ondok 2009 máj. 07. - 23:49:31
(6338/8958)
Ja, mert elötte én C. Ronaldót említettem mint nem angolt a Barcás szimpatizáns fórumtársnak.
ondok 2009 máj. 07. - 23:48:19
(6337/8958)
Emlékszem ,hogy,amikor 1954ben a brazilokat kivertük a VB.n,akkor se bírták elviselni a vereséget ,már ameccsen rúgdostak ,és ameccs után az öltözõben szódásüvegekkel támadtak a brazil játékosok a magyarokra.
nEM ÉRTEM ,HA EGY JÁTÉKOS LATIN ,dél Amerikai,az miért jelenti egyben azt is hogy tahó?
ondok 2009 máj. 07. - 23:43:31
(6336/8958)
Na azért legyünk reálisak ,azért a VBn bedobta a mûesést Anglia ellen ,úgy volt hogy fel is bontják a szerzõdését.
ondok 2009 máj. 07. - 23:41:55
(6335/8958)
Már kiesésre ment adolog az biztos ,és mind akét meccsen döntõ hibát követett el a Barca javára .Murinho kurvára fel volt indulva.Szerintem Hiddink és a chelsea hibát követett el ,hogy angolos úriemberek módjára léptek túl az elkövetett óriási "hibákon",mert ha úgy kiveri a palávert mint az idegbajos Guardiola v. az intelligens ETO ,Messzi,akkor lehet ,hogy abíró nem meri ezt 4szer megcsinálni.
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:41:44
(6334/8958)
De miért kellene egy focistának tökéletesen szabályos fogsor? Mert ha még színész lenne, oké, de így?
ondok 2009 máj. 07. - 23:35:29
(6333/8958)
Elfogadom ,hogy nem volt benne a bíró biztos,hogy sikerül kiejteni a Chelseat.Azt viszont tudta ,hogy nem fogják elmeszelni ha a Barcát támogatja ,A kiállítás azért nem volt olyan égrekiáltó hiba ,hiszen az igaz ,hogy Anelka késõn esett el ,nade azt nem lehet mondani ,hogy elötte nem értek hozzá.Azzal akiállítással már mosakodott abíró az addig meg nem adott 11esek miatt.Egyébként eszembe jut egy régi meccs ,amikor a híres magyar bíró Zsolt I. kiállított két Mtk játékost egy Honvéd -Mtk mecceen,mert sértették atekintélyét,és utána símán megnyerette a meccset az MTKval ,mert nem volt olyan ütközés ,amiben ne az õ javukra fújt volna ,vagy leshelyzet ,amit jól ítélt volna meg .
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:35:17
(6332/8958)
Most mégis mit kéne tennie? Totál egészséges fogsora van, húzassa ki mindet? Butaság. Ez Ronaldinho részérõl akkor lenne csak igénytelenség, ha szúvas, fekete fogai volnának és azokat nem csináltatná meg. De azon gúnyolódni, hogy valaki nem szabályos fogakkal született, szerintem nem valami... bölcs.
Szerintem meg az a röhejes, hogy egyes focisták mekkora gondot fordítanak a frizurájukra meccs közben is, pl Beckham vagy Cissé. Ez utóbbi már nem nagyon tud mit kitalálni, hogy kitûnjön a többiek közül.
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:28:21
(6331/8958)
Arra gondolsz, amir Rooney-val csinált anno? No látod, ez sem segített, hogy szimpatikusabbá váljon.:-)
Anditos 2009 máj. 07. - 23:22:39
(6330/8958)
Nyugi. A 11-esekkel kapcsolatban egyetértünk, ha visszaolvasol egy kicsit, láthatod. Az meg, hogy a bíró hibázott nem egyenlõ azzal, hogy színészkedett a Barca. Sajnáltam a Chelsea-t, mert az utolsó percig õk álltak továbbjutásra, aztán meg egy emberhátrányban játszó csapattól kikaptak. Nem volt kellemes szájízem a meccs után, nekem sem tetszett, amit láttam, de mivel Barca drukker vagyok, nem tudok nem örülni a végeredménynek.
Moldávia bánata 2009 máj. 07. - 23:21:22
(6329/8958)
Jó, tegyük fel, hogy ezt az Övebrót, vagy ki a csöcsöt maga Platini küldte oda, hogy ejtse ki a Chelseat.
De az mennyire logikus, hogy 1-0-ás londoni vezetésnél még ki is állítja Abidalt? Odasúgta közben Iniestának, hogy figyelj, majd a 93.percben, miután az a nyominger Essien rúg egy nagy luftot, s ezután Messi odapasszolja hozzád, majd rúgsz egy gólt, amivel a döntõben vagytok?
Viszont ha úgy sakkoztak az UEFÁ-nál, hogy gyenge a bíró, akkor abban az is benne van, hogy mindkét csapat kárára tévedhet.
Abra papa millliárdjai nehezen akarnak megtérülni, de elõbb vagy utóbb az is megtérül. Mert ilyen a foci. Sokszor fenn, sokszor lenn. Tegnap a Barcának volt szerencséje (bár hozzáteszem, nem érdemtelnül), legközelebb majd a Chelseanek lesz.
ondok 2009 máj. 07. - 23:19:01
(6328/8958)
Egyébként C. Ronaldo sem indulhatna a fair play díjért ,ráadásul õ is latin (portugál) fazon,és nem angol
ondok 2009 máj. 07. - 23:16:16
(6327/8958)
És amelyik Murinho korszakában hm.. tévedte el a meccset a Barca javára szintén az elõdöntõben,azzal mi lett?
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:12:51
(6326/8958)
:-D
Ám szerintem Ronaldinho-t rondábbnak állítják be, mint amilyen valójában. (Eto'o viszont télleg nem az esetem! :-))
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 07. - 23:11:31
(6325/8958)
Az idei Zamora-díj nyertesérõl, Victor Valdesrõl beszélsz? Látod, ezt soha nem fogom vitatni, mert bizony nem õ a világ legjobb kapusa, ezt tény. Viszont a Nou Campban megfogott egy hatalmas Drogba-ziccert, ami ha nem történik meg, akkor most nagy eséllyel a Cselszkij van a döntõben.
ondok 2009 máj. 07. - 23:10:36
(6324/8958)
Értem ,tehát Drogba rúgdosta saját magát végig a meccsen ,õ rántotta le magát ,amiért nem kapott 11-est.Tudod mit ,én meg ahidegvérét csodáltam ,meg az egész Chelsea nyugalmát ezzel a tróger csapattal és bíróval szemben.Amikor az elsõ elcsalt 11esnél egy m-el kijebb vitte alabdát ,mint ahol aszabálytalanság volt símán napirendre tértek felette ,pedig fordítva már ekkor kapott volna egy jó nagy fülest Messiéktõl ,hiszen így is a vállát veregették ,amikor a mûesésüket a bíró nem adta meg.Amit meg utána mûvelt a nem rárúgott ,hanem szándékosan elütött kezezésnél,azt sem úszta volna meg a Barca pályán verés nélkül.Ezen kívül még két jogos 11-est nem adott meg.Ezt csak azért merte megcsinálni ,mert nem véletlnül küldte õt az UEFA erre a meccsre.
Ezek után az sincs kizárva ,hogy az MU ellen is elcsalják a javukra a meccset ,úgyhogy lehet ünnepelni ,csak nincs mit.
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 07. - 23:08:05
(6323/8958)
A friss jelölt Análka, Drogbáé már életmûdíj! :)
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:07:04
(6322/8958)
Most akkor Anelka vagy Drogba?! :-)
offtopic
Moldávia bánata 2009 máj. 07. - 23:04:09
(6321/8958)
Nem szégyellném, ha sírnék a Barcáért, mivel soha nem voltam divatszurker. Pl. hiába volt a csapat a Van Gaal-érában kétszer is bajnok, s lett mondjuk aranylabdás Rivaldo, nemzetközi szinten hihetetlen gyenge volt a csapat! Most ez is megváltozott!
De azt még elárulhatnád, hogy mibõl vontad le azt a következtetést, hogy elvakult lennék mint Barca-fan.
Ha lehet, akkor pontos forrást megjelölve idézz valahonnan! :)
ondok 2009 máj. 07. - 23:02:27
(6320/8958)
A Barca sajnos jellemzõen latin csapat ,amiben a cigányos elemek dominálnak.Ez nem rasszizmus ,hanem a magyar nép megfigyelése ,mikor azt monja pl ,hogy ne cigánykodj!
offtopic
Anditos 2009 máj. 07. - 23:01:30
(6319/8958)
Érdekes, nem érdekes, ez van. A Barca szépen, profin focizik, én ezt szeretem, és a színészkedést meg szerintem hagyjuk, mert mindegyik csapatnak megvan a saját oscar-jelöltje. :-) Ezen a meccsen Drogbának adtam volna a díjat.
Az is annyira vicces már, hogy látszik, amint C. Ronaldo minden egyes kapurarúgása után felnéz a kivetítõre, hogy mutatják e már, és ha meglátja magát odafenn, akkor azonnal elkezdi a mûsort, grimaszol, beszél magában, stb. :-)