Téma: Úszás

-csengõzoli-- 2011 júl. 31. - 13:21:57
(9/9)
Igazából az egy dolog,ha valaki jó, de furcsa az a kép,hogy a gyõztes már az aranyérmet is átvette,mikor a második helyezet beérkezik...
Rhaegar 2011 júl. 31. - 13:18:22
(8/9)
A kínaiak meglepõen jók.
Én nem emlékszem, hogy a régebbi vb-ken ilyen jók lettek volna, vagy csak nem néztem..
De lehet, hogy dopp... :D
-csengõzoli-- 2011 júl. 31. - 13:13:33
(7/9)
Mikor egy-egy Kínai illetve Amerikai 11 !!!! mp-el elõbb ér a célba,mint a második helyezett, elgondolkodok,hogy nem lehet szó doppingról? :)
De nem,nemhiszem...
gopocher 2011 júl. 28. - 14:23:28
(6/9)
go uSA!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/10
offtopic
csikosi 2011 júl. 28. - 12:48:49 1/10 Előzmény _Enzooka_
(5/9)
Szia!
Köszönöm a válaszodat, semmi sportnak nem vagyok az ellensége!
Az igazság, hogy sajnos már nagyon kevés csatorna maradt olyan, amelyik nem teszi be 5 percenként a 8 perces reklámjaikat.
Ezek után csak a kereskedelmi adók maradnak, akik a reklámokból élnek?
Régebben ez a közszolgálati tévé sok nagyon jó elõadást, filmet sugárzott,-reklám nélkül,-
Látom már, hogy nem is érdemes elõfizetni, nem kevés pénzért ezekre!
Amennyiben itt is lehetne ilyen nulla forintért megvehetõ akármilyen latin-amerikai sorozatokat, sokkal nagyobb lenne a nézettsége, aztán a többi meg csak reklámozzon.
Üdv:
offtopic
_Enzooka_ 2011 júl. 27. - 16:19:34
(4/9)
Látod, ezt én teljesen máshogy látom. A közszolgálati tévé ne adjon filmeket. Vagy adjon csak magyar filmeket, amit sehol máshol nem vetítenek. De az, h az úszóink, vízilabdázóink a köztévén legyen az elemi érdek. Köztévé adjon mindentudás egyetemét, életmód mûsorokat, politikai vitamûsorokat, híreket, magyar vonatkozású eseményekrõl tudósításokat, foglalkozzon technikával, mûvészetekkel, szociológiával. Nekem a brazil,egyéb szappanoperák (lehet már nincsenek, nem tudom) nem fértek bele a közszolgálatba. Az m1 számomra ezt ki is merítette, vagyis elég jól dolgoztak, tele voltak nagyon jó mûsorokkal. Most nem tudom megítélni, mert azt sem nézem évek óta. Persze, olyan nincs, h mindenkinek a kedvére tegyenek. Egy csatorna képtelen egyszerre az összes ízlésnek eleget tenni. De visszatérve a sportra. Magyar vonatkozású sportmûsorok nem a közszolgálati adón mennek, joggal háborodik fel a többség, h miért nem, hiszen annyira alapvetõ, ezért van ez a tévé. Filmekre ott vannak a tematikus csatornák.
1/10
csikosi 2011 júl. 27. - 15:41:01 1/10 Előzmény _Enzooka_
(3/9)
Az biztos, hogy nemzeti ügy ha egyéb csatornát nem tudsz fogni, de ha lapozgatsz az irányítódon és (pl:nem érdekel a sportmûsor) akkor vagy reklámot láthatsz, vagy egy perc eltéréssel ugyanazokat a híreket az összes adón.
Most hallottam, hogy a foci is jön agyba fõve itt, megvették a lehetõséget!
Csak ezért írtam ilyet, hogy legalább itt ha volt egy jó film, vagy nézhetõ elõadás reklám nélkül, na az nagyra értékeltem.
offtopic
_Enzooka_ 2011 júl. 26. - 13:48:47
(2/9)
meg tudod különböztetni a nemzeti ügyet a sima sporttól? Mire való a közszolgálat szerinted?
1/10
offtopic
csikosi 2011 júl. 25. - 13:57:00 1/10
(1/9)
Mostantól kezdve a TV1 csatorna is csak a sportmûsort adja.????
Pedig az UPC csatornáin is 5 adót foglal el a SPORT-ADÁS.
Valahogy ez nem tetszik nekem.
Ennyi sport azért,,,,,,,,nem kéne!!