7/10
heartangel 2015 jan. 04. - 05:13:07 7/10 Előzmény lacke
(2/22)
A film arról szól, hogy hasonlóan egy aszteroidához az ember élete egy pályán kering, amit önerõbõl nem képes elhagyni. Valaminek történnie kell, hogy szembenézzünk a valósággal és meglépjük az elsõ lépést a változás felé.

Viccesek voltak a 70-80-as évekbeli tárgyak a filmben. És egy percre feltûnik az Ûrodüsszeia eltûnt asztronautája is :) Az író biztos nem rokonszenvez a pszichológusokkal, mert a robot dokin keresztül igencsak lejáratta õket.
10/10
lacke 2014 dec. 02. - 22:23:53 10/10
(1/22)
Vígjátékhoz semmi köze!
scifi-hez kb 10%.-ban van köze.
Inkább mondanám drámának.
A filmet csak érett személyiségû embereknek ajánlom.