2010 márc. 27. - 23:29:14
(49/129)
Elnézést de valamiért egybe vonta a két listát. pedig külön volt.
Mindegy úgyis egy TVmüsor-os oldalon vagyunk meg tudja mindenki nézni a különbséget :))
robicsek2 2010 márc. 27. - 23:27:36 Előzmény nemceleb
(48/129)
Nem védeni akarom az RTL-t és nem is megbántani téged, de te hol látsz az RTL en véres gyilkolós mesét ?

Csak egy kis ízelítõ a kínálatból.

TV2 RTL KLUB
Marsupilami Tsubasa kapitány
Bajkeverõ majom Kalózmesék
Fifi virágoskertje Tom és Jerry új kalandjai
Roary, a versenyautó Szilveszter és Csõrike kalandjai
Dora, a felfedezõ Hupikék törpikék
Go Diego Go! A gumimacik
Avatar Mickey egér klubja.
SpongyaBob Kockanadrág Lisa
Garfield és barátai


Kérlek meséld el nekem mivel véresebbek az RTL Klubb-os mesék ?
Az hogy régebben volt rajta egy két gagyibb anime amit meleseleg nem is kisgyerekeknek szántak. A TV2-n is voltak olyan mesék .

Am azt bírom hogy a spongyabob ot ennyien szerethetõ nek tartják .Miért ott nincs ordibálás nincsenek õrültségek, nem úgy viselkedik az a szivacs mint egy idióta ?
(Igen ezt mindig felhozom mert egyszerûen nem értem meg hogy mi lehet ebben a jó )
(Még egy kisgyereknek se)

Ja és ha már az Animéknél tartunk meg kell érteni hogy az Animék többsége nem kisgyerekeknek való!!! Ezért nem az anime készítõket és az animéket kell hibáztatni, mert õk lehet hogy pont nem is ezt a korosztájt célozták meg az adott animével.

Megnyugodhat mindenki több ilyen kirohanásom nem lesz. :)
nemceleb 2010 márc. 21. - 09:25:33
(47/129)
Ha lenne gyerekem, én a "TV2 Matiné" mûsor elõtt szerintem szívesebben otthagynám, mint az RTLKlub mûsora elõtt.

TV2 meséi nyugodtabbak, egyszerûbbek, szerethetõbbek (pl. spongyabob, meg a virágfejû, meg a versenyautós).
Az RTL meséi viszont felháborítóak: véres vagdalózás, ordibálás, kaszabolás, erõszak.

Nekem régen Scooby Doo mese tetszett!:D Van még az egyáltalán?
daika_rashiro 2010 márc. 21. - 07:58:06 Előzmény ladamanias
(46/129)
Jaja igen. Én gyerek komorom kedvence A Mumin volt. Nah nem tudom azt miért nem tudják újra leadni.. :D
McHaals 2010 márc. 21. - 06:52:02 Előzmény ghostraider
(45/129)
elmondanám, hogy az idióta hangú megrajzolt kislánytól a négyéves lányom megtanult angolul számolni, valamint a színeket is tudja angolul. És nem fejlõdött vissza az értelmi képessége, amiért ezt a mesét szereti.
Egyébként a másik kedvence a futrinka utca :)
robicsek2 2010 febr. 21. - 13:31:38
(44/129)
Tisztelt agokornel a helyesírásom tényleg pocsék de ennek van oka is . De most nem fejteném ki. Amúgy nálam a helyesírás nem függ õsze az értelmi képességemmel és a felfogóképesemmel.
Nem értem a mesék lényegét???
Ö ha elmondod nekem hogy a Spongyabobba meg a mostani mesékben mi az értelem leborulok elõtted. Fejtsd ki mégis mit tanítanak ezek a mesék?
Azért csak ezekkel a mesékkel példálózok mert most a TV2 matinéjáról van szó
Amúgy kicsit furcsának tartom hogy ennyi idõs létedre a mai mesékkel szimpatizálsz.
Az idõsebb korosztály általában a régi meséket szereti. (Általában)És ezt nemsértésnek írtam.
agokornel 2010 febr. 21. - 09:41:40 Előzmény robicsek2
(43/129)
robicsek2: Úgy gondolom, inkább arról lehet szó, hogy nem érted ezeket a meséket. Legalábbis a helyesírásod alapján....

(Persze a zöme ettõl még szar.)
skip 2010 febr. 21. - 08:39:15 Előzmény robicsek2
(42/129)
nyáron jön az élõ szereplõs film!már alig várom
http://filmek.s9.hu/elozetesek-az-utolso-leghajlitohoz/
robicsek2 2010 febr. 14. - 10:46:35
(41/129)
Makszimálisan egyetértek veled.
Az a baj hogy a régi normális meséket már nem is adják csak ezeket az agyzsibazto, (Állítólag nevelõ hatású) meséket Érdekes módon, a mai fiatalabb korosztályon nem látszik hogy ettõl okosabbak lenének.

És nem akarom megbántani azokat akiknek tetszik az ilyen mese mint pl a SpongyaBob . De most õszintén abban mi a jó hogy van egy idétlen szivacs aki úgy röhög mint egy elmebeteg, és örültségéket csinál? Ez lenne a nevelõ hatású mese? Anakidelyén a Tom és Jerry-n hogy kiakadt némelyik szülõ, ezen miért nem ?

De bezzeg a Tin-tin nél már volt olyan szülõ aki kifogásolta azt hogy pisztoly volt valakinek a kezében és hogy többször elhangzott a kivégzés szó.

Nem tudom Lehet hogy az a baj hogy nem vagyok gyerek de engem teljesen lefárasztanak az ilyen mesék,(És kínszenvedés végigvárni mire jön az egy normális mese)
Két mese volt amiért érdemes volt nézni, az Avatár De azt már végignéztem máshol, és a Tin tin. Amit még mindig ki írnak holott nem is adják,
Ez már szerintem nevezhetõ megtévesztésnek.
Kár hogy a tv2 mûsorinfóinál nem lehet komentet írni írnék oda egy két sort.
ghostraider 2010 febr. 14. - 08:42:27
(40/129)
8:30 körül bekapcsolom a TV-t erre egy idiota hangú megrajzolt kislány "Most Tico következik mondjuk neki, hogy CLIMB!" Hát kössz ebbõl nem kérek, de gondolom marad egy kicsit ugy sincs csak Hupikék törpikék a másikon, ami még durvább, szval maradt.
De nem sokáig: Amikor csaj mondja keressük meg Tukánt...És egyszer C'mon Let's find me... És egy egérmutató feltünt és rákattintott a gyökérnagy papagályra...Hát ott elborult a pohár...
Nem tom mért kell ilyennel rombolni a gyerekek már amúgy is szétbarmolt agyát, de hát valaki azt mondja, hogy nevelõ célzatú...(Csak utána az olyan ne nyilatkozza nekem a Hiradóban, hogy a központi megoldhatatlan.)
Kb. ennyit errõl!
Bocs az offért meg a marha sok spoilerért XD
2008 2010 febr. 13. - 20:21:15
(39/129)
This is shit!
lovascsaj115 2010 febr. 13. - 17:30:12 Előzmény robicsek2
(38/129)
Szerintem is az Avatar a legjobb <3 :D
robicsek2 2010 febr. 07. - 10:28:03
(37/129)
Minek van kétszer is kiírva a Tin tin ha nincs is ?
Ez szerintem becsapás, mert én pl csak ez az egy mese miatt nézem reggel a tv-t
brendy 2010 febr. 01. - 10:57:44
(36/129)
Sziszasztok szerintem a legjobb mese a spongyabobb
robicsek2 2010 febr. 01. - 08:34:41
(35/129)
Meg a Tintin volt amíg adták .
9/10
scoobydoo8 2010 jan. 30. - 10:04:24 9/10
(34/129)
szerintem az avatar a legjobb
robicsek2 2010 jan. 26. - 22:35:14
(33/129)
Az avatár tényleg jó Multkor elfelejtettem megemliteni. Csak kár hogy csak 3 évad van .
tomcik 2010 jan. 22. - 23:33:31
(32/129)
Szerintem az Avatár a legjobb és az elöttem szólóknak szólok hogy igazuk van az a "mese" a "csudalények tényleg elég gyér
robicsek2 2010 jan. 06. - 08:34:05
(31/129)
Elárulom hogy én egyedül a Tintint nézem, azt is csak azért , mert nem kisgyerekeknek szol, és azért mert szeretek nosztalgiázni.
Ha a Tintin szerinted gáz , akkor a Tomaszrol mit mondjak?
Még ha viccböl is jegyezted meg :) Jo hogy nem a teletábik :)
robicsek2 2010 jan. 05. - 09:40:29
(30/129)
Elnézést hogy enyit méltatlankodok, de nagyon furcsa amit a TV2 müvel, össze vissza agya a Tintin részeket, Most kelltem fel nemrég, És bekapcsoltam a tv-t mit látok Tintin megy , Megnéztem a müsort érdekes moodon csak a mai napra van beírva Tintin, Most akkor csak keddenként lesz , vagy ezt most csak ugy berakták?