10/10
Zsofi.i 2010 júl. 21. - 14:37:08 10/10
(17/77)
A címben az a "Szerelmes szingli szittert keres" mi? Mert baromi hülyén hangzik. A film amúgy csodás, már többször végignéztem és nem tudom megunni! Csak ajánlani tudom! :)
10/10
fatime4 2010 júl. 21. - 12:09:06 10/10
(16/77)
Nagyon jó film!
8/10
dincuska 2010 júl. 21. - 08:31:17 8/10
(15/77)
A film abszolút fogyasztható és élvezetes. A korkülönbségrõl meg annyit, hogy már 7 év elteltével is hatalmas generációs különbségek lehetnek emberek között, de ettõl függetlenül lehet szeretni és elfogadni a másikat, ahogy ez a film üzenete is. Nekem tetszett. Azért volt benne pár klisé, de ennyi romkom után nehéz sok újítást hozni, úgyhogy 10/8. Érdemes megnézni!
10/10
Mancer 2010 júl. 21. - 01:07:27 10/10
(14/77)
Tegnap láttam a filmet, valami hihetetlenül jó volt!!!!!!!
Már az elõzetese alapján is nagyon bejött, de a film brutálisan jó volt.
Általában nem szeretek feliratos filmet nézni, DE ennél a filmnél még ez sem zavart! Én 10-bõl 10-et adok neki...:)))
Nagyon sok benne a vicces jelenet, nem egy nyálban tocsogó film.
Aki teheti, nézze meg feltétlenül:)
Ha valaki látta már, ossza meg véleményét, kíváncsi vagyok, hogy másnak is ennyire bejött a film!:)
asuto 2010 júl. 20. - 13:53:39
(13/77)
Jó helyen járok? Ez itt véletlenül nem a (megnézett!)filmrõl alkotott véleményeknek a helye? Egyszerûen döbbenetes, hogy emberek bárhova bármit beírnak, még akkor is, ha tudják, hogy nem odavaló. Most itt végül is a 12 bejegyzésbõl a filmrõl nem sokat tudtam meg.
SZter986 2010 júl. 18. - 00:24:57 Előzmény sofi 72
(12/77)
szerintem gáz volt az eszmefuttatásod, mellesleg egy filmforumban valoszínûleg senkit sem érdekel...max ha láttad volna, és az alapján írod le a véleményed, akkor oké...különben is, ha ilyen harsány véleményt nyílvánítasz ki, miért lepõdsz meg a harsány reakción? amúgy meg nem tudom te hány éves vagy, de vagy a korod, vagy az IQ-d rettentõ alacsony, ha ez a véleményed a korkülönbségekrõl, és azt még közzé is teszed....epic fail
offtopic
sofi 72 2010 júl. 16. - 16:14:42
(11/77)
Offffaaaann...

A francbaaaa, tényleeg??? Csak a templonybaaaa, meg Istenbeee?? Nem mondod!!!!!! Azé engedd má meg, hogy Én másban is higgyek, és ne higgyek!!! Léccci, léccci, léccci!!!! Köszi...:)))

Oszt akkó újra a gyengébbek kedvéért: NEM ÍTÉLKEZEM, CSAK NEM HISZEK BENNE!!!!

Na, akkó most remélem ÁTMENT?????

Ennyi!!!!!

On
7/10
Édesangyal 2010 júl. 16. - 12:48:18 7/10
(10/77)
Off:
Tudod hinni csak a templomban szoktak, vagy istenben....amúgy meg arról mondj véleményt amit megéltél, a saját bõrödön tapasztaltál. Én nem érzem úgy hogy anya fiú kapcsolat lenne közöttünk mivel teljesen más kapcsolatom van a fiammal mint a párommal aki mindenben a társam és nem szoktam anyáskodni felette, minek is tenném? Hisz arra ott van a fiam....:) Végezetül nekem legalább VAN szexuális életem és azért arra is büszke vagyok, hogy fiatal bikám van, sõt imádja a "lestrapált" testemet...:)
Mindamellett köszönöm a jó kívánságokat, tiszta szívembõl kívánom neked is!
" Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"
sofi 72 2010 júl. 15. - 18:57:00 Előzmény Édesangyal
(9/77)
Offantyutyúúú

Kedves "Angyalka"!!

Elõször is nem Neked írtam a fórumon, hanem mindenkinek, és senkinek. Vagyis, annak, aki olvassa. Szóval sajnálom, hogy könnyed kis véleménynyilvánításom ekkora haragot váltott ki belõled!! Miért is?? Passz. Ha vetted volna a fáradtságot, hogy végigolvasod rövid kis "eszmefuttatásomat" (habár lehet, hogy végigolvastad, csak a jogtalan dühtõl elborult aggyal nem tudtad értelmezni?? :)))akkor abból nagyszerûen, és a "köznek" is értehetõ módon leszûrhetõ, maximális toleranciám mindenféle deviáns kapcsolatról, jelen esetben az "anya-fiú" közti szerelmi kontaktról is. Szóval, részemrõl csak annyi volt, hogy ÉÉÉÉN nem hiszek benne, de, ha olvastad VOLNA, akkor láttad VOLNA, hogy odabiggyesztettem, hogy a kivétel erõsiti a szabályt. TEHÁT: Gratulálok, mert ezek szerint Ti vagytok a "kivétel" (ami erõsíti a szabályt:)))!!!

Amúgy köszönöm a megtiszteltetést, hogy a "filmkritikám" miatt (ami megjegyzem nem is jogos, mert még nem láttam a filmet:) röviden és tömören megosztottad velünk szerelmi, és szexuális életeteket. Szerintem mindenki élvezettel olvasta!!

Szóval semmi gáz, Én nem ítélem el, csak nem hiszek benne!! (remélem megengeded??)

Úgyhogy, csak így tovább!! Sok boldogságot és szerelmet kívánok Nektek!!

On
7/10
Édesangyal 2010 júl. 15. - 11:52:42 7/10 Előzmény sofi 72
(8/77)
Képzeld elmúltam 40 éves és egy 28 éves férfival élek együtt már évek óta aki a gyerekeimet is elfogadja és szereti. Mind kettõnk családja természetesnek veszi a kapcsolatot és a fiú anyja a legjobb barátnõm, most várjuk elsõ közös babánkat és boldogabbak vagyunk mint valaha!
Ja és mind a mai napig annyira kívánja"lestrapált testemet, hogy a farka a hasához tapad azonnal amikor meglát, úgyhogy nekem te ne irogass ilyen marhaságokat mert nem vagyunk rá kiváncsiak!
sofi 72 2010 júl. 06. - 15:59:40
(7/77)
Valószínû, hogy megfogom nézni, mert bár próbálok szelektálni, azért azt vallom, hogy néha "bûnözni" is lehet, sõt kell, hogy azután mégnagyobb különbséget tehessünk egy-egy mû között. Nem várok tõle sokat, fõleg, hogy most néztem meg az elõzetesét...

Nyári dumaparti elõtti idõeltöltés lesz, azt hiszem.
Elõljáróban annyit, Én a magam részérõl viszolygok az ilyen nagy korkülönbségtõl oda-vissza mindkét esetben. Nem hiszem, hogy egy-két kivételen kívül ez valóban mûködhetne. (talán csak anya, illetve apakomplexussal küszködõk esetén..:D). Fõleg, ha abból indulok ki, hogy manapság már 5-6 év korkülönbség is elég kemény "generációs" különbségekben is megtud nyilvánulni. Persze a szerelem mindent legyõz!!!:))))Bár nem gondolnám, hogy ez a fajta kapcsolati forma, vagyis nem forma, hanem mi is...??? Kapcsolatfajta(!!??) tömegesen fog elõfordulni. Mindenesetre biztos van ilyen, és nem szabad elzárkózni a lehetõségek elõl...:))))

Inkább az az érzésem a filmmel kapcsolatban, hogy megnyugtatásul szolgál a tömegesen elvált, vagy még csak el sem vált magányos csajoknak, hogy: Nincs veszve semmi!!! Veled is megtörténhet, hogy hervadt, és kicsit lestrapált testedet (mert ugye az átlag 40-50-es nõk nem Catherine Zeta-Jones-ok :))) megkívánhatja egy ifjú titán, mert csodák igenis vannak, és természetesen a lelkedbe szeret bele és nem számít a két gyerkõc, és semmi, csak és kizárólag TE. Az intellektusod, és az egyéniséged!!!

Szóval, nem hiszek a mesékben, és a rózsaszín ködben sem.
Asszem ez itt most elég jól le is jött!!!?? :))))

De ez CSAK egy FILM!! (lesz)

Ennyi
fordjee 2010 júl. 05. - 12:31:40 Előzmény Viktória0312
(6/77)
Letöltöttétek? Ejnye...:)
Viktória0312 2010 jún. 22. - 11:31:28 Előzmény Woolypig
(5/77)
nekem egy kicsit anyád lehetnék..:.P
Woolypig 2010 jún. 18. - 22:15:34 Előzmény SmellslikeBULLSHIT
(4/77)
Hol lattatok?
SmellslikeBULLSHIT 2010 jún. 17. - 11:28:37
(3/77)
Aranyos romkom, helyenként egész vicces, Zeta-Jones még mindig bombázó, szóval tökéletes egy estés kikapcsolódás.
10/10
Laurinnyó 2010 ápr. 11. - 12:15:33 10/10
(2/77)
Nagyon jó film. Mindenkinek ajánlom :):):)
oleandro 2010 jan. 23. - 15:16:21
(1/77)
Ez a NÕ! Annyira gyönyörû!

....egy 25 éves...