Téma: Újonc

moxika 2013 jan. 20. - 13:58:40
(4/4)
sziasztok, valaki nem tudja hol tudnám megnézni a mai adást, mert lemaradtam róla. köszönöm moxika
10/10
gabicsku 2012 nov. 04. - 11:57:48 10/10
(3/4)
szerintem a kötelezõ csöcsös kör után csak bemelegednek, nekem egyébként tetszett a ferinek jól állt ez a komolykodás!de azt halottam a következõ mûsorban cipõboltba keresnek majd , én tuti megfogom nézni! :)
Pickwick 2012 nov. 04. - 05:01:37 Előzmény Zöldmáli
(2/4)
" budapesti egységébe keresnek új pincérnõt, olyat, aki a meglehetõsen közepesnek tartott ételválasztékot és túlárazott piákat szûk felsõbõl kibuggyanó másodlagos nemi jellegekkel adja el a betérõ, fõleg férfiakból álló vendégseregnek" Akkor már értem, miért ilyen ribanckinézetû lányok vannak a képeken!
(Azért jó hely lehet... Vacak kaják, indokolatlanul drága italok, ízléstelen felszolgálónõk...)
Remélem a többi részben rendes állásért versengõ, "normális" embereket is láthatunk majd. (Legalábbis én voltam olyan hülye, hogy azt hittem ez valami ilyesmi mûsor lesz, és érdemes lesz nézni. - Idõnként magam is meglepõdöm, miféle gondolatok át nem suhannak az agyamon!)
Zöldmáli 2012 okt. 25. - 20:47:53
(1/4)
"Az Újonc címû álláskeresõ vetélkedõ-reality-ben minden héten lesz egy állás, amire három munkavállaló jelentkezik, de csak egyikük kaphatja meg a melót. Egy próbanapjuk van rátermettségük bizonyítására, utána jön a döntés, és a menetrendszerû sírás vagy tapsikolás.

Az elsõ epizódban a Hooters nevû étteremlánc budapesti egységébe keresnek új pincérnõt, olyat, aki a meglehetõsen közepesnek tartott ételválasztékot és túlárazott piákat szûk felsõbõl kibuggyanó másodlagos nemi jellegekkel adja el a betérõ, fõleg férfiakból álló vendégseregnek. A Viasat3 sajtóközleménye szerint "Hooters-lánynak lenni fogalom és kiváltság az Egyesült Államokban", amivel azért vitatkoznánk."

(http://comment.blog.hu/2012/10/25/bogyos_pincernokkel_kezdodik_a_viasat3_allaskeresos_reality-vetelkedoje?utm_source=ketrec&utm_medium=link&utm_content=2012_10_25&utm_campaign=index)